Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet primera divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
CASTELLDEFELS, U.E. ,C 20 SAN MAURO, U.D.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 12 ESCOLA F. GAVA, C.,B
RIBES, C.D.,A 14 IGUALADA, C.F.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A 12 PIERA, A.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 50 VILADECANS U.D.,C
MARTORELL C.F.,B 01 SITGES, U.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 11 ANOIA , C.E.,A
Jornada 2 13-10-2019
SAN MAURO, U.D.,A 43 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 60 CASTELLDEFELS, U.E. ,C
IGUALADA, C.F.,B 61 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
PIERA, A.E.,A 32 RIBES, C.D.,A
VILADECANS U.D.,C 90 MAS CATARRO, CF.B.,A
SITGES, U.E.,A 03 BLANCA SUBUR, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 13 MARTORELL C.F.,B
ANOIA , C.E.,A 41 BASE MARC BARTRA CF,A
Jornada 3 20-10-2019
SAN MAURO, U.D.,A 04 ESCOLA F. GAVA, C.,B
CASTELLDEFELS, U.E. ,C 23 IGUALADA, C.F.,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 32 PIERA, A.E.,A
RIBES, C.D.,A 21 VILADECANS U.D.,C
MAS CATARRO, CF.B.,A 12 SITGES, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
MARTORELL C.F.,B 43 ANOIA , C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 23 BASE MARC BARTRA CF,A
Jornada 4 27-10-2019
ESCOLA F. GAVA, C.,B 30 VILANOVA GELTRU C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 20 SAN MAURO, U.D.,A
PIERA, A.E.,A 15 CASTELLDEFELS, U.E. ,C
VILADECANS U.D.,C 03 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
SITGES, U.E.,A 10 RIBES, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 71 MAS CATARRO, CF.B.,A
ANOIA , C.E.,A 11 BLANCA SUBUR, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 21 MARTORELL C.F.,B
Jornada 5 03-11-2019
ESCOLA F. GAVA, C.,B 50 IGUALADA, C.F.,B
SAN MAURO, U.D.,A 51 PIERA, A.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E. ,C 42 VILADECANS U.D.,C
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 11 SITGES, U.E.,A
RIBES, C.D.,A 32 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
MAS CATARRO, CF.B.,A 07 ANOIA , C.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 31 BASE MARC BARTRA CF,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 00 MARTORELL C.F.,B
Jornada 6 10-11-2019
IGUALADA, C.F.,B 22 VILANOVA GELTRU C.F.,A
PIERA, A.E.,A 06 ESCOLA F. GAVA, C.,B
VILADECANS U.D.,C 51 SAN MAURO, U.D.,A
SITGES, U.E.,A 02 CASTELLDEFELS, U.E. ,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 22 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
ANOIA , C.E.,A 60 RIBES, C.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 70 MAS CATARRO, CF.B.,A
MARTORELL C.F.,B 28 BLANCA SUBUR, C.F.,A
Jornada 7 17-11-2019
IGUALADA, C.F.,B 32 PIERA, A.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 80 VILADECANS U.D.,C
SAN MAURO, U.D.,A 10 SITGES, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E. ,C 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 20 ANOIA , C.E.,A
RIBES, C.D.,A 15 BASE MARC BARTRA CF,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 14 MARTORELL C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 25 BLANCA SUBUR, C.F.,A
Jornada 8 24-11-2019
PIERA, A.E.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,A
VILADECANS U.D.,C - IGUALADA, C.F.,B
SITGES, U.E.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - SAN MAURO, U.D.,A
ANOIA , C.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E. ,C
BASE MARC BARTRA CF,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
MARTORELL C.F.,B - RIBES, C.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A - MAS CATARRO, CF.B.,A
Jornada 9 01-12-2019
PIERA, A.E.,A - VILADECANS U.D.,C
IGUALADA, C.F.,B - SITGES, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
SAN MAURO, U.D.,A - ANOIA , C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E. ,C - BASE MARC BARTRA CF,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - MARTORELL C.F.,B
RIBES, C.D.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A - MAS CATARRO, CF.B.,A
Jornada 10 15-12-2019
VILADECANS U.D.,C - VILANOVA GELTRU C.F.,A
SITGES, U.E.,A - PIERA, A.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - IGUALADA, C.F.,B
ANOIA , C.E.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,B
BASE MARC BARTRA CF,A - SAN MAURO, U.D.,A
MARTORELL C.F.,B - CASTELLDEFELS, U.E. ,C
