Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga primera divisio infantil futbol sala | grup 4

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
CORNELLA C.F.S. GPC,B 10 NATACIO SABADELL,B
SANT CUGAT F.S.,A 41 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 13 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
COLLBATÓ C.E.,A 04 CFS MONTCADA,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 42 OLIMPIC FLORESTA,A
F.S. OLESA,A 42 RIPOLLET F.S.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 64 RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 2 13-10-2018
NATACIO SABADELL,B 21 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 23 CORNELLA C.F.S. GPC,B
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 12 SANT CUGAT F.S.,A
CFS MONTCADA,A 86 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
OLIMPIC FLORESTA,A 23 COLLBATÓ C.E.,A
RIPOLLET F.S.,A 72 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
RUBI C.E.F.S.,A 16 F.S. OLESA,A
Jornada 3 20-10-2018
NATACIO SABADELL,B 14 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B 21 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
SANT CUGAT F.S.,A 04 CFS MONTCADA,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 90 OLIMPIC FLORESTA,A
COLLBATÓ C.E.,A 13 RIPOLLET F.S.,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 03 RUBI C.E.F.S.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 00 F.S. OLESA,A
Jornada 4 27-10-2018
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 06 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 12 NATACIO SABADELL,B
CFS MONTCADA,A 12 CORNELLA C.F.S. GPC,B
OLIMPIC FLORESTA,A 02 SANT CUGAT F.S.,A
RIPOLLET F.S.,A 23 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
RUBI C.E.F.S.,A 21 COLLBATÓ C.E.,A
F.S. OLESA,A 61 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
Jornada 5 10-11-2018
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 13 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
NATACIO SABADELL,B 05 CFS MONTCADA,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B 15 OLIMPIC FLORESTA,A
SANT CUGAT F.S.,A 23 RIPOLLET F.S.,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 32 RUBI C.E.F.S.,A
COLLBATÓ C.E.,A 04 F.S. OLESA,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 91 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
Jornada 6 17-11-2018
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 42 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
CFS MONTCADA,A 34 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
OLIMPIC FLORESTA,A 30 NATACIO SABADELL,B
RIPOLLET F.S.,A 51 CORNELLA C.F.S. GPC,B
RUBI C.E.F.S.,A 15 SANT CUGAT F.S.,A
F.S. OLESA,A 50 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 45 COLLBATÓ C.E.,A
Jornada 7 24-11-2018
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 22 CFS MONTCADA,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 31 OLIMPIC FLORESTA,A
NATACIO SABADELL,B 23 RIPOLLET F.S.,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B 53 RUBI C.E.F.S.,A
SANT CUGAT F.S.,A 14 F.S. OLESA,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 43 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 51 COLLBATÓ C.E.,A
Jornada 8 01-12-2018
CFS MONTCADA,A 34 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 32 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
RIPOLLET F.S.,A 23 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
RUBI C.E.F.S.,A 32 NATACIO SABADELL,B
F.S. OLESA,A 50 CORNELLA C.F.S. GPC,B
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 14 SANT CUGAT F.S.,A
COLLBATÓ C.E.,A 53 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
Jornada 9 15-12-2018
CFS MONTCADA,A 82 OLIMPIC FLORESTA,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 21 RIPOLLET F.S.,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 11 RUBI C.E.F.S.,A
NATACIO SABADELL,B 05 F.S. OLESA,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B 40 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
SANT CUGAT F.S.,A 32 COLLBATÓ C.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 20 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
Jornada 10 22-12-2018
OLIMPIC FLORESTA,A 05 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
RIPOLLET F.S.,A 24 CFS MONTCADA,A
RUBI C.E.F.S.,A 37 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
F.S. OLESA,A 50 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 12 NATACIO SABADELL,B
COLLBATÓ C.E.,A 02 CORNELLA C.F.S. GPC,B
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 61 SANT CUGAT F.S.,A
Jornada 11 12-01-2019
OLIMPIC FLORESTA,A 24 RIPOLLET F.S.,A
CFS MONTCADA,A 41 RUBI C.E.F.S.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 13 F.S. OLESA,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 41 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
NATACIO SABADELL,B 53 COLLBATÓ C.E.,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B 71 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 44 SANT CUGAT F.S.,A
Jornada 12 19-01-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 13 RIPOLLET F.S.,A
RUBI C.E.F.S.,A 53 OLIMPIC FLORESTA,A
F.S. OLESA,A 12 CFS MONTCADA,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 26 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
COLLBATÓ C.E.,A 32 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 52 NATACIO SABADELL,B
SANT CUGAT F.S.,A 43 CORNELLA C.F.S. GPC,B
Jornada 13 26-01-2019
RIPOLLET F.S.,A 82 RUBI C.E.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 06 F.S. OLESA,A
CFS MONTCADA,A 101 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 31 COLLBATÓ C.E.,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 22 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
NATACIO SABADELL,B 34 SANT CUGAT F.S.,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B 05 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
