Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet segona divisio | grup 36

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
ESCOLA PIA TERRASSA,A 05 CAN PARELLADA, C.D.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 31 JUNIOR,C.F.,D
CASTELLBISBAL, U.E.,A 71 MAURINA EGARA, C.F.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B 41 PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 32 MATADEPERA, F.C.,C
JUAN XXIII,C.S.,B 04 RUBI, U.E.,C
ESCUELA F. BONAIRE,A 20 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D
Descansa - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A
Jornada 2 20-10-2019
CAN PARELLADA, C.D.,A - Descansa
JUNIOR,C.F.,D 02 ESCOLA PIA TERRASSA,A
MAURINA EGARA, C.F.,A 21 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A 33 CASTELLBISBAL, U.E.,A
MATADEPERA, F.C.,C 13 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B
RUBI, U.E.,C 12 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D 80 JUAN XXIII,C.S.,B
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A 53 ESCUELA F. BONAIRE,A
Jornada 3 27-10-2019
CAN PARELLADA, C.D.,A 111 JUNIOR,C.F.,D
ESCOLA PIA TERRASSA,A 14 MAURINA EGARA, C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 51 PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 61 MATADEPERA, F.C.,C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B 50 RUBI, U.E.,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D
JUAN XXIII,C.S.,B 29 D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A
Descansa - ESCUELA F. BONAIRE,A
Jornada 4 03-11-2019
JUNIOR,C.F.,D - Descansa
MAURINA EGARA, C.F.,A 14 CAN PARELLADA, C.D.,A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A 34 ESCOLA PIA TERRASSA,A
MATADEPERA, F.C.,C 13 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
RUBI, U.E.,C 29 CASTELLBISBAL, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D 32 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A 24 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
ESCUELA F. BONAIRE,A 50 JUAN XXIII,C.S.,B
Jornada 5 10-11-2019
JUNIOR,C.F.,D 111 MAURINA EGARA, C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 20 PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
ESCOLA PIA TERRASSA,A 15 MATADEPERA, F.C.,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 70 RUBI, U.E.,C
CASTELLBISBAL, U.E.,A 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B 27 D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 12 ESCUELA F. BONAIRE,A
Descansa - JUAN XXIII,C.S.,B
Jornada 6 17-11-2019
MAURINA EGARA, C.F.,A - Descansa
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A 32 JUNIOR,C.F.,D
MATADEPERA, F.C.,C 21 CAN PARELLADA, C.D.,A
RUBI, U.E.,C 13 ESCOLA PIA TERRASSA,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D 13 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A 24 CASTELLBISBAL, U.E.,A
ESCUELA F. BONAIRE,A 11 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B
JUAN XXIII,C.S.,B 18 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
Jornada 7 24-11-2019
MAURINA EGARA, C.F.,A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
JUNIOR,C.F.,D - MATADEPERA, F.C.,C
CAN PARELLADA, C.D.,A - RUBI, U.E.,C
ESCOLA PIA TERRASSA,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A - ESCUELA F. BONAIRE,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B - JUAN XXIII,C.S.,B
Descansa - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
Jornada 8 01-12-2019
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - Descansa
MATADEPERA, F.C.,C - MAURINA EGARA, C.F.,A
RUBI, U.E.,C - JUNIOR,C.F.,D
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D - CAN PARELLADA, C.D.,A
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A - ESCOLA PIA TERRASSA,A
ESCUELA F. BONAIRE,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
JUAN XXIII,C.S.,B - CASTELLBISBAL, U.E.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B
Jornada 9 15-12-2019
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - MATADEPERA, F.C.,C
MAURINA EGARA, C.F.,A - RUBI, U.E.,C
JUNIOR,C.F.,D - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D
CAN PARELLADA, C.D.,A - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A
ESCOLA PIA TERRASSA,A - ESCUELA F. BONAIRE,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - JUAN XXIII,C.S.,B
CASTELLBISBAL, U.E.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
Descansa - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B
Jornada 10 22-12-2019
MATADEPERA, F.C.,C - Descansa
