Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga tercera divisio infantil futbol sala | grup 2

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2018
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B 13 C.N. CALDES,F.S.,C
VIC CLUB FUTBOL SALA ,B 72 AT. MASNOU FUTSAL,B
UNIO F.S. MOLLET,C 33 UNIO F.S. MOLLET,D
BARRI CAN CALET, C.F.S.,B 12 CFS JORDI SANCHEZ,C
F.S.AIGUAFREDA,A 101 PARETS, F.S.,B
SPORT SALA STA. PERPETUA,B 40 LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A 20 BADALONA FUTSAL IRIS,D
HUMMEL ALELLA FS,B 14 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
Jornada 2 29-09-2018
C.N. CALDES,F.S.,C 93 HUMMEL ALELLA FS,B
AT. MASNOU FUTSAL,B 24 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B
UNIO F.S. MOLLET,D 25 VIC CLUB FUTBOL SALA ,B
CFS JORDI SANCHEZ,C 11 UNIO F.S. MOLLET,C
PARETS, F.S.,B 311 BARRI CAN CALET, C.F.S.,B
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A 16 F.S.AIGUAFREDA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,D 92 SPORT SALA STA. PERPETUA,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 24 C.E.F.S.MANLLEU ,A
Jornada 3 06-10-2018
C.N. CALDES,F.S.,C 43 AT. MASNOU FUTSAL,B
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B 33 UNIO F.S. MOLLET,D
VIC CLUB FUTBOL SALA ,B 010 CFS JORDI SANCHEZ,C
UNIO F.S. MOLLET,C 44 PARETS, F.S.,B
BARRI CAN CALET, C.F.S.,B 130 LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A
F.S.AIGUAFREDA,A 06 BADALONA FUTSAL IRIS,D
SPORT SALA STA. PERPETUA,B 24 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
HUMMEL ALELLA FS,B 05 C.E.F.S.MANLLEU ,A
Jornada 4 13-10-2018
AT. MASNOU FUTSAL,B 26 HUMMEL ALELLA FS,B
UNIO F.S. MOLLET,D 34 C.N. CALDES,F.S.,C
CFS JORDI SANCHEZ,C 51 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B
PARETS, F.S.,B 17 VIC CLUB FUTBOL SALA ,B
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A 13 UNIO F.S. MOLLET,C
BADALONA FUTSAL IRIS,D 02 BARRI CAN CALET, C.F.S.,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 33 F.S.AIGUAFREDA,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A 61 SPORT SALA STA. PERPETUA,B
Jornada 5 20-10-2018
AT. MASNOU FUTSAL,B 01 UNIO F.S. MOLLET,D
C.N. CALDES,F.S.,C 42 CFS JORDI SANCHEZ,C
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B 14 PARETS, F.S.,B
VIC CLUB FUTBOL SALA ,B 73 LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A
UNIO F.S. MOLLET,C 03 BADALONA FUTSAL IRIS,D
BARRI CAN CALET, C.F.S.,B 11 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
F.S.AIGUAFREDA,A 35 C.E.F.S.MANLLEU ,A
HUMMEL ALELLA FS,B 42 SPORT SALA STA. PERPETUA,B
Jornada 6 27-10-2018
UNIO F.S. MOLLET,D 33 HUMMEL ALELLA FS,B
CFS JORDI SANCHEZ,C 101 AT. MASNOU FUTSAL,B
PARETS, F.S.,B 27 C.N. CALDES,F.S.,C
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A 24 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B
BADALONA FUTSAL IRIS,D 46 VIC CLUB FUTBOL SALA ,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 32 UNIO F.S. MOLLET,C
C.E.F.S.MANLLEU ,A 22 BARRI CAN CALET, C.F.S.,B
SPORT SALA STA. PERPETUA,B 23 F.S.AIGUAFREDA,A
Jornada 7 03-11-2018
UNIO F.S. MOLLET,D 25 CFS JORDI SANCHEZ,C
AT. MASNOU FUTSAL,B 14 PARETS, F.S.,B
C.N. CALDES,F.S.,C 141 LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B 21 BADALONA FUTSAL IRIS,D
VIC CLUB FUTBOL SALA ,B 63 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
UNIO F.S. MOLLET,C 17 C.E.F.S.MANLLEU ,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,B 120 SPORT SALA STA. PERPETUA,B
HUMMEL ALELLA FS,B 47 F.S.AIGUAFREDA,A
Jornada 8 10-11-2018
CFS JORDI SANCHEZ,C 34 HUMMEL ALELLA FS,B
PARETS, F.S.,B 57 UNIO F.S. MOLLET,D
