Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga primera divisio juvenil futbol sala | grup 4

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
RUBI C.E.F.S.,A 34 F.S. OLESA,A
CFS MONTCADA,B 41 SANT CUGAT F.S,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 73 MANRESA FUTBOL SALA,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 32 MOLINS 99, C.F.S.,A
CASTELLAR, F.S.,A 51 OLIMPIC FLORESTA,A
NATACIO SABADELL,B 20 FUTSAL MARTORELL 2010,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 03 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A
Jornada 2 13-10-2018
F.S. OLESA,A 62 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
SANT CUGAT F.S,A 16 RUBI C.E.F.S.,A
MANRESA FUTBOL SALA,B 33 CFS MONTCADA,B
MOLINS 99, C.F.S.,A 04 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 12 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
FUTSAL MARTORELL 2010,A 31 CASTELLAR, F.S.,A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A 03 NATACIO SABADELL,B
Jornada 3 20-10-2018
F.S. OLESA,A 52 SANT CUGAT F.S,A
RUBI C.E.F.S.,A 43 MANRESA FUTBOL SALA,B
CFS MONTCADA,B 51 MOLINS 99, C.F.S.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 53 OLIMPIC FLORESTA,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 10 FUTSAL MARTORELL 2010,A
CASTELLAR, F.S.,A 31 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 35 NATACIO SABADELL,B
Jornada 4 27-10-2018
SANT CUGAT F.S,A 13 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
MANRESA FUTBOL SALA,B 36 F.S. OLESA,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 33 RUBI C.E.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 50 CFS MONTCADA,B
FUTSAL MARTORELL 2010,A 47 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A 21 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
NATACIO SABADELL,B 33 CASTELLAR, F.S.,A
Jornada 5 10-11-2018
SANT CUGAT F.S,A 23 MANRESA FUTBOL SALA,B
F.S. OLESA,A 81 MOLINS 99, C.F.S.,A
RUBI C.E.F.S.,A 83 OLIMPIC FLORESTA,A
CFS MONTCADA,B 42 FUTSAL MARTORELL 2010,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 51 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 24 NATACIO SABADELL,B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 53 CASTELLAR, F.S.,A
Jornada 6 17-11-2018
MANRESA FUTBOL SALA,B 33 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 10 SANT CUGAT F.S,A
OLIMPIC FLORESTA,A 14 F.S. OLESA,A
FUTSAL MARTORELL 2010,A 22 RUBI C.E.F.S.,A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A 40 CFS MONTCADA,B
NATACIO SABADELL,B 53 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CASTELLAR, F.S.,A 21 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Jornada 7 24-11-2018
MANRESA FUTBOL SALA,B 22 MOLINS 99, C.F.S.,A
SANT CUGAT F.S,A 04 OLIMPIC FLORESTA,A
F.S. OLESA,A 61 FUTSAL MARTORELL 2010,A
RUBI C.E.F.S.,A 22 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A
CFS MONTCADA,B 07 NATACIO SABADELL,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 62 CASTELLAR, F.S.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 22 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Jornada 8 01-12-2018
MOLINS 99, C.F.S.,A 24 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 64 MANRESA FUTBOL SALA,B
FUTSAL MARTORELL 2010,A 11 SANT CUGAT F.S,A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A 24 F.S. OLESA,A
NATACIO SABADELL,B 45 RUBI C.E.F.S.,A
CASTELLAR, F.S.,A 73 CFS MONTCADA,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 32 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 9 15-12-2018
MOLINS 99, C.F.S.,A 13 OLIMPIC FLORESTA,A
MANRESA FUTBOL SALA,B 62 FUTSAL MARTORELL 2010,A
SANT CUGAT F.S,A 32 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A
F.S. OLESA,A 45 NATACIO SABADELL,B
RUBI C.E.F.S.,A 72 CASTELLAR, F.S.,A
CFS MONTCADA,B 23 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 10 22-12-2018
OLIMPIC FLORESTA,A 21 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
FUTSAL MARTORELL 2010,A 21 MOLINS 99, C.F.S.,A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A 04 MANRESA FUTBOL SALA,B
NATACIO SABADELL,B 71 SANT CUGAT F.S,A
CASTELLAR, F.S.,A 28 F.S. OLESA,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 32 RUBI C.E.F.S.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 42 CFS MONTCADA,B
Jornada 11 12-01-2019
OLIMPIC FLORESTA,A 52 FUTSAL MARTORELL 2010,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 24 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A
MANRESA FUTBOL SALA,B 05 NATACIO SABADELL,B
SANT CUGAT F.S,A 44 CASTELLAR, F.S.,A
F.S. OLESA,A 41 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
RUBI C.E.F.S.,A 90 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 30 CFS MONTCADA,B
Jornada 12 19-01-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 33 FUTSAL MARTORELL 2010,A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A 23 OLIMPIC FLORESTA,A
NATACIO SABADELL,B 72 MOLINS 99, C.F.S.,A
CASTELLAR, F.S.,A 36 MANRESA FUTBOL SALA,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 12 SANT CUGAT F.S,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 64 F.S. OLESA,A
CFS MONTCADA,B 27 RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 13 26-01-2019
FUTSAL MARTORELL 2010,A 21 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A
OLIMPIC FLORESTA,A 44 NATACIO SABADELL,B
MOLINS 99, C.F.S.,A 23 CASTELLAR, F.S.,A
MANRESA FUTBOL SALA,B 43 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
SANT CUGAT F.S,A 14 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
F.S. OLESA,A 81 CFS MONTCADA,B
RUBI C.E.F.S.,A 80 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
