Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga segona divisio infantil futbol sala | grup 4

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 50 NATACIO SABADELL,C
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 20 RIPOLLET F.S.,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 22 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
CASTELLAR, F.S.,A 00 CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B
CFS JORDI SANCHEZ,A 15 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 71 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C 02 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
Jornada 2 13-10-2018
NATACIO SABADELL,C 31 BADALONA FUTSAL IRIS,C
RIPOLLET F.S.,B 30 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A 01 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B 16 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 81 CASTELLAR, F.S.,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 22 CFS JORDI SANCHEZ,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 14 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 3 20-10-2018
NATACIO SABADELL,C 11 RIPOLLET F.S.,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 21 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 30 CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 16 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
CASTELLAR, F.S.,A 18 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CFS JORDI SANCHEZ,A 11 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C 23 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 4 27-10-2018
RIPOLLET F.S.,B 30 BADALONA FUTSAL IRIS,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A 22 NATACIO SABADELL,C
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B 21 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 71 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 120 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 43 CASTELLAR, F.S.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 13 CFS JORDI SANCHEZ,A
Jornada 5 10-11-2018
RIPOLLET F.S.,B 33 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
NATACIO SABADELL,C 21 CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 15 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 34 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 45 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
CASTELLAR, F.S.,A 26 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C 14 CFS JORDI SANCHEZ,A
Jornada 6 17-11-2018
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A 13 BADALONA FUTSAL IRIS,C
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B RIPOLLET F.S.,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 40 NATACIO SABADELL,C
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 24 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 23 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
CFS JORDI SANCHEZ,A CASTELLAR, F.S.,A
Jornada 7 24-11-2018
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B
RIPOLLET F.S.,B - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
NATACIO SABADELL,C - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A - CFS JORDI SANCHEZ,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C - CASTELLAR, F.S.,A
Jornada 8 01-12-2018
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B - BADALONA FUTSAL IRIS,C
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - RIPOLLET F.S.,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,A - NATACIO SABADELL,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
CFS JORDI SANCHEZ,A - CFS MANENT SANTA COLOMA,B
CASTELLAR, F.S.,A - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
Jornada 9 15-12-2018
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
RIPOLLET F.S.,B - SANTA COLOMA FUTSAL ,A
NATACIO SABADELL,C - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A - CFS JORDI SANCHEZ,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B - CASTELLAR, F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
Jornada 10 22-12-2018
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,C
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - RIPOLLET F.S.,B
CFS JORDI SANCHEZ,A - NATACIO SABADELL,C
CASTELLAR, F.S.,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A - CFS MANENT SANTA COLOMA,B
Jornada 11 12-01-2019
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B - SANTA COLOMA FUTSAL ,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
RIPOLLET F.S.,B - CFS JORDI SANCHEZ,A
NATACIO SABADELL,C - CASTELLAR, F.S.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C - CFS MANENT SANTA COLOMA,B
Jornada 12 19-01-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,C - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B
CFS JORDI SANCHEZ,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
CASTELLAR, F.S.,A - RIPOLLET F.S.,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A - NATACIO SABADELL,C
CFS MANENT SANTA COLOMA,B - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
Jornada 13 26-01-2019
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B - CFS JORDI SANCHEZ,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - CASTELLAR, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,B - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
NATACIO SABADELL,C - CFS MANENT SANTA COLOMA,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
NATACIO SABADELL,C - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,B - CFS MANENT SANTA COLOMA,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B - CASTELLAR, F.S.,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - CFS JORDI SANCHEZ,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A - BADALONA FUTSAL IRIS,C
Jornada 15 16-02-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,C - NATACIO SABADELL,C
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A - RIPOLLET F.S.,B
CFS MANENT SANTA COLOMA,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B
CASTELLAR, F.S.,A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
CFS JORDI SANCHEZ,A - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,A
Jornada 16 23-02-2019
RIPOLLET F.S.,B - NATACIO SABADELL,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B - CFS MANENT SANTA COLOMA,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - CASTELLAR, F.S.,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A - CFS JORDI SANCHEZ,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,C
Jornada 17 09-03-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,C - RIPOLLET F.S.,B
NATACIO SABADELL,C - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B
CFS MANENT SANTA COLOMA,B - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CASTELLAR, F.S.,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,A
CFS JORDI SANCHEZ,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 18 16-03-2019
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - RIPOLLET F.S.,B
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B - NATACIO SABADELL,C
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - CFS MANENT SANTA COLOMA,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,A - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - CASTELLAR, F.S.,A
CFS JORDI SANCHEZ,A - BADALONA FUTSAL IRIS,C
Jornada 19 23-03-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,C - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
RIPOLLET F.S.,B - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B
NATACIO SABADELL,C - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B - SANTA COLOMA FUTSAL ,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CASTELLAR, F.S.,A - CFS JORDI SANCHEZ,A
Jornada 20 30-03-2019
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - RIPOLLET F.S.,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - NATACIO SABADELL,C
SANTA COLOMA FUTSAL ,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - CFS MANENT SANTA COLOMA,B
CFS JORDI SANCHEZ,A - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
CASTELLAR, F.S.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,C
Jornada 21 06-04-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,C - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
RIPOLLET F.S.,B - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
NATACIO SABADELL,C - SANTA COLOMA FUTSAL ,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B - CFS JORDI SANCHEZ,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A - CASTELLAR, F.S.,A
Jornada 22 13-04-2019
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A - RIPOLLET F.S.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - NATACIO SABADELL,C
CFS JORDI SANCHEZ,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
CASTELLAR, F.S.,A - CFS MANENT SANTA COLOMA,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,C
Jornada 23 27-04-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,C - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,A
RIPOLLET F.S.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
NATACIO SABADELL,C - CFS JORDI SANCHEZ,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A - CASTELLAR, F.S.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
Jornada 24 11-05-2019
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
CFS JORDI SANCHEZ,A - RIPOLLET F.S.,B
CASTELLAR, F.S.,A - NATACIO SABADELL,C
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B - BADALONA FUTSAL IRIS,C
Jornada 25 18-05-2019
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,C
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - CFS JORDI SANCHEZ,A
RIPOLLET F.S.,B - CASTELLAR, F.S.,A
NATACIO SABADELL,C - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A - CFS MANENT SANTA COLOMA,B
Jornada 26 25-05-2019
SANTA COLOMA FUTSAL ,A - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
CFS JORDI SANCHEZ,A - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B
CASTELLAR, F.S.,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A - RIPOLLET F.S.,B
CFS MANENT SANTA COLOMA,B - NATACIO SABADELL,C
BADALONA FUTSAL IRIS,C - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.