Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet segona divisio | grup 21

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
SANTS, U.E.,D 04 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
POMAR, C.D.,A 33 VETERANS CATALUNYA,AF,B
HOSPITALENSE, AT.C.,A 21 Pª BARC. ANGUERA,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 170 ESCOLA E.BRAFA ,B
CARMELO, C.D.,A 17 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
SANT IGNASI C.E.,C 26 VIARÓ, C.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
SANT ANDREU, U.E,F 23 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 2 20-10-2019
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 02 SANT ANDREU, U.E,F
VETERANS CATALUNYA,AF,B 07 SANTS, U.E.,D
Pª BARC. ANGUERA,C 70 POMAR, C.D.,A
ESCOLA E.BRAFA ,B 14 HOSPITALENSE, AT.C.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
VIARÓ, C.E.,B 32 CARMELO, C.D.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 16 SANT IGNASI C.E.,C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 54 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
Jornada 3 27-10-2019
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 11 VETERANS CATALUNYA,AF,B
SANTS, U.E.,D 03 Pª BARC. ANGUERA,C
POMAR, C.D.,A 71 ESCOLA E.BRAFA ,B
HOSPITALENSE, AT.C.,A 02 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 90 VIARÓ, C.E.,B
CARMELO, C.D.,A 44 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
SANT IGNASI C.E.,C 23 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
SANT ANDREU, U.E,F 93 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
Jornada 4 03-11-2019
VETERANS CATALUNYA,AF,B 14 SANT ANDREU, U.E,F
Pª BARC. ANGUERA,C 102 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA ,B 22 SANTS, U.E.,D
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 52 POMAR, C.D.,A
VIARÓ, C.E.,B 53 HOSPITALENSE, AT.C.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 03 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 52 CARMELO, C.D.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 61 SANT IGNASI C.E.,C
Jornada 5 10-11-2019
VETERANS CATALUNYA,AF,B 08 Pª BARC. ANGUERA,C
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 30 ESCOLA E.BRAFA ,B
SANTS, U.E.,D 14 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
POMAR, C.D.,A 33 VIARÓ, C.E.,B
HOSPITALENSE, AT.C.,A 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 71 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
CARMELO, C.D.,A 25 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
SANT ANDREU, U.E,F 21 SANT IGNASI C.E.,C
Jornada 6 17-11-2019
Pª BARC. ANGUERA,C 42 SANT ANDREU, U.E,F
ESCOLA E.BRAFA ,B 33 VETERANS CATALUNYA,AF,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 40 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
VIARÓ, C.E.,B 40 SANTS, U.E.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 25 POMAR, C.D.,A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 18 HOSPITALENSE, AT.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
SANT IGNASI C.E.,C 33 CARMELO, C.D.,A
Jornada 7 24-11-2019
Pª BARC. ANGUERA,C 71 ESCOLA E.BRAFA ,B
VETERANS CATALUNYA,AF,B 25 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 13 VIARÓ, C.E.,B
SANTS, U.E.,D 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
POMAR, C.D.,A 40 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
HOSPITALENSE, AT.C.,A 53 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 51 SANT IGNASI C.E.,C
SANT ANDREU, U.E,F 50 CARMELO, C.D.,A
Jornada 8 01-12-2019
ESCOLA E.BRAFA ,B 04 SANT ANDREU, U.E,F
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 32 Pª BARC. ANGUERA,C
VIARÓ, C.E.,B 40 VETERANS CATALUNYA,AF,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 61 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 53 SANTS, U.E.,D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 62 POMAR, C.D.,A
SANT IGNASI C.E.,C 18 HOSPITALENSE, AT.C.,A
CARMELO, C.D.,A 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Jornada 9 15-12-2019
ESCOLA E.BRAFA ,B 112 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Pª BARC. ANGUERA,C 30 VIARÓ, C.E.,B
VETERANS CATALUNYA,AF,B 36 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 25 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
SANTS, U.E.,D 32 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
POMAR, C.D.,A 40 SANT IGNASI C.E.,C
HOSPITALENSE, AT.C.,A 53 CARMELO, C.D.,A
SANT ANDREU, U.E,F 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Jornada 10 22-12-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 71 SANT ANDREU, U.E,F
