Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet primera divisio | grup 17

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
L'ESCALA, F.C.,A 52 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 01 BLANES, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 21 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
SANT GREGORI, A.E.,A 11 BANYOLES, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 52 BISBALENC, AT.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 31 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
PERALADA, C.F.,A 20 LLAGOSTERA, U.E.,B
CAL AGUIDO, A.D.,B 30 SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 2 13-10-2019
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 01 CAL AGUIDO, A.D.,B
BLANES, C.D.,B 13 L'ESCALA, F.C.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BANYOLES, C.E.,A 11 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
BISBALENC, AT.,A 12 SANT GREGORI, A.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 11 FIGUERES, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 37 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SANTJOANEN, C.P.,A 02 PERALADA, C.F.,A
Jornada 3 20-10-2019
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 21 BLANES, C.D.,B
L'ESCALA, F.C.,A 83 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 02 BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 20 BISBALENC, AT.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 14 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
FIGUERES, U.E.,A 44 LLAGOSTERA, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 30 SANTJOANEN, C.P.,A
CAL AGUIDO, A.D.,B 19 PERALADA, C.F.,A
Jornada 4 27-10-2019
BLANES, C.D.,B 41 CAL AGUIDO, A.D.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 21 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
BANYOLES, C.E.,A 12 L'ESCALA, F.C.,A
BISBALENC, AT.,A 40 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 63 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 71 SANT GREGORI, A.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 30 FIGUERES, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 5 03-11-2019
BLANES, C.D.,B 12 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 02 BANYOLES, C.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 41 BISBALENC, AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 44 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 34 LLAGOSTERA, U.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,A 22 SANTJOANEN, C.P.,A
FIGUERES, U.E.,A 02 PERALADA, C.F.,A
CAL AGUIDO, A.D.,B 013 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 6 10-11-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - CAL AGUIDO, A.D.,B
BANYOLES, C.E.,A 80 BLANES, C.D.,B
BISBALENC, AT.,A 33 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 31 L'ESCALA, F.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 51 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
SANTJOANEN, C.P.,A 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
PERALADA, C.F.,A 11 SANT GREGORI, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 50 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 7 17-11-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 23 BANYOLES, C.E.,A
BLANES, C.D.,B 07 BISBALENC, AT.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 13 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
L'ESCALA, F.C.,A 03 LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 42 SANTJOANEN, C.P.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A PERALADA, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
CAL AGUIDO, A.D.,B 08 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 8 24-11-2019
BANYOLES, C.E.,A - CAL AGUIDO, A.D.,B
BISBALENC, AT.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - BLANES, C.D.,B
LLAGOSTERA, U.E.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
SANTJOANEN, C.P.,A - L'ESCALA, F.C.,A
PERALADA, C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FIGUERES, U.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 9 01-12-2019
BANYOLES, C.E.,A - BISBALENC, AT.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
BLANES, C.D.,B - LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - SANTJOANEN, C.P.,A
L'ESCALA, F.C.,A - PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - FIGUERES, U.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,B - SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 10 15-12-2019
BISBALENC, AT.,A - CAL AGUIDO, A.D.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - BANYOLES, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
SANTJOANEN, C.P.,A - BLANES, C.D.,B
PERALADA, C.F.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - L'ESCALA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
SANT GREGORI, A.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
Jornada 11 22-12-2019
BISBALENC, AT.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
BANYOLES, C.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - SANTJOANEN, C.P.,A
BLANES, C.D.,B - PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
L'ESCALA, F.C.,A - FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - SANT GREGORI, A.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
Jornada 12 12-01-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - CAL AGUIDO, A.D.,B
LLAGOSTERA, U.E.,B - BISBALENC, AT.,A
SANTJOANEN, C.P.,A - BANYOLES, C.E.,A
PERALADA, C.F.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - BLANES, C.D.,B
FIGUERES, U.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
SANT GREGORI, A.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 13 19-01-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
BISBALENC, AT.,A - SANTJOANEN, C.P.,A
BANYOLES, C.E.,A - PERALADA, C.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BLANES, C.D.,B - FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - SANT GREGORI, A.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
CAL AGUIDO, A.D.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 14 26-01-2020
CAL AGUIDO, A.D.,B - LLAGOSTERA, U.E.,B
SANTJOANEN, C.P.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
