Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga primera divisio juvenil futbol sala | grup 2

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
CANET, F.S.,A 32 UNIO F.S. MOLLET,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 20 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C 01 FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B
SANT ANDREU, A.E.,A 51 CEFS PROSPERITAT,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 21 CFS CASTELLTERÇOL ,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 22 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 15 C.E.F.S.MANLLEU ,A
Jornada 2 13-10-2018
UNIO F.S. MOLLET,A 61 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 13 CANET, F.S.,A
FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B 11 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
CEFS PROSPERITAT,A 31 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C
CFS CASTELLTERÇOL ,A 72 SANT ANDREU, A.E.,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 13 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A 15 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
Jornada 3 20-10-2018
UNIO F.S. MOLLET,A 12 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
CANET, F.S.,A 41 FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 61 CEFS PROSPERITAT,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C 34 CFS CASTELLTERÇOL ,A
SANT ANDREU, A.E.,A 32 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 22 C.E.F.S.MANLLEU ,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 05 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
Jornada 4 27-10-2018
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 21 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B 01 UNIO F.S. MOLLET,A
CEFS PROSPERITAT,A 13 CANET, F.S.,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 36 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 40 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C
C.E.F.S.MANLLEU ,A 13 SANT ANDREU, A.E.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 61 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
Jornada 5 10-11-2018
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 61 FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B
UNIO F.S. MOLLET,A 23 CEFS PROSPERITAT,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 41 CANET, F.S.,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 61 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C 21 C.E.F.S.MANLLEU ,A
SANT ANDREU, A.E.,A 55 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 32 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
Jornada 6 17-11-2018
FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B 31 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
CEFS PROSPERITAT,A 32 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
CFS CASTELLTERÇOL ,A 31 UNIO F.S. MOLLET,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 20 CANET, F.S.,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A 24 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 40 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 13 SANT ANDREU, A.E.,A
Jornada 7 24-11-2018
FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B 22 CEFS PROSPERITAT,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 41 CFS CASTELLTERÇOL ,A
UNIO F.S. MOLLET,A 33 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
CANET, F.S.,A 13 C.E.F.S.MANLLEU ,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 21 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C 42 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 33 SANT ANDREU, A.E.,A
Jornada 8 01-12-2018
CEFS PROSPERITAT,A 40 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 21 FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 31 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
C.E.F.S.MANLLEU ,A 51 UNIO F.S. MOLLET,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 40 CANET, F.S.,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 12 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
SANT ANDREU, A.E.,A 20 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C
Jornada 9 15-12-2018
CEFS PROSPERITAT,A 44 CFS CASTELLTERÇOL ,A
FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B 12 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 11 C.E.F.S.MANLLEU ,A
UNIO F.S. MOLLET,A 44 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
CANET, F.S.,A 22 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 33 SANT ANDREU, A.E.,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 51 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C
Jornada 10 22-12-2018
CFS CASTELLTERÇOL ,A 32 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 21 CEFS PROSPERITAT,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A 21 FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 51 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 24 UNIO F.S. MOLLET,A
SANT ANDREU, A.E.,A 32 CANET, F.S.,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C 24 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
Jornada 11 12-01-2019
CFS CASTELLTERÇOL ,A 51 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
CEFS PROSPERITAT,A 62 C.E.F.S.MANLLEU ,A
FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B 14 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 32 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
UNIO F.S. MOLLET,A 23 SANT ANDREU, A.E.,A
CANET, F.S.,A 42 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 35 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
Jornada 12 19-01-2019
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 50 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A 41 CFS CASTELLTERÇOL ,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 45 CEFS PROSPERITAT,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 14 FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B
SANT ANDREU, A.E.,A 32 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C 43 UNIO F.S. MOLLET,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 42 CANET, F.S.,A
Jornada 13 26-01-2019
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 23 C.E.F.S.MANLLEU ,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 04 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