VIARÓ, C.E.,B 41 ESCOLA E.BRAFA ,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 12 Pª BARC. ANGUERA,C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 86 VETERANS CATALUNYA,AF,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 33 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
SANT IGNASI C.E.,C 33 SANTS, U.E.,D
CARMELO, C.D.,A 24 POMAR, C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 100 HOSPITALENSE, AT.C.,A
Jornada 11 12-01-2020
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 50 VIARÓ, C.E.,B
ESCOLA E.BRAFA ,B 83 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
Pª BARC. ANGUERA,C 63 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
VETERANS CATALUNYA,AF,B 34 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 40 SANT IGNASI C.E.,C
SANTS, U.E.,D 35 CARMELO, C.D.,A
POMAR, C.D.,A 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
SANT ANDREU, U.E,F 00 HOSPITALENSE, AT.C.,A
Jornada 12 19-01-2020
VIARÓ, C.E.,B 13 SANT ANDREU, U.E,F
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 05 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 42 ESCOLA E.BRAFA ,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 03 Pª BARC. ANGUERA,C
SANT IGNASI C.E.,C 72 VETERANS CATALUNYA,AF,B
CARMELO, C.D.,A 16 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 90 SANTS, U.E.,D
HOSPITALENSE, AT.C.,A 00 POMAR, C.D.,A
Jornada 13 26-01-2020
VIARÓ, C.E.,B 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 80 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA E.BRAFA ,B 13 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
Pª BARC. ANGUERA,C 30 SANT IGNASI C.E.,C
VETERANS CATALUNYA,AF,B 25 CARMELO, C.D.,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
SANTS, U.E.,D 02 HOSPITALENSE, AT.C.,A
SANT ANDREU, U.E,F 14 POMAR, C.D.,A
Jornada 14 02-02-2020
SANT ANDREU, U.E,F 51 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 24 VIARÓ, C.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 110 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
SANT IGNASI C.E.,C 17 ESCOLA E.BRAFA ,B
CARMELO, C.D.,A 13 Pª BARC. ANGUERA,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 130 VETERANS CATALUNYA,AF,B
HOSPITALENSE, AT.C.,A 20 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
POMAR, C.D.,A 50 SANTS, U.E.,D
Jornada 15 09-02-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 33 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
VIARÓ, C.E.,B 42 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 80 SANT IGNASI C.E.,C
ESCOLA E.BRAFA ,B 43 CARMELO, C.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,C 06 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
VETERANS CATALUNYA,AF,B - HOSPITALENSE, AT.C.,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 01 POMAR, C.D.,A
SANTS, U.E.,D 12 SANT ANDREU, U.E,F

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 33 SANTS, U.E.,D
VETERANS CATALUNYA,AF,B 05 POMAR, C.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,C 51 HOSPITALENSE, AT.C.,A
ESCOLA E.BRAFA ,B 08 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 91 CARMELO, C.D.,A
VIARÓ, C.E.,B 31 SANT IGNASI C.E.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 25 SANT ANDREU, U.E,F
Jornada 17 01-03-2020
SANT ANDREU, U.E,F 42 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
SANTS, U.E.,D 23 VETERANS CATALUNYA,AF,B
POMAR, C.D.,A 31 Pª BARC. ANGUERA,C
HOSPITALENSE, AT.C.,A 52 ESCOLA E.BRAFA ,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 14 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
CARMELO, C.D.,A 52 VIARÓ, C.E.,B
SANT IGNASI C.E.,C 55 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 74 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 18 08-03-2020
VETERANS CATALUNYA,AF,B 42 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,C 42 SANTS, U.E.,D
ESCOLA E.BRAFA ,B 04 POMAR, C.D.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 33 HOSPITALENSE, AT.C.,A
VIARÓ, C.E.,B 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E 14 CARMELO, C.D.,A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 01 SANT IGNASI C.E.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 42 SANT ANDREU, U.E,F
Jornada 19 15-03-2020
SANT ANDREU, U.E,F - VETERANS CATALUNYA,AF,B
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A - Pª BARC. ANGUERA,C
SANTS, U.E.,D - ESCOLA E.BRAFA ,B
POMAR, C.D.,A - LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
HOSPITALENSE, AT.C.,A - VIARÓ, C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
CARMELO, C.D.,A - BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
SANT IGNASI C.E.,C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
Jornada 20 22-03-2020
Pª BARC. ANGUERA,C - VETERANS CATALUNYA,AF,B
ESCOLA E.BRAFA ,B - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A - SANTS, U.E.,D