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A 50 AT. MASNOU FUTSAL,B
BADALONA FUTSAL IRIS,D 32 C.N. CALDES,F.S.,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 50 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B
VIC CLUB FUTBOL SALA ,B 36 C.E.F.S.MANLLEU ,A
SPORT SALA STA. PERPETUA,B 33 UNIO F.S. MOLLET,C
F.S.AIGUAFREDA,A 16 BARRI CAN CALET, C.F.S.,B
Jornada 9 17-11-2018
CFS JORDI SANCHEZ,C 54 PARETS, F.S.,B
UNIO F.S. MOLLET,D 10 LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A
AT. MASNOU FUTSAL,B 19 BADALONA FUTSAL IRIS,D
C.N. CALDES,F.S.,C 74 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B 16 C.E.F.S.MANLLEU ,A
VIC CLUB FUTBOL SALA ,B 41 SPORT SALA STA. PERPETUA,B
UNIO F.S. MOLLET,C 26 F.S.AIGUAFREDA,A
HUMMEL ALELLA FS,B 15 BARRI CAN CALET, C.F.S.,B
Jornada 10 24-11-2018
PARETS, F.S.,B 15 HUMMEL ALELLA FS,B
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A 27 CFS JORDI SANCHEZ,C
BADALONA FUTSAL IRIS,D 42 UNIO F.S. MOLLET,D
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 110 AT. MASNOU FUTSAL,B
C.E.F.S.MANLLEU ,A 42 C.N. CALDES,F.S.,C
SPORT SALA STA. PERPETUA,B 23 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B
F.S.AIGUAFREDA,A 45 VIC CLUB FUTBOL SALA ,B
BARRI CAN CALET, C.F.S.,B 70 UNIO F.S. MOLLET,C
Jornada 11 01-12-2018
PARETS, F.S.,B 61 LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A
CFS JORDI SANCHEZ,C 16 BADALONA FUTSAL IRIS,D
UNIO F.S. MOLLET,D 72 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
AT. MASNOU FUTSAL,B 212 C.E.F.S.MANLLEU ,A
C.N. CALDES,F.S.,C 71 SPORT SALA STA. PERPETUA,B
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B 32 F.S.AIGUAFREDA,A
VIC CLUB FUTBOL SALA ,B 64 BARRI CAN CALET, C.F.S.,B
HUMMEL ALELLA FS,B 25 UNIO F.S. MOLLET,C
Jornada 12 15-12-2018
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A 38 HUMMEL ALELLA FS,B
BADALONA FUTSAL IRIS,D 34 PARETS, F.S.,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 41 CFS JORDI SANCHEZ,C
C.E.F.S.MANLLEU ,A 84 UNIO F.S. MOLLET,D
SPORT SALA STA. PERPETUA,B 41 AT. MASNOU FUTSAL,B
F.S.AIGUAFREDA,A 41 C.N. CALDES,F.S.,C
BARRI CAN CALET, C.F.S.,B 50 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B
UNIO F.S. MOLLET,C 34 VIC CLUB FUTBOL SALA ,B
Jornada 13 22-12-2018
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A 09 BADALONA FUTSAL IRIS,D
PARETS, F.S.,B 77 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
CFS JORDI SANCHEZ,C 29 C.E.F.S.MANLLEU ,A
UNIO F.S. MOLLET,D 64 SPORT SALA STA. PERPETUA,B
AT. MASNOU FUTSAL,B 210 F.S.AIGUAFREDA,A
C.N. CALDES,F.S.,C 54 BARRI CAN CALET, C.F.S.,B
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B 21 UNIO F.S. MOLLET,C
HUMMEL ALELLA FS,B 09 VIC CLUB FUTBOL SALA ,B
Jornada 14 12-01-2019
HUMMEL ALELLA FS,B 01 BADALONA FUTSAL IRIS,D
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 64 LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A 92 PARETS, F.S.,B
SPORT SALA STA. PERPETUA,B 14 CFS JORDI SANCHEZ,C
F.S.AIGUAFREDA,A 55 UNIO F.S. MOLLET,D
BARRI CAN CALET, C.F.S.,B 21 AT. MASNOU FUTSAL,B
UNIO F.S. MOLLET,C 23 C.N. CALDES,F.S.,C
VIC CLUB FUTBOL SALA ,B 91 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B
Jornada 15 19-01-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,D 43 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A 08 C.E.F.S.MANLLEU ,A
PARETS, F.S.,B 41 SPORT SALA STA. PERPETUA,B
CFS JORDI SANCHEZ,C 42 F.S.AIGUAFREDA,A
UNIO F.S. MOLLET,D 12 BARRI CAN CALET, C.F.S.,B
AT. MASNOU FUTSAL,B 23 UNIO F.S. MOLLET,C
C.N. CALDES,F.S.,C 32 VIC CLUB FUTBOL SALA ,B
