Competició | TEMPORADA 2018-2019

segona divisio b nacional futbol sala | grup 3

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-09-2018
F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 2-3 BELLSPORT A.E. F.S.,A
FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A 7-2 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
CANET F.S.,A 3-1 SALOU, F.S.,A
CCR CASTELLDEFELS,A 4-2 PALLEJA, F.S.,A
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A 4-3 BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 3-3 C.D FS SEGORBE ,
NATACIO SABADELL,A 10-0 CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A 7-1 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
Jornada 2 22-09-2018
BELLSPORT A.E. F.S.,A 1-4 MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 2-1 F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
SALOU, F.S.,A 10-3 FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A
PALLEJA, F.S.,A 13-2 CANET F.S.,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A 4-4 CCR CASTELLDEFELS,A
C.D FS SEGORBE , 5-9 FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A 2-2 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 5-7 NATACIO SABADELL,A
Jornada 3 29-09-2018
BELLSPORT A.E. F.S.,A 10-7 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 3-3 SALOU, F.S.,A
FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A 0-11 PALLEJA, F.S.,A
CANET F.S.,A 5-3 BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A
CCR CASTELLDEFELS,A 5-3 C.D FS SEGORBE ,
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A 4-0 CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 1-3 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A 9-4 NATACIO SABADELL,A
Jornada 4 06-10-2018
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 3-2 MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A
SALOU, F.S.,A 6-6 BELLSPORT A.E. F.S.,A
PALLEJA, F.S.,A 4-4 F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A 5-3 FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A
C.D FS SEGORBE , 1-1 CANET F.S.,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A 1-4 CCR CASTELLDEFELS,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 2-2 FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A
NATACIO SABADELL,A 3-4 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 5 13-10-2018
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 7-1 SALOU, F.S.,A
BELLSPORT A.E. F.S.,A 4-0 PALLEJA, F.S.,A
F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 3-2 BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A
FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A 3-2 C.D FS SEGORBE ,
CANET F.S.,A 5-4 CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A
CCR CASTELLDEFELS,A 6-1 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A 1-6 NATACIO SABADELL,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A 3-3 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 6 20-10-2018
SALOU, F.S.,A 4-5 MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A
PALLEJA, F.S.,A 2-5 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A 1-3 BELLSPORT A.E. F.S.,A
C.D FS SEGORBE , 2-5 F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A 1-1 FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 5-2 CANET F.S.,A
NATACIO SABADELL,A 1-7 CCR CASTELLDEFELS,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 1-4 FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A
Jornada 7 27-10-2018
SALOU, F.S.,A 2-8 PALLEJA, F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 4-1 BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A
BELLSPORT A.E. F.S.,A 5-4 C.D FS SEGORBE ,
F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 5-4 CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A
FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A 3-6 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
CANET F.S.,A 9-6 NATACIO SABADELL,A
CCR CASTELLDEFELS,A 3-2 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A 1-2 FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A
Jornada 8 03-11-2018
PALLEJA, F.S.,A 7-7 MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A 4-3 SALOU, F.S.,A
C.D FS SEGORBE , 5-4 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A 2-4 BELLSPORT A.E. F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 0-2 F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
NATACIO SABADELL,A 5-7 FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 1-1 CANET F.S.,A
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A 3-5 CCR CASTELLDEFELS,A
Jornada 9 10-11-2018
PALLEJA, F.S.,A 4-3 BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A
SALOU, F.S.,A 5-1 C.D FS SEGORBE ,
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 4-5 CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A
BELLSPORT A.E. F.S.,A 8-0 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 6-6 NATACIO SABADELL,A
FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A 4-3 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CANET F.S.,A 1-7 FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A 6-8 CCR CASTELLDEFELS,A
Jornada 10 17-11-2018
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A 3-9 MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A
C.D FS SEGORBE , 2-7 PALLEJA, F.S.,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A 1-5 SALOU, F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 2-5 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
NATACIO SABADELL,A 0-0 BELLSPORT A.E. F.S.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 4-3 F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A 4-4 FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A
CCR CASTELLDEFELS,A 3-2 CANET F.S.,A
Jornada 11 24-11-2018
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A 3-6 C.D FS SEGORBE ,
PALLEJA, F.S.,A 8-2 CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A
SALOU, F.S.,A 3-2 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 5-3 NATACIO SABADELL,A
BELLSPORT A.E. F.S.,A 4-6 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 2-4 FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A
FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A 3-6 CCR CASTELLDEFELS,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A 11-1 CANET F.S.,A
Jornada 12 01-12-2018
C.D FS SEGORBE , 1-5 MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A 2-3 BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 9-2 PALLEJA, F.S.,A
NATACIO SABADELL,A 7-6 SALOU, F.S.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 8-4 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A 3-4 BELLSPORT A.E. F.S.,A
CCR CASTELLDEFELS,A 8-5 F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
CANET F.S.,A 13-1 FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A
Jornada 13 08-12-2018
C.D FS SEGORBE , 3-1 CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A 3-1 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
PALLEJA, F.S.,A 6-4 NATACIO SABADELL,A
SALOU, F.S.,A 3-1 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 5-2 FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A
BELLSPORT A.E. F.S.,A 3-3 CCR CASTELLDEFELS,A
F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 6-5 CANET F.S.,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A 5-2 FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A
Jornada 14 15-12-2018
MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B - C.D FS SEGORBE ,
NATACIO SABADELL,A - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - PALLEJA, F.S.,A
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A - SALOU, F.S.,A
CCR CASTELLDEFELS,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
CANET F.S.,A - BELLSPORT A.E. F.S.,A
FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A - F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
Jornada 15 22-12-2018