VIARÓ, C.E.,B - POMAR, C.D.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E - HOSPITALENSE, AT.C.,A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B - CARMELO, C.D.,A
SANT IGNASI C.E.,C - SANT ANDREU, U.E,F
Jornada 21 29-03-2020
SANT ANDREU, U.E,F - Pª BARC. ANGUERA,C
VETERANS CATALUNYA,AF,B - ESCOLA E.BRAFA ,B
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A - LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
SANTS, U.E.,D - VIARÓ, C.E.,B
POMAR, C.D.,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
HOSPITALENSE, AT.C.,A - BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
CARMELO, C.D.,A - SANT IGNASI C.E.,C
Jornada 22 05-04-2020
ESCOLA E.BRAFA ,B - Pª BARC. ANGUERA,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A - VETERANS CATALUNYA,AF,B
VIARÓ, C.E.,B - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E - SANTS, U.E.,D
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A - POMAR, C.D.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B - HOSPITALENSE, AT.C.,A
SANT IGNASI C.E.,C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
CARMELO, C.D.,A - SANT ANDREU, U.E,F
Jornada 23 19-04-2020
SANT ANDREU, U.E,F - ESCOLA E.BRAFA ,B
Pª BARC. ANGUERA,C - LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
VETERANS CATALUNYA,AF,B - VIARÓ, C.E.,B
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
SANTS, U.E.,D - BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
POMAR, C.D.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
HOSPITALENSE, AT.C.,A - SANT IGNASI C.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B - CARMELO, C.D.,A
Jornada 24 26-04-2020
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A - ESCOLA E.BRAFA ,B
VIARÓ, C.E.,B - Pª BARC. ANGUERA,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E - VETERANS CATALUNYA,AF,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B - SANTS, U.E.,D
SANT IGNASI C.E.,C - POMAR, C.D.,A
CARMELO, C.D.,A - HOSPITALENSE, AT.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B - SANT ANDREU, U.E,F
Jornada 25 03-05-2020
SANT ANDREU, U.E,F - LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
ESCOLA E.BRAFA ,B - VIARÓ, C.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
VETERANS CATALUNYA,AF,B - BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
SANTS, U.E.,D - SANT IGNASI C.E.,C
POMAR, C.D.,A - CARMELO, C.D.,A
HOSPITALENSE, AT.C.,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Jornada 26 10-05-2020
VIARÓ, C.E.,B - LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E - ESCOLA E.BRAFA ,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A - Pª BARC. ANGUERA,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B - VETERANS CATALUNYA,AF,B
SANT IGNASI C.E.,C - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
CARMELO, C.D.,A - SANTS, U.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B - POMAR, C.D.,A
HOSPITALENSE, AT.C.,A - SANT ANDREU, U.E,F
Jornada 27 17-05-2020
SANT ANDREU, U.E,F - VIARÓ, C.E.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
ESCOLA E.BRAFA ,B - BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Pª BARC. ANGUERA,C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
VETERANS CATALUNYA,AF,B - SANT IGNASI C.E.,C
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A - CARMELO, C.D.,A
SANTS, U.E.,D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
POMAR, C.D.,A - HOSPITALENSE, AT.C.,A
Jornada 28 24-05-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E - VIARÓ, C.E.,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A - LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B - ESCOLA E.BRAFA ,B
SANT IGNASI C.E.,C - Pª BARC. ANGUERA,C
CARMELO, C.D.,A - VETERANS CATALUNYA,AF,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
HOSPITALENSE, AT.C.,A - SANTS, U.E.,D
POMAR, C.D.,A - SANT ANDREU, U.E,F
Jornada 29 31-05-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E - SANT ANDREU, U.E,F
VIARÓ, C.E.,B - BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
ESCOLA E.BRAFA ,B - SANT IGNASI C.E.,C
Pª BARC. ANGUERA,C - CARMELO, C.D.,A
VETERANS CATALUNYA,AF,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A - HOSPITALENSE, AT.C.,A
SANTS, U.E.,D - POMAR, C.D.,A
Jornada 30 07-06-2020
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B - VIARÓ, C.E.,B
SANT IGNASI C.E.,C - LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
CARMELO, C.D.,A - ESCOLA E.BRAFA ,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B - Pª BARC. ANGUERA,C
HOSPITALENSE, AT.C.,A - VETERANS CATALUNYA,AF,B
POMAR, C.D.,A - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,F - SANTS, U.E.,D
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.