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B 45 HUMMEL ALELLA FS,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 26-01-2019
C.N. CALDES,F.S.,C 40 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B
AT. MASNOU FUTSAL,B 18 VIC CLUB FUTBOL SALA ,B
UNIO F.S. MOLLET,D 42 UNIO F.S. MOLLET,C
CFS JORDI SANCHEZ,C 25 BARRI CAN CALET, C.F.S.,B
PARETS, F.S.,B 36 F.S.AIGUAFREDA,A
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A 29 SPORT SALA STA. PERPETUA,B
BADALONA FUTSAL IRIS,D 22 C.E.F.S.MANLLEU ,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 30 HUMMEL ALELLA FS,B
Jornada 17 02-02-2019
HUMMEL ALELLA FS,B 13 C.N. CALDES,F.S.,C
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B 52 AT. MASNOU FUTSAL,B
VIC CLUB FUTBOL SALA ,B 53 UNIO F.S. MOLLET,D
UNIO F.S. MOLLET,C 23 CFS JORDI SANCHEZ,C
BARRI CAN CALET, C.F.S.,B 43 PARETS, F.S.,B
F.S.AIGUAFREDA,A 121 LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A
SPORT SALA STA. PERPETUA,B 15 BADALONA FUTSAL IRIS,D
C.E.F.S.MANLLEU ,A 72 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
Jornada 18 09-02-2019
AT. MASNOU FUTSAL,B 25 C.N. CALDES,F.S.,C
UNIO F.S. MOLLET,D 32 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B
CFS JORDI SANCHEZ,C 53 VIC CLUB FUTBOL SALA ,B
PARETS, F.S.,B 60 UNIO F.S. MOLLET,C
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A 18 BARRI CAN CALET, C.F.S.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,D 53 F.S.AIGUAFREDA,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 62 SPORT SALA STA. PERPETUA,B
C.E.F.S.MANLLEU ,A 71 HUMMEL ALELLA FS,B
Jornada 19 16-02-2019
HUMMEL ALELLA FS,B 42 AT. MASNOU FUTSAL,B
C.N. CALDES,F.S.,C 42 UNIO F.S. MOLLET,D
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B 12 CFS JORDI SANCHEZ,C
VIC CLUB FUTBOL SALA ,B 54 PARETS, F.S.,B
UNIO F.S. MOLLET,C 30 LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,B 10 BADALONA FUTSAL IRIS,D
F.S.AIGUAFREDA,A 93 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
SPORT SALA STA. PERPETUA,B 24 C.E.F.S.MANLLEU ,A
Jornada 20 23-02-2019
UNIO F.S. MOLLET,D 83 AT. MASNOU FUTSAL,B
CFS JORDI SANCHEZ,C 22 C.N. CALDES,F.S.,C
PARETS, F.S.,B 63 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A 27 VIC CLUB FUTBOL SALA ,B
BADALONA FUTSAL IRIS,D 50 UNIO F.S. MOLLET,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 05 BARRI CAN CALET, C.F.S.,B
C.E.F.S.MANLLEU ,A 60 F.S.AIGUAFREDA,A
SPORT SALA STA. PERPETUA,B 41 HUMMEL ALELLA FS,B
Jornada 21 09-03-2019
HUMMEL ALELLA FS,B 42 UNIO F.S. MOLLET,D
AT. MASNOU FUTSAL,B 34 CFS JORDI SANCHEZ,C
C.N. CALDES,F.S.,C 34 PARETS, F.S.,B
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B 22 LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A
VIC CLUB FUTBOL SALA ,B 20 BADALONA FUTSAL IRIS,D
UNIO F.S. MOLLET,C 13 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
BARRI CAN CALET, C.F.S.,B 22 C.E.F.S.MANLLEU ,A
F.S.AIGUAFREDA,A 100 SPORT SALA STA. PERPETUA,B
Jornada 22 16-03-2019
CFS JORDI SANCHEZ,C 13 UNIO F.S. MOLLET,D
PARETS, F.S.,B 23 AT. MASNOU FUTSAL,B
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A 213 C.N. CALDES,F.S.,C
BADALONA FUTSAL IRIS,D 70 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 14 VIC CLUB FUTBOL SALA ,B
C.E.F.S.MANLLEU ,A 30 UNIO F.S. MOLLET,C
SPORT SALA STA. PERPETUA,B 01 BARRI CAN CALET, C.F.S.,B
F.S.AIGUAFREDA,A 54 HUMMEL ALELLA FS,B
Jornada 23 23-03-2019
HUMMEL ALELLA FS,B 61 CFS JORDI SANCHEZ,C
UNIO F.S. MOLLET,D 44 PARETS, F.S.,B
AT. MASNOU FUTSAL,B 75 LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A
C.N. CALDES,F.S.,C 00 BADALONA FUTSAL IRIS,D
