Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet segona divisio | grup 33

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
LLINARS, C.E.,A 31 VILANOVA VALLES,C.F.,B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A 09 MARTORELLES, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 26 PALAUTORDERA, C.F.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 41 LLIÇA DE VALL C.F.,C
CANOVELLES, U.E.,A 71 BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
R
Descansa
BIGUES, C.E.,A 100 VALLES, C.AT.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 71 LLERONA, C.E.,B
Jornada 2 20-10-2019
VILANOVA VALLES,C.F.,B 30 VILAMAJOR, C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,A 51 LLINARS, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 40 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
LLIÇA DE VALL C.F.,C 15 LES FRANQUESES, C.F.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,A 42 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
Descansa
R
CANOVELLES, U.E.,A
VALLES, C.AT.,B 010 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
LLERONA, C.E.,B 011 BIGUES, C.E.,A
Jornada 3 27-10-2019
VILANOVA VALLES,C.F.,B 04 MARTORELLES, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 24 PALAUTORDERA, C.F.,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A 11 LLIÇA DE VALL C.F.,C
LES FRANQUESES, C.F.,C 31 BELLAVISTA MILAN, C.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
R
Descansa
CANOVELLES, U.E.,A 70 VALLES, C.AT.,B
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 130 LLERONA, C.E.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 01 BIGUES, C.E.,A
Jornada 4 03-11-2019
MARTORELLES, C.F.,A 120 VILAMAJOR, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 63 VILANOVA VALLES,C.F.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,C 36 LLINARS, C.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 63 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
Descansa
R
LES FRANQUESES, C.F.,C
VALLES, C.AT.,B 23 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
LLERONA, C.E.,B 114 CANOVELLES, U.E.,A
BIGUES, C.E.,A 03 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 5 10-11-2019
MARTORELLES, C.F.,A 21 PALAUTORDERA, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,B 11 LLIÇA DE VALL C.F.,C
LLINARS, C.E.,A 42 BELLAVISTA MILAN, C.,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
R
Descansa
LES FRANQUESES, C.F.,C 120 VALLES, C.AT.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 90 LLERONA, C.E.,B
CANOVELLES, U.E.,A 34 BIGUES, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 15 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 6 17-11-2019
PALAUTORDERA, C.F.,A 23 VILAMAJOR, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,C 07 MARTORELLES, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 12 VILANOVA VALLES,C.F.,B
Descansa
R
LLINARS, C.E.,A
VALLES, C.AT.,B 02 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
LLERONA, C.E.,B 05 LES FRANQUESES, C.F.,C
BIGUES, C.E.,A 71 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 21 CANOVELLES, U.E.,A
Jornada 7 24-11-2019
PALAUTORDERA, C.F.,A 51 LLIÇA DE VALL C.F.,C
MARTORELLES, C.F.,A 30 BELLAVISTA MILAN, C.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,B
R
Descansa
LLINARS, C.E.,A 43 VALLES, C.AT.,B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A 72 LLERONA, C.E.,B
BIGUES, C.E.,A 51 LES FRANQUESES, C.F.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 15 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 13 CANOVELLES, U.E.,A
Jornada 8 01-12-2019
LLIÇA DE VALL C.F.,C 42 VILAMAJOR, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 46 PALAUTORDERA, C.F.,A
Descansa
R
MARTORELLES, C.F.,A
VALLES, C.AT.,B 18 VILANOVA VALLES,C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 12 LLINARS, C.E.,A
BIGUES, C.E.,A 60 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 61 LES FRANQUESES, C.F.,C
CANOVELLES, U.E.,A 63 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
Jornada 9 15-12-2019
LLIÇA DE VALL C.F.,C 54 BELLAVISTA MILAN, C.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A
R
Descansa
MARTORELLES, C.F.,A 110 VALLES, C.AT.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B 72 LLERONA, C.E.,B
LLINARS, C.E.,A 15 BIGUES, C.E.,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A 28 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 15 CANOVELLES, U.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 25 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
Jornada 10 22-12-2019
BELLAVISTA MILAN, C.,A 15 VILAMAJOR, C.F.,A
Descansa
R
LLIÇA DE VALL C.F.,C
VALLES, C.AT.,B 16 PALAUTORDERA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,B 010 MARTORELLES, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 42 VILANOVA VALLES,C.F.,B
