Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet segona divisio | grup 34

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
CARDEDEU, F.C.,B 03 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 31 SANT FOST , U.E.,B
PARETS, C.F.,D 80 LOURDES, U.D.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,B 67 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MONTORNES, C.F.,B 15 MOLLETENSE, U.D.,B
MARTORELLES, C.F.,B 23 MOLLET U.E.,CF.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,A 30 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
R
Descansa
Jornada 2 20-10-2019
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
SANT FOST , U.E.,B 17 CARDEDEU, F.C.,B
LOURDES, U.D.,A 33 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 23 PARETS, C.F.,D
MONTORNES, C.F.,B 06 LLIÇA DE VALL C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,E 07 MOLLETENSE, U.D.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 32 MARTORELLES, C.F.,B
Descansa
R
VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 3 27-10-2019
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 50 SANT FOST , U.E.,B
CARDEDEU, F.C.,B 42 LOURDES, U.D.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 12 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
PARETS, C.F.,D 80 MONTORNES, C.F.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,B 80 MOLLET U.E.,CF.,E
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 16 MOLLETENSE, U.D.,B
MARTORELLES, C.F.,B
R
Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 16 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 4 03-11-2019
SANT FOST , U.E.,B 23 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LOURDES, U.D.,A 110 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 41 CARDEDEU, F.C.,B
MONTORNES, C.F.,B 13 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,E 04 PARETS, C.F.,D
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 35 LLIÇA DE VALL C.F.,B
Descansa
R
MOLLETENSE, U.D.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 110 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 5 10-11-2019
SANT FOST , U.E.,B 01 LOURDES, U.D.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 81 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
CARDEDEU, F.C.,B 00 MONTORNES, C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 41 MOLLET U.E.,CF.,E
PARETS, C.F.,D 110 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,B
R
Descansa
MOLLETENSE, U.D.,B 04 VILANOVA VALLES,C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 50 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 6 17-11-2019
LOURDES, U.D.,A 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 32 SANT FOST , U.E.,B
MONTORNES, C.F.,B 05 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,E 12 CARDEDEU, F.C.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 13 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Descansa
R
PARETS, C.F.,D
VILANOVA VALLES,C.F.,A 31 LLIÇA DE VALL C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B 110 MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 7 24-11-2019
LOURDES, U.D.,A 09 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
SANT FOST , U.E.,B 30 MONTORNES, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 90 MOLLET U.E.,CF.,E
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 26 CARDEDEU, F.C.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
R
Descansa
PARETS, C.F.,D 21 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,B 70 MARTORELLES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 51 MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 8 01-12-2019
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 51 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MONTORNES, C.F.,B 01 LOURDES, U.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,E 22 SANT FOST , U.E.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 18 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
Descansa
R
CARDEDEU, F.C.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 21 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
MARTORELLES, C.F.,B 06 PARETS, C.F.,D
MOLLETENSE, U.D.,B 51 LLIÇA DE VALL C.F.,B
Jornada 9 15-12-2019
MONTORNES, C.F.,B 12 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LOURDES, U.D.,A 01 MOLLET U.E.,CF.,E
SANT FOST , U.E.,B 81 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
R
Descansa
CARDEDEU, F.C.,B 01 VILANOVA VALLES,C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 44 MARTORELLES, C.F.,B
PARETS, C.F.,D 12 MOLLETENSE, U.D.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 25 LLIÇA DE VALL C.F.,B
Jornada 10 22-12-2019
MONTORNES, C.F.,B 25 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MOLLET U.E.,CF.,E 15 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 12 LOURDES, U.D.,A
Descansa
R
SANT FOST , U.E.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 32 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
MARTORELLES, C.F.,B 45 CARDEDEU, F.C.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 30 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,B 02 PARETS, C.F.,D
Jornada 11 12-01-2020
MONTORNES, C.F.,B 31 MOLLET U.E.,CF.,E
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 19 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LOURDES, U.D.,A
R
Descansa
SANT FOST , U.E.,B 03 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 110 MARTORELLES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,B 04 MOLLETENSE, U.D.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 16 LLIÇA DE VALL C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 13 PARETS, C.F.,D
Jornada 12 19-01-2020
MOLLET U.E.,CF.,E 13 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 71 MONTORNES, C.F.,B
Descansa
R
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 40 LOURDES, U.D.,A
MARTORELLES, C.F.,B 06 SANT FOST , U.E.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 12 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,B 30 CARDEDEU, F.C.,B
PARETS, C.F.,D 20 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 13 26-01-2020
MOLLET U.E.,CF.,E 17 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
MONTORNES, C.F.,B
R
Descansa
VILANOVA VALLES,C.F.,A 12 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LOURDES, U.D.,A 20 MARTORELLES, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,B 21 MOLLETENSE, U.D.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 21 LLIÇA DE VALL C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,B 15 PARETS, C.F.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 21 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 14 02-02-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 21 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,A 41 MONTORNES, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B 012 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MOLLETENSE, U.D.,B 61 LOURDES, U.D.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,B 32 SANT FOST , U.E.,B
PARETS, C.F.,D 12 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 14 CARDEDEU, F.C.,B
Jornada 15 09-02-2020
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF.,E 12 VILANOVA VALLES,C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,B 02 MONTORNES, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 55 MOLLETENSE, U.D.,B