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B 34 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
C.E.F.S.MANLLEU ,A 63 VIC CLUB FUTBOL SALA ,B
UNIO F.S. MOLLET,C 22 SPORT SALA STA. PERPETUA,B
BARRI CAN CALET, C.F.S.,B 01 F.S.AIGUAFREDA,A
Jornada 24 30-03-2019
PARETS, F.S.,B 41 CFS JORDI SANCHEZ,C
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A 012 UNIO F.S. MOLLET,D
BADALONA FUTSAL IRIS,D 71 AT. MASNOU FUTSAL,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 23 C.N. CALDES,F.S.,C
C.E.F.S.MANLLEU ,A 70 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B
SPORT SALA STA. PERPETUA,B 35 VIC CLUB FUTBOL SALA ,B
F.S.AIGUAFREDA,A 103 UNIO F.S. MOLLET,C
BARRI CAN CALET, C.F.S.,B 72 HUMMEL ALELLA FS,B
Jornada 25 06-04-2019
HUMMEL ALELLA FS,B 36 PARETS, F.S.,B
CFS JORDI SANCHEZ,C 53 LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A
UNIO F.S. MOLLET,D 22 BADALONA FUTSAL IRIS,D
AT. MASNOU FUTSAL,B 26 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
C.N. CALDES,F.S.,C 24 C.E.F.S.MANLLEU ,A
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B 15 SPORT SALA STA. PERPETUA,B
VIC CLUB FUTBOL SALA ,B 44 F.S.AIGUAFREDA,A
UNIO F.S. MOLLET,C 07 BARRI CAN CALET, C.F.S.,B
Jornada 26 13-04-2019
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A 47 PARETS, F.S.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,D 13 CFS JORDI SANCHEZ,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 32 UNIO F.S. MOLLET,D
C.E.F.S.MANLLEU ,A 93 AT. MASNOU FUTSAL,B
SPORT SALA STA. PERPETUA,B 43 C.N. CALDES,F.S.,C
F.S.AIGUAFREDA,A 81 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B
BARRI CAN CALET, C.F.S.,B 22 VIC CLUB FUTBOL SALA ,B
UNIO F.S. MOLLET,C 43 HUMMEL ALELLA FS,B
Jornada 27 27-04-2019
HUMMEL ALELLA FS,B 50 LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A
PARETS, F.S.,B 03 BADALONA FUTSAL IRIS,D
CFS JORDI SANCHEZ,C 64 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
UNIO F.S. MOLLET,D 22 C.E.F.S.MANLLEU ,A
AT. MASNOU FUTSAL,B 32 SPORT SALA STA. PERPETUA,B
C.N. CALDES,F.S.,C 22 F.S.AIGUAFREDA,A
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B 32 BARRI CAN CALET, C.F.S.,B
VIC CLUB FUTBOL SALA ,B 22 UNIO F.S. MOLLET,C
Jornada 28 11-05-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,D 42 LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 26 PARETS, F.S.,B
C.E.F.S.MANLLEU ,A 61 CFS JORDI SANCHEZ,C
SPORT SALA STA. PERPETUA,B 22 UNIO F.S. MOLLET,D
F.S.AIGUAFREDA,A 110 AT. MASNOU FUTSAL,B
BARRI CAN CALET, C.F.S.,B 52 C.N. CALDES,F.S.,C
UNIO F.S. MOLLET,C 26 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B
VIC CLUB FUTBOL SALA ,B 103 HUMMEL ALELLA FS,B
Jornada 29 18-05-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,D 84 HUMMEL ALELLA FS,B
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A 23 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
PARETS, F.S.,B 42 C.E.F.S.MANLLEU ,A
CFS JORDI SANCHEZ,C 22 SPORT SALA STA. PERPETUA,B
UNIO F.S. MOLLET,D 35 F.S.AIGUAFREDA,A
AT. MASNOU FUTSAL,B 27 BARRI CAN CALET, C.F.S.,B
C.N. CALDES,F.S.,C 81 UNIO F.S. MOLLET,C
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B 37 VIC CLUB FUTBOL SALA ,B
Jornada 30 25-05-2019
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 55 BADALONA FUTSAL IRIS,D
C.E.F.S.MANLLEU ,A 80 LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA ,A
SPORT SALA STA. PERPETUA,B 03 PARETS, F.S.,B
F.S.AIGUAFREDA,A 51 CFS JORDI SANCHEZ,C
BARRI CAN CALET, C.F.S.,B 31 UNIO F.S. MOLLET,D
UNIO F.S. MOLLET,C 62 AT. MASNOU FUTSAL,B
VIC CLUB FUTBOL SALA ,B 44 C.N. CALDES,F.S.,C
HUMMEL ALELLA FS,B 52 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.