Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga tercera divisio juvenil futbol sala | grup 5

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
Descansa - ATHLETIC TORRE ROJA ,B
OLIMPIC FLORESTA,B 32 JOVES VILOBÍ,A
VACARISSES, C.E.,A 71 CAPELLADES, C.F.S. ,B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A 71 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B
ODENA CFS,A 12 APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A
ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B 06 CEFS SANTPEDOR,A
LLORENÇA F.C., C.E.,A 21 F.S. OLESA,C
Jornada 2 13-10-2018
ATHLETIC TORRE ROJA ,B 24 LLORENÇA F.C., C.E.,A
JOVES VILOBÍ,A - Descansa
CAPELLADES, C.F.S. ,B 15 OLIMPIC FLORESTA,B
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B 73 VACARISSES, C.E.,A
APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A 03 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
CEFS SANTPEDOR,A 62 ODENA CFS,A
F.S. OLESA,C 14 ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B
Jornada 3 20-10-2018
ATHLETIC TORRE ROJA ,B 14 JOVES VILOBÍ,A
Descansa - CAPELLADES, C.F.S. ,B
OLIMPIC FLORESTA,B 53 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B
VACARISSES, C.E.,A 31 APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A 11 CEFS SANTPEDOR,A
ODENA CFS,A 21 F.S. OLESA,C
LLORENÇA F.C., C.E.,A 42 ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B
Jornada 4 27-10-2018
JOVES VILOBÍ,A 36 LLORENÇA F.C., C.E.,A
CAPELLADES, C.F.S. ,B 73 ATHLETIC TORRE ROJA ,B
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B - Descansa
APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A 12 OLIMPIC FLORESTA,B
CEFS SANTPEDOR,A 14 VACARISSES, C.E.,A
F.S. OLESA,C 23 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B 64 ODENA CFS,A
Jornada 5 10-11-2018
JOVES VILOBÍ,A 51 CAPELLADES, C.F.S. ,B
ATHLETIC TORRE ROJA ,B 48 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B
Descansa - APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A
OLIMPIC FLORESTA,B 50 CEFS SANTPEDOR,A
VACARISSES, C.E.,A 52 F.S. OLESA,C
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A 22 ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B
LLORENÇA F.C., C.E.,A 71 ODENA CFS,A
Jornada 6 17-11-2018
CAPELLADES, C.F.S. ,B 74 LLORENÇA F.C., C.E.,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B 21 JOVES VILOBÍ,A
APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A 60 ATHLETIC TORRE ROJA ,B
CEFS SANTPEDOR,A - Descansa
F.S. OLESA,C 18 OLIMPIC FLORESTA,B
ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B 72 VACARISSES, C.E.,A
ODENA CFS,A 12 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
Jornada 7 24-11-2018
CAPELLADES, C.F.S. ,B 45 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B
JOVES VILOBÍ,A 27 APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,B 26 CEFS SANTPEDOR,A
Descansa - F.S. OLESA,C
OLIMPIC FLORESTA,B 53 ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B
VACARISSES, C.E.,A 22 ODENA CFS,A
LLORENÇA F.C., C.E.,A 26 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
Jornada 8 01-12-2018
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B 52 LLORENÇA F.C., C.E.,A
APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A 23 CAPELLADES, C.F.S. ,B
JOVES VILOBÍ,A 25 CEFS SANTPEDOR,A
F.S. OLESA,C 62 ATHLETIC TORRE ROJA ,B
ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B - Descansa
ODENA CFS,A 03 OLIMPIC FLORESTA,B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A 43 VACARISSES, C.E.,A
Jornada 9 15-12-2018
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B 40 APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A
CEFS SANTPEDOR,A 76 CAPELLADES, C.F.S. ,B
JOVES VILOBÍ,A 33 F.S. OLESA,C
ATHLETIC TORRE ROJA ,B 36 ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B
Descansa - ODENA CFS,A
OLIMPIC FLORESTA,B 23 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
LLORENÇA F.C., C.E.,A 23 VACARISSES, C.E.,A
Jornada 10 22-12-2018
APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A 02 LLORENÇA F.C., C.E.,A
CEFS SANTPEDOR,A 21 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B
F.S. OLESA,C 21 CAPELLADES, C.F.S. ,B
ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B 62 JOVES VILOBÍ,A
ODENA CFS,A 62 ATHLETIC TORRE ROJA ,B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A - Descansa
VACARISSES, C.E.,A 42 OLIMPIC FLORESTA,B
Jornada 11 12-01-2019
APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A 14 CEFS SANTPEDOR,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B 23 F.S. OLESA,C
CAPELLADES, C.F.S. ,B 14 ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B
JOVES VILOBÍ,A 15 ODENA CFS,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,B 08 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
Descansa - VACARISSES, C.E.,A
LLORENÇA F.C., C.E.,A 54 OLIMPIC FLORESTA,B
Jornada 12 19-01-2019
LLORENÇA F.C., C.E.,A 27 CEFS SANTPEDOR,A
F.S. OLESA,C 30 APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A
ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B 42 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B
ODENA CFS,A 41 CAPELLADES, C.F.S. ,B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A 71 JOVES VILOBÍ,A
VACARISSES, C.E.,A 71 ATHLETIC TORRE ROJA ,B
OLIMPIC FLORESTA,B - Descansa
Jornada 13 26-01-2019
CEFS SANTPEDOR,A 60 F.S. OLESA,C
APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A 97 ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B 21 ODENA CFS,A
CAPELLADES, C.F.S. ,B 24 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
JOVES VILOBÍ,A 42 VACARISSES, C.E.,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,B 23 OLIMPIC FLORESTA,B
