Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga segona divisio alevi futbol sala | grup 4

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 35 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
BABAR A.E.,A 25 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C 44 MONTSANT, F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 310 RIPOLLET F.S.,B
CFS JORDI SANCHEZ ,A 67 HORTA FUTBOL SALA CLUB,B
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 11 BADALONA FUTSAL IRIS,C
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 52 NATACIO SABADELL,C
Jornada 2 13-10-2018
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 33 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 25 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
MONTSANT, F.S.,A 05 BABAR A.E.,A
RIPOLLET F.S.,B 23 C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C
HORTA FUTBOL SALA CLUB,B 42 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,C 72 CFS JORDI SANCHEZ ,A
NATACIO SABADELL,C 11 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
Jornada 3 20-10-2018
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 43 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 80 MONTSANT, F.S.,A
BABAR A.E.,A 14 RIPOLLET F.S.,B
C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C 23 HORTA FUTBOL SALA CLUB,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 110 BADALONA FUTSAL IRIS,C
CFS JORDI SANCHEZ ,A 32 NATACIO SABADELL,C
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 23 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
Jornada 4 27-10-2018
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 81 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 100 MONTSANT, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,B 06 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,B 34 BABAR A.E.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C 64 C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C
NATACIO SABADELL,C 51 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 73 CFS JORDI SANCHEZ ,A
Jornada 5 10-11-2018
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 83 MONTSANT, F.S.,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 11 RIPOLLET F.S.,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 140 HORTA FUTBOL SALA CLUB,B
BABAR A.E.,A 25 BADALONA FUTSAL IRIS,C
C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C 51 NATACIO SABADELL,C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 28 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 72 CFS JORDI SANCHEZ ,A
Jornada 6 17-11-2018
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 122 MONTSANT, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,B 25 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,B 16 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C 56 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
NATACIO SABADELL,C 63 BABAR A.E.,A
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 32 C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C
CFS JORDI SANCHEZ ,A 51 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
Jornada 7 24-11-2018
MONTSANT, F.S.,A 23 RIPOLLET F.S.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 102 HORTA FUTBOL SALA CLUB,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 93 BADALONA FUTSAL IRIS,C
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 72 NATACIO SABADELL,C
BABAR A.E.,A 13 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C 51 CFS JORDI SANCHEZ ,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 63 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
Jornada 8 01-12-2018
RIPOLLET F.S.,B 64 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
HORTA FUTBOL SALA CLUB,B 22 MONTSANT, F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C 10 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
NATACIO SABADELL,C 16 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 44 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
CFS JORDI SANCHEZ ,A 43 BABAR A.E.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 09 C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C
Jornada 9 15-12-2018
RIPOLLET F.S.,B 63 HORTA FUTBOL SALA CLUB,B
MONTSANT, F.S.,A 45 BADALONA FUTSAL IRIS,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 40 NATACIO SABADELL,C
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 51 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 61 CFS JORDI SANCHEZ ,A
BABAR A.E.,A 62 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 53 C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C
Jornada 10 22-12-2018
HORTA FUTBOL SALA CLUB,B 34 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
BADALONA FUTSAL IRIS,C 24 RIPOLLET F.S.,B
NATACIO SABADELL,C 23 MONTSANT, F.S.,A
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 23 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CFS JORDI SANCHEZ ,A 25 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 014 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C 61 BABAR A.E.,A
Jornada 11 12-01-2019
HORTA FUTBOL SALA CLUB,B 27 BADALONA FUTSAL IRIS,C
RIPOLLET F.S.,B 60 NATACIO SABADELL,C
MONTSANT, F.S.,A 42 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 92 CFS JORDI SANCHEZ ,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 130 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 62 C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 52 BABAR A.E.,A
Jornada 12 19-01-2019
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 33 BADALONA FUTSAL IRIS,C
NATACIO SABADELL,C 23 HORTA FUTBOL SALA CLUB,B
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 41 RIPOLLET F.S.,B
CFS JORDI SANCHEZ ,A 23 MONTSANT, F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 215 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C 12 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
BABAR A.E.,A 37 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
Jornada 13 26-01-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,C 63 NATACIO SABADELL,C
HORTA FUTBOL SALA CLUB,B 23 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
RIPOLLET F.S.,B 43 CFS JORDI SANCHEZ ,A
MONTSANT, F.S.,A 50 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 41 C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 82 BABAR A.E.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 84 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 42 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 62 BABAR A.E.,A
