Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet segona divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
MIG SEGRIA, C.E.,A 00 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A
AEM, S.E.,B 61 PARDINYES C.F.,A
ANDORRA, F.C.,B 11 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 12 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A 71 MOLLERUSSA C.F.J.,B
SEGRE, AT.,C - Descansa
Descansa - BALAFIA, C.F.U.E.,A
Jornada 2 20-10-2019
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A - Descansa
PARDINYES C.F.,A 41 MIG SEGRIA, C.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B 02 AEM, S.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A 16 ANDORRA, F.C.,B
MOLLERUSSA C.F.J.,B 41 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A 14 SEGRE, AT.,C
Jornada 3 27-10-2019
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A 43 PARDINYES C.F.,A
MIG SEGRIA, C.E.,A 02 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B
AEM, S.E.,B 71 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A
ANDORRA, F.C.,B 51 MOLLERUSSA C.F.J.,B
EFAC ALMACELLES, C.E.,A - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A 66 BALAFIA, C.F.U.E.,A
Descansa - SEGRE, AT.,C
Jornada 4 03-11-2019
PARDINYES C.F.,A - Descansa
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B 01 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A 31 MIG SEGRIA, C.E.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,B 23 AEM, S.E.,B
Descansa - ANDORRA, F.C.,B
BALAFIA, C.F.U.E.,A 32 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
SEGRE, AT.,C 32 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A
Jornada 5 10-11-2019
PARDINYES C.F.,A 00 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A 33 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A
MIG SEGRIA, C.E.,A 12 MOLLERUSSA C.F.J.,B
AEM, S.E.,B - Descansa
BALAFIA, C.F.U.E.,A 13 ANDORRA, F.C.,B
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 14 SEGRE, AT.,C
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A
Jornada 6 17-11-2019
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A 22 PARDINYES C.F.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,B 22 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A
Descansa - MIG SEGRIA, C.E.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A 24 AEM, S.E.,B
SEGRE, AT.,C 42 ANDORRA, F.C.,B
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 04 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A
Jornada 7 24-11-2019
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B 10 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A
PARDINYES C.F.,A 25 MOLLERUSSA C.F.J.,B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A - Descansa
MIG SEGRIA, C.E.,A 42 BALAFIA, C.F.U.E.,A
AEM, S.E.,B 12 SEGRE, AT.,C
ANDORRA, F.C.,B 53 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A
Descansa - EFAC ALMACELLES, C.E.,A
Jornada 8 01-12-2019
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A - Descansa
MOLLERUSSA C.F.J.,B 24 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B
Descansa - PARDINYES C.F.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A 42 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A
SEGRE, AT.,C 80 MIG SEGRIA, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A 12 AEM, S.E.,B
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 06 ANDORRA, F.C.,B
Jornada 9 15-12-2019
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A 34 MOLLERUSSA C.F.J.,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B - Descansa
PARDINYES C.F.,A 14 BALAFIA, C.F.U.E.,A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A 15 SEGRE, AT.,C
MIG SEGRIA, C.E.,A 00 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A
AEM, S.E.,B 50 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
Descansa - ANDORRA, F.C.,B
Jornada 10 22-12-2019
MOLLERUSSA C.F.J.,B - Descansa
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A 30 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B
SEGRE, AT.,C 41 PARDINYES C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A 63 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 41 MIG SEGRIA, C.E.,A
ANDORRA, F.C.,B 31 AEM, S.E.,B
Jornada 11 12-01-2020
MOLLERUSSA C.F.J.,B - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A 33 BALAFIA, C.F.U.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B 01 SEGRE, AT.,C
PARDINYES C.F.,A 26 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A 31 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
MIG SEGRIA, C.E.,A 05 ANDORRA, F.C.,B
Descansa - AEM, S.E.,B
Jornada 12 19-01-2020
Descansa - Descansa
BALAFIA, C.F.U.E.,A 31 MOLLERUSSA C.F.J.,B
SEGRE, AT.,C 41 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A 31 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 11 PARDINYES C.F.,A
ANDORRA, F.C.,B 71 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A
AEM, S.E.,B 50 MIG SEGRIA, C.E.,A
Jornada 13 26-01-2020
Descansa - BALAFIA, C.F.U.E.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,B 27 SEGRE, AT.,C
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A 31 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B 10 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