BLANCA SUBUR, C.F.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A - RIBES, C.D.,A
Jornada 11 22-12-2019
VILADECANS U.D.,C - SITGES, U.E.,A
PIERA, A.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
IGUALADA, C.F.,B - ANOIA , C.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B - BASE MARC BARTRA CF,A
SAN MAURO, U.D.,A - MARTORELL C.F.,B
CASTELLDEFELS, U.E. ,C - BLANCA SUBUR, C.F.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - MAS CATARRO, CF.B.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A - RIBES, C.D.,A
Jornada 12 12-01-2020
SITGES, U.E.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - VILADECANS U.D.,C
ANOIA , C.E.,A - PIERA, A.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A - IGUALADA, C.F.,B
MARTORELL C.F.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,A - SAN MAURO, U.D.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A - CASTELLDEFELS, U.E. ,C
RIBES, C.D.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
Jornada 13 19-01-2020
SITGES, U.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
VILADECANS U.D.,C - ANOIA , C.E.,A
PIERA, A.E.,A - BASE MARC BARTRA CF,A
IGUALADA, C.F.,B - MARTORELL C.F.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B - BLANCA SUBUR, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A - MAS CATARRO, CF.B.,A
CASTELLDEFELS, U.E. ,C - RIBES, C.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
Jornada 14 26-01-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
ANOIA , C.E.,A - SITGES, U.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A - VILADECANS U.D.,C
MARTORELL C.F.,B - PIERA, A.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A - IGUALADA, C.F.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,B
RIBES, C.D.,A - SAN MAURO, U.D.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E. ,C
Jornada 15 02-02-2020
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - ANOIA , C.E.,A
SITGES, U.E.,A - BASE MARC BARTRA CF,A
VILADECANS U.D.,C - MARTORELL C.F.,B
PIERA, A.E.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B - MAS CATARRO, CF.B.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B - RIBES, C.D.,A
SAN MAURO, U.D.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E. ,C - VILANOVA GELTRU C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
SAN MAURO, U.D.,A - CASTELLDEFELS, U.E. ,C
ESCOLA F. GAVA, C.,B - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,B - RIBES, C.D.,A
PIERA, A.E.,A - MAS CATARRO, CF.B.,A
VILADECANS U.D.,C - BLANCA SUBUR, C.F.,A
SITGES, U.E.,A - MARTORELL C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - BASE MARC BARTRA CF,A
ANOIA , C.E.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 17 16-02-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,A - SAN MAURO, U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E. ,C - ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - IGUALADA, C.F.,B
RIBES, C.D.,A - PIERA, A.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A - VILADECANS U.D.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,A - SITGES, U.E.,A
MARTORELL C.F.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
BASE MARC BARTRA CF,A - ANOIA , C.E.,A
Jornada 18 01-03-2020
ESCOLA F. GAVA, C.,B - SAN MAURO, U.D.,A
IGUALADA, C.F.,B - CASTELLDEFELS, U.E. ,C
PIERA, A.E.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
VILADECANS U.D.,C - RIBES, C.D.,A
SITGES, U.E.,A - MAS CATARRO, CF.B.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - BLANCA SUBUR, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A - MARTORELL C.F.,B
BASE MARC BARTRA CF,A - VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 19 08-03-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,B
SAN MAURO, U.D.,A - IGUALADA, C.F.,B
CASTELLDEFELS, U.E. ,C - PIERA, A.E.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - VILADECANS U.D.,C
RIBES, C.D.,A - SITGES, U.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
BLANCA SUBUR, C.F.,A - ANOIA , C.E.,A
MARTORELL C.F.,B - BASE MARC BARTRA CF,A
Jornada 20 15-03-2020
IGUALADA, C.F.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,B
PIERA, A.E.,A - SAN MAURO, U.D.,A
VILADECANS U.D.,C - CASTELLDEFELS, U.E. ,C
SITGES, U.E.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - RIBES, C.D.,A
ANOIA , C.E.,A - MAS CATARRO, CF.B.,A
BASE MARC BARTRA CF,A - BLANCA SUBUR, C.F.,A
