Competició | TEMPORADA 2019-2020

divisio honor infantil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2019
MERCANTIL, C.E,A 01 CORNELLA, U.D. SAD,A
MANRESA, C.E.,A 10 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 00 GIRONA, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 22 LLAGOSTERA, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 41 SANT ANDREU, U.E,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 22 SEGRE, AT.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 50 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
DAMM, C.F.,A 01 BARCELONA, F.C.,A
Jornada 2 29-09-2019
CORNELLA, U.D. SAD,A 10 DAMM, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 20 MERCANTIL, C.E,A
GIRONA, F.C.,A 50 MANRESA, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 20 SANT GABRIEL, C.D.,A
SANT ANDREU, U.E,A 00 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
SEGRE, AT.,A 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 15 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
BARCELONA, F.C.,A 30 ESPANYOL, R.C.D.,A
Jornada 3 06-10-2019
CORNELLA, U.D. SAD,A 00 SANT ILDEFONS, U.E.,A
MERCANTIL, C.E,A 10 GIRONA, F.C.,A
MANRESA, C.E.,A 00 LLAGOSTERA, U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 40 SANT ANDREU, U.E,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 00 SEGRE, AT.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 10 BARCELONA, F.C.,A
DAMM, C.F.,A 02 ESPANYOL, R.C.D.,A
Jornada 4 13-10-2019
SANT ILDEFONS, U.E.,A 02 DAMM, C.F.,A
GIRONA, F.C.,A 11 CORNELLA, U.D. SAD,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 12 MERCANTIL, C.E,A
SANT ANDREU, U.E,A 10 MANRESA, C.E.,A
SEGRE, AT.,A 31 SANT GABRIEL, C.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 12 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
BARCELONA, F.C.,A 61 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 20 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Jornada 5 20-10-2019
SANT ILDEFONS, U.E.,A 00 GIRONA, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 11 LLAGOSTERA, U.E.,A
MERCANTIL, C.E,A 21 SANT ANDREU, U.E,A
MANRESA, C.E.,A 03 SEGRE, AT.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 12 BARCELONA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 13 ESPANYOL, R.C.D.,A
DAMM, C.F.,A 10 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Jornada 6 27-10-2019
GIRONA, F.C.,A 00 DAMM, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 02 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A 18 CORNELLA, U.D. SAD,A
SEGRE, AT.,A 10 MERCANTIL, C.E,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 31 MANRESA, C.E.,A
BARCELONA, F.C.,A 60 SANT GABRIEL, C.D.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 32 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
Jornada 7 03-11-2019
GIRONA, F.C.,A 21 LLAGOSTERA, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 30 SANT ANDREU, U.E,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 31 SEGRE, AT.,A
MERCANTIL, C.E,A 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
MANRESA, C.E.,A 04 BARCELONA, F.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 20 ESPANYOL, R.C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 01 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
DAMM, C.F.,A 50 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
Jornada 8 10-11-2019
LLAGOSTERA, U.E.,A 11 DAMM, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,A 11 GIRONA, F.C.,A
SEGRE, AT.,A 21 SANT ILDEFONS, U.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 03 CORNELLA, U.D. SAD,A
BARCELONA, F.C.,A 41 MERCANTIL, C.E,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 51 MANRESA, C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 20 SANT GABRIEL, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 10 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
Jornada 9 17-11-2019
LLAGOSTERA, U.E.,A - SANT ANDREU, U.E,A
GIRONA, F.C.,A 00 SEGRE, AT.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 12 BARCELONA, F.C.,A
MERCANTIL, C.E,A 02 ESPANYOL, R.C.D.,A
MANRESA, C.E.,A 12 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
DAMM, C.F.,A 11 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
Jornada 10 24-11-2019
SANT ANDREU, U.E,A - DAMM, C.F.,A
SEGRE, AT.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A - GIRONA, F.C.,A
BARCELONA, F.C.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - MERCANTIL, C.E,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - MANRESA, C.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
Jornada 11 01-12-2019
SANT ANDREU, U.E,A - SEGRE, AT.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
GIRONA, F.C.,A - BARCELONA, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
MERCANTIL, C.E,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
MANRESA, C.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
DAMM, C.F.,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
Jornada 12 15-12-2019
SEGRE, AT.,A - DAMM, C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A - SANT ANDREU, U.E,A
BARCELONA, F.C.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - GIRONA, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - MERCANTIL, C.E,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - MANRESA, C.E.,A
Jornada 13 22-12-2019
SEGRE, AT.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
SANT ANDREU, U.E,A - BARCELONA, F.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
GIRONA, F.C.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
MERCANTIL, C.E,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
DAMM, C.F.,A - MANRESA, C.E.,A
Jornada 14 12-01-2020
DAMM, C.F.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
