Competició | TEMPORADA 2018-2019

tercera divisio nacional futbol sala | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2018
JESUS-MARIA C.E.,A 62 MONTSANT, C.F.S.,A
ESTEL VALLSECA,A 22 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 34 CFS ARENYS DE MUNT,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A 24 OLIMPIC FLORESTA,A
JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A 81 GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
SANT CUGAT F.S.,A 12 ARRELS, A.E.F.S.,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A 52 SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
CFS MONTCADA,A 34 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
Jornada 2 29-09-2018
MONTSANT, C.F.S.,A 45 CFS MONTCADA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 77 JESUS-MARIA C.E.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 74 ESTEL VALLSECA,A
OLIMPIC FLORESTA,A 22 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A 50 VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 14 JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A 46 SANT CUGAT F.S.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 10 COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
Jornada 3 06-10-2018
MONTSANT, C.F.S.,A 22 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
JESUS-MARIA C.E.,A 11 CFS ARENYS DE MUNT,A
ESTEL VALLSECA,A 12 OLIMPIC FLORESTA,A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 34 GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A 60 ARRELS, A.E.F.S.,A
JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A 85 SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
SANT CUGAT F.S.,A 33 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
CFS MONTCADA,A 36 COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
Jornada 4 13-10-2018
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 33 CFS MONTCADA,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 32 MONTSANT, C.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 11 JESUS-MARIA C.E.,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A 22 ESTEL VALLSECA,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 22 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A 24 VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 09 JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A 64 SANT CUGAT F.S.,A
Jornada 5 20-10-2018
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 24 CFS ARENYS DE MUNT,A
MONTSANT, C.F.S.,A 34 OLIMPIC FLORESTA,A
JESUS-MARIA C.E.,A 34 GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
ESTEL VALLSECA,A 70 ARRELS, A.E.F.S.,A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 33 SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A 34 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A 94 COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
CFS MONTCADA,A 35 SANT CUGAT F.S.,A
Jornada 6 27-10-2018
CFS ARENYS DE MUNT,A 40 CFS MONTCADA,A
OLIMPIC FLORESTA,A 84 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A 32 MONTSANT, C.F.S.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 47 JESUS-MARIA C.E.,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A 64 ESTEL VALLSECA,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 44 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A 34 VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
SANT CUGAT F.S.,A 35 JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A
Jornada 7 03-11-2018
CFS ARENYS DE MUNT,A 61 OLIMPIC FLORESTA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 62 GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
MONTSANT, C.F.S.,A 14 ARRELS, A.E.F.S.,A
JESUS-MARIA C.E.,A 22 SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 41 ESTEL VALLSECA,A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 63 COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A 63 SANT CUGAT F.S.,A
CFS MONTCADA,A 14 JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A
Jornada 8 10-11-2018
OLIMPIC FLORESTA,A 54 CFS MONTCADA,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A 16 CFS ARENYS DE MUNT,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 22 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A 22 MONTSANT, C.F.S.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 57 JESUS-MARIA C.E.,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A 32 ESTEL VALLSECA,A
SANT CUGAT F.S.,A 33 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A
JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A 73 VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
Jornada 9 17-11-2018
OLIMPIC FLORESTA,A 23 GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 82 ARRELS, A.E.F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 21 SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
MONTSANT, C.F.S.,A 40 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
JESUS-MARIA C.E.,A 52 COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
ESTEL VALLSECA,A 31 SANT CUGAT F.S.,A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 55 JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A
CFS MONTCADA,A 44 VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
Jornada 10 24-11-2018
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A 22 CFS MONTCADA,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 64 OLIMPIC FLORESTA,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A 33 CFS ARENYS DE MUNT,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 55 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A 32 MONTSANT, C.F.S.,A
SANT CUGAT F.S.,A 17 JESUS-MARIA C.E.,A
JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A 74 ESTEL VALLSECA,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A 82 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A
Jornada 11 01-12-2018
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A 66 ARRELS, A.E.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 36 SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 44 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 54 COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
MONTSANT, C.F.S.,A 44 SANT CUGAT F.S.,A
JESUS-MARIA C.E.,A 24 JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A
ESTEL VALLSECA,A 88 VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
CFS MONTCADA,A 33 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A
Jornada 12 15-12-2018
ARRELS, A.E.F.S.,A 34 CFS MONTCADA,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A 13 GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 52 OLIMPIC FLORESTA,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A 33 CFS ARENYS DE MUNT,A
SANT CUGAT F.S.,A 44 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A 22 MONTSANT, C.F.S.,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A 46 JESUS-MARIA C.E.,A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 27 ESTEL VALLSECA,A
Jornada 13 22-12-2018
ARRELS, A.E.F.S.,A 42 SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A 33 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 16 COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 37 SANT CUGAT F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 46 JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A
MONTSANT, C.F.S.,A 43 VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
JESUS-MARIA C.E.,A 41 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A
CFS MONTCADA,A 33 ESTEL VALLSECA,A
Jornada 14 12-01-2019
CFS MONTCADA,A 36 SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 83 ARRELS, A.E.F.S.,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A 33 GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
SANT CUGAT F.S.,A 43 OLIMPIC FLORESTA,A
JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A 75 CFS ARENYS DE MUNT,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A 42 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 23 MONTSANT, C.F.S.,A
ESTEL VALLSECA,A 11 JESUS-MARIA C.E.,A
Jornada 15 19-01-2019
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A 42 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 12 COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A 42 SANT CUGAT F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 19 JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 52 VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 45 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A