MONTSANT, F.S.,A 16 C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C
RIPOLLET F.S.,B 120 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
HORTA FUTBOL SALA CLUB,B 43 CFS JORDI SANCHEZ ,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C 61 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
NATACIO SABADELL,C 16 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Jornada 15 16-02-2019
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 27 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 52 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
BABAR A.E.,A 41 MONTSANT, F.S.,A
C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C 46 RIPOLLET F.S.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 17 HORTA FUTBOL SALA CLUB,B
CFS JORDI SANCHEZ ,A 36 BADALONA FUTSAL IRIS,C
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 23 NATACIO SABADELL,C
Jornada 16 23-02-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 35 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
MONTSANT, F.S.,A 016 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,B 62 BABAR A.E.,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,B 410 C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C
BADALONA FUTSAL IRIS,C 81 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
NATACIO SABADELL,C 44 CFS JORDI SANCHEZ ,A
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 23 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Jornada 17 09-03-2019
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 26 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
MONTSANT, F.S.,A 09 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 63 RIPOLLET F.S.,B
BABAR A.E.,A 43 HORTA FUTBOL SALA CLUB,B
C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C 23 BADALONA FUTSAL IRIS,C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 213 NATACIO SABADELL,C
CFS JORDI SANCHEZ ,A 52 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
Jornada 18 16-03-2019
MONTSANT, F.S.,A 26 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
RIPOLLET F.S.,B 14 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,B 18 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C 21 BABAR A.E.,A
NATACIO SABADELL,C 65 C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 76 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
CFS JORDI SANCHEZ ,A 26 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Jornada 19 23-03-2019
MONTSANT, F.S.,A 37 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 81 RIPOLLET F.S.,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 61 HORTA FUTBOL SALA CLUB,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 41 BADALONA FUTSAL IRIS,C
BABAR A.E.,A 73 NATACIO SABADELL,C
C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C 50 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 01 CFS JORDI SANCHEZ ,A
Jornada 20 30-03-2019
RIPOLLET F.S.,B 36 MONTSANT, F.S.,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,B 34 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C 37 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
NATACIO SABADELL,C 08 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 23 BABAR A.E.,A
CFS JORDI SANCHEZ ,A 33 C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 38 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Jornada 21 06-04-2019
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 21 RIPOLLET F.S.,B
MONTSANT, F.S.,A 27 HORTA FUTBOL SALA CLUB,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 41 BADALONA FUTSAL IRIS,C
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 121 NATACIO SABADELL,C
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 41 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
BABAR A.E.,A 61 CFS JORDI SANCHEZ ,A
C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C 122 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
Jornada 22 13-04-2019
HORTA FUTBOL SALA CLUB,B 22 RIPOLLET F.S.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,C 22 MONTSANT, F.S.,A
NATACIO SABADELL,C 26 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 26 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
CFS JORDI SANCHEZ ,A 18 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 110 BABAR A.E.,A
C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C 11 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Jornada 23 27-04-2019
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 43 HORTA FUTBOL SALA CLUB,B
RIPOLLET F.S.,B 10 BADALONA FUTSAL IRIS,C
MONTSANT, F.S.,A 65 NATACIO SABADELL,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 70 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 123 CFS JORDI SANCHEZ ,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 161 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
BABAR A.E.,A 02 C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C
Jornada 24 11-05-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,C 15 HORTA FUTBOL SALA CLUB,B
NATACIO SABADELL,C 34 RIPOLLET F.S.,B
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 43 MONTSANT, F.S.,A
CFS JORDI SANCHEZ ,A 39 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 014 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C 34 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
BABAR A.E.,A 132 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Jornada 25 18-05-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,C 43 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
HORTA FUTBOL SALA CLUB,B 61 NATACIO SABADELL,C
RIPOLLET F.S.,B 30 SPORT SALA STA. PERPETUA,A
MONTSANT, F.S.,A 54 CFS JORDI SANCHEZ ,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 161 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 54 C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 32 BABAR A.E.,A
Jornada 26 25-05-2019
NATACIO SABADELL,C 53 BADALONA FUTSAL IRIS,C
SPORT SALA STA. PERPETUA,A 45 HORTA FUTBOL SALA CLUB,B
CFS JORDI SANCHEZ ,A 32 RIPOLLET F.S.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 43 MONTSANT, F.S.,A
C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),C 43 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
BABAR A.E.,A 55 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 56 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.