Competició | TEMPORADA 2019-2020

divisio honor juvenil | grup iii

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A 2-1 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
AT. VILLA-CARLOS 3-1 CD SAN FRANCISCO
GIRONA, F.C., A 1-1 SD HUESCA SAD
CORNELLA, U.D.,A 1-1 BARCELONA, F.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 1-2 REAL ZARAGOZA SAD
RCD MALLORCA SAD 2-2 DAMM, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 1-0 AD STADIUM CASABLANCA
C.D. EBRO 0-6 ESPANYOL, R.C.D.,A
Jornada 2 15-09-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 2-0 C.D. EBRO
CD SAN FRANCISCO 4-1 LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A
SD HUESCA SAD 1-1 AT. VILLA-CARLOS
BARCELONA, F.C.,A 1-0 GIRONA, F.C., A
REAL ZARAGOZA SAD 1-0 CORNELLA, U.D.,A
DAMM, C.F.,A 2-0 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
AD STADIUM CASABLANCA 1-0 RCD MALLORCA SAD
ESPANYOL, R.C.D.,A 1-0 EUROPA, C.E.,A
Jornada 3 22-09-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 0-0 CD SAN FRANCISCO
LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A 0-2 SD HUESCA SAD
AT. VILLA-CARLOS 0-3 BARCELONA, F.C.,A
GIRONA, F.C., A 2-3 REAL ZARAGOZA SAD
CORNELLA, U.D.,A 0-1 DAMM, C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 3-1 AD STADIUM CASABLANCA
RCD MALLORCA SAD 1-1 ESPANYOL, R.C.D.,A
C.D. EBRO 0-0 EUROPA, C.E.,A
Jornada 4 29-09-2019
CD SAN FRANCISCO 2-1 C.D. EBRO
SD HUESCA SAD 0-2 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
BARCELONA, F.C.,A 5-0 LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A
REAL ZARAGOZA SAD 5-0 AT. VILLA-CARLOS
DAMM, C.F.,A 2-4 GIRONA, F.C., A
AD STADIUM CASABLANCA 1-2 CORNELLA, U.D.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 2-0 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
EUROPA, C.E.,A 1-3 RCD MALLORCA SAD
Jornada 5 06-10-2019
CD SAN FRANCISCO 0-2 SD HUESCA SAD
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 1-2 BARCELONA, F.C.,A
LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A 0-3 REAL ZARAGOZA SAD
AT. VILLA-CARLOS 0-5 DAMM, C.F.,A
GIRONA, F.C., A 1-2 AD STADIUM CASABLANCA
CORNELLA, U.D.,A 0-0 ESPANYOL, R.C.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 0-0 EUROPA, C.E.,A
C.D. EBRO 2-2 RCD MALLORCA SAD
Jornada 6 13-10-2019
SD HUESCA SAD 2-2 C.D. EBRO
BARCELONA, F.C.,A 2-0 CD SAN FRANCISCO
REAL ZARAGOZA SAD 4-2 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
DAMM, C.F.,A 3-0 LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A
AD STADIUM CASABLANCA 2-1 AT. VILLA-CARLOS
ESPANYOL, R.C.D.,A 5-2 GIRONA, F.C., A
EUROPA, C.E.,A 0-0 CORNELLA, U.D.,A
RCD MALLORCA SAD 5-1 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
Jornada 7 20-10-2019
SD HUESCA SAD - BARCELONA, F.C.,A
CD SAN FRANCISCO - REAL ZARAGOZA SAD
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - DAMM, C.F.,A
LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A - AD STADIUM CASABLANCA
AT. VILLA-CARLOS - ESPANYOL, R.C.D.,A
GIRONA, F.C., A - EUROPA, C.E.,A
CORNELLA, U.D.,A - RCD MALLORCA SAD
C.D. EBRO - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
Jornada 8 27-10-2019
BARCELONA, F.C.,A - C.D. EBRO
REAL ZARAGOZA SAD - SD HUESCA SAD
DAMM, C.F.,A - CD SAN FRANCISCO
AD STADIUM CASABLANCA - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A
EUROPA, C.E.,A - AT. VILLA-CARLOS
RCD MALLORCA SAD - GIRONA, F.C., A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - CORNELLA, U.D.,A
Jornada 9 03-11-2019
BARCELONA, F.C.,A - REAL ZARAGOZA SAD
SD HUESCA SAD - DAMM, C.F.,A
CD SAN FRANCISCO - AD STADIUM CASABLANCA
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A - EUROPA, C.E.,A
AT. VILLA-CARLOS - RCD MALLORCA SAD
GIRONA, F.C., A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
C.D. EBRO - CORNELLA, U.D.,A
Jornada 10 10-11-2019
REAL ZARAGOZA SAD - C.D. EBRO
DAMM, C.F.,A - BARCELONA, F.C.,A
AD STADIUM CASABLANCA - SD HUESCA SAD
ESPANYOL, R.C.D.,A - CD SAN FRANCISCO
EUROPA, C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