Descansa - LLORENÇA F.C., C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
ATHLETIC TORRE ROJA ,B - Descansa
JOVES VILOBÍ,A 16 OLIMPIC FLORESTA,B
CAPELLADES, C.F.S. ,B 14 VACARISSES, C.E.,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B 05 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A 30 ODENA CFS,A
CEFS SANTPEDOR,A 32 ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B
F.S. OLESA,C 52 LLORENÇA F.C., C.E.,A
Jornada 15 16-02-2019
LLORENÇA F.C., C.E.,A 73 ATHLETIC TORRE ROJA ,B
Descansa - JOVES VILOBÍ,A
OLIMPIC FLORESTA,B 60 CAPELLADES, C.F.S. ,B
VACARISSES, C.E.,A 21 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A 32 APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A
ODENA CFS,A 55 CEFS SANTPEDOR,A
ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B 22 F.S. OLESA,C
Jornada 16 23-02-2019
JOVES VILOBÍ,A 51 ATHLETIC TORRE ROJA ,B
CAPELLADES, C.F.S. ,B - Descansa
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B 11 OLIMPIC FLORESTA,B
APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A 07 VACARISSES, C.E.,A
CEFS SANTPEDOR,A 23 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
F.S. OLESA,C 21 ODENA CFS,A
ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B 14 LLORENÇA F.C., C.E.,A
Jornada 17 09-03-2019
LLORENÇA F.C., C.E.,A 102 JOVES VILOBÍ,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,B 10 CAPELLADES, C.F.S. ,B
Descansa - FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B
OLIMPIC FLORESTA,B 31 APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A
VACARISSES, C.E.,A 32 CEFS SANTPEDOR,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A 31 F.S. OLESA,C
ODENA CFS,A 33 ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B
Jornada 18 16-03-2019
CAPELLADES, C.F.S. ,B 72 JOVES VILOBÍ,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B 94 ATHLETIC TORRE ROJA ,B
APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A - Descansa
CEFS SANTPEDOR,A 03 OLIMPIC FLORESTA,B
F.S. OLESA,C 01 VACARISSES, C.E.,A
ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B 03 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
ODENA CFS,A 07 LLORENÇA F.C., C.E.,A
Jornada 19 23-03-2019
LLORENÇA F.C., C.E.,A 63 CAPELLADES, C.F.S. ,B
JOVES VILOBÍ,A 32 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B
ATHLETIC TORRE ROJA ,B 46 APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A
Descansa - CEFS SANTPEDOR,A
OLIMPIC FLORESTA,B 42 F.S. OLESA,C
VACARISSES, C.E.,A 52 ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A 80 ODENA CFS,A
Jornada 20 30-03-2019
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B 63 CAPELLADES, C.F.S. ,B
APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A 23 JOVES VILOBÍ,A
CEFS SANTPEDOR,A 72 ATHLETIC TORRE ROJA ,B
F.S. OLESA,C - Descansa
ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B 44 OLIMPIC FLORESTA,B
ODENA CFS,A 13 VACARISSES, C.E.,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A 51 LLORENÇA F.C., C.E.,A
Jornada 21 06-04-2019
LLORENÇA F.C., C.E.,A 43 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B
CAPELLADES, C.F.S. ,B 23 APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A
CEFS SANTPEDOR,A 32 JOVES VILOBÍ,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,B 12 F.S. OLESA,C
Descansa - ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B
OLIMPIC FLORESTA,B 14 ODENA CFS,A
VACARISSES, C.E.,A 35 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
Jornada 22 13-04-2019
APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A 14 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B
CAPELLADES, C.F.S. ,B 27 CEFS SANTPEDOR,A
F.S. OLESA,C 40 JOVES VILOBÍ,A
ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B 91 ATHLETIC TORRE ROJA ,B
ODENA CFS,A - Descansa
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A 45 OLIMPIC FLORESTA,B
VACARISSES, C.E.,A 21 LLORENÇA F.C., C.E.,A
Jornada 23 27-04-2019
LLORENÇA F.C., C.E.,A 40 APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B 64 CEFS SANTPEDOR,A
CAPELLADES, C.F.S. ,B 38 F.S. OLESA,C
JOVES VILOBÍ,A 34 ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B
ATHLETIC TORRE ROJA ,B 17 ODENA CFS,A
Descansa - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
OLIMPIC FLORESTA,B 02 VACARISSES, C.E.,A
Jornada 24 11-05-2019
CEFS SANTPEDOR,A 52 APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A
F.S. OLESA,C 26 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B
ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B 51 CAPELLADES, C.F.S. ,B
ODENA CFS,A 20 JOVES VILOBÍ,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A 70 ATHLETIC TORRE ROJA ,B
VACARISSES, C.E.,A - Descansa
OLIMPIC FLORESTA,B 24 LLORENÇA F.C., C.E.,A
Jornada 25 18-05-2019
CEFS SANTPEDOR,A 44 LLORENÇA F.C., C.E.,A
APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A 33 F.S. OLESA,C
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B 80 ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B
CAPELLADES, C.F.S. ,B 54 ODENA CFS,A
JOVES VILOBÍ,A 37 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,B 07 VACARISSES, C.E.,A
Descansa - OLIMPIC FLORESTA,B
Jornada 26 25-05-2019
F.S. OLESA,C 33 CEFS SANTPEDOR,A
ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB,B 60 APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A
ODENA CFS,A 23 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A 71 CAPELLADES, C.F.S. ,B
VACARISSES, C.E.,A 11 JOVES VILOBÍ,A
OLIMPIC FLORESTA,B 42 ATHLETIC TORRE ROJA ,B
LLORENÇA F.C., C.E.,A - Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.