MONTSANT, C.F.S.,A 34 ESTEL VALLSECA,A
JESUS-MARIA C.E.,A 43 CFS MONTCADA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 26-01-2019
MONTSANT, C.F.S.,A 44 JESUS-MARIA C.E.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 42 ESTEL VALLSECA,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 33 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A
OLIMPIC FLORESTA,A 06 VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A 25 JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 63 SANT CUGAT F.S.,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A 52 COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 41 CFS MONTCADA,A
Jornada 17 02-02-2019
CFS MONTCADA,A 12 MONTSANT, C.F.S.,A
JESUS-MARIA C.E.,A 53 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
ESTEL VALLSECA,A 36 CFS ARENYS DE MUNT,A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 85 OLIMPIC FLORESTA,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A 43 GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A 51 ARRELS, A.E.F.S.,A
SANT CUGAT F.S.,A 22 SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A 11 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
Jornada 18 09-02-2019
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 70 MONTSANT, C.F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 33 JESUS-MARIA C.E.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 64 ESTEL VALLSECA,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A 44 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 12 VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A 28 JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 33 SANT CUGAT F.S.,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A 65 CFS MONTCADA,A
Jornada 19 16-02-2019
CFS MONTCADA,A 28 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
MONTSANT, C.F.S.,A 54 CFS ARENYS DE MUNT,A
JESUS-MARIA C.E.,A 32 OLIMPIC FLORESTA,A
ESTEL VALLSECA,A 12 GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 35 ARRELS, A.E.F.S.,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A 24 SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A 73 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
SANT CUGAT F.S.,A 83 COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
Jornada 20 23-02-2019
CFS ARENYS DE MUNT,A 76 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
OLIMPIC FLORESTA,A 21 MONTSANT, C.F.S.,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A 64 JESUS-MARIA C.E.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 35 ESTEL VALLSECA,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A 30 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 87 VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A 39 JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A
SANT CUGAT F.S.,A 23 CFS MONTCADA,A
Jornada 21 09-03-2019
CFS MONTCADA,A 37 CFS ARENYS DE MUNT,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 57 OLIMPIC FLORESTA,A
MONTSANT, C.F.S.,A 23 GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
JESUS-MARIA C.E.,A 62 ARRELS, A.E.F.S.,A
ESTEL VALLSECA,A 30 SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 45 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A 52 COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A 83 SANT CUGAT F.S.,A
Jornada 22 16-03-2019
OLIMPIC FLORESTA,A 15 CFS ARENYS DE MUNT,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A 45 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 61 MONTSANT, C.F.S.,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A 33 JESUS-MARIA C.E.,A
ESTEL VALLSECA,A 22 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A 52 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A
SANT CUGAT F.S.,A 28 VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A 83 CFS MONTCADA,A
Jornada 23 23-03-2019
CFS MONTCADA,A 83 OLIMPIC FLORESTA,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 74 GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 50 ARRELS, A.E.F.S.,A
MONTSANT, C.F.S.,A 55 SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
JESUS-MARIA C.E.,A 83 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
ESTEL VALLSECA,A 84 COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 84 SANT CUGAT F.S.,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A 104 JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A
Jornada 24 30-03-2019
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A 43 OLIMPIC FLORESTA,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 27 CFS ARENYS DE MUNT,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A 22 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 30 MONTSANT, C.F.S.,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A 35 JESUS-MARIA C.E.,A
SANT CUGAT F.S.,A 14 ESTEL VALLSECA,A
JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A 153 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A 34 CFS MONTCADA,A
Jornada 25 06-04-2019
CFS MONTCADA,A 67 GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
OLIMPIC FLORESTA,A 52 ARRELS, A.E.F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 51 SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 83 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
MONTSANT, C.F.S.,A 52 COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
JESUS-MARIA C.E.,A 73 SANT CUGAT F.S.,A
ESTEL VALLSECA,A 36 JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 77 VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
Jornada 26 13-04-2019
ARRELS, A.E.F.S.,A 37 GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A 60 OLIMPIC FLORESTA,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 45 CFS ARENYS DE MUNT,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A 44 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
SANT CUGAT F.S.,A 53 MONTSANT, C.F.S.,A
JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A 82 JESUS-MARIA C.E.,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A 56 ESTEL VALLSECA,A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 64 CFS MONTCADA,A
Jornada 27 27-04-2019
CFS MONTCADA,A 115 ARRELS, A.E.F.S.,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A 38 SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
OLIMPIC FLORESTA,A 46 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 80 COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 46 SANT CUGAT F.S.,A
MONTSANT, C.F.S.,A 31 JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A
JESUS-MARIA C.E.,A 44 VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
ESTEL VALLSECA,A 24 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A
Jornada 28 11-05-2019
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A 23 ARRELS, A.E.F.S.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 72 GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A 32 OLIMPIC FLORESTA,A
SANT CUGAT F.S.,A 24 CFS ARENYS DE MUNT,A
JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A 83 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A 10 MONTSANT, C.F.S.,A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 24 JESUS-MARIA C.E.,A
ESTEL VALLSECA,A 63 CFS MONTCADA,A
Jornada 29 18-05-2019
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A 57 CFS MONTCADA,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 11 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A 61 COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
OLIMPIC FLORESTA,A 63 SANT CUGAT F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 45 JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 67 VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
MONTSANT, C.F.S.,A 32 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A
JESUS-MARIA C.E.,A 43 ESTEL VALLSECA,A
Jornada 30 25-05-2019
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 85 SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A 56 ARRELS, A.E.F.S.,A
SANT CUGAT F.S.,A 52 GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
JO&MA E HIJOS F.S.RIPOLLET ,A 73 OLIMPIC FLORESTA,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A 75 CFS ARENYS DE MUNT,A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 56 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
ESTEL VALLSECA,A 24 MONTSANT, C.F.S.,A
CFS MONTCADA,A 38 JESUS-MARIA C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.