Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga tercera divisio cadet futbol sala | grup 4

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 42 FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A 24 CSI SANT CLIMENT,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B 110 MOLINS 99, C.F.S.,B
BAIXSUD FUTSAL,A 15 C.F.S.SANT BOI ,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 30 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 15 ROQUETES FUTSAL,A
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B 82 PALLEJA, F.S. ,A
Jornada 2 13-10-2018
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A 37 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
CSI SANT CLIMENT,A 51 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
MOLINS 99, C.F.S.,B 17 JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A
C.F.S.SANT BOI ,A 71 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 06 BAIXSUD FUTSAL,A
ROQUETES FUTSAL,A 82 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
PALLEJA, F.S. ,A 38 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
Jornada 3 20-10-2018
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A 39 CSI SANT CLIMENT,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 10 MOLINS 99, C.F.S.,B
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A 35 C.F.S.SANT BOI ,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B 51 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
BAIXSUD FUTSAL,A 15 ROQUETES FUTSAL,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 82 PALLEJA, F.S. ,A
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B 52 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
Jornada 4 27-10-2018
CSI SANT CLIMENT,A 41 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
MOLINS 99, C.F.S.,B 23 FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
C.F.S.SANT BOI ,A 51 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 23 JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A
ROQUETES FUTSAL,A 40 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
PALLEJA, F.S. ,A 13 BAIXSUD FUTSAL,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 42 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
Jornada 5 10-11-2018
CSI SANT CLIMENT,A 120 MOLINS 99, C.F.S.,B
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A 05 C.F.S.SANT BOI ,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 31 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A 37 ROQUETES FUTSAL,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B 42 PALLEJA, F.S. ,A
BAIXSUD FUTSAL,A 44 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B 43 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
Jornada 6 17-11-2018
MOLINS 99, C.F.S.,B 18 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
C.F.S.SANT BOI ,A - CSI SANT CLIMENT,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 52 FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
ROQUETES FUTSAL,A 32 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
PALLEJA, F.S. ,A 38 JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 12 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 11 BAIXSUD FUTSAL,A
Jornada 7 24-11-2018
MOLINS 99, C.F.S.,B - C.F.S.SANT BOI ,A
CSI SANT CLIMENT,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A - ROQUETES FUTSAL,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A - PALLEJA, F.S. ,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A - ATHLETIC TORRE ROJA ,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B - BAIXSUD FUTSAL,A
Jornada 8 01-12-2018
C.F.S.SANT BOI ,A - FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - MOLINS 99, C.F.S.,B
ROQUETES FUTSAL,A - CSI SANT CLIMENT,A
PALLEJA, F.S. ,A - FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A - C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A - JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A
BAIXSUD FUTSAL,A - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
Jornada 9 15-12-2018
C.F.S.SANT BOI ,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
MOLINS 99, C.F.S.,B - ROQUETES FUTSAL,A
CSI SANT CLIMENT,A - PALLEJA, F.S. ,A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A - ATHLETIC TORRE ROJA ,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A - BAIXSUD FUTSAL,A
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
Jornada 10 22-12-2018
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
ROQUETES FUTSAL,A - C.F.S.SANT BOI ,A
PALLEJA, F.S. ,A - MOLINS 99, C.F.S.,B
ATHLETIC TORRE ROJA ,A - CSI SANT CLIMENT,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A - FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
BAIXSUD FUTSAL,A - C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B - JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A
Jornada 11 12-01-2019
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - ROQUETES FUTSAL,A
C.F.S.SANT BOI ,A - PALLEJA, F.S. ,A
MOLINS 99, C.F.S.,B - ATHLETIC TORRE ROJA ,A
CSI SANT CLIMENT,A - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A - BAIXSUD FUTSAL,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B - JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A
Jornada 12 19-01-2019
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B - ROQUETES FUTSAL,A
PALLEJA, F.S. ,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A - C.F.S.SANT BOI ,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A - MOLINS 99, C.F.S.,B
BAIXSUD FUTSAL,A - CSI SANT CLIMENT,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B - FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A - C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
Jornada 13 26-01-2019
ROQUETES FUTSAL,A - PALLEJA, F.S. ,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - ATHLETIC TORRE ROJA ,A
C.F.S.SANT BOI ,A - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
