Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga tercera divisio cadet futbol sala | grup 3

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2018
BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A - CASP, A.E.,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 13 CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C
C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E - Descansa
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C - FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A
SANT CUGAT F.S.,D 52 FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C
PENYA ESPLUGUES, AE,B - AECS L'HOSPITALET,B
JOVENTUT LES CORTS,A - CSC FUTSAL ,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,C 42 IPSE EL PILAR, C.E.,A
Jornada 2 29-09-2018
CASP, A.E.,B 37 SANTA COLOMA FUTSAL ,C
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C - BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A
Descansa - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A - C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E
FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C 28 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C
AECS L'HOSPITALET,B 07 SANT CUGAT F.S.,D
CSC FUTSAL ,A 23 PENYA ESPLUGUES, AE,B
IPSE EL PILAR, C.E.,A 53 JOVENTUT LES CORTS,A
Jornada 3 06-10-2018
CASP, A.E.,B 310 CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C
BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A - Descansa
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 12 FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A
C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E 60 FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C 101 AECS L'HOSPITALET,B
SANT CUGAT F.S.,D 43 CSC FUTSAL ,A
PENYA ESPLUGUES, AE,B 21 IPSE EL PILAR, C.E.,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,C 33 JOVENTUT LES CORTS,A
Jornada 4 13-10-2018
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C 30 SANTA COLOMA FUTSAL ,C
Descansa - CASP, A.E.,B
FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A 12 BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A
FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C 02 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
AECS L'HOSPITALET,B 06 C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E
CSC FUTSAL ,A 12 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C
IPSE EL PILAR, C.E.,A 34 SANT CUGAT F.S.,D
JOVENTUT LES CORTS,A 32 PENYA ESPLUGUES, AE,B
Jornada 5 20-10-2018
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C - Descansa
CASP, A.E.,B 28 FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A
BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A 51 FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 11 AECS L'HOSPITALET,B
C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E 63 CSC FUTSAL ,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C 31 IPSE EL PILAR, C.E.,A
SANT CUGAT F.S.,D 60 JOVENTUT LES CORTS,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,C 61 PENYA ESPLUGUES, AE,B
Jornada 6 27-10-2018
Descansa - SANTA COLOMA FUTSAL ,C
FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A 13 CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C
FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C 41 CASP, A.E.,B
AECS L'HOSPITALET,B 26 BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A
CSC FUTSAL ,A 22 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
IPSE EL PILAR, C.E.,A 41 C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E
JOVENTUT LES CORTS,A 04 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C
PENYA ESPLUGUES, AE,B 23 SANT CUGAT F.S.,D
Jornada 7 03-11-2018
Descansa - FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C 31 FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C
CASP, A.E.,B 22 AECS L'HOSPITALET,B
BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A 101 CSC FUTSAL ,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 40 IPSE EL PILAR, C.E.,A
C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E 50 JOVENTUT LES CORTS,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C 50 PENYA ESPLUGUES, AE,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,C 61 SANT CUGAT F.S.,D
Jornada 8 10-11-2018
FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A 12 SANTA COLOMA FUTSAL ,C
FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C - Descansa
AECS L'HOSPITALET,B 12 CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C
CSC FUTSAL ,A 33 CASP, A.E.,B
IPSE EL PILAR, C.E.,A 51 BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A
JOVENTUT LES CORTS,A 10 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
PENYA ESPLUGUES, AE,B 13 C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E
SANT CUGAT F.S.,D 12 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C
Jornada 9 17-11-2018
FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A 32 FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C
Descansa - AECS L'HOSPITALET,B
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C - CSC FUTSAL ,A
CASP, A.E.,B 23 IPSE EL PILAR, C.E.,A
BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A 21 JOVENTUT LES CORTS,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 61 PENYA ESPLUGUES, AE,B
C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E 30 SANT CUGAT F.S.,D
