Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet segona divisio | grup 38

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
SABADELL NORD,CF.,B 72 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 26 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
SABADELL F.C., C.E.,E 15 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 41 CERCLE SABADELLES 1856,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 20 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
ESCOLA F. SABADELL,C 28 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 53 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
Jornada 2 20-10-2019
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 110 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 42 SABADELL NORD,CF.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 90 LA ROMANICA, C.F.,A
CERCLE SABADELLES 1856,B 18 SABADELL F.C., C.E.,E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 24 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 31 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Descansa - ESCOLA F. SABADELL,C
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 36 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
Jornada 3 27-10-2019
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
SABADELL NORD,CF.,B 11 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
LA ROMANICA, C.F.,A 41 CERCLE SABADELLES 1856,B
SABADELL F.C., C.E.,E 71 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - Descansa
ESCOLA F. SABADELL,C 013 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 34 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
Jornada 4 03-11-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 80 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CERCLE SABADELLES 1856,B 18 SABADELL NORD,CF.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 82 LA ROMANICA, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 02 SABADELL F.C., C.E.,E
Descansa - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 52 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 200 ESCOLA F. SABADELL,C
Jornada 5 10-11-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 02 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 12 CERCLE SABADELLES 1856,B
SABADELL NORD,CF.,B 60 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
LA ROMANICA, C.F.,A 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SABADELL F.C., C.E.,E - Descansa
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 11 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 05 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 70 ESCOLA F. SABADELL,C
Jornada 6 17-11-2019
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CERCLE SABADELLES 1856,B 05 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 54 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 15 SABADELL NORD,CF.,B
Descansa - LA ROMANICA, C.F.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 31 SABADELL F.C., C.E.,E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 90 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
ESCOLA F. SABADELL,C 44 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Jornada 7 24-11-2019
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 110 CERCLE SABADELLES 1856,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 90 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 14 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SABADELL NORD,CF.,B - Descansa
LA ROMANICA, C.F.,A 35 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
SABADELL F.C., C.E.,E 12 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 21 ESCOLA F. SABADELL,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 131 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Jornada 8 01-12-2019
CERCLE SABADELLES 1856,B 15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 08 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 10 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
Descansa - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 12 SABADELL NORD,CF.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 70 LA ROMANICA, C.F.,A
ESCOLA F. SABADELL,C 011 SABADELL F.C., C.E.,E
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 36 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
Jornada 9 15-12-2019
CERCLE SABADELLES 1856,B 25 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E - Descansa
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 35 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
SABADELL NORD,CF.,B 11 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
LA ROMANICA, C.F.,A 31 ESCOLA F. SABADELL,C
SABADELL F.C., C.E.,E 91 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 72 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
Jornada 10 22-12-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 44 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 40 CERCLE SABADELLES 1856,B
Descansa - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 80 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ESCOLA F. SABADELL,C 012 SABADELL NORD,CF.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 43 LA ROMANICA, C.F.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 25 SABADELL F.C., C.E.,E
Jornada 11 12-01-2020
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 03 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CERCLE SABADELLES 1856,B - Descansa
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 34 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 02 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 30 ESCOLA F. SABADELL,C
SABADELL NORD,CF.,B 61 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
LA ROMANICA, C.F.,A 41 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 22 SABADELL F.C., C.E.,E
Jornada 12 19-01-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Descansa - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 70 CERCLE SABADELLES 1856,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 11 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
ESCOLA F. SABADELL,C 112 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 38 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 14 SABADELL NORD,CF.,B
SABADELL F.C., C.E.,E 61 LA ROMANICA, C.F.,A
Jornada 13 26-01-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 35 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
CERCLE SABADELLES 1856,B 012 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 102 ESCOLA F. SABADELL,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 41 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 31 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
SABADELL NORD,CF.,B 31 SABADELL F.C., C.E.,E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 41 LA ROMANICA, C.F.,A
Jornada 14 02-02-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - Descansa
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 30 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 60 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