LOURDES, U.D.,A 21 LLIÇA DE VALL C.F.,B
SANT FOST , U.E.,B 13 PARETS, C.F.,D
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 50 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
CARDEDEU, F.C.,B 13 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 70 CARDEDEU, F.C.,B
SANT FOST , U.E.,B 16 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LOURDES, U.D.,A 14 PARETS, C.F.,D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 53 LLIÇA DE VALL C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 31 MONTORNES, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,E 41 MARTORELLES, C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 04 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 17 01-03-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 24 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,B 41 SANT FOST , U.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 10 LOURDES, U.D.,A
PARETS, C.F.,D 31 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLIÇA DE VALL C.F.,B 53 MONTORNES, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 30 MOLLET U.E.,CF.,E
MARTORELLES, C.F.,B 33 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A
R
Descansa
Jornada 18 08-03-2020
SANT FOST , U.E.,B 010 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LOURDES, U.D.,A 12 CARDEDEU, F.C.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 30 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
MONTORNES, C.F.,B 25 PARETS, C.F.,D
MOLLET U.E.,CF.,E 32 LLIÇA DE VALL C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 62 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Descansa
R
MARTORELLES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 02 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 19 15-03-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - SANT FOST , U.E.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - LOURDES, U.D.,A
CARDEDEU, F.C.,B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - MONTORNES, C.F.,B
PARETS, C.F.,D - MOLLET U.E.,CF.,E
LLIÇA DE VALL C.F.,B - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,B
R
Descansa
MARTORELLES, C.F.,B - VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 20 22-03-2020
LOURDES, U.D.,A - SANT FOST , U.E.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
MONTORNES, C.F.,B - CARDEDEU, F.C.,B
MOLLET U.E.,CF.,E - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - PARETS, C.F.,D
Descansa
R
LLIÇA DE VALL C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A - MOLLETENSE, U.D.,B
MARTORELLES, C.F.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 21 29-03-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - LOURDES, U.D.,A
SANT FOST , U.E.,B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - MONTORNES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,B - MOLLET U.E.,CF.,E
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
PARETS, C.F.,D
R
Descansa
LLIÇA DE VALL C.F.,B - VILANOVA VALLES,C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,B - MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 22 05-04-2020
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - LOURDES, U.D.,A
MONTORNES, C.F.,B - SANT FOST , U.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,E - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,B - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Descansa
R
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A - PARETS, C.F.,D
MARTORELLES, C.F.,B - LLIÇA DE VALL C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 23 19-04-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LOURDES, U.D.,A - MONTORNES, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,B - MOLLET U.E.,CF.,E
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,B
R
Descansa
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,A
PARETS, C.F.,D - MARTORELLES, C.F.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,B - MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 24 26-04-2020
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - MONTORNES, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,E - LOURDES, U.D.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - SANT FOST , U.E.,B
Descansa
R
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A - CARDEDEU, F.C.,B
MARTORELLES, C.F.,B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
MOLLETENSE, U.D.,B - PARETS, C.F.,D
LLIÇA DE VALL C.F.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 25 03-05-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - MONTORNES, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - MOLLET U.E.,CF.,E
LOURDES, U.D.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
SANT FOST , U.E.,B
R
Descansa
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - VILANOVA VALLES,C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,B - MARTORELLES, C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - MOLLETENSE, U.D.,B
PARETS, C.F.,D - LLIÇA DE VALL C.F.,B
Jornada 26 10-05-2020
MOLLET U.E.,CF.,E - MONTORNES, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Descansa
R
LOURDES, U.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A - SANT FOST , U.E.,B
MARTORELLES, C.F.,B - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
MOLLETENSE, U.D.,B - CARDEDEU, F.C.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
PARETS, C.F.,D - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 27 17-05-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - MOLLET U.E.,CF.,E
MONTORNES, C.F.,B - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
R
Descansa
LOURDES, U.D.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,A
SANT FOST , U.E.,B - MARTORELLES, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - MOLLETENSE, U.D.,B
CARDEDEU, F.C.,B - LLIÇA DE VALL C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - PARETS, C.F.,D
Jornada 28 24-05-2020
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - MOLLET U.E.,CF.,E
Descansa
R
MONTORNES, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - VILANOVA VALLES,C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,B - LOURDES, U.D.,A
MOLLETENSE, U.D.,B - SANT FOST , U.E.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,B - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
PARETS, C.F.,D - CARDEDEU, F.C.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 29 31-05-2020
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MOLLET U.E.,CF.,E
R
Descansa
MONTORNES, C.F.,B - VILANOVA VALLES,C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - MARTORELLES, C.F.,B
LOURDES, U.D.,A - MOLLETENSE, U.D.,B
SANT FOST , U.E.,B - LLIÇA DE VALL C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B - PARETS, C.F.,D
CARDEDEU, F.C.,B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 30 07-06-2020
Descansa
R
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A - MOLLET U.E.,CF.,E
MONTORNES, C.F.,B - MARTORELLES, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLIÇA DE VALL C.F.,B - LOURDES, U.D.,A
PARETS, C.F.,D - SANT FOST , U.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - CARDEDEU, F.C.,B
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.