RCD MALLORCA SAD - LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - AT. VILLA-CARLOS
CORNELLA, U.D.,A - GIRONA, F.C., A
Jornada 11 17-11-2019
REAL ZARAGOZA SAD - DAMM, C.F.,A
BARCELONA, F.C.,A - AD STADIUM CASABLANCA
SD HUESCA SAD - ESPANYOL, R.C.D.,A
CD SAN FRANCISCO - EUROPA, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - RCD MALLORCA SAD
LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
AT. VILLA-CARLOS - CORNELLA, U.D.,A
C.D. EBRO - GIRONA, F.C., A
Jornada 12 24-11-2019
DAMM, C.F.,A - C.D. EBRO
AD STADIUM CASABLANCA - REAL ZARAGOZA SAD
ESPANYOL, R.C.D.,A - BARCELONA, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A - SD HUESCA SAD
RCD MALLORCA SAD - CD SAN FRANCISCO
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
CORNELLA, U.D.,A - LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A
GIRONA, F.C., A - AT. VILLA-CARLOS
Jornada 13 01-12-2019
DAMM, C.F.,A - AD STADIUM CASABLANCA
REAL ZARAGOZA SAD - ESPANYOL, R.C.D.,A
BARCELONA, F.C.,A - EUROPA, C.E.,A
SD HUESCA SAD - RCD MALLORCA SAD
CD SAN FRANCISCO - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - CORNELLA, U.D.,A
LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A - GIRONA, F.C., A
C.D. EBRO - AT. VILLA-CARLOS
Jornada 14 08-12-2019
C.D. EBRO - AD STADIUM CASABLANCA
ESPANYOL, R.C.D.,A - DAMM, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A - REAL ZARAGOZA SAD
RCD MALLORCA SAD - BARCELONA, F.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - SD HUESCA SAD
CORNELLA, U.D.,A - CD SAN FRANCISCO
GIRONA, F.C., A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
AT. VILLA-CARLOS - LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A
Jornada 15 15-12-2019
AD STADIUM CASABLANCA - ESPANYOL, R.C.D.,A
DAMM, C.F.,A - EUROPA, C.E.,A
REAL ZARAGOZA SAD - RCD MALLORCA SAD
BARCELONA, F.C.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
SD HUESCA SAD - CORNELLA, U.D.,A
CD SAN FRANCISCO - GIRONA, F.C., A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - AT. VILLA-CARLOS
LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A - C.D. EBRO

SEGONA VOLTA

Jornada 16 22-12-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A
CD SAN FRANCISCO - AT. VILLA-CARLOS
SD HUESCA SAD - GIRONA, F.C., A
BARCELONA, F.C.,A - CORNELLA, U.D.,A
REAL ZARAGOZA SAD - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
DAMM, C.F.,A - RCD MALLORCA SAD
AD STADIUM CASABLANCA - EUROPA, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - C.D. EBRO
Jornada 17 12-01-2020
C.D. EBRO - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A - CD SAN FRANCISCO
AT. VILLA-CARLOS - SD HUESCA SAD
GIRONA, F.C., A - BARCELONA, F.C.,A
CORNELLA, U.D.,A - REAL ZARAGOZA SAD
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - DAMM, C.F.,A
RCD MALLORCA SAD - AD STADIUM CASABLANCA
EUROPA, C.E.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
Jornada 18 19-01-2020
CD SAN FRANCISCO - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
SD HUESCA SAD - LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A
BARCELONA, F.C.,A - AT. VILLA-CARLOS
REAL ZARAGOZA SAD - GIRONA, F.C., A
DAMM, C.F.,A - CORNELLA, U.D.,A
AD STADIUM CASABLANCA - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - RCD MALLORCA SAD
EUROPA, C.E.,A - C.D. EBRO
Jornada 19 26-01-2020
C.D. EBRO - CD SAN FRANCISCO
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - SD HUESCA SAD
LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A - BARCELONA, F.C.,A
AT. VILLA-CARLOS - REAL ZARAGOZA SAD
GIRONA, F.C., A - DAMM, C.F.,A
CORNELLA, U.D.,A - AD STADIUM CASABLANCA
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
RCD MALLORCA SAD - EUROPA, C.E.,A
Jornada 20 02-02-2020
SD HUESCA SAD - CD SAN FRANCISCO
BARCELONA, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
REAL ZARAGOZA SAD - LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A
DAMM, C.F.,A - AT. VILLA-CARLOS
AD STADIUM CASABLANCA - GIRONA, F.C., A
ESPANYOL, R.C.D.,A - CORNELLA, U.D.,A
EUROPA, C.E.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