PARDINYES C.F.,A 12 ANDORRA, F.C.,B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A 12 AEM, S.E.,B
MIG SEGRIA, C.E.,A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 14 02-02-2020
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A 11 MIG SEGRIA, C.E.,A
PARDINYES C.F.,A 02 AEM, S.E.,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B 13 ANDORRA, F.C.,B
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A 41 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,B 53 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A
Descansa - SEGRE, AT.,C
BALAFIA, C.F.U.E.,A - Descansa
Jornada 15 09-02-2020
Descansa - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A
MIG SEGRIA, C.E.,A 32 PARDINYES C.F.,A
AEM, S.E.,B 31 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B
ANDORRA, F.C.,B 30 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 03 MOLLERUSSA C.F.J.,B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A - Descansa
SEGRE, AT.,C 30 BALAFIA, C.F.U.E.,A
Jornada 16 16-02-2020
PARDINYES C.F.,A 13 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B 25 MIG SEGRIA, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A 34 AEM, S.E.,B
MOLLERUSSA C.F.J.,B 23 ANDORRA, F.C.,B
Descansa - EFAC ALMACELLES, C.E.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A 42 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A
SEGRE, AT.,C - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - PARDINYES C.F.,A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A 32 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B
MIG SEGRIA, C.E.,A 32 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A
AEM, S.E.,B 11 MOLLERUSSA C.F.J.,B
ANDORRA, F.C.,B - Descansa
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 26 BALAFIA, C.F.U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A 14 SEGRE, AT.,C
Jornada 18 08-03-2020
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B 21 PARDINYES C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A 21 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A
MOLLERUSSA C.F.J.,B 42 MIG SEGRIA, C.E.,A
Descansa - AEM, S.E.,B
ANDORRA, F.C.,B 01 BALAFIA, C.F.U.E.,A
SEGRE, AT.,C 90 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A - Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B
PARDINYES C.F.,A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A - MOLLERUSSA C.F.J.,B
MIG SEGRIA, C.E.,A - Descansa
AEM, S.E.,B - BALAFIA, C.F.U.E.,A
ANDORRA, F.C.,B - SEGRE, AT.,C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A - EFAC ALMACELLES, C.E.,A
Jornada 20 22-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B
MOLLERUSSA C.F.J.,B - PARDINYES C.F.,A
Descansa - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A
BALAFIA, C.F.U.E.,A - MIG SEGRIA, C.E.,A
SEGRE, AT.,C - AEM, S.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A - ANDORRA, F.C.,B
EFAC ALMACELLES, C.E.,A - Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B - MOLLERUSSA C.F.J.,B
PARDINYES C.F.,A - Descansa
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A - BALAFIA, C.F.U.E.,A
MIG SEGRIA, C.E.,A - SEGRE, AT.,C
AEM, S.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A
ANDORRA, F.C.,B - EFAC ALMACELLES, C.E.,A
Jornada 22 05-04-2020
MOLLERUSSA C.F.J.,B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A
Descansa - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B
BALAFIA, C.F.U.E.,A - PARDINYES C.F.,A
SEGRE, AT.,C - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A - MIG SEGRIA, C.E.,A
EFAC ALMACELLES, C.E.,A - AEM, S.E.,B
ANDORRA, F.C.,B - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - MOLLERUSSA C.F.J.,B
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A - Descansa
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B - BALAFIA, C.F.U.E.,A
PARDINYES C.F.,A - SEGRE, AT.,C
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A
MIG SEGRIA, C.E.,A - EFAC ALMACELLES, C.E.,A
AEM, S.E.,B - ANDORRA, F.C.,B
Jornada 24 26-04-2020
Descansa - MOLLERUSSA C.F.J.,B
BALAFIA, C.F.U.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A
SEGRE, AT.,C - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A - PARDINYES C.F.,A
EFAC ALMACELLES, C.E.,A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A
ANDORRA, F.C.,B - MIG SEGRIA, C.E.,A
AEM, S.E.,B - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - Descansa
MOLLERUSSA C.F.J.,B - BALAFIA, C.F.U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A - SEGRE, AT.,C
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A
PARDINYES C.F.,A - EFAC ALMACELLES, C.E.,A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A - ANDORRA, F.C.,B
MIG SEGRIA, C.E.,A - AEM, S.E.,B
Jornada 26 10-05-2020
BALAFIA, C.F.U.E.,A - Descansa
SEGRE, AT.,C - MOLLERUSSA C.F.J.,B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E,A
EFAC ALMACELLES, C.E.,A - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,B
ANDORRA, F.C.,B - PARDINYES C.F.,A
AEM, S.E.,B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES,A
Descansa - MIG SEGRIA, C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.