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 81 LLINARS, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,A 31 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 75 LES FRANQUESES, C.F.,C
Jornada 11 12-01-2020
BELLAVISTA MILAN, C.,A
R
Descansa
LLIÇA DE VALL C.F.,C 50 VALLES, C.AT.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 91 LLERONA, C.E.,B
MARTORELLES, C.F.,A 41 BIGUES, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,B 23 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
LLINARS, C.E.,A 23 CANOVELLES, U.E.,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A 42 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
VILAMAJOR, C.F.,A 12 LES FRANQUESES, C.F.,C
Jornada 12 19-01-2020
Descansa
R
VILAMAJOR, C.F.,A
VALLES, C.AT.,B 45 BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLERONA, C.E.,B 14 LLIÇA DE VALL C.F.,C
BIGUES, C.E.,A 42 PALAUTORDERA, C.F.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 11 MARTORELLES, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 10 VILANOVA VALLES,C.F.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 40 LLINARS, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 42 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
Jornada 13 26-01-2020
Descansa
R
VALLES, C.AT.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A 40 LLERONA, C.E.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,C 05 BIGUES, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 14 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
MARTORELLES, C.F.,A 42 CANOVELLES, U.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,B 51 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
LLINARS, C.E.,A 10 LES FRANQUESES, C.F.,C
VILAMAJOR, C.F.,A 25 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
Jornada 14 02-02-2020
VILAMAJOR, C.F.,A 41 VALLES, C.AT.,B
LLERONA, C.E.,B
R
Descansa
BIGUES, C.E.,A 71 BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 30 LLIÇA DE VALL C.F.,C
CANOVELLES, U.E.,A 73 PALAUTORDERA, C.F.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 05 MARTORELLES, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 01 VILANOVA VALLES,C.F.,B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A 22 LLINARS, C.E.,A
Jornada 15 09-02-2020
VALLES, C.AT.,B 22 LLERONA, C.E.,B
Descansa
R
BIGUES, C.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 46 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,C 03 CANOVELLES, U.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 34 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
MARTORELLES, C.F.,A 30 LES FRANQUESES, C.F.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,B 12 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
LLINARS, C.E.,A 50 VILAMAJOR, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
VILANOVA VALLES,C.F.,B 21 LLINARS, C.E.,A
MARTORELLES, C.F.,A 100 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 30 LES FRANQUESES, C.F.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,C 23 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 25 CANOVELLES, U.E.,A
Descansa
R
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
VALLES, C.AT.,B 19 BIGUES, C.E.,A
LLERONA, C.E.,B 22 VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 17 01-03-2020
VILAMAJOR, C.F.,A 22 VILANOVA VALLES,C.F.,B
LLINARS, C.E.,A 12 MARTORELLES, C.F.,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A 27 PALAUTORDERA, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 12 LLIÇA DE VALL C.F.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 25 BELLAVISTA MILAN, C.,A
CANOVELLES, U.E.,A
R
Descansa
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 90 VALLES, C.AT.,B
BIGUES, C.E.,A 42 LLERONA, C.E.,B
Jornada 18 08-03-2020
MARTORELLES, C.F.,A 30 VILANOVA VALLES,C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 81 LLINARS, C.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,C 52 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 21 LES FRANQUESES, C.F.,C
Descansa
R
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
VALLES, C.AT.,B 015 CANOVELLES, U.E.,A
LLERONA, C.E.,B 014 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
BIGUES, C.E.,A 51 VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 19 15-03-2020
VILAMAJOR, C.F.,A - MARTORELLES, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,B - PALAUTORDERA, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A - LLIÇA DE VALL C.F.,C
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C
R
Descansa
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - VALLES, C.AT.,B
CANOVELLES, U.E.,A - LLERONA, C.E.,B
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A - BIGUES, C.E.,A
Jornada 20 22-03-2020