MARTORELL C.F.,B - VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 21 22-03-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,A - IGUALADA, C.F.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B - PIERA, A.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A - VILADECANS U.D.,C
CASTELLDEFELS, U.E. ,C - SITGES, U.E.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
RIBES, C.D.,A - ANOIA , C.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A - BASE MARC BARTRA CF,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A - MARTORELL C.F.,B
Jornada 22 29-03-2020
PIERA, A.E.,A - IGUALADA, C.F.,B
VILADECANS U.D.,C - ESCOLA F. GAVA, C.,B
SITGES, U.E.,A - SAN MAURO, U.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - CASTELLDEFELS, U.E. ,C
ANOIA , C.E.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A - RIBES, C.D.,A
MARTORELL C.F.,B - MAS CATARRO, CF.B.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 23 05-04-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,A - PIERA, A.E.,A
IGUALADA, C.F.,B - VILADECANS U.D.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,B - SITGES, U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
CASTELLDEFELS, U.E. ,C - ANOIA , C.E.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - BASE MARC BARTRA CF,A
RIBES, C.D.,A - MARTORELL C.F.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,A
Jornada 24 19-04-2020
VILADECANS U.D.,C - PIERA, A.E.,A
SITGES, U.E.,A - IGUALADA, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - ESCOLA F. GAVA, C.,B
ANOIA , C.E.,A - SAN MAURO, U.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,A - CASTELLDEFELS, U.E. ,C
MARTORELL C.F.,B - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A - RIBES, C.D.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 25 26-04-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,A - VILADECANS U.D.,C
PIERA, A.E.,A - SITGES, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B - ANOIA , C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A - BASE MARC BARTRA CF,A
CASTELLDEFELS, U.E. ,C - MARTORELL C.F.,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,A
RIBES, C.D.,A - MAS CATARRO, CF.B.,A
Jornada 26 03-05-2020
SITGES, U.E.,A - VILADECANS U.D.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - PIERA, A.E.,A
ANOIA , C.E.,A - IGUALADA, C.F.,B
BASE MARC BARTRA CF,A - ESCOLA F. GAVA, C.,B
MARTORELL C.F.,B - SAN MAURO, U.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A - CASTELLDEFELS, U.E. ,C
MAS CATARRO, CF.B.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
RIBES, C.D.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 27 10-05-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,A - SITGES, U.E.,A
VILADECANS U.D.,C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
PIERA, A.E.,A - ANOIA , C.E.,A
IGUALADA, C.F.,B - BASE MARC BARTRA CF,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B - MARTORELL C.F.,B
SAN MAURO, U.D.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E. ,C - MAS CATARRO, CF.B.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - RIBES, C.D.,A
Jornada 28 17-05-2020
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - SITGES, U.E.,A
ANOIA , C.E.,A - VILADECANS U.D.,C
BASE MARC BARTRA CF,A - PIERA, A.E.,A
MARTORELL C.F.,B - IGUALADA, C.F.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A - SAN MAURO, U.D.,A
RIBES, C.D.,A - CASTELLDEFELS, U.E. ,C
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 29 24-05-2020
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - VILANOVA GELTRU C.F.,A
SITGES, U.E.,A - ANOIA , C.E.,A
VILADECANS U.D.,C - BASE MARC BARTRA CF,A
PIERA, A.E.,A - MARTORELL C.F.,B
IGUALADA, C.F.,B - BLANCA SUBUR, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B - MAS CATARRO, CF.B.,A
SAN MAURO, U.D.,A - RIBES, C.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E. ,C - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
Jornada 30 31-05-2020
ANOIA , C.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
BASE MARC BARTRA CF,A - SITGES, U.E.,A
MARTORELL C.F.,B - VILADECANS U.D.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,A - PIERA, A.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A - IGUALADA, C.F.,B
RIBES, C.D.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - SAN MAURO, U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A - CASTELLDEFELS, U.E. ,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.