Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga tercera divisio alevi futbol sala | grup 3

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 50 EPSA C.,A
ROQUETES FUTSAL,A 34 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 26 MOLINS 99, C.F.S.,C
Descansa - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 67 CES BOSCO ROCAFORT,C
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A 33 SANT JOAN DESPI C.F.S.,C
Jornada 2 13-10-2018
EPSA C.,A 06 L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 09 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
MOLINS 99, C.F.S.,C 33 ROQUETES FUTSAL,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 102 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
CES BOSCO ROCAFORT,C - Descansa
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 22 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,C
R
Descansa
Jornada 3 20-10-2018
EPSA C.,A 34 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 20 MOLINS 99, C.F.S.,C
ROQUETES FUTSAL,A 22 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 52 CES BOSCO ROCAFORT,C
Descansa - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 33 SANT JOAN DESPI C.F.S.,C
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
R
Descansa
Jornada 4 27-10-2018
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 23 L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
MOLINS 99, C.F.S.,C 31 EPSA C.,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 26 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
CES BOSCO ROCAFORT,C 23 ROQUETES FUTSAL,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 105 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,C - Descansa
Descansa
R
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
Jornada 5 10-11-2018
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 17 MOLINS 99, C.F.S.,C
EPSA C.,A 31 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 91 CES BOSCO ROCAFORT,C
ROQUETES FUTSAL,A 43 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 33 SANT JOAN DESPI C.F.S.,C
Descansa
R
Descansa
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A 24 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
Jornada 6 17-11-2018
MOLINS 99, C.F.S.,C 22 L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 42 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
CES BOSCO ROCAFORT,C 32 EPSA C.,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 29 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
SANT JOAN DESPI C.F.S.,C 31 ROQUETES FUTSAL,A
Descansa
R
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A - Descansa
Jornada 7 24-11-2018
MOLINS 99, C.F.S.,C 13 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 210 CES BOSCO ROCAFORT,C
EPSA C.,A 06 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 42 SANT JOAN DESPI C.F.S.,C
ROQUETES FUTSAL,A
R
Descansa
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 48 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A - Descansa
Jornada 8 01-12-2018
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 52 L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
CES BOSCO ROCAFORT,C 21 MOLINS 99, C.F.S.,C
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 53 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
SANT JOAN DESPI C.F.S.,C 00 EPSA C.,A
Descansa
R
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 62 ROQUETES FUTSAL,A
Descansa - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Jornada 9 15-12-2018
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 21 CES BOSCO ROCAFORT,C
MOLINS 99, C.F.S.,C 53 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 37 SANT JOAN DESPI C.F.S.,C
EPSA C.,A
R
Descansa
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 30 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
ROQUETES FUTSAL,A - Descansa
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A 133 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Jornada 10 22-12-2018
CES BOSCO ROCAFORT,C 31 L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 62 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,C 34 MOLINS 99, C.F.S.,C
Descansa
R
FUTSAL CERVELLO C.E.,B
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 42 EPSA C.,A
Descansa - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 59 ROQUETES FUTSAL,A
Jornada 11 12-01-2019
CES BOSCO ROCAFORT,C 23 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 55 SANT JOAN DESPI C.F.S.,C
MOLINS 99, C.F.S.,C
R
Descansa
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 06 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
EPSA C.,A - Descansa
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 151 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A 46 ROQUETES FUTSAL,A
Jornada 12 19-01-2019
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A 23 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
SANT JOAN DESPI C.F.S.,C 14 CES BOSCO ROCAFORT,C
Descansa
R
C.E. PLATENSE CALAFELL,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 53 MOLINS 99, C.F.S.,C
Descansa - FUTSAL CERVELLO C.E.,B
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 33 EPSA C.,A
ROQUETES FUTSAL,A 06 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
Jornada 13 26-01-2019
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 24 SANT JOAN DESPI C.F.S.,C
CES BOSCO ROCAFORT,C
R
Descansa
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 43 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
MOLINS 99, C.F.S.,C - Descansa
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 97 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
EPSA C.,A 31 ROQUETES FUTSAL,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 100 L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
EPSA C.,A 09 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 04 ROQUETES FUTSAL,A
MOLINS 99, C.F.S.,C 78 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - Descansa
CES BOSCO ROCAFORT,C 32 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
