Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
MARTINENC, F.C.,B 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
EUROPA, C.E.,C 02 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
SANT ANDREU, U.E,C 12 LA SALUT PERE GOL AE.,A
CATALONIA, U.B.,B 02 Pª BARC. ANGUERA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 21 SANTA EULALIA, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 31 SANT GABRIEL, C.D.,D
SARRIA, C.P.,A 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
Jornada 2 13-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 22 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 30 MARTINENC, F.C.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A 13 EUROPA, C.E.,C
Pª BARC. ANGUERA,B 24 SANT ANDREU, U.E,C
SANTA EULALIA, C.F.,A 02 CATALONIA, U.B.,B
SANT GABRIEL, C.D.,D 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B 71 SARRIA, C.P.,A
Jornada 3 20-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 13 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
MARTINENC, F.C.,B 12 LA SALUT PERE GOL AE.,A
EUROPA, C.E.,C 22 Pª BARC. ANGUERA,B
SANT ANDREU, U.E,C 20 SANTA EULALIA, C.F.,A
CATALONIA, U.B.,B 12 SANT GABRIEL, C.D.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 62 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 21 SARRIA, C.P.,A
Jornada 4 27-10-2019
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
Pª BARC. ANGUERA,B 30 MARTINENC, F.C.,B
SANTA EULALIA, C.F.,A 07 EUROPA, C.E.,C
SANT GABRIEL, C.D.,D 13 SANT ANDREU, U.E,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 03 CATALONIA, U.B.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SARRIA, C.P.,A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Jornada 5 03-11-2019
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 11 LA SALUT PERE GOL AE.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 04 Pª BARC. ANGUERA,B
MARTINENC, F.C.,B 32 SANTA EULALIA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,C 30 SANT GABRIEL, C.D.,D
SANT ANDREU, U.E,C 62 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
CATALONIA, U.B.,B 30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 21 SARRIA, C.P.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Jornada 6 10-11-2019
LA SALUT PERE GOL AE.,A 11 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 04 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 23 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
SANT GABRIEL, C.D.,D 03 MARTINENC, F.C.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 12 EUROPA, C.E.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B 12 SANT ANDREU, U.E,C
SARRIA, C.P.,A 22 CATALONIA, U.B.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 03 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 7 17-11-2019
LA SALUT PERE GOL AE.,A 03 Pª BARC. ANGUERA,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 70 SANTA EULALIA, C.F.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 05 SANT GABRIEL, C.D.,D
MARTINENC, F.C.,B 53 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
EUROPA, C.E.,C 01 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
SANT ANDREU, U.E,C 41 SARRIA, C.P.,A
CATALONIA, U.B.,B 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 04 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 8 24-11-2019
Pª BARC. ANGUERA,B 42 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SANTA EULALIA, C.F.,A 31 LA SALUT PERE GOL AE.,A
SANT GABRIEL, C.D.,D 01 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 35 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B 20 MARTINENC, F.C.,B
SARRIA, C.P.,A 23 EUROPA, C.E.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 02 SANT ANDREU, U.E,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 00 CATALONIA, U.B.,B
Jornada 9 01-12-2019
Pª BARC. ANGUERA,B 21 SANTA EULALIA, C.F.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 22 SANT GABRIEL, C.D.,D
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 111 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 10 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
MARTINENC, F.C.,B 21 SARRIA, C.P.,A
EUROPA, C.E.,C 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
SANT ANDREU, U.E,C 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 12 CATALONIA, U.B.,B
Jornada 10 15-12-2019
SANTA EULALIA, C.F.,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SANT GABRIEL, C.D.,D - Pª BARC. ANGUERA,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - LA SALUT PERE GOL AE.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
SARRIA, C.P.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - MARTINENC, F.C.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - EUROPA, C.E.,C
CATALONIA, U.B.,B - SANT ANDREU, U.E,C
Jornada 11 22-12-2019
SANTA EULALIA, C.F.,A - SANT GABRIEL, C.D.,D
Pª BARC. ANGUERA,B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - SARRIA, C.P.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
MARTINENC, F.C.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
EUROPA, C.E.,C - CATALONIA, U.B.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - SANT ANDREU, U.E,C
Jornada 12 12-01-2020
SANT GABRIEL, C.D.,D - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - SANTA EULALIA, C.F.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - Pª BARC. ANGUERA,B
SARRIA, C.P.,A - LA SALUT PERE GOL AE.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
CATALONIA, U.B.,B - MARTINENC, F.C.,B
SANT ANDREU, U.E,C - EUROPA, C.E.,C
Jornada 13 19-01-2020
SANT GABRIEL, C.D.,D - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
Pª BARC. ANGUERA,B - SARRIA, C.P.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C - CATALONIA, U.B.,B
MARTINENC, F.C.,B - SANT ANDREU, U.E,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - EUROPA, C.E.,C
Jornada 14 26-01-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - SANT GABRIEL, C.D.,D
SARRIA, C.P.,A - SANTA EULALIA, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - Pª BARC. ANGUERA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - LA SALUT PERE GOL AE.,A
CATALONIA, U.B.,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
SANT ANDREU, U.E,C - FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
EUROPA, C.E.,C - MARTINENC, F.C.,B
Jornada 15 02-02-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
SANT GABRIEL, C.D.,D - SARRIA, C.P.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Pª BARC. ANGUERA,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A - CATALONIA, U.B.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - SANT ANDREU, U.E,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C - EUROPA, C.E.,C