SANTA COLOMA FUTSAL ,C 12 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C
Jornada 10 24-11-2018
FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C 42 SANTA COLOMA FUTSAL ,C
AECS L'HOSPITALET,B 26 FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A
CSC FUTSAL ,A - Descansa
IPSE EL PILAR, C.E.,A 62 CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C
JOVENTUT LES CORTS,A 21 CASP, A.E.,B
PENYA ESPLUGUES, AE,B 24 BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A
SANT CUGAT F.S.,D 04 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C 02 C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E
Jornada 11 01-12-2018
FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C 82 AECS L'HOSPITALET,B
FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A 21 CSC FUTSAL ,A
Descansa - IPSE EL PILAR, C.E.,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C 41 JOVENTUT LES CORTS,A
CASP, A.E.,B 31 PENYA ESPLUGUES, AE,B
BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A 41 SANT CUGAT F.S.,D
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 17 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C
SANTA COLOMA FUTSAL ,C 11 C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E
Jornada 12 15-12-2018
AECS L'HOSPITALET,B - SANTA COLOMA FUTSAL ,C
CSC FUTSAL ,A - FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C
IPSE EL PILAR, C.E.,A - FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A
JOVENTUT LES CORTS,A - Descansa
PENYA ESPLUGUES, AE,B - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C
SANT CUGAT F.S.,D - CASP, A.E.,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C - BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A
C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
Jornada 13 22-12-2018
AECS L'HOSPITALET,B - CSC FUTSAL ,A
FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C - IPSE EL PILAR, C.E.,A
FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A - JOVENTUT LES CORTS,A
Descansa - PENYA ESPLUGUES, AE,B
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C - SANT CUGAT F.S.,D
CASP, A.E.,B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C
BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A - C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E
SANTA COLOMA FUTSAL ,C - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
Jornada 14 12-01-2019
SANTA COLOMA FUTSAL ,C - CSC FUTSAL ,A
IPSE EL PILAR, C.E.,A - AECS L'HOSPITALET,B
JOVENTUT LES CORTS,A - FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C
PENYA ESPLUGUES, AE,B - FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A
SANT CUGAT F.S.,D - Descansa
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C
C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E - CASP, A.E.,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A
Jornada 15 19-01-2019
CSC FUTSAL ,A - IPSE EL PILAR, C.E.,A
AECS L'HOSPITALET,B - JOVENTUT LES CORTS,A
FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C - PENYA ESPLUGUES, AE,B
FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A - SANT CUGAT F.S.,D
Descansa - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C - C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E
CASP, A.E.,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 26-01-2019
CASP, A.E.,B - BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
Descansa - C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E
FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C
FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C - SANT CUGAT F.S.,D
AECS L'HOSPITALET,B - PENYA ESPLUGUES, AE,B
CSC FUTSAL ,A - JOVENTUT LES CORTS,A
IPSE EL PILAR, C.E.,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,C
Jornada 17 02-02-2019
SANTA COLOMA FUTSAL ,C - CASP, A.E.,B
BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - Descansa
C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E - FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C - FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C
SANT CUGAT F.S.,D - AECS L'HOSPITALET,B
PENYA ESPLUGUES, AE,B - CSC FUTSAL ,A
JOVENTUT LES CORTS,A - IPSE EL PILAR, C.E.,A
Jornada 18 09-02-2019
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C - CASP, A.E.,B
Descansa - BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A
FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C - C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E
AECS L'HOSPITALET,B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C
CSC FUTSAL ,A - SANT CUGAT F.S.,D
IPSE EL PILAR, C.E.,A - PENYA ESPLUGUES, AE,B
JOVENTUT LES CORTS,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,C
Jornada 19 16-02-2019
SANTA COLOMA FUTSAL ,C - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C
CASP, A.E.,B - Descansa
BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A - FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C
C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E - AECS L'HOSPITALET,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C - CSC FUTSAL ,A
SANT CUGAT F.S.,D - IPSE EL PILAR, C.E.,A
PENYA ESPLUGUES, AE,B - JOVENTUT LES CORTS,A
Jornada 20 23-02-2019
Descansa - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C
FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A - CASP, A.E.,B
FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C - BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A