PERALADA, C.F.,A - BISBALENC, AT.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - BANYOLES, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
SANT GREGORI, A.E.,A - BLANES, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - L'ESCALA, F.C.,A
Jornada 15 02-02-2020
LLAGOSTERA, U.E.,B - SANTJOANEN, C.P.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - PERALADA, C.F.,A
BISBALENC, AT.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BANYOLES, C.E.,A - FIGUERES, U.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - SANT GREGORI, A.E.,A
BLANES, C.D.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
L'ESCALA, F.C.,A - CAL AGUIDO, A.D.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - L'ESCALA, F.C.,A
BLANES, C.D.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
BANYOLES, C.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
BISBALENC, AT.,A - FIGUERES, U.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LLAGOSTERA, U.E.,B - PERALADA, C.F.,A
SANTJOANEN, C.P.,A - CAL AGUIDO, A.D.,B
Jornada 17 16-02-2020
CAL AGUIDO, A.D.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
L'ESCALA, F.C.,A - BLANES, C.D.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - BANYOLES, C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - BISBALENC, AT.,A
FIGUERES, U.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - LLAGOSTERA, U.E.,B
PERALADA, C.F.,A - SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 18 01-03-2020
BLANES, C.D.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - L'ESCALA, F.C.,A
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BISBALENC, AT.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - SANT GREGORI, A.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - FIGUERES, U.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
PERALADA, C.F.,A - CAL AGUIDO, A.D.,B
Jornada 19 08-03-2020
CAL AGUIDO, A.D.,B - BLANES, C.D.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
L'ESCALA, F.C.,A - BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - BISBALENC, AT.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
SANT GREGORI, A.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
FIGUERES, U.E.,A - SANTJOANEN, C.P.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - PERALADA, C.F.,A
Jornada 20 15-03-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - BLANES, C.D.,B
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
BISBALENC, AT.,A - L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
SANTJOANEN, C.P.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
PERALADA, C.F.,A - FIGUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - CAL AGUIDO, A.D.,B
Jornada 21 22-03-2020
CAL AGUIDO, A.D.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
BLANES, C.D.,B - BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - BISBALENC, AT.,A
L'ESCALA, F.C.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - SANTJOANEN, C.P.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - PERALADA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 22 29-03-2020
BANYOLES, C.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
BISBALENC, AT.,A - BLANES, C.D.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - L'ESCALA, F.C.,A
SANTJOANEN, C.P.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
PERALADA, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - SANT GREGORI, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,A - CAL AGUIDO, A.D.,B
Jornada 23 05-04-2020
CAL AGUIDO, A.D.,B - BANYOLES, C.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - BISBALENC, AT.,A
BLANES, C.D.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
L'ESCALA, F.C.,A - SANTJOANEN, C.P.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - PERALADA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SANT GREGORI, A.E.,A - FIGUERES, U.E.,A
Jornada 24 19-04-2020
BISBALENC, AT.,A - BANYOLES, C.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - BLANES, C.D.,B
SANTJOANEN, C.P.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
PERALADA, C.F.,A - L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FIGUERES, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
SANT GREGORI, A.E.,A - CAL AGUIDO, A.D.,B
Jornada 25 26-04-2020
CAL AGUIDO, A.D.,B - BISBALENC, AT.,A
BANYOLES, C.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
BLANES, C.D.,B - SANTJOANEN, C.P.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - PERALADA, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 26 03-05-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - BISBALENC, AT.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - BANYOLES, C.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
PERALADA, C.F.,A - BLANES, C.D.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FIGUERES, U.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - CAL AGUIDO, A.D.,B
Jornada 27 10-05-2020
CAL AGUIDO, A.D.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
BISBALENC, AT.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,A - SANTJOANEN, C.P.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - PERALADA, C.F.,A
BLANES, C.D.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - FIGUERES, U.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
Jornada 28 17-05-2020
LLAGOSTERA, U.E.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
SANTJOANEN, C.P.,A - BISBALENC, AT.,A
PERALADA, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
FIGUERES, U.E.,A - BLANES, C.D.,B
SANT GREGORI, A.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - CAL AGUIDO, A.D.,B
Jornada 29 24-05-2020
LLAGOSTERA, U.E.,B - CAL AGUIDO, A.D.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - SANTJOANEN, C.P.,A
BISBALENC, AT.,A - PERALADA, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - FIGUERES, U.E.,A
BLANES, C.D.,B - SANT GREGORI, A.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 30 31-05-2020
SANTJOANEN, C.P.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
PERALADA, C.F.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - BISBALENC, AT.,A
FIGUERES, U.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - BLANES, C.D.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
CAL AGUIDO, A.D.,B - L'ESCALA, F.C.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.