Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga segona divisio cadet futbol sala | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
CANET, F.S.,A 30 C.N. CALDES,F.S.,C
CFS ARENYS DE MUNT,A 91 F.S. SANT CELONI, CADET,A
CARDEDEU, F.S.,A 42 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
FUTSAL MATARÓ C.E. ,C 12 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 13 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 40 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 21 UNIO F.S. MOLLET,B
Jornada 2 13-10-2018
C.N. CALDES,F.S.,C 13 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
F.S. SANT CELONI, CADET,A 012 CANET, F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 80 CFS ARENYS DE MUNT,A
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A 10 CARDEDEU, F.S.,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 21 FUTSAL MATARÓ C.E. ,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B 34 PINEDA DE MAR, F.S.,A
UNIO F.S. MOLLET,B 08 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
Jornada 3 20-10-2018
C.N. CALDES,F.S.,C 141 F.S. SANT CELONI, CADET,A
CANET, F.S.,A 23 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 11 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A
CARDEDEU, F.S.,A 22 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
FUTSAL MATARÓ C.E. ,C 31 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 42 UNIO F.S. MOLLET,B
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 03 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
Jornada 4 27-10-2018
F.S. SANT CELONI, CADET,A 07 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 62 C.N. CALDES,F.S.,C
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A 32 CANET, F.S.,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 41 CFS ARENYS DE MUNT,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B 22 CARDEDEU, F.S.,A
UNIO F.S. MOLLET,B 02 FUTSAL MATARÓ C.E. ,C
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 50 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 5 10-11-2018
F.S. SANT CELONI, CADET,A 111 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
C.N. CALDES,F.S.,C 22 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A
CANET, F.S.,A 13 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 33 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B
CARDEDEU, F.S.,A 42 UNIO F.S. MOLLET,B
FUTSAL MATARÓ C.E. ,C 04 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 72 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 6 17-11-2018
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 51 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
F.S. SANT CELONI, CADET,A 07 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 20 C.N. CALDES,F.S.,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B 23 CANET, F.S.,A
UNIO F.S. MOLLET,B 33 CFS ARENYS DE MUNT,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 30 CARDEDEU, F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 13 FUTSAL MATARÓ C.E. ,C
Jornada 7 24-11-2018
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 20 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A
F.S. SANT CELONI, CADET,A 08 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
C.N. CALDES,F.S.,C 32 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B
CANET, F.S.,A 01 UNIO F.S. MOLLET,B
CFS ARENYS DE MUNT,A 12 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
CARDEDEU, F.S.,A 51 PINEDA DE MAR, F.S.,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 11 FUTSAL MATARÓ C.E. ,C
Jornada 8 01-12-2018
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A 23 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 15 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B 110 F.S. SANT CELONI, CADET,A
UNIO F.S. MOLLET,B 34 C.N. CALDES,F.S.,C
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 22 CANET, F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 48 CFS ARENYS DE MUNT,A
CARDEDEU, F.S.,A 25 FUTSAL MATARÓ C.E. ,C
Jornada 9 15-12-2018
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A 23 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 50 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B
F.S. SANT CELONI, CADET,A 15 UNIO F.S. MOLLET,B
C.N. CALDES,F.S.,C 02 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
CANET, F.S.,A 34 PINEDA DE MAR, F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 10 FUTSAL MATARÓ C.E. ,C
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 56 CARDEDEU, F.S.,A
Jornada 10 22-12-2018
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 61 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B 21 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A
UNIO F.S. MOLLET,B 15 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 120 F.S. SANT CELONI, CADET,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 25 C.N. CALDES,F.S.,C
FUTSAL MATARÓ C.E. ,C 18 CANET, F.S.,A
CARDEDEU, F.S.,A 12 CFS ARENYS DE MUNT,A
Jornada 11 12-01-2019
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 62 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A 02 UNIO F.S. MOLLET,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 41 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
F.S. SANT CELONI, CADET,A 09 PINEDA DE MAR, F.S.,A
C.N. CALDES,F.S.,C 61 FUTSAL MATARÓ C.E. ,C
CANET, F.S.,A 22 CARDEDEU, F.S.,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 42 CFS ARENYS DE MUNT,A
Jornada 12 19-01-2019
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 52 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B
UNIO F.S. MOLLET,B 13 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 50 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 08 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
FUTSAL MATARÓ C.E. ,C 110 F.S. SANT CELONI, CADET,A
CARDEDEU, F.S.,A 23 C.N. CALDES,F.S.,C
CFS ARENYS DE MUNT,A 11 CANET, F.S.,A
Jornada 13 26-01-2019