RCD MALLORCA SAD - C.D. EBRO
Jornada 21 09-02-2020
C.D. EBRO - SD HUESCA SAD
CD SAN FRANCISCO - BARCELONA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - REAL ZARAGOZA SAD
LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A - DAMM, C.F.,A
AT. VILLA-CARLOS - AD STADIUM CASABLANCA
GIRONA, F.C., A - ESPANYOL, R.C.D.,A
CORNELLA, U.D.,A - EUROPA, C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - RCD MALLORCA SAD
Jornada 22 16-02-2020
BARCELONA, F.C.,A - SD HUESCA SAD
REAL ZARAGOZA SAD - CD SAN FRANCISCO
DAMM, C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
AD STADIUM CASABLANCA - LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - AT. VILLA-CARLOS
EUROPA, C.E.,A - GIRONA, F.C., A
RCD MALLORCA SAD - CORNELLA, U.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - C.D. EBRO
Jornada 23 23-02-2020
C.D. EBRO - BARCELONA, F.C.,A
SD HUESCA SAD - REAL ZARAGOZA SAD
CD SAN FRANCISCO - DAMM, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - AD STADIUM CASABLANCA
LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
AT. VILLA-CARLOS - EUROPA, C.E.,A
GIRONA, F.C., A - RCD MALLORCA SAD
CORNELLA, U.D.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
Jornada 24 01-03-2020
REAL ZARAGOZA SAD - BARCELONA, F.C.,A
DAMM, C.F.,A - SD HUESCA SAD
AD STADIUM CASABLANCA - CD SAN FRANCISCO
ESPANYOL, R.C.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
EUROPA, C.E.,A - LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A
RCD MALLORCA SAD - AT. VILLA-CARLOS
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - GIRONA, F.C., A
CORNELLA, U.D.,A - C.D. EBRO
Jornada 25 08-03-2020
C.D. EBRO - REAL ZARAGOZA SAD
BARCELONA, F.C.,A - DAMM, C.F.,A
SD HUESCA SAD - AD STADIUM CASABLANCA
CD SAN FRANCISCO - ESPANYOL, R.C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - EUROPA, C.E.,A
LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A - RCD MALLORCA SAD
AT. VILLA-CARLOS - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
GIRONA, F.C., A - CORNELLA, U.D.,A
Jornada 26 15-03-2020
DAMM, C.F.,A - REAL ZARAGOZA SAD
AD STADIUM CASABLANCA - BARCELONA, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - SD HUESCA SAD
EUROPA, C.E.,A - CD SAN FRANCISCO
RCD MALLORCA SAD - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A
CORNELLA, U.D.,A - AT. VILLA-CARLOS
GIRONA, F.C., A - C.D. EBRO
Jornada 27 22-03-2020
C.D. EBRO - DAMM, C.F.,A
REAL ZARAGOZA SAD - AD STADIUM CASABLANCA
BARCELONA, F.C.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
SD HUESCA SAD - EUROPA, C.E.,A
CD SAN FRANCISCO - RCD MALLORCA SAD
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A - CORNELLA, U.D.,A
AT. VILLA-CARLOS - GIRONA, F.C., A
Jornada 28 29-03-2020
AD STADIUM CASABLANCA - DAMM, C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - REAL ZARAGOZA SAD
EUROPA, C.E.,A - BARCELONA, F.C.,A
RCD MALLORCA SAD - SD HUESCA SAD
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - CD SAN FRANCISCO
CORNELLA, U.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
GIRONA, F.C., A - LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A
AT. VILLA-CARLOS - C.D. EBRO
Jornada 29 05-04-2020
AD STADIUM CASABLANCA - C.D. EBRO
DAMM, C.F.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
REAL ZARAGOZA SAD - EUROPA, C.E.,A
BARCELONA, F.C.,A - RCD MALLORCA SAD
SD HUESCA SAD - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
CD SAN FRANCISCO - CORNELLA, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - GIRONA, F.C., A
LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A - AT. VILLA-CARLOS
Jornada 30 12-04-2020
ESPANYOL, R.C.D.,A - AD STADIUM CASABLANCA
EUROPA, C.E.,A - DAMM, C.F.,A
RCD MALLORCA SAD - REAL ZARAGOZA SAD
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - BARCELONA, F.C.,A
CORNELLA, U.D.,A - SD HUESCA SAD
GIRONA, F.C., A - CD SAN FRANCISCO
AT. VILLA-CARLOS - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
C.D. EBRO - LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.