BARCELONA, F.C.,A - SEGRE, AT.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - SANT ANDREU, U.E,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - GIRONA, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
MANRESA, C.E.,A - MERCANTIL, C.E,A
Jornada 15 19-01-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A - BARCELONA, F.C.,A
SEGRE, AT.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
SANT ANDREU, U.E,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
GIRONA, F.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - MANRESA, C.E.,A
MERCANTIL, C.E,A - DAMM, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 26-01-2020
CORNELLA, U.D. SAD,A - MERCANTIL, C.E,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - MANRESA, C.E.,A
GIRONA, F.C.,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
SANT ANDREU, U.E,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
SEGRE, AT.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
BARCELONA, F.C.,A - DAMM, C.F.,A
Jornada 17 02-02-2020
DAMM, C.F.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
MERCANTIL, C.E,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
MANRESA, C.E.,A - GIRONA, F.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - SANT ANDREU, U.E,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - SEGRE, AT.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - BARCELONA, F.C.,A
Jornada 18 09-02-2020
SANT ILDEFONS, U.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
GIRONA, F.C.,A - MERCANTIL, C.E,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - MANRESA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
SEGRE, AT.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
BARCELONA, F.C.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - DAMM, C.F.,A
Jornada 19 16-02-2020
DAMM, C.F.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - GIRONA, F.C.,A
MERCANTIL, C.E,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
MANRESA, C.E.,A - SANT ANDREU, U.E,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - SEGRE, AT.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - BARCELONA, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
Jornada 20 01-03-2020
GIRONA, F.C.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
SANT ANDREU, U.E,A - MERCANTIL, C.E,A
SEGRE, AT.,A - MANRESA, C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
BARCELONA, F.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - DAMM, C.F.,A
Jornada 21 08-03-2020
DAMM, C.F.,A - GIRONA, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - SANT ANDREU, U.E,A
MERCANTIL, C.E,A - SEGRE, AT.,A
MANRESA, C.E.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - BARCELONA, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Jornada 22 15-03-2020
LLAGOSTERA, U.E.,A - GIRONA, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
SEGRE, AT.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A - MERCANTIL, C.E,A
BARCELONA, F.C.,A - MANRESA, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - DAMM, C.F.,A
Jornada 23 22-03-2020
DAMM, C.F.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
GIRONA, F.C.,A - SANT ANDREU, U.E,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - SEGRE, AT.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
MERCANTIL, C.E,A - BARCELONA, F.C.,A
MANRESA, C.E.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
Jornada 24 29-03-2020
SANT ANDREU, U.E,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
SEGRE, AT.,A - GIRONA, F.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - MERCANTIL, C.E,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - MANRESA, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - DAMM, C.F.,A
Jornada 25 05-04-2020
DAMM, C.F.,A - SANT ANDREU, U.E,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - SEGRE, AT.,A
GIRONA, F.C.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - BARCELONA, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
MERCANTIL, C.E,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
MANRESA, C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
Jornada 26 19-04-2020
SEGRE, AT.,A - SANT ANDREU, U.E,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,A - GIRONA, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - MERCANTIL, C.E,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - MANRESA, C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - DAMM, C.F.,A
Jornada 27 26-04-2020
DAMM, C.F.,A - SEGRE, AT.,A
SANT ANDREU, U.E,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - BARCELONA, F.C.,A
GIRONA, F.C.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
MERCANTIL, C.E,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
MANRESA, C.E.,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
Jornada 28 03-05-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A - SEGRE, AT.,A
BARCELONA, F.C.,A - SANT ANDREU, U.E,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - GIRONA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - MERCANTIL, C.E,A
MANRESA, C.E.,A - DAMM, C.F.,A
Jornada 29 10-05-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A - DAMM, C.F.,A
SEGRE, AT.,A - BARCELONA, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
GIRONA, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
MERCANTIL, C.E,A - MANRESA, C.E.,A
Jornada 30 17-05-2020
BARCELONA, F.C.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - SEGRE, AT.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - SANT ANDREU, U.E,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - GIRONA, F.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
MANRESA, C.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
DAMM, C.F.,A - MERCANTIL, C.E,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.