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B 31 UNIO F.S. MOLLET,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 25 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A 22 PINEDA DE MAR, F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 100 FUTSAL MATARÓ C.E. ,C
F.S. SANT CELONI, CADET,A 22 CARDEDEU, F.S.,A
C.N. CALDES,F.S.,C 14 CFS ARENYS DE MUNT,A
CANET, F.S.,A 32 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
C.N. CALDES,F.S.,C 23 CANET, F.S.,A
F.S. SANT CELONI, CADET,A 011 CFS ARENYS DE MUNT,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 31 CARDEDEU, F.S.,A
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A 03 FUTSAL MATARÓ C.E. ,C
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 71 PINEDA DE MAR, F.S.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B 16 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
UNIO F.S. MOLLET,B 13 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
Jornada 15 16-02-2019
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 51 C.N. CALDES,F.S.,C
CANET, F.S.,A 111 F.S. SANT CELONI, CADET,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 02 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
CARDEDEU, F.S.,A 70 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A
FUTSAL MATARÓ C.E. ,C 34 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 22 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 31 UNIO F.S. MOLLET,B
Jornada 16 23-02-2019
F.S. SANT CELONI, CADET,A 28 C.N. CALDES,F.S.,C
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 52 CANET, F.S.,A
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A 03 CFS ARENYS DE MUNT,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 43 CARDEDEU, F.S.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B 13 FUTSAL MATARÓ C.E. ,C
UNIO F.S. MOLLET,B 32 PINEDA DE MAR, F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 42 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
Jornada 17 09-03-2019
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 114 F.S. SANT CELONI, CADET,A
C.N. CALDES,F.S.,C 14 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
CANET, F.S.,A 41 ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 27 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
CARDEDEU, F.S.,A 32 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B
FUTSAL MATARÓ C.E. ,C 62 UNIO F.S. MOLLET,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 25 SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
Jornada 18 16-03-2019
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A F.S. SANT CELONI, CADET,A
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A 31 C.N. CALDES,F.S.,C
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 52 CANET, F.S.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B 32 CFS ARENYS DE MUNT,A
UNIO F.S. MOLLET,B 41 CARDEDEU, F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 61 FUTSAL MATARÓ C.E. ,C
PINEDA DE MAR, F.S.,A 46 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
Jornada 19 23-03-2019
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A - F.S. SANT CELONI, CADET,A
C.N. CALDES,F.S.,C - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
CANET, F.S.,A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B
CFS ARENYS DE MUNT,A - UNIO F.S. MOLLET,B
CARDEDEU, F.S.,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
FUTSAL MATARÓ C.E. ,C - PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 20 30-03-2019
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - F.S. SANT CELONI, CADET,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B - C.N. CALDES,F.S.,C
UNIO F.S. MOLLET,B - CANET, F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B - CFS ARENYS DE MUNT,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A - CARDEDEU, F.S.,A
FUTSAL MATARÓ C.E. ,C - C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
Jornada 21 06-04-2019
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A - ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
F.S. SANT CELONI, CADET,A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B
C.N. CALDES,F.S.,C - UNIO F.S. MOLLET,B
CANET, F.S.,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
CFS ARENYS DE MUNT,A - PINEDA DE MAR, F.S.,A
FUTSAL MATARÓ C.E. ,C - CARDEDEU, F.S.,A
Jornada 22 13-04-2019
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
UNIO F.S. MOLLET,B - F.S. SANT CELONI, CADET,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B - C.N. CALDES,F.S.,C
PINEDA DE MAR, F.S.,A - CANET, F.S.,A
FUTSAL MATARÓ C.E. ,C - CFS ARENYS DE MUNT,A
CARDEDEU, F.S.,A - C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
Jornada 23 27-04-2019
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A - UNIO F.S. MOLLET,B
F.S. SANT CELONI, CADET,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
C.N. CALDES,F.S.,C - PINEDA DE MAR, F.S.,A
CANET, F.S.,A - FUTSAL MATARÓ C.E. ,C
CFS ARENYS DE MUNT,A - CARDEDEU, F.S.,A
Jornada 24 11-05-2019
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
UNIO F.S. MOLLET,B - ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A - F.S. SANT CELONI, CADET,A
FUTSAL MATARÓ C.E. ,C - C.N. CALDES,F.S.,C
CARDEDEU, F.S.,A - CANET, F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
Jornada 25 18-05-2019
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B - C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - UNIO F.S. MOLLET,B
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A - PINEDA DE MAR, F.S.,A
F.S. SANT CELONI, CADET,A - FUTSAL MATARÓ C.E. ,C
C.N. CALDES,F.S.,C - CARDEDEU, F.S.,A
CANET, F.S.,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
Jornada 26 25-05-2019
UNIO F.S. MOLLET,B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A - ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ, F.S.,A
FUTSAL MATARÓ C.E. ,C - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
CARDEDEU, F.S.,A - F.S. SANT CELONI, CADET,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - C.N. CALDES,F.S.,C
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A - CANET, F.S.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.