Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet segona divisio | grup 5

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
ARO, C.E.,C - MONELLS, A.E.,B
BISBALENC, AT.,B 72 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
PENYA BONS AIRES E,B 26 CASSA, U.D.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 04 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 31 GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 06 CELRA, U.C.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B 12 QUART, U.E.,C
Jornada 2 13-10-2019
MONELLS, A.E.,B 08 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 25 ARO, C.E.,C
CASSA, U.D.,B 33 BISBALENC, AT.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B 22 PENYA BONS AIRES E,B
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A 61 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
CELRA, U.C.E.,A 11 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
QUART, U.E.,C - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Jornada 3 20-10-2019
MONELLS, A.E.,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
ARO, C.E.,C - CASSA, U.D.,B
BISBALENC, AT.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
PENYA BONS AIRES E,B - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - QUART, U.E.,C
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Jornada 4 27-10-2019
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
CASSA, U.D.,B - MONELLS, A.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - ARO, C.E.,C
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - BISBALENC, AT.,B
CELRA, U.C.E.,A - PENYA BONS AIRES E,B
QUART, U.E.,C - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
Jornada 5 03-11-2019
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - CASSA, U.D.,B
MONELLS, A.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
ARO, C.E.,C - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
BISBALENC, AT.,B - CELRA, U.C.E.,A
PENYA BONS AIRES E,B - QUART, U.E.,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
Jornada 6 10-11-2019
CASSA, U.D.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - MONELLS, A.E.,B
CELRA, U.C.E.,A - ARO, C.E.,C
QUART, U.E.,C - BISBALENC, AT.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - PENYA BONS AIRES E,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
Jornada 7 17-11-2019
CASSA, U.D.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
MONELLS, A.E.,B - CELRA, U.C.E.,A
ARO, C.E.,C - QUART, U.E.,C
BISBALENC, AT.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
PENYA BONS AIRES E,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
Jornada 8 24-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - CASSA, U.D.,B
CELRA, U.C.E.,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
QUART, U.E.,C - MONELLS, A.E.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - ARO, C.E.,C
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - BISBALENC, AT.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - PENYA BONS AIRES E,B
Jornada 9 01-12-2019
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
CASSA, U.D.,B - CELRA, U.C.E.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - QUART, U.E.,C
MONELLS, A.E.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ARO, C.E.,C - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
BISBALENC, AT.,B - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - PENYA BONS AIRES E,B
Jornada 10 15-12-2019
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
CELRA, U.C.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
QUART, U.E.,C - CASSA, U.D.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - MONELLS, A.E.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - ARO, C.E.,C
PENYA BONS AIRES E,B - BISBALENC, AT.,B
Jornada 11 22-12-2019
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - QUART, U.E.,C
CASSA, U.D.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
MONELLS, A.E.,B - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
ARO, C.E.,C - PENYA BONS AIRES E,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - BISBALENC, AT.,B
Jornada 12 12-01-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - CELRA, U.C.E.,A
QUART, U.E.,C - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - CASSA, U.D.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
PENYA BONS AIRES E,B - MONELLS, A.E.,B
BISBALENC, AT.,B - ARO, C.E.,C
Jornada 13 19-01-2020
CELRA, U.C.E.,A - QUART, U.E.,C
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
CASSA, U.D.,B - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - PENYA BONS AIRES E,B
MONELLS, A.E.,B - BISBALENC, AT.,B
ARO, C.E.,C - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 26-01-2020
MONELLS, A.E.,B - ARO, C.E.,C
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - BISBALENC, AT.,B
CASSA, U.D.,B - PENYA BONS AIRES E,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
CELRA, U.C.E.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
QUART, U.E.,C - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
Jornada 15 02-02-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - MONELLS, A.E.,B
ARO, C.E.,C - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
BISBALENC, AT.,B - CASSA, U.D.,B
PENYA BONS AIRES E,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - CELRA, U.C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - QUART, U.E.,C
Jornada 16 09-02-2020
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - MONELLS, A.E.,B
CASSA, U.D.,B - ARO, C.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - BISBALENC, AT.,B
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - PENYA BONS AIRES E,B
CELRA, U.C.E.,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
QUART, U.E.,C - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
Jornada 17 16-02-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
MONELLS, A.E.,B - CASSA, U.D.,B
ARO, C.E.,C - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
BISBALENC, AT.,B - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
PENYA BONS AIRES E,B - CELRA, U.C.E.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - QUART, U.E.,C
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Jornada 18 01-03-2020
CASSA, U.D.,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - MONELLS, A.E.,B
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - ARO, C.E.,C
CELRA, U.C.E.,A - BISBALENC, AT.,B
QUART, U.E.,C - PENYA BONS AIRES E,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
Jornada 19 08-03-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - CASSA, U.D.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
MONELLS, A.E.,B - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
ARO, C.E.,C - CELRA, U.C.E.,A
BISBALENC, AT.,B - QUART, U.E.,C
PENYA BONS AIRES E,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
Jornada 20 15-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - CASSA, U.D.,B
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
CELRA, U.C.E.,A - MONELLS, A.E.,B
QUART, U.E.,C - ARO, C.E.,C
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - BISBALENC, AT.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - PENYA BONS AIRES E,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
Jornada 21 22-03-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
CASSA, U.D.,B - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - CELRA, U.C.E.,A
MONELLS, A.E.,B - QUART, U.E.,C
ARO, C.E.,C - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
BISBALENC, AT.,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
PENYA BONS AIRES E,B - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
Jornada 22 29-03-2020
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
CELRA, U.C.E.,A - CASSA, U.D.,B
QUART, U.E.,C - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - MONELLS, A.E.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - ARO, C.E.,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - BISBALENC, AT.,B
PENYA BONS AIRES E,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
Jornada 23 05-04-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - CELRA, U.C.E.,A
CASSA, U.D.,B - QUART, U.E.,C
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
MONELLS, A.E.,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
ARO, C.E.,C - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
BISBALENC, AT.,B - PENYA BONS AIRES E,B
Jornada 24 19-04-2020
CELRA, U.C.E.,A - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
QUART, U.E.,C - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - CASSA, U.D.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - MONELLS, A.E.,B
PENYA BONS AIRES E,B - ARO, C.E.,C
BISBALENC, AT.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
Jornada 25 26-04-2020
CELRA, U.C.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
GLOBAL-PALAMOS C.F.,A - QUART, U.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
CASSA, U.D.,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
MONELLS, A.E.,B - PENYA BONS AIRES E,B
ARO, C.E.,C - BISBALENC, AT.,B
Jornada 26 03-05-2020
QUART, U.E.,C - CELRA, U.C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - GLOBAL-PALAMOS C.F.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - CASSA, U.D.,B
PENYA BONS AIRES E,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
BISBALENC, AT.,B - MONELLS, A.E.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - ARO, C.E.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.