Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet segona divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 44 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 31 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 42 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 21 TARRAGONA, F.C.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 22 TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 31 SANTES CREUS CLUB ESP.,D
CANONJA, C.F.,C 10 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
VENDRELL C.E.,A 11 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 2 20-10-2019
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 07 VENDRELL C.E.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 14 LA FLORESTA, C.D.,C
TARRAGONA, F.C.,A 11 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 20 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 12 BASE MARC BARTRA CF,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 01 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 01 CANONJA, C.F.,C
Jornada 3 27-10-2019
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 35 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 70 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 32 TARRAGONA, F.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 24 TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 02 SANTES CREUS CLUB ESP.,D
BASE MARC BARTRA CF,B 52 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 30 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
VENDRELL C.E.,A 31 CANONJA, C.F.,C
Jornada 4 03-11-2019
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 08 VENDRELL C.E.,A
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 24 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
TARRAGONA, F.C.,A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
TORREFORTA, C.D.C.,B 41 LA FLORESTA, C.D.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 32 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 00 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 11 BASE MARC BARTRA CF,B
CANONJA, C.F.,C 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Jornada 5 10-11-2019
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 51 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 22 TARRAGONA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 12 TORREFORTA, C.D.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,C 01 SANTES CREUS CLUB ESP.,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 03 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 04 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
BASE MARC BARTRA CF,B 32 CANONJA, C.F.,C
VENDRELL C.E.,A 22 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Jornada 6 17-11-2019
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 06 VENDRELL C.E.,A
TARRAGONA, F.C.,A 50 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 11 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 72 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 20 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 21 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CANONJA, C.F.,C 10 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 02 BASE MARC BARTRA CF,B
Jornada 7 24-11-2019
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 25 TARRAGONA, F.C.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 11 TORREFORTA, C.D.C.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 16 SANTES CREUS CLUB ESP.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 03 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA FLORESTA, C.D.,C 00 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 40 CANONJA, C.F.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 05 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
VENDRELL C.E.,A 21 BASE MARC BARTRA CF,B
Jornada 8 01-12-2019
TARRAGONA, F.C.,A 05 VENDRELL C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 100 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 71 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 40 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 41 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CANONJA, C.F.,C 21 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 10 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
BASE MARC BARTRA CF,B 80 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 9 15-12-2019
TARRAGONA, F.C.,A 00 TORREFORTA, C.D.C.,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 08 SANTES CREUS CLUB ESP.,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 04 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 11 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 42 CANONJA, C.F.,C
LA FLORESTA, C.D.,C 14 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 14 BASE MARC BARTRA CF,B
VENDRELL C.E.,A 70 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 10 22-12-2019
TORREFORTA, C.D.C.,B 04 VENDRELL C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 20 TARRAGONA, F.C.,A
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 03 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 06 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
CANONJA, C.F.,C 42 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 73 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
BASE MARC BARTRA CF,B 20 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 03 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
Jornada 11 12-01-2020
TORREFORTA, C.D.C.,B 13 SANTES CREUS CLUB ESP.,D
TARRAGONA, F.C.,A 12 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 03 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 33 CANONJA, C.F.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 06 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 34 BASE MARC BARTRA CF,B
LA FLORESTA, C.D.,C 31 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
VENDRELL C.E.,A 01 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
Jornada 12 19-01-2020
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 15 VENDRELL C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 13 TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 25 TARRAGONA, F.C.,A
CANONJA, C.F.,C 81 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 170 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 22 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 20 LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 13 26-01-2020
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 10 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 40 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
TARRAGONA, F.C.,A 10 CANONJA, C.F.,C
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 08 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 05 BASE MARC BARTRA CF,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 23 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