F.S. OLESA,A 81 RUBI C.E.F.S.,A
SANT CUGAT F.S,A 74 CFS MONTCADA,B
MANRESA FUTBOL SALA,B 33 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 13 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 46 CASTELLAR, F.S.,A
FUTSAL MARTORELL 2010,A 14 NATACIO SABADELL,B
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A 35 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
Jornada 15 16-02-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 24 F.S. OLESA,A
RUBI C.E.F.S.,A 51 SANT CUGAT F.S,A
CFS MONTCADA,B 22 MANRESA FUTBOL SALA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 61 MOLINS 99, C.F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 22 OLIMPIC FLORESTA,A
CASTELLAR, F.S.,A 34 FUTSAL MARTORELL 2010,A
NATACIO SABADELL,B 72 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A
Jornada 16 23-02-2019
SANT CUGAT F.S,A 23 F.S. OLESA,A
MANRESA FUTBOL SALA,B 92 RUBI C.E.F.S.,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 42 CFS MONTCADA,B
OLIMPIC FLORESTA,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
FUTSAL MARTORELL 2010,A 11 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A 63 CASTELLAR, F.S.,A
NATACIO SABADELL,B 62 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
Jornada 17 09-03-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 33 SANT CUGAT F.S,A
F.S. OLESA,A 53 MANRESA FUTBOL SALA,B
RUBI C.E.F.S.,A 50 MOLINS 99, C.F.S.,A
CFS MONTCADA,B 21 OLIMPIC FLORESTA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 63 FUTSAL MARTORELL 2010,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 12 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A
CASTELLAR, F.S.,A 13 NATACIO SABADELL,B
Jornada 18 16-03-2019
MANRESA FUTBOL SALA,B 51 SANT CUGAT F.S,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 24 F.S. OLESA,A
OLIMPIC FLORESTA,A 44 RUBI C.E.F.S.,A
FUTSAL MARTORELL 2010,A 41 CFS MONTCADA,B
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A 45 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
NATACIO SABADELL,B 42 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
CASTELLAR, F.S.,A 43 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
Jornada 19 23-03-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 23 MANRESA FUTBOL SALA,B
SANT CUGAT F.S,A 11 MOLINS 99, C.F.S.,A
F.S. OLESA,A 61 OLIMPIC FLORESTA,A
RUBI C.E.F.S.,A 22 FUTSAL MARTORELL 2010,A
CFS MONTCADA,B 33 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 76 NATACIO SABADELL,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 10 CASTELLAR, F.S.,A
Jornada 20 30-03-2019
MOLINS 99, C.F.S.,A 13 MANRESA FUTBOL SALA,B
OLIMPIC FLORESTA,A 54 SANT CUGAT F.S,A
FUTSAL MARTORELL 2010,A 06 F.S. OLESA,A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A 11 RUBI C.E.F.S.,A
NATACIO SABADELL,B 111 CFS MONTCADA,B
CASTELLAR, F.S.,A 64 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 23 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
Jornada 21 06-04-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 51 MOLINS 99, C.F.S.,A
MANRESA FUTBOL SALA,B 41 OLIMPIC FLORESTA,A
SANT CUGAT F.S,A 28 FUTSAL MARTORELL 2010,A
F.S. OLESA,A 52 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A
RUBI C.E.F.S.,A 23 NATACIO SABADELL,B
CFS MONTCADA,B 25 CASTELLAR, F.S.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 53 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Jornada 22 13-04-2019
OLIMPIC FLORESTA,A 71 MOLINS 99, C.F.S.,A
FUTSAL MARTORELL 2010,A 24 MANRESA FUTBOL SALA,B
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A 20 SANT CUGAT F.S,A
NATACIO SABADELL,B 54 F.S. OLESA,A
CASTELLAR, F.S.,A 23 RUBI C.E.F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 11 CFS MONTCADA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 33 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
Jornada 23 27-04-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 41 OLIMPIC FLORESTA,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 37 FUTSAL MARTORELL 2010,A
MANRESA FUTBOL SALA,B 33 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A
SANT CUGAT F.S,A 42 NATACIO SABADELL,B
F.S. OLESA,A 44 CASTELLAR, F.S.,A
RUBI C.E.F.S.,A 91 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
CFS MONTCADA,B 54 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 24 11-05-2019
FUTSAL MARTORELL 2010,A 24 OLIMPIC FLORESTA,A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A 73 MOLINS 99, C.F.S.,A
NATACIO SABADELL,B 122 MANRESA FUTBOL SALA,B
CASTELLAR, F.S.,A 91 SANT CUGAT F.S,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 11 F.S. OLESA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 59 RUBI C.E.F.S.,A
CFS MONTCADA,B 45 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
Jornada 25 18-05-2019
FUTSAL MARTORELL 2010,A 23 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 13 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 010 NATACIO SABADELL,B
MANRESA FUTBOL SALA,B 33 CASTELLAR, F.S.,A
SANT CUGAT F.S,A 04 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
F.S. OLESA,A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
RUBI C.E.F.S.,A 70 CFS MONTCADA,B
Jornada 26 25-05-2019
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,A 65 FUTSAL MARTORELL 2010,A
NATACIO SABADELL,B 63 OLIMPIC FLORESTA,A
CASTELLAR, F.S.,A 61 MOLINS 99, C.F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 42 MANRESA FUTBOL SALA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 21 SANT CUGAT F.S,A
CFS MONTCADA,B 45 F.S. OLESA,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 05 RUBI C.E.F.S.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.