RUBI, U.E.,C - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D - MAURINA EGARA, C.F.,A
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A - JUNIOR,C.F.,D
ESCUELA F. BONAIRE,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
JUAN XXIII,C.S.,B - ESCOLA PIA TERRASSA,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B - CASTELLBISBAL, U.E.,A
Jornada 11 12-01-2020
MATADEPERA, F.C.,C - RUBI, U.E.,C
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D
MAURINA EGARA, C.F.,A - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A
JUNIOR,C.F.,D - ESCUELA F. BONAIRE,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - JUAN XXIII,C.S.,B
ESCOLA PIA TERRASSA,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B
Descansa - CASTELLBISBAL, U.E.,A
Jornada 12 19-01-2020
RUBI, U.E.,C - Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D - MATADEPERA, F.C.,C
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
ESCUELA F. BONAIRE,A - MAURINA EGARA, C.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,B - JUNIOR,C.F.,D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - CAN PARELLADA, C.D.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B - ESCOLA PIA TERRASSA,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
Jornada 13 26-01-2020
RUBI, U.E.,C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D
MATADEPERA, F.C.,C - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - ESCUELA F. BONAIRE,A
MAURINA EGARA, C.F.,A - JUAN XXIII,C.S.,B
JUNIOR,C.F.,D - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
CAN PARELLADA, C.D.,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B
ESCOLA PIA TERRASSA,A - CASTELLBISBAL, U.E.,A
Descansa - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
Jornada 14 02-02-2020
Descansa - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A - RUBI, U.E.,C
ESCUELA F. BONAIRE,A - MATADEPERA, F.C.,C
JUAN XXIII,C.S.,B - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - MAURINA EGARA, C.F.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B - JUNIOR,C.F.,D
CASTELLBISBAL, U.E.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - ESCOLA PIA TERRASSA,A
Jornada 15 09-02-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A
RUBI, U.E.,C - ESCUELA F. BONAIRE,A
MATADEPERA, F.C.,C - JUAN XXIII,C.S.,B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
MAURINA EGARA, C.F.,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B
JUNIOR,C.F.,D - CASTELLBISBAL, U.E.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
ESCOLA PIA TERRASSA,A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
CAN PARELLADA, C.D.,A - ESCOLA PIA TERRASSA,A
JUNIOR,C.F.,D - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
MAURINA EGARA, C.F.,A - CASTELLBISBAL, U.E.,A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B
MATADEPERA, F.C.,C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
RUBI, U.E.,C - JUAN XXIII,C.S.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D - ESCUELA F. BONAIRE,A
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - CAN PARELLADA, C.D.,A
ESCOLA PIA TERRASSA,A - JUNIOR,C.F.,D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - MAURINA EGARA, C.F.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B - MATADEPERA, F.C.,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - RUBI, U.E.,C
JUAN XXIII,C.S.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D
ESCUELA F. BONAIRE,A - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A
Jornada 18 08-03-2020
JUNIOR,C.F.,D - CAN PARELLADA, C.D.,A
MAURINA EGARA, C.F.,A - ESCOLA PIA TERRASSA,A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
MATADEPERA, F.C.,C - CASTELLBISBAL, U.E.,A
RUBI, U.E.,C - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A - JUAN XXIII,C.S.,B
ESCUELA F. BONAIRE,A - Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - JUNIOR,C.F.,D
CAN PARELLADA, C.D.,A - MAURINA EGARA, C.F.,A
ESCOLA PIA TERRASSA,A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - MATADEPERA, F.C.,C
CASTELLBISBAL, U.E.,A - RUBI, U.E.,C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A
JUAN XXIII,C.S.,B - ESCUELA F. BONAIRE,A
Jornada 20 22-03-2020
MAURINA EGARA, C.F.,A - JUNIOR,C.F.,D
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
MATADEPERA, F.C.,C - ESCOLA PIA TERRASSA,A
RUBI, U.E.,C - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D - CASTELLBISBAL, U.E.,A
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B
ESCUELA F. BONAIRE,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