VENDRELL C.E.,A 10 LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 14 02-02-2020
VENDRELL C.E.,A 41 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 26 SANTES CREUS CLUB ESP.,D
CANONJA, C.F.,C 21 TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 83 TARRAGONA, F.C.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 51 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 90 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 10 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 15 09-02-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 21 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 20 CANONJA, C.F.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B 02 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
TARRAGONA, F.C.,A 16 BASE MARC BARTRA CF,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 02 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 03 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 41 LA FLORESTA, C.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 08 VENDRELL C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 11 LA FLORESTA, C.D.,C
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 04 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
TARRAGONA, F.C.,A 41 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
TORREFORTA, C.D.C.,B 12 BASE MARC BARTRA CF,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 02 CANONJA, C.F.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 04 VENDRELL C.E.,A
Jornada 17 01-03-2020
VENDRELL C.E.,A 60 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 60 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 42 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 01 TARRAGONA, F.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 14 TORREFORTA, C.D.C.,B
BASE MARC BARTRA CF,B 20 SANTES CREUS CLUB ESP.,D
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 10 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
CANONJA, C.F.,C 03 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 18 08-03-2020
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 41 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
TARRAGONA, F.C.,A 32 LA FLORESTA, C.D.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B 23 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 50 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 23 BASE MARC BARTRA CF,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 04 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
CANONJA, C.F.,C 23 VENDRELL C.E.,A
Jornada 19 15-03-2020
VENDRELL C.E.,A - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - TARRAGONA, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
BASE MARC BARTRA CF,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - CANONJA, C.F.,C
Jornada 20 22-03-2020
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
TARRAGONA, F.C.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
SANTES CREUS CLUB ESP.,D - LA FLORESTA, C.D.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
CANONJA, C.F.,C - BASE MARC BARTRA CF,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - VENDRELL C.E.,A
Jornada 21 29-03-2020
VENDRELL C.E.,A - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - TARRAGONA, F.C.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - SANTES CREUS CLUB ESP.,D
LA FLORESTA, C.D.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - CANONJA, C.F.,C
BASE MARC BARTRA CF,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Jornada 22 05-04-2020
TARRAGONA, F.C.,A - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,D - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - LA FLORESTA, C.D.,C
CANONJA, C.F.,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
BASE MARC BARTRA CF,B - VENDRELL C.E.,A
Jornada 23 19-04-2020
VENDRELL C.E.,A - TARRAGONA, F.C.,A
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,D
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA FLORESTA, C.D.,C - CANONJA, C.F.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - BASE MARC BARTRA CF,B
Jornada 24 26-04-2020
TORREFORTA, C.D.C.,B - TARRAGONA, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,D - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
CANONJA, C.F.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - LA FLORESTA, C.D.,C
BASE MARC BARTRA CF,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - VENDRELL C.E.,A
Jornada 25 03-05-2020
VENDRELL C.E.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
TARRAGONA, F.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - CANONJA, C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
LA FLORESTA, C.D.,C - BASE MARC BARTRA CF,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 26 10-05-2020
SANTES CREUS CLUB ESP.,D - TORREFORTA, C.D.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - TARRAGONA, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
CANONJA, C.F.,C - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
BASE MARC BARTRA CF,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - LA FLORESTA, C.D.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - VENDRELL C.E.,A
Jornada 27 17-05-2020
VENDRELL C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,D
TORREFORTA, C.D.C.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
TARRAGONA, F.C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A - CANONJA, C.F.,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - BASE MARC BARTRA CF,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
LA FLORESTA, C.D.,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
Jornada 28 24-05-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
CANONJA, C.F.,C - TARRAGONA, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
BASE MARC BARTRA CF,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
LA FLORESTA, C.D.,C - VENDRELL C.E.,A
Jornada 29 31-05-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - VENDRELL C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,D - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - CANONJA, C.F.,C
TARRAGONA, F.C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A - BASE MARC BARTRA CF,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 30 07-06-2020
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
CANONJA, C.F.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,D
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
BASE MARC BARTRA CF,B - TARRAGONA, F.C.,A
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
LA FLORESTA, C.D.,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
VENDRELL C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.