Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga segona divisio alevi futbol sala | grup 7

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
RUBI C.E.F.S.,A 31 F.S. OLESA,C
SANT CUGAT F.S.,B 40 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B 22 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A
SAB ATLÈTIC,A 17 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
SANT JOAN AT. CLUB,A 15 OLIMPIC FLORESTA,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 34 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
COLLBATÓ C.E.,A 44 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
Jornada 2 13-10-2018
F.S. OLESA,C 15 COLLBATÓ C.E.,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C 05 RUBI C.E.F.S.,A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A 30 SANT CUGAT F.S.,B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 34 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B
OLIMPIC FLORESTA,A 112 SAB ATLÈTIC,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 64 SANT JOAN AT. CLUB,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 42 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
Jornada 3 20-10-2018
F.S. OLESA,C 40 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C
RUBI C.E.F.S.,A 23 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A
SANT CUGAT F.S.,B 23 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B 22 OLIMPIC FLORESTA,A
SAB ATLÈTIC,A 46 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
SANT JOAN AT. CLUB,A 41 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
COLLBATÓ C.E.,A 37 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
Jornada 4 27-10-2018
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C 32 COLLBATÓ C.E.,A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A 61 F.S. OLESA,C
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 12 RUBI C.E.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 61 SANT CUGAT F.S.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 24 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 120 SAB ATLÈTIC,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 16 SANT JOAN AT. CLUB,A
Jornada 5 10-11-2018
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C 18 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A
F.S. OLESA,C 27 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
RUBI C.E.F.S.,A 19 OLIMPIC FLORESTA,A
SANT CUGAT F.S.,B 21 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B 22 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
SAB ATLÈTIC,A 12 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
COLLBATÓ C.E.,A 65 SANT JOAN AT. CLUB,A
Jornada 6 17-11-2018
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A 40 COLLBATÓ C.E.,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 111 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C
OLIMPIC FLORESTA,A 60 F.S. OLESA,C
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 31 RUBI C.E.F.S.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 52 SANT CUGAT F.S.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 34 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B
SANT JOAN AT. CLUB,A 51 SAB ATLÈTIC,A
Jornada 7 24-11-2018
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A 83 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C 011 OLIMPIC FLORESTA,A
F.S. OLESA,C 13 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
RUBI C.E.F.S.,A 41 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
SANT CUGAT F.S.,B 24 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B 44 SANT JOAN AT. CLUB,A
COLLBATÓ C.E.,A 55 SAB ATLÈTIC,A
Jornada 8 01-12-2018
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 80 COLLBATÓ C.E.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 50 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 41 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 41 F.S. OLESA,C
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 04 RUBI C.E.F.S.,A
SANT JOAN AT. CLUB,A 21 SANT CUGAT F.S.,B
SAB ATLÈTIC,A 23 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B
Jornada 9 15-12-2018
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 54 OLIMPIC FLORESTA,A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A 42 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C 28 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
F.S. OLESA,C 25 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
RUBI C.E.F.S.,A 61 SANT JOAN AT. CLUB,A
SANT CUGAT F.S.,B 31 SAB ATLÈTIC,A
COLLBATÓ C.E.,A 05 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B
Jornada 10 22-12-2018
OLIMPIC FLORESTA,A 33 COLLBATÓ C.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 115 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 50 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 53 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C
SANT JOAN AT. CLUB,A 30 F.S. OLESA,C
SAB ATLÈTIC,A 28 RUBI C.E.F.S.,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B 63 SANT CUGAT F.S.,B
Jornada 11 12-01-2019
OLIMPIC FLORESTA,A 91 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 31 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A 41 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C 05 SANT JOAN AT. CLUB,A
F.S. OLESA,C 34 SAB ATLÈTIC,A
RUBI C.E.F.S.,A 34 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B
COLLBATÓ C.E.,A 52 SANT CUGAT F.S.,B
Jornada 12 19-01-2019
COLLBATÓ C.E.,A 10 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 46 OLIMPIC FLORESTA,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 25 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
SANT JOAN AT. CLUB,A 22 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A
SAB ATLÈTIC,A 23 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B 40 F.S. OLESA,C
SANT CUGAT F.S.,B 13 RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 13 26-01-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 26 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 62 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 41 SANT JOAN AT. CLUB,A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A 41 SAB ATLÈTIC,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C 08 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B