R
Descansa
SANT JOAN DESPI C.F.S.,C 22 L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
Jornada 15 16-02-2019
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A 52 EPSA C.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 61 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
ROQUETES FUTSAL,A 20 MOLINS 99, C.F.S.,C
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 210 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
Descansa - CES BOSCO ROCAFORT,C
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 13 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
Descansa
R
SANT JOAN DESPI C.F.S.,C
Jornada 16 23-02-2019
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 40 EPSA C.,A
MOLINS 99, C.F.S.,C 13 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 74 ROQUETES FUTSAL,A
CES BOSCO ROCAFORT,C 91 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B - Descansa
SANT JOAN DESPI C.F.S.,C 12 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
Descansa
R
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
Jornada 17 09-03-2019
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A 34 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
EPSA C.,A 31 MOLINS 99, C.F.S.,C
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 20 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
ROQUETES FUTSAL,A 65 CES BOSCO ROCAFORT,C
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 18 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
Descansa - SANT JOAN DESPI C.F.S.,C
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
R
Descansa
Jornada 18 16-03-2019
MOLINS 99, C.F.S.,C 11 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 51 EPSA C.,A
CES BOSCO ROCAFORT,C 06 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 32 ROQUETES FUTSAL,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,C 62 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Descansa
R
Descansa
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 22 L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
Jornada 19 23-03-2019
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A 12 MOLINS 99, C.F.S.,C
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 51 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
EPSA C.,A 21 CES BOSCO ROCAFORT,C
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 81 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
ROQUETES FUTSAL,A 32 SANT JOAN DESPI C.F.S.,C
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
R
Descansa
Descansa - C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
Jornada 20 30-03-2019
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 30 MOLINS 99, C.F.S.,C
CES BOSCO ROCAFORT,C 81 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 12 EPSA C.,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,C 07 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
Descansa
R
ROQUETES FUTSAL,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 62 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Descansa - L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
Jornada 21 06-04-2019
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A 42 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
MOLINS 99, C.F.S.,C 35 CES BOSCO ROCAFORT,C
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 25 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
EPSA C.,A 11 SANT JOAN DESPI C.F.S.,C
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
R
Descansa
ROQUETES FUTSAL,A 42 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - Descansa
Jornada 22 13-04-2019
CES BOSCO ROCAFORT,C 212 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 30 MOLINS 99, C.F.S.,C
SANT JOAN DESPI C.F.S.,C 35 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
Descansa
R
EPSA C.,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 15 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
Descansa - ROQUETES FUTSAL,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 35 L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
Jornada 23 27-04-2019
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A 45 CES BOSCO ROCAFORT,C
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 22 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
MOLINS 99, C.F.S.,C 31 SANT JOAN DESPI C.F.S.,C
FUTSAL CERVELLO C.E.,B
R
Descansa
EPSA C.,A 03 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - Descansa
ROQUETES FUTSAL,A 83 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Jornada 24 11-05-2019
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 61 CES BOSCO ROCAFORT,C
SANT JOAN DESPI C.F.S.,C 28 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
Descansa
R
MOLINS 99, C.F.S.,C
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 20 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
Descansa - EPSA C.,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 311 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
ROQUETES FUTSAL,A 33 L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
Jornada 25 18-05-2019
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 22 L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
CES BOSCO ROCAFORT,C 71 SANT JOAN DESPI C.F.S.,C
C.E. PLATENSE CALAFELL,A
R
Descansa
MOLINS 99, C.F.S.,C 11 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,B - Descansa
EPSA C.,A 70 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 61 ROQUETES FUTSAL,A
Jornada 26 25-05-2019
SANT JOAN DESPI C.F.S.,C 45 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
Descansa
R
CES BOSCO ROCAFORT,C
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 34 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
Descansa - MOLINS 99, C.F.S.,C
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 39 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
ROQUETES FUTSAL,A 10 EPSA C.,A
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A 07 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.