PALAUTORDERA, C.F.,A - MARTORELLES, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,C - VILANOVA VALLES,C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A - LLINARS, C.E.,A
Descansa
R
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
VALLES, C.AT.,B - LES FRANQUESES, C.F.,C
LLERONA, C.E.,B - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
BIGUES, C.E.,A - CANOVELLES, U.E.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A - VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 21 29-03-2020
VILAMAJOR, C.F.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,A - LLIÇA DE VALL C.F.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLINARS, C.E.,A
R
Descansa
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A - VALLES, C.AT.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C - LLERONA, C.E.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - BIGUES, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,A - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 22 05-04-2020
LLIÇA DE VALL C.F.,C - PALAUTORDERA, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - MARTORELLES, C.F.,A
Descansa
R
VILANOVA VALLES,C.F.,B
VALLES, C.AT.,B - LLINARS, C.E.,A
LLERONA, C.E.,B - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
LES FRANQUESES, C.F.,C - BIGUES, C.E.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
CANOVELLES, U.E.,A - VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 23 19-04-2020
VILAMAJOR, C.F.,A - LLIÇA DE VALL C.F.,C
PALAUTORDERA, C.F.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
MARTORELLES, C.F.,A
R
Descansa
VILANOVA VALLES,C.F.,B - VALLES, C.AT.,B
LLINARS, C.E.,A - LLERONA, C.E.,B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A - BIGUES, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - CANOVELLES, U.E.,A
Jornada 24 26-04-2020
BELLAVISTA MILAN, C.,A - LLIÇA DE VALL C.F.,C
Descansa
R
PALAUTORDERA, C.F.,A
VALLES, C.AT.,B - MARTORELLES, C.F.,A
LLERONA, C.E.,B - VILANOVA VALLES,C.F.,B
BIGUES, C.E.,A - LLINARS, C.E.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
CANOVELLES, U.E.,A - LES FRANQUESES, C.F.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 25 03-05-2020
VILAMAJOR, C.F.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,C
R
Descansa
PALAUTORDERA, C.F.,A - VALLES, C.AT.,B
MARTORELLES, C.F.,A - LLERONA, C.E.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B - BIGUES, C.E.,A
LLINARS, C.E.,A - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A - CANOVELLES, U.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
Jornada 26 10-05-2020
Descansa
R
BELLAVISTA MILAN, C.,A
VALLES, C.AT.,B - LLIÇA DE VALL C.F.,C
LLERONA, C.E.,B - PALAUTORDERA, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A - MARTORELLES, C.F.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,A - LLINARS, C.E.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
LES FRANQUESES, C.F.,C - VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 27 17-05-2020
VILAMAJOR, C.F.,A
R
Descansa
BELLAVISTA MILAN, C.,A - VALLES, C.AT.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,C - LLERONA, C.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A - BIGUES, C.E.,A
MARTORELLES, C.F.,A - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,B - CANOVELLES, U.E.,A
LLINARS, C.E.,A - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A - LES FRANQUESES, C.F.,C
Jornada 28 24-05-2020
VALLES, C.AT.,B
R
Descansa
LLERONA, C.E.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,A
BIGUES, C.E.,A - LLIÇA DE VALL C.F.,C
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A - MARTORELLES, C.F.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - VILANOVA VALLES,C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C - LLINARS, C.E.,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A - VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 29 31-05-2020
VALLES, C.AT.,B - VILAMAJOR, C.F.,A
Descansa
R
LLERONA, C.E.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A - BIGUES, C.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,C - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - CANOVELLES, U.E.,A
MARTORELLES, C.F.,A - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
VILANOVA VALLES,C.F.,B - LES FRANQUESES, C.F.,C
LLINARS, C.E.,A - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
Jornada 30 07-06-2020
LLERONA, C.E.,B - VALLES, C.AT.,B
BIGUES, C.E.,A
R
Descansa
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
CANOVELLES, U.E.,A - LLIÇA DE VALL C.F.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C - MARTORELLES, C.F.,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A - VILANOVA VALLES,C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,A - LLINARS, C.E.,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.