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
C.D FS SEGORBE , - NATACIO SABADELL,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
PALLEJA, F.S.,A - FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A
SALOU, F.S.,A - CCR CASTELLDEFELS,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A - CANET F.S.,A
BELLSPORT A.E. F.S.,A - FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A
F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A - MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-01-2019
BELLSPORT A.E. F.S.,A - F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A - FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A
SALOU, F.S.,A - CANET F.S.,A
PALLEJA, F.S.,A - CCR CASTELLDEFELS,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A - FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A
C.D FS SEGORBE , - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A - NATACIO SABADELL,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B - MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A
Jornada 17 19-01-2019
MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A - BELLSPORT A.E. F.S.,A
F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A - SALOU, F.S.,A
CANET F.S.,A - PALLEJA, F.S.,A
CCR CASTELLDEFELS,A - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A - C.D FS SEGORBE ,
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A
NATACIO SABADELL,A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
Jornada 18 02-02-2019
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A - BELLSPORT A.E. F.S.,A
SALOU, F.S.,A - F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
PALLEJA, F.S.,A - FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A - CANET F.S.,A
C.D FS SEGORBE , - CCR CASTELLDEFELS,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A - FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
NATACIO SABADELL,A - MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A
Jornada 19 09-02-2019
MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
BELLSPORT A.E. F.S.,A - SALOU, F.S.,A
F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A - PALLEJA, F.S.,A
FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A
CANET F.S.,A - C.D FS SEGORBE ,
CCR CASTELLDEFELS,A - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - NATACIO SABADELL,A
Jornada 20 23-02-2019
SALOU, F.S.,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
PALLEJA, F.S.,A - BELLSPORT A.E. F.S.,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A - F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
C.D FS SEGORBE , - FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A - CANET F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B - CCR CASTELLDEFELS,A
NATACIO SABADELL,A - FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A
Jornada 21 09-03-2019
MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A - SALOU, F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A - PALLEJA, F.S.,A
BELLSPORT A.E. F.S.,A - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A
F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A - C.D FS SEGORBE ,
FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A
CANET F.S.,A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
CCR CASTELLDEFELS,A - NATACIO SABADELL,A
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 22 16-03-2019
PALLEJA, F.S.,A - SALOU, F.S.,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
C.D FS SEGORBE , - BELLSPORT A.E. F.S.,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A - F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B - FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A
NATACIO SABADELL,A - CANET F.S.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - CCR CASTELLDEFELS,A
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A - MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A
Jornada 23 23-03-2019
MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A - PALLEJA, F.S.,A
SALOU, F.S.,A - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A - C.D FS SEGORBE ,
BELLSPORT A.E. F.S.,A - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A
F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A - NATACIO SABADELL,A
CANET F.S.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CCR CASTELLDEFELS,A - FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A
Jornada 24 06-04-2019
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A - PALLEJA, F.S.,A
C.D FS SEGORBE , - SALOU, F.S.,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B - BELLSPORT A.E. F.S.,A
NATACIO SABADELL,A - F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A - CANET F.S.,A
CCR CASTELLDEFELS,A - MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A
Jornada 25 13-04-2019
MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A
PALLEJA, F.S.,A - C.D FS SEGORBE ,
SALOU, F.S.,A - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
BELLSPORT A.E. F.S.,A - NATACIO SABADELL,A
F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A - FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A
CANET F.S.,A - CCR CASTELLDEFELS,A
Jornada 26 27-04-2019
C.D FS SEGORBE , - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A - PALLEJA, F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B - SALOU, F.S.,A
NATACIO SABADELL,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - BELLSPORT A.E. F.S.,A
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A - F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
CCR CASTELLDEFELS,A - FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A
CANET F.S.,A - MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A
Jornada 27 01-05-2019
MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A - C.D FS SEGORBE ,
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A
PALLEJA, F.S.,A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
SALOU, F.S.,A - NATACIO SABADELL,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
BELLSPORT A.E. F.S.,A - FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A
F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A - CCR CASTELLDEFELS,A
FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A - CANET F.S.,A
Jornada 28 11-05-2019
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A - C.D FS SEGORBE ,
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A
NATACIO SABADELL,A - PALLEJA, F.S.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - SALOU, F.S.,A
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
CCR CASTELLDEFELS,A - BELLSPORT A.E. F.S.,A
CANET F.S.,A - F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A - MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A
Jornada 29 18-05-2019
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A - MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A
C.D FS SEGORBE , - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A - NATACIO SABADELL,A
PALLEJA, F.S.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SALOU, F.S.,A - FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A - CCR CASTELLDEFELS,A
BELLSPORT A.E. F.S.,A - CANET F.S.,A
F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A - FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A
Jornada 30 25-05-2019
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B - CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,A
NATACIO SABADELL,A - C.D FS SEGORBE ,
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU ,A
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ C.E.,A - PALLEJA, F.S.,A
CCR CASTELLDEFELS,A - SALOU, F.S.,A
CANET F.S.,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
FUTSAL RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA,A - BELLSPORT A.E. F.S.,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA,A - F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.