F.S. OLESA,C 01 SANT CUGAT F.S.,B
RUBI C.E.F.S.,A 42 COLLBATÓ C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
F.S. OLESA,C 06 RUBI C.E.F.S.,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C 30 SANT CUGAT F.S.,B
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A 30 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 101 SAB ATLÈTIC,A
OLIMPIC FLORESTA,A 24 SANT JOAN AT. CLUB,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 45 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 52 COLLBATÓ C.E.,A
Jornada 15 16-02-2019
COLLBATÓ C.E.,A 31 F.S. OLESA,C
RUBI C.E.F.S.,A 60 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C
SANT CUGAT F.S.,B 03 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B 23 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
SAB ATLÈTIC,A 114 OLIMPIC FLORESTA,A
SANT JOAN AT. CLUB,A 51 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 22 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
Jornada 16 23-02-2019
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C 32 F.S. OLESA,C
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A 14 RUBI C.E.F.S.,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 51 SANT CUGAT F.S.,B
OLIMPIC FLORESTA,A 54 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 22 SAB ATLÈTIC,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 42 SANT JOAN AT. CLUB,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 53 COLLBATÓ C.E.,A
Jornada 17 09-03-2019
COLLBATÓ C.E.,A 61 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C
F.S. OLESA,C 14 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A
RUBI C.E.F.S.,A 22 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
SANT CUGAT F.S.,B 17 OLIMPIC FLORESTA,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B 23 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
SAB ATLÈTIC,A 43 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
SANT JOAN AT. CLUB,A 73 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
Jornada 18 16-03-2019
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A 31 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 31 F.S. OLESA,C
OLIMPIC FLORESTA,A 21 RUBI C.E.F.S.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 30 SANT CUGAT F.S.,B
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 22 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 33 SAB ATLÈTIC,A
SANT JOAN AT. CLUB,A 41 COLLBATÓ C.E.,A
Jornada 19 23-03-2019
COLLBATÓ C.E.,A 13 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C 06 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
F.S. OLESA,C 25 OLIMPIC FLORESTA,A
RUBI C.E.F.S.,A 83 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
SANT CUGAT F.S.,B 15 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B 72 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
SAB ATLÈTIC,A 18 SANT JOAN AT. CLUB,A
Jornada 20 30-03-2019
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 32 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A
OLIMPIC FLORESTA,A 71 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 53 F.S. OLESA,C
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 43 RUBI C.E.F.S.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 22 SANT CUGAT F.S.,B
SANT JOAN AT. CLUB,A 53 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B
SAB ATLÈTIC,A 37 COLLBATÓ C.E.,A
Jornada 21 06-04-2019
COLLBATÓ C.E.,A 24 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A 12 OLIMPIC FLORESTA,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C 19 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
F.S. OLESA,C 14 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
RUBI C.E.F.S.,A 02 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
SANT CUGAT F.S.,B 011 SANT JOAN AT. CLUB,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B 140 SAB ATLÈTIC,A
Jornada 22 13-04-2019
OLIMPIC FLORESTA,A 52 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 34 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 50 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 10 F.S. OLESA,C
SANT JOAN AT. CLUB,A 52 RUBI C.E.F.S.,A
SAB ATLÈTIC,A 73 SANT CUGAT F.S.,B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B 53 COLLBATÓ C.E.,A
Jornada 23 27-04-2019
COLLBATÓ C.E.,A 35 OLIMPIC FLORESTA,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 82 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A 62 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C 37 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
F.S. OLESA,C 14 SANT JOAN AT. CLUB,A
RUBI C.E.F.S.,A 140 SAB ATLÈTIC,A
SANT CUGAT F.S.,B 23 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B
Jornada 24 11-05-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 312 OLIMPIC FLORESTA,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 32 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 31 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A
SANT JOAN AT. CLUB,A 110 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C
SAB ATLÈTIC,A 02 F.S. OLESA,C
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B 45 RUBI C.E.F.S.,A
SANT CUGAT F.S.,B 42 COLLBATÓ C.E.,A
Jornada 25 18-05-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 24 COLLBATÓ C.E.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 52 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 20 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A 52 SANT JOAN AT. CLUB,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C 114 SAB ATLÈTIC,A
F.S. OLESA,C 25 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B
RUBI C.E.F.S.,A 42 SANT CUGAT F.S.,B
Jornada 26 25-05-2019
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 24 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 38 OLIMPIC FLORESTA,A
SANT JOAN AT. CLUB,A 54 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
SAB ATLÈTIC,A 213 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,B 72 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,C
SANT CUGAT F.S.,B 12 F.S. OLESA,C
COLLBATÓ C.E.,A 31 RUBI C.E.F.S.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.