MARTINENC, F.C.,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C - MARTINENC, F.C.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - EUROPA, C.E.,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A - SANT ANDREU, U.E,C
Pª BARC. ANGUERA,B - CATALONIA, U.B.,B
SANTA EULALIA, C.F.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANT GABRIEL, C.D.,D - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - SARRIA, C.P.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Jornada 17 16-02-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
MARTINENC, F.C.,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
EUROPA, C.E.,C - LA SALUT PERE GOL AE.,A
SANT ANDREU, U.E,C - Pª BARC. ANGUERA,B
CATALONIA, U.B.,B - SANTA EULALIA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - SANT GABRIEL, C.D.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SARRIA, C.P.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
Jornada 18 01-03-2020
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A - MARTINENC, F.C.,B
Pª BARC. ANGUERA,B - EUROPA, C.E.,C
SANTA EULALIA, C.F.,A - SANT ANDREU, U.E,C
SANT GABRIEL, C.D.,D - CATALONIA, U.B.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
SARRIA, C.P.,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Jornada 19 08-03-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C - LA SALUT PERE GOL AE.,A
MARTINENC, F.C.,B - Pª BARC. ANGUERA,B
EUROPA, C.E.,C - SANTA EULALIA, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,C - SANT GABRIEL, C.D.,D
CATALONIA, U.B.,B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - SARRIA, C.P.,A
Jornada 20 15-03-2020
LA SALUT PERE GOL AE.,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
Pª BARC. ANGUERA,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
SANTA EULALIA, C.F.,A - MARTINENC, F.C.,B
SANT GABRIEL, C.D.,D - EUROPA, C.E.,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - SANT ANDREU, U.E,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - CATALONIA, U.B.,B
SARRIA, C.P.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Jornada 21 22-03-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - LA SALUT PERE GOL AE.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - Pª BARC. ANGUERA,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C - SANTA EULALIA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,B - SANT GABRIEL, C.D.,D
EUROPA, C.E.,C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SANT ANDREU, U.E,C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
CATALONIA, U.B.,B - SARRIA, C.P.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Jornada 22 29-03-2020
Pª BARC. ANGUERA,B - LA SALUT PERE GOL AE.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
SANT GABRIEL, C.D.,D - FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - MARTINENC, F.C.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - EUROPA, C.E.,C
SARRIA, C.P.,A - SANT ANDREU, U.E,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - CATALONIA, U.B.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Jornada 23 05-04-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - Pª BARC. ANGUERA,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A - SANTA EULALIA, C.F.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - SANT GABRIEL, C.D.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
MARTINENC, F.C.,B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
EUROPA, C.E.,C - SARRIA, C.P.,A
SANT ANDREU, U.E,C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
CATALONIA, U.B.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 24 19-04-2020
SANTA EULALIA, C.F.,A - Pª BARC. ANGUERA,B
SANT GABRIEL, C.D.,D - LA SALUT PERE GOL AE.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
SARRIA, C.P.,A - MARTINENC, F.C.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - EUROPA, C.E.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - SANT ANDREU, U.E,C
CATALONIA, U.B.,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Jornada 25 26-04-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - SANTA EULALIA, C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,B - SANT GABRIEL, C.D.,D
LA SALUT PERE GOL AE.,A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C - SARRIA, C.P.,A
MARTINENC, F.C.,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
EUROPA, C.E.,C - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANT ANDREU, U.E,C - CATALONIA, U.B.,B
Jornada 26 03-05-2020
SANT GABRIEL, C.D.,D - SANTA EULALIA, C.F.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - Pª BARC. ANGUERA,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - LA SALUT PERE GOL AE.,A
SARRIA, C.P.,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - MARTINENC, F.C.,B
CATALONIA, U.B.,B - EUROPA, C.E.,C
SANT ANDREU, U.E,C - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Jornada 27 10-05-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - SANT GABRIEL, C.D.,D
SANTA EULALIA, C.F.,A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
Pª BARC. ANGUERA,B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A - SARRIA, C.P.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
MARTINENC, F.C.,B - CATALONIA, U.B.,B
EUROPA, C.E.,C - SANT ANDREU, U.E,C
Jornada 28 17-05-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - SANT GABRIEL, C.D.,D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - SANTA EULALIA, C.F.,A
SARRIA, C.P.,A - Pª BARC. ANGUERA,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - LA SALUT PERE GOL AE.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
CATALONIA, U.B.,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
SANT ANDREU, U.E,C - MARTINENC, F.C.,B
EUROPA, C.E.,C - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Jornada 29 24-05-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SANT GABRIEL, C.D.,D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
SANTA EULALIA, C.F.,A - SARRIA, C.P.,A
Pª BARC. ANGUERA,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - CATALONIA, U.B.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C - SANT ANDREU, U.E,C
MARTINENC, F.C.,B - EUROPA, C.E.,C
Jornada 30 31-05-2020
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SARRIA, C.P.,A - SANT GABRIEL, C.D.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - SANTA EULALIA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A - Pª BARC. ANGUERA,B
CATALONIA, U.B.,B - LA SALUT PERE GOL AE.,A
SANT ANDREU, U.E,C - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
EUROPA, C.E.,C - FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - MARTINENC, F.C.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.