NATACIO SABADELL,B 41 CORNELLA C.F.S. GPC,B
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 02 SANT CUGAT F.S.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 21 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
CFS MONTCADA,A 81 COLLBATÓ C.E.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 31 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
RIPOLLET F.S.,A 31 F.S. OLESA,A
RUBI C.E.F.S.,A 311 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
Jornada 15 16-02-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 52 NATACIO SABADELL,B
CORNELLA C.F.S. GPC,B 13 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
SANT CUGAT F.S.,A 12 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 31 CFS MONTCADA,A
COLLBATÓ C.E.,A 41 OLIMPIC FLORESTA,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 26 RIPOLLET F.S.,A
F.S. OLESA,A 90 RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 16 23-02-2019
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 34 NATACIO SABADELL,B
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 20 CORNELLA C.F.S. GPC,B
CFS MONTCADA,A 25 SANT CUGAT F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 14 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
RIPOLLET F.S.,A 33 COLLBATÓ C.E.,A
RUBI C.E.F.S.,A 43 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
F.S. OLESA,A 10 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
Jornada 17 09-03-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 60 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
NATACIO SABADELL,B 23 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B 16 CFS MONTCADA,A
SANT CUGAT F.S.,A 31 OLIMPIC FLORESTA,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 24 RIPOLLET F.S.,A
COLLBATÓ C.E.,A 30 RUBI C.E.F.S.,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 16 F.S. OLESA,A
Jornada 18 16-03-2019
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 13 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
CFS MONTCADA,A 30 NATACIO SABADELL,B
OLIMPIC FLORESTA,A 21 CORNELLA C.F.S. GPC,B
RIPOLLET F.S.,A 41 SANT CUGAT F.S.,A
RUBI C.E.F.S.,A 34 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
F.S. OLESA,A 52 COLLBATÓ C.E.,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 38 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
Jornada 19 23-03-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 21 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 24 CFS MONTCADA,A
NATACIO SABADELL,B 30 OLIMPIC FLORESTA,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B 04 RIPOLLET F.S.,A
SANT CUGAT F.S.,A 30 RUBI C.E.F.S.,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 14 F.S. OLESA,A
COLLBATÓ C.E.,A 73 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
Jornada 20 30-03-2019
CFS MONTCADA,A 21 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 37 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
RIPOLLET F.S.,A 54 NATACIO SABADELL,B
RUBI C.E.F.S.,A 12 CORNELLA C.F.S. GPC,B
F.S. OLESA,A 22 SANT CUGAT F.S.,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 02 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
COLLBATÓ C.E.,A 25 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
Jornada 21 06-04-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 22 CFS MONTCADA,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 30 OLIMPIC FLORESTA,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 13 RIPOLLET F.S.,A
NATACIO SABADELL,B 35 RUBI C.E.F.S.,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B 24 F.S. OLESA,A
SANT CUGAT F.S.,A 80 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 53 COLLBATÓ C.E.,A
Jornada 22 13-04-2019
OLIMPIC FLORESTA,A 05 CFS MONTCADA,A
RIPOLLET F.S.,A 47 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
RUBI C.E.F.S.,A 23 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
F.S. OLESA,A 21 NATACIO SABADELL,B
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 22 CORNELLA C.F.S. GPC,B
COLLBATÓ C.E.,A 13 SANT CUGAT F.S.,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 42 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
Jornada 23 27-04-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 72 OLIMPIC FLORESTA,A
CFS MONTCADA,A 41 RIPOLLET F.S.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 52 RUBI C.E.F.S.,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 42 F.S. OLESA,A
NATACIO SABADELL,B 31 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B 40 COLLBATÓ C.E.,A
SANT CUGAT F.S.,A 21 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
Jornada 24 11-05-2019
RIPOLLET F.S.,A 41 OLIMPIC FLORESTA,A
RUBI C.E.F.S.,A 18 CFS MONTCADA,A
F.S. OLESA,A 32 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 41 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
COLLBATÓ C.E.,A 04 NATACIO SABADELL,B
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 31 CORNELLA C.F.S. GPC,B
SANT CUGAT F.S.,A 52 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
Jornada 25 18-05-2019
RIPOLLET F.S.,A 13 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 65 RUBI C.E.F.S.,A
CFS MONTCADA,A 03 F.S. OLESA,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 43 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A 52 COLLBATÓ C.E.,A
NATACIO SABADELL,B 24 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B 04 SANT CUGAT F.S.,A
Jornada 26 25-05-2019
RUBI C.E.F.S.,A 83 RIPOLLET F.S.,A
F.S. OLESA,A 30 OLIMPIC FLORESTA,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 09 CFS MONTCADA,A
COLLBATÓ C.E.,A 03 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 11 UNIÓ FÚTBOL SALA MARTORELL,A
SANT CUGAT F.S.,A 54 NATACIO SABADELL,B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 21 CORNELLA C.F.S. GPC,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.