MOLINS 99, C.F.S.,B - BAIXSUD FUTSAL,A
CSI SANT CLIMENT,A - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A - JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A - FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A - C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
CSI SANT CLIMENT,A - JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A
MOLINS 99, C.F.S.,B - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
C.F.S.SANT BOI ,A - BAIXSUD FUTSAL,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
ROQUETES FUTSAL,A - ATHLETIC TORRE ROJA ,A
PALLEJA, F.S. ,A - FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
Jornada 15 16-02-2019
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B - FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A - CSI SANT CLIMENT,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A - MOLINS 99, C.F.S.,B
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B - C.F.S.SANT BOI ,A
BAIXSUD FUTSAL,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A - ROQUETES FUTSAL,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A - PALLEJA, F.S. ,A
Jornada 16 23-02-2019
CSI SANT CLIMENT,A - FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
MOLINS 99, C.F.S.,B - C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
C.F.S.SANT BOI ,A - JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
ROQUETES FUTSAL,A - BAIXSUD FUTSAL,A
PALLEJA, F.S. ,A - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A - FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
Jornada 17 09-03-2019
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B - CSI SANT CLIMENT,A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A - MOLINS 99, C.F.S.,B
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A - C.F.S.SANT BOI ,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B - ROQUETES FUTSAL,A
BAIXSUD FUTSAL,A - PALLEJA, F.S. ,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A - ATHLETIC TORRE ROJA ,A
Jornada 18 16-03-2019
MOLINS 99, C.F.S.,B - CSI SANT CLIMENT,A
C.F.S.SANT BOI ,A - FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
ROQUETES FUTSAL,A - JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A
PALLEJA, F.S. ,A - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
ATHLETIC TORRE ROJA ,A - BAIXSUD FUTSAL,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A - FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
Jornada 19 23-03-2019
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B - MOLINS 99, C.F.S.,B
CSI SANT CLIMENT,A - C.F.S.SANT BOI ,A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A - ROQUETES FUTSAL,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A - PALLEJA, F.S. ,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B - ATHLETIC TORRE ROJA ,A
BAIXSUD FUTSAL,A - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
Jornada 20 30-03-2019
C.F.S.SANT BOI ,A - MOLINS 99, C.F.S.,B
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - CSI SANT CLIMENT,A
ROQUETES FUTSAL,A - FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
PALLEJA, F.S. ,A - C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A - JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
BAIXSUD FUTSAL,A - FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
Jornada 21 06-04-2019
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B - C.F.S.SANT BOI ,A
MOLINS 99, C.F.S.,B - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
CSI SANT CLIMENT,A - ROQUETES FUTSAL,A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A - PALLEJA, F.S. ,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A - ATHLETIC TORRE ROJA ,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B - BAIXSUD FUTSAL,A
Jornada 22 13-04-2019
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - C.F.S.SANT BOI ,A
ROQUETES FUTSAL,A - MOLINS 99, C.F.S.,B
PALLEJA, F.S. ,A - CSI SANT CLIMENT,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A - FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A - C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
BAIXSUD FUTSAL,A - JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B - FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
Jornada 23 27-04-2019
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
C.F.S.SANT BOI ,A - ROQUETES FUTSAL,A
MOLINS 99, C.F.S.,B - PALLEJA, F.S. ,A
CSI SANT CLIMENT,A - ATHLETIC TORRE ROJA ,A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A - BAIXSUD FUTSAL,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
Jornada 24 11-05-2019
ROQUETES FUTSAL,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
PALLEJA, F.S. ,A - C.F.S.SANT BOI ,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A - MOLINS 99, C.F.S.,B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A - CSI SANT CLIMENT,A
BAIXSUD FUTSAL,A - FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B - C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A - FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
Jornada 25 18-05-2019
ROQUETES FUTSAL,A - FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - PALLEJA, F.S. ,A
C.F.S.SANT BOI ,A - ATHLETIC TORRE ROJA ,A
MOLINS 99, C.F.S.,B - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
CSI SANT CLIMENT,A - BAIXSUD FUTSAL,A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A - JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A
Jornada 26 25-05-2019
PALLEJA, F.S. ,A - ROQUETES FUTSAL,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A - C.F.S.SANT BOI ,A
BAIXSUD FUTSAL,A - MOLINS 99, C.F.S.,B
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B - CSI SANT CLIMENT,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,A - FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B - C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.