AECS L'HOSPITALET,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
CSC FUTSAL ,A - C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E
IPSE EL PILAR, C.E.,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C
JOVENTUT LES CORTS,A - SANT CUGAT F.S.,D
PENYA ESPLUGUES, AE,B - SANTA COLOMA FUTSAL ,C
Jornada 21 09-03-2019
SANTA COLOMA FUTSAL ,C - Descansa
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C - FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A
CASP, A.E.,B - FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C
BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A - AECS L'HOSPITALET,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - CSC FUTSAL ,A
C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E - IPSE EL PILAR, C.E.,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C - JOVENTUT LES CORTS,A
SANT CUGAT F.S.,D - PENYA ESPLUGUES, AE,B
Jornada 22 16-03-2019
FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A - Descansa
FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C
AECS L'HOSPITALET,B - CASP, A.E.,B
CSC FUTSAL ,A - BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A
IPSE EL PILAR, C.E.,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
JOVENTUT LES CORTS,A - C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E
PENYA ESPLUGUES, AE,B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C
SANT CUGAT F.S.,D - SANTA COLOMA FUTSAL ,C
Jornada 23 23-03-2019
SANTA COLOMA FUTSAL ,C - FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A
Descansa - FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C - AECS L'HOSPITALET,B
CASP, A.E.,B - CSC FUTSAL ,A
BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A - IPSE EL PILAR, C.E.,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - JOVENTUT LES CORTS,A
C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E - PENYA ESPLUGUES, AE,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C - SANT CUGAT F.S.,D
Jornada 24 30-03-2019
FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C - FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A
AECS L'HOSPITALET,B - Descansa
CSC FUTSAL ,A - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C
IPSE EL PILAR, C.E.,A - CASP, A.E.,B
JOVENTUT LES CORTS,A - BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A
PENYA ESPLUGUES, AE,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
SANT CUGAT F.S.,D - C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C - SANTA COLOMA FUTSAL ,C
Jornada 25 06-04-2019
SANTA COLOMA FUTSAL ,C - FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C
FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A - AECS L'HOSPITALET,B
Descansa - CSC FUTSAL ,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C - IPSE EL PILAR, C.E.,A
CASP, A.E.,B - JOVENTUT LES CORTS,A
BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A - PENYA ESPLUGUES, AE,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - SANT CUGAT F.S.,D
C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C
Jornada 26 13-04-2019
AECS L'HOSPITALET,B - FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C
CSC FUTSAL ,A - FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A
IPSE EL PILAR, C.E.,A - Descansa
JOVENTUT LES CORTS,A - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C
PENYA ESPLUGUES, AE,B - CASP, A.E.,B
SANT CUGAT F.S.,D - BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E - SANTA COLOMA FUTSAL ,C
Jornada 27 27-04-2019
SANTA COLOMA FUTSAL ,C - AECS L'HOSPITALET,B
FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C - CSC FUTSAL ,A
FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A - IPSE EL PILAR, C.E.,A
Descansa - JOVENTUT LES CORTS,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C - PENYA ESPLUGUES, AE,B
CASP, A.E.,B - SANT CUGAT F.S.,D
BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E
Jornada 28 11-05-2019
CSC FUTSAL ,A - AECS L'HOSPITALET,B
IPSE EL PILAR, C.E.,A - FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C
JOVENTUT LES CORTS,A - FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A
PENYA ESPLUGUES, AE,B - Descansa
SANT CUGAT F.S.,D - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C - CASP, A.E.,B
C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E - BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - SANTA COLOMA FUTSAL ,C
Jornada 29 18-05-2019
CSC FUTSAL ,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,C
AECS L'HOSPITALET,B - IPSE EL PILAR, C.E.,A
FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C - JOVENTUT LES CORTS,A
FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A - PENYA ESPLUGUES, AE,B
Descansa - SANT CUGAT F.S.,D
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C
CASP, A.E.,B - C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E
BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
Jornada 30 25-05-2019
IPSE EL PILAR, C.E.,A - CSC FUTSAL ,A
JOVENTUT LES CORTS,A - AECS L'HOSPITALET,B
PENYA ESPLUGUES, AE,B - FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C
SANT CUGAT F.S.,D - FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C - Descansa
C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - CASP, A.E.,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,C - BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.