JUAN XXIII,C.S.,B - Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - MAURINA EGARA, C.F.,A
JUNIOR,C.F.,D - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - MATADEPERA, F.C.,C
ESCOLA PIA TERRASSA,A - RUBI, U.E.,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D
CASTELLBISBAL, U.E.,A - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B - ESCUELA F. BONAIRE,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - JUAN XXIII,C.S.,B
Jornada 22 05-04-2020
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - MAURINA EGARA, C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,C - JUNIOR,C.F.,D
RUBI, U.E.,C - CAN PARELLADA, C.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D - ESCOLA PIA TERRASSA,A
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
ESCUELA F. BONAIRE,A - CASTELLBISBAL, U.E.,A
JUAN XXIII,C.S.,B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
MAURINA EGARA, C.F.,A - MATADEPERA, F.C.,C
JUNIOR,C.F.,D - RUBI, U.E.,C
CAN PARELLADA, C.D.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D
ESCOLA PIA TERRASSA,A - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - ESCUELA F. BONAIRE,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A - JUAN XXIII,C.S.,B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
Jornada 24 26-04-2020
MATADEPERA, F.C.,C - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
RUBI, U.E.,C - MAURINA EGARA, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D - JUNIOR,C.F.,D
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
ESCUELA F. BONAIRE,A - ESCOLA PIA TERRASSA,A
JUAN XXIII,C.S.,B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - CASTELLBISBAL, U.E.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - MATADEPERA, F.C.,C
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - RUBI, U.E.,C
MAURINA EGARA, C.F.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D
JUNIOR,C.F.,D - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - ESCUELA F. BONAIRE,A
ESCOLA PIA TERRASSA,A - JUAN XXIII,C.S.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
CASTELLBISBAL, U.E.,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B
Jornada 26 10-05-2020
RUBI, U.E.,C - MATADEPERA, F.C.,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A - MAURINA EGARA, C.F.,A
ESCUELA F. BONAIRE,A - JUNIOR,C.F.,D
JUAN XXIII,C.S.,B - CAN PARELLADA, C.D.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - ESCOLA PIA TERRASSA,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
CASTELLBISBAL, U.E.,A - Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa - RUBI, U.E.,C
MATADEPERA, F.C.,C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A
MAURINA EGARA, C.F.,A - ESCUELA F. BONAIRE,A
JUNIOR,C.F.,D - JUAN XXIII,C.S.,B
CAN PARELLADA, C.D.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
ESCOLA PIA TERRASSA,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - CASTELLBISBAL, U.E.,A
Jornada 28 24-05-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D - RUBI, U.E.,C
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A - MATADEPERA, F.C.,C
ESCUELA F. BONAIRE,A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,B - MAURINA EGARA, C.F.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - JUNIOR,C.F.,D
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B - CAN PARELLADA, C.D.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A - ESCOLA PIA TERRASSA,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - Descansa
Jornada 29 31-05-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D - Descansa
RUBI, U.E.,C - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A
MATADEPERA, F.C.,C - ESCUELA F. BONAIRE,A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - JUAN XXIII,C.S.,B
MAURINA EGARA, C.F.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
JUNIOR,C.F.,D - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B
CAN PARELLADA, C.D.,A - CASTELLBISBAL, U.E.,A
ESCOLA PIA TERRASSA,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
Jornada 30 07-06-2020
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL ,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,D
ESCUELA F. BONAIRE,A - RUBI, U.E.,C
JUAN XXIII,C.S.,B - MATADEPERA, F.C.,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,B - MAURINA EGARA, C.F.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A - JUNIOR,C.F.,D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - CAN PARELLADA, C.D.,A
Descansa - ESCOLA PIA TERRASSA,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.