ESCOLA F. SABADELL,C 24 CERCLE SABADELLES 1856,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 06 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 14 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
SABADELL F.C., C.E.,E 61 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 36 SABADELL NORD,CF.,B
Jornada 15 09-02-2020
Descansa - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 24 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 61 ESCOLA F. SABADELL,C
CERCLE SABADELLES 1856,B 08 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 11 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 12 SABADELL F.C., C.E.,E
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 32 LA ROMANICA, C.F.,A
SABADELL NORD,CF.,B 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 06 SABADELL NORD,CF.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 62 LA ROMANICA, C.F.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 31 SABADELL F.C., C.E.,E
CERCLE SABADELLES 1856,B 34 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 14 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 91 ESCOLA F. SABADELL,C
Descansa - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Jornada 17 01-03-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 55 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
SABADELL NORD,CF.,B 30 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
LA ROMANICA, C.F.,A 16 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
SABADELL F.C., C.E.,E 121 CERCLE SABADELLES 1856,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 71 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 25 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCOLA F. SABADELL,C - Descansa
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 22 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
Jornada 18 08-03-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 23 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 30 SABADELL NORD,CF.,B
CERCLE SABADELLES 1856,B 13 LA ROMANICA, C.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 19 SABADELL F.C., C.E.,E
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 23 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
Descansa - BADIA DEL VALLES, C.D.,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 120 ESCOLA F. SABADELL,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Jornada 19 15-03-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
SABADELL NORD,CF.,B - CERCLE SABADELLES 1856,B
LA ROMANICA, C.F.,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
SABADELL F.C., C.E.,E - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C - Descansa
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
ESCOLA F. SABADELL,C - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
Jornada 20 22-03-2020
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
CERCLE SABADELLES 1856,B - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D - SABADELL NORD,CF.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - LA ROMANICA, C.F.,A
Descansa - SABADELL F.C., C.E.,E
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - BADIA DEL VALLES, C.D.,B
ESCOLA F. SABADELL,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Jornada 21 29-03-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E - CERCLE SABADELLES 1856,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
SABADELL NORD,CF.,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
LA ROMANICA, C.F.,A - Descansa
SABADELL F.C., C.E.,E - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - ESCOLA F. SABADELL,C
Jornada 22 05-04-2020
CERCLE SABADELLES 1856,B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D - CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
Descansa - SABADELL NORD,CF.,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - LA ROMANICA, C.F.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - SABADELL F.C., C.E.,E
ESCOLA F. SABADELL,C - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Jornada 23 19-04-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - CERCLE SABADELLES 1856,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - Descansa
SABADELL NORD,CF.,B - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
LA ROMANICA, C.F.,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
SABADELL F.C., C.E.,E - ESCOLA F. SABADELL,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C - BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Jornada 24 26-04-2020
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D - CERCLE SABADELLES 1856,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
Descansa - CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - SABADELL NORD,CF.,B
ESCOLA F. SABADELL,C - LA ROMANICA, C.F.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - SABADELL F.C., C.E.,E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Jornada 25 03-05-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
CERCLE SABADELLES 1856,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
SABADELL NORD,CF.,B - ESCOLA F. SABADELL,C
LA ROMANICA, C.F.,A - BADIA DEL VALLES, C.D.,B
SABADELL F.C., C.E.,E - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
Jornada 26 10-05-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
Descansa - CERCLE SABADELLES 1856,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
ESCOLA F. SABADELL,C - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - SABADELL NORD,CF.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C - LA ROMANICA, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,E - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Jornada 27 17-05-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D - Descansa
CERCLE SABADELLES 1856,B - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E - ESCOLA F. SABADELL,C
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - BADIA DEL VALLES, C.D.,B
SABADELL NORD,CF.,B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
LA ROMANICA, C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,E
Jornada 28 24-05-2020
Descansa - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - CERCLE SABADELLES 1856,B
ESCOLA F. SABADELL,C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,E - SABADELL NORD,CF.,B
LA ROMANICA, C.F.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Jornada 29 31-05-2020
Descansa - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
CERCLE SABADELLES 1856,B - ESCOLA F. SABADELL,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - BADIA DEL VALLES, C.D.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,E
SABADELL NORD,CF.,B - LA ROMANICA, C.F.,A
Jornada 30 07-06-2020
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - Descansa
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCOLA F. SABADELL,C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
BADIA DEL VALLES, C.D.,B - CERCLE SABADELLES 1856,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
SABADELL F.C., C.E.,E - CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
LA ROMANICA, C.F.,A - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - SABADELL NORD,CF.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.