Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet segona divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 30 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
MONTROIG AT.,A 70 MAS PELLICER, U.D.C.,A
FALSET ESP.,A 11 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
VILASECA C.F.,A 13 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,A 41 RIUDOMS, C.D.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 23 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 61 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 62 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
Jornada 2 20-10-2019
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 19 LA SALLE REUS, F.C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 12 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 31 MONTROIG AT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 16 FALSET ESP.,A
RIUDOMS, C.D.,B 01 VILASECA C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 11 UNIO ASTORGA, C.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 08 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 04 PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 3 27-10-2019
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 24 MAS PELLICER, U.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 12 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
MONTROIG AT.,A 30 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
FALSET ESP.,A 100 RIUDOMS, C.D.,B
VILASECA C.F.,A 02 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 22 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 14 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
LA SALLE REUS, F.C.,A 50 PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 4 03-11-2019
MAS PELLICER, U.D.C.,A 26 LA SALLE REUS, F.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 11 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 32 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
RIUDOMS, C.D.,B 26 MONTROIG AT.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 46 FALSET ESP.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 52 VILASECA C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 23 UNIO ASTORGA, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 41 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 5 10-11-2019
MAS PELLICER, U.D.C.,A 24 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 40 RIUDOMS, C.D.,B
MONTROIG AT.,A 41 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
FALSET ESP.,A 102 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
VILASECA C.F.,A 72 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 20 PARE MANYANET, A.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,A 81 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 6 17-11-2019
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 02 LA SALLE REUS, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 51 MAS PELLICER, U.D.C.,A
RIUDOMS, C.D.,B 36 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 10 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 02 MONTROIG AT.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 29 FALSET ESP.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 11 VILASECA C.F.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 22 UNIO ASTORGA, C.E.,A
Jornada 7 24-11-2019
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 00 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,A 50 RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 28 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 21 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
MONTROIG AT.,A 50 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
FALSET ESP.,A 02 PARE MANYANET, A.E.,B
VILASECA C.F.,A 41 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 80 UNIO ASTORGA, C.E.,A
Jornada 8 01-12-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 41 LA SALLE REUS, F.C.,A
RIUDOMS, C.D.,B 06 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 11 MAS PELLICER, U.D.C.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 41 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 12 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 10 MONTROIG AT.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 33 FALSET ESP.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 22 VILASECA C.F.,A
Jornada 9 15-12-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 70 RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 30 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 20 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 30 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 10 PARE MANYANET, A.E.,B
MONTROIG AT.,A 52 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
FALSET ESP.,A 51 UNIO ASTORGA, C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 71 VILASECA C.F.,A
Jornada 10 22-12-2019
RIUDOMS, C.D.,B 011 LA SALLE REUS, F.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 13 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 04 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 24 MAS PELLICER, U.D.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 22 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 12 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 03 MONTROIG AT.,A
VILASECA C.F.,A 07 FALSET ESP.,A
Jornada 11 12-01-2020
RIUDOMS, C.D.,B 16 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 30 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 10 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 47 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 34 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 50 UNIO ASTORGA, C.E.,A
MONTROIG AT.,A 61 VILASECA C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 35 FALSET ESP.,A
Jornada 12 19-01-2020
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 16 LA SALLE REUS, F.C.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 30 RIUDOMS, C.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 24 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
PARE MANYANET, A.E.,B 20 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 31 MAS PELLICER, U.D.C.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 54 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
VILASECA C.F.,A 00 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
FALSET ESP.,A 43 MONTROIG AT.,A
Jornada 13 26-01-2020
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 21 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
RIUDOMS, C.D.,B 12 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 01 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 61 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 31 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 13 VILASECA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 12 FALSET ESP.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 33 MONTROIG AT.,A
Jornada 14 02-02-2020
LA SALLE REUS, F.C.,A 41 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 11 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 61 RIUDOMS, C.D.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,A 13 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
VILASECA C.F.,A 12 MAS PELLICER, U.D.C.,A
FALSET ESP.,A 81 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
MONTROIG AT.,A 21 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Jornada 15 09-02-2020
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 31 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 02 PARE MANYANET, A.E.,B
RIUDOMS, C.D.,B 15 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 62 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 52 VILASECA C.F.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 14 FALSET ESP.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 12 MONTROIG AT.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 33 LA SALLE REUS, F.C.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 12 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 05 MONTROIG AT.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 25 FALSET ESP.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 21 VILASECA C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,B 03 UNIO ASTORGA, C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 43 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 14 PARE MANYANET, A.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 16 LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 17 01-03-2020
LA SALLE REUS, F.C.,A 51 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 22 MAS PELLICER, U.D.C.,A
MONTROIG AT.,A 20 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
FALSET ESP.,A 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
VILASECA C.F.,A 61 RIUDOMS, C.D.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 42 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 10 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 20 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
Jornada 18 08-03-2020
MAS PELLICER, U.D.C.,A 15 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 13 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 13 MONTROIG AT.,A
RIUDOMS, C.D.,B - FALSET ESP.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 20 VILASECA C.F.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 00 UNIO ASTORGA, C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 03 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
PARE MANYANET, A.E.,B 32 LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 19 15-03-2020
LA SALLE REUS, F.C.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
MONTROIG AT.,A - RIUDOMS, C.D.,B
FALSET ESP.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
VILASECA C.F.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 20 22-03-2020
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
RIUDOMS, C.D.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B - MONTROIG AT.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - FALSET ESP.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B - VILASECA C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,B - UNIO ASTORGA, C.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 21 29-03-2020
LA SALLE REUS, F.C.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - RIUDOMS, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
MONTROIG AT.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
FALSET ESP.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
VILASECA C.F.,A - PARE MANYANET, A.E.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 22 05-04-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
RIUDOMS, C.D.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B - MONTROIG AT.,A
PARE MANYANET, A.E.,B - FALSET ESP.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - VILASECA C.F.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 23 19-04-2020
LA SALLE REUS, F.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - RIUDOMS, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
MONTROIG AT.,A - PARE MANYANET, A.E.,B
FALSET ESP.,A - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
VILASECA C.F.,A - UNIO ASTORGA, C.E.,A
Jornada 24 26-04-2020
RIUDOMS, C.D.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
PARE MANYANET, A.E.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - MONTROIG AT.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A - FALSET ESP.,A
VILASECA C.F.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 25 03-05-2020
LA SALLE REUS, F.C.,A - RIUDOMS, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - PARE MANYANET, A.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
MONTROIG AT.,A - UNIO ASTORGA, C.E.,A
FALSET ESP.,A - VILASECA C.F.,A
Jornada 26 10-05-2020
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B - RIUDOMS, C.D.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
VILASECA C.F.,A - MONTROIG AT.,A
FALSET ESP.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 27 17-05-2020
LA SALLE REUS, F.C.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
RIUDOMS, C.D.,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - PARE MANYANET, A.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - UNIO ASTORGA, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - VILASECA C.F.,A
MONTROIG AT.,A - FALSET ESP.,A
Jornada 28 24-05-2020
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B - RIUDOMS, C.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
VILASECA C.F.,A - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
FALSET ESP.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
MONTROIG AT.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 29 31-05-2020
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
RIUDOMS, C.D.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - UNIO ASTORGA, C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - VILASECA C.F.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - FALSET ESP.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - MONTROIG AT.,A
Jornada 30 07-06-2020
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - RIUDOMS, C.D.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
VILASECA C.F.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
FALSET ESP.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
MONTROIG AT.,A - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.