CEFS PROSPERITAT,A 40 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B 22 SANT ANDREU, A.E.,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 42 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C
UNIO F.S. MOLLET,A 07 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
CANET, F.S.,A 31 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
UNIO F.S. MOLLET,A 14 CANET, F.S.,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 04 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B 40 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C
CEFS PROSPERITAT,A 63 SANT ANDREU, A.E.,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 61 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 22 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A 35 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 15 16-02-2019
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A 00 UNIO F.S. MOLLET,A
CANET, F.S.,A 01 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 60 FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C 21 CEFS PROSPERITAT,A
SANT ANDREU, A.E.,A 21 CFS CASTELLTERÇOL ,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 01 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 12 C.E.F.S.MANLLEU ,A
Jornada 16 23-02-2019
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 43 UNIO F.S. MOLLET,A
FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B 12 CANET, F.S.,A
CEFS PROSPERITAT,A 03 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 32 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 52 SANT ANDREU, A.E.,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A 34 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 31 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 17 09-03-2019
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A - CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
UNIO F.S. MOLLET,A 22 FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B
CANET, F.S.,A 31 CEFS PROSPERITAT,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 20 CFS CASTELLTERÇOL ,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C 31 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
SANT ANDREU, A.E.,A 33 C.E.F.S.MANLLEU ,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 67 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
Jornada 18 16-03-2019
FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B 11 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
CEFS PROSPERITAT,A 02 UNIO F.S. MOLLET,A
CANET, F.S.,A - CFS CASTELLTERÇOL ,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 24 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A 31 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 53 SANT ANDREU, A.E.,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 20 DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 19 23-03-2019
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A - FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B - CEFS PROSPERITAT,A
UNIO F.S. MOLLET,A - CFS CASTELLTERÇOL ,A
CANET, F.S.,A - BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - C.E.F.S.MANLLEU ,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
SANT ANDREU, A.E.,A - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
Jornada 20 30-03-2019
CEFS PROSPERITAT,A - FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B
CFS CASTELLTERÇOL ,A - CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A - UNIO F.S. MOLLET,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A - CANET, F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C
SANT ANDREU, A.E.,A - DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 21 06-04-2019
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A - CEFS PROSPERITAT,A
FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B - CFS CASTELLTERÇOL ,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B - BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
UNIO F.S. MOLLET,A - C.E.F.S.MANLLEU ,A
CANET, F.S.,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C - SANT ANDREU, A.E.,A
Jornada 22 13-04-2019
CFS CASTELLTERÇOL ,A - CEFS PROSPERITAT,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A - FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B
C.E.F.S.MANLLEU ,A - CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - UNIO F.S. MOLLET,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A - CANET, F.S.,A
SANT ANDREU, A.E.,A - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C - DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 23 27-04-2019
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A - CFS CASTELLTERÇOL ,A
CEFS PROSPERITAT,A - BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B - C.E.F.S.MANLLEU ,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
UNIO F.S. MOLLET,A - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
CANET, F.S.,A - SANT ANDREU, A.E.,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C
Jornada 24 11-05-2019
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A - CFS CASTELLTERÇOL ,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A - CEFS PROSPERITAT,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A - CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
SANT ANDREU, A.E.,A - UNIO F.S. MOLLET,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C - CANET, F.S.,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 25 18-05-2019
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A - DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A - C.E.F.S.MANLLEU ,A
CEFS PROSPERITAT,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B - SANT ANDREU, A.E.,A
UNIO F.S. MOLLET,A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C
CANET, F.S.,A - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
Jornada 26 25-05-2019
C.E.F.S.MANLLEU ,A - BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - CFS CASTELLTERÇOL ,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A - CEFS PROSPERITAT,A
SANT ANDREU, A.E.,A - FUTSAL SCORPIO MATARÓ C.E.,B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10,C - CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - UNIO F.S. MOLLET,A
DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS,A - CANET, F.S.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.