Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil primera divisio | grup 18

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
QUART, U.E.,B 21 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 32 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
BANYOLES, C.E.,A 12 ESPLAIS, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B 52 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LLAGOSTERA, U.E.,B 51 L'ESCALA, F.C.,A
BISBALENC, AT.,A 50 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 24 PERALADA, C.F.,B
ARO, C.E.,A 05 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 2 13-10-2019
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 111 ARO, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 32 QUART, U.E.,B
ESPLAIS, C.F.,A 02 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 02 BANYOLES, C.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 53 FIGUERES, U.E.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 02 LLAGOSTERA, U.E.,B
PERALADA, C.F.,B 01 BISBALENC, AT.,A
PORQUERES, U.E.,A 33 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 3 20-10-2019
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
QUART, U.E.,B 41 ESPLAIS, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BANYOLES, C.E.,A 13 L'ESCALA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,B 20 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 22 PERALADA, C.F.,B
BISBALENC, AT.,A 50 PORQUERES, U.E.,A
ARO, C.E.,A 13 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 4 27-10-2019
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 70 ARO, C.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A 27 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 43 QUART, U.E.,B
L'ESCALA, F.C.,A 44 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 00 BANYOLES, C.E.,A
PERALADA, C.F.,B 41 FIGUERES, U.E.,B
PORQUERES, U.E.,A 05 LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 02 BISBALENC, AT.,A
Jornada 5 03-11-2019
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 51 ESPLAIS, C.F.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 101 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
QUART, U.E.,B 13 L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 41 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
BANYOLES, C.E.,A 14 PERALADA, C.F.,B
FIGUERES, U.E.,B 10 PORQUERES, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 60 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ARO, C.E.,A 27 BISBALENC, AT.,A
Jornada 6 10-11-2019
ESPLAIS, C.F.,A 31 ARO, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 32 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
L'ESCALA, F.C.,A 32 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 02 QUART, U.E.,B
PERALADA, C.F.,B 25 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
PORQUERES, U.E.,A 21 BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 11 FIGUERES, U.E.,B
BISBALENC, AT.,A 12 LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 7 17-11-2019
ESPLAIS, C.F.,A 43 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 11 L'ESCALA, F.C.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 31 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
QUART, U.E.,B 32 PERALADA, C.F.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 20 PORQUERES, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A 31 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FIGUERES, U.E.,B 44 BISBALENC, AT.,A
ARO, C.E.,A 04 LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 8 24-11-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - ARO, C.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESPLAIS, C.F.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
PERALADA, C.F.,B - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
PORQUERES, U.E.,A - QUART, U.E.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BISBALENC, AT.,A - BANYOLES, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - FIGUERES, U.E.,B
Jornada 9 01-12-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - L'ESCALA, F.C.,A
ESPLAIS, C.F.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - PERALADA, C.F.,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - PORQUERES, U.E.,A
QUART, U.E.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - BISBALENC, AT.,A
BANYOLES, C.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
ARO, C.E.,A - FIGUERES, U.E.,B
Jornada 10 15-12-2019
L'ESCALA, F.C.,A - ARO, C.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
PERALADA, C.F.,B - ESPLAIS, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
BISBALENC, AT.,A - QUART, U.E.,B
LLAGOSTERA, U.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FIGUERES, U.E.,B - BANYOLES, C.E.,A
Jornada 11 22-12-2019
L'ESCALA, F.C.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - PERALADA, C.F.,B
ESPLAIS, C.F.,A - PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - BISBALENC, AT.,A
QUART, U.E.,B - LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - FIGUERES, U.E.,B
ARO, C.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
Jornada 12 12-01-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - ARO, C.E.,A
PERALADA, C.F.,B - L'ESCALA, F.C.,A
PORQUERES, U.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - ESPLAIS, C.F.,A
BISBALENC, AT.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
FIGUERES, U.E.,B - QUART, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 13 19-01-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - PERALADA, C.F.,B
L'ESCALA, F.C.,A - PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESPLAIS, C.F.,A - BISBALENC, AT.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - FIGUERES, U.E.,B
QUART, U.E.,B - BANYOLES, C.E.,A
ARO, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 14 26-01-2020
ARO, C.E.,A - PERALADA, C.F.,B
PORQUERES, U.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - L'ESCALA, F.C.,A
BISBALENC, AT.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LLAGOSTERA, U.E.,B - ESPLAIS, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
BANYOLES, C.E.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - QUART, U.E.,B
Jornada 15 02-02-2020
PERALADA, C.F.,B - PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
L'ESCALA, F.C.,A - BISBALENC, AT.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - LLAGOSTERA, U.E.,B
ESPLAIS, C.F.,A - FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - BANYOLES, C.E.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
QUART, U.E.,B - ARO, C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - QUART, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESPLAIS, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - FIGUERES, U.E.,B
L'ESCALA, F.C.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - BISBALENC, AT.,A
PERALADA, C.F.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
PORQUERES, U.E.,A - ARO, C.E.,A
Jornada 17 16-02-2020
ARO, C.E.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
QUART, U.E.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - ESPLAIS, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FIGUERES, U.E.,B - L'ESCALA, F.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
BISBALENC, AT.,A - PERALADA, C.F.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - PORQUERES, U.E.,A
Jornada 18 01-03-2020
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ESPLAIS, C.F.,A - QUART, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
L'ESCALA, F.C.,A - BANYOLES, C.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - FIGUERES, U.E.,B
PERALADA, C.F.,B - LLAGOSTERA, U.E.,B
PORQUERES, U.E.,A - BISBALENC, AT.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - ARO, C.E.,A
Jornada 19 08-03-2020
ARO, C.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - ESPLAIS, C.F.,A
QUART, U.E.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - L'ESCALA, F.C.,A
BANYOLES, C.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
FIGUERES, U.E.,B - PERALADA, C.F.,B
LLAGOSTERA, U.E.,B - PORQUERES, U.E.,A
BISBALENC, AT.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 20 15-03-2020
ESPLAIS, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
L'ESCALA, F.C.,A - QUART, U.E.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
PERALADA, C.F.,B - BANYOLES, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
BISBALENC, AT.,A - ARO, C.E.,A
Jornada 21 22-03-2020
ARO, C.E.,A - ESPLAIS, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - L'ESCALA, F.C.,A
QUART, U.E.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - PERALADA, C.F.,B
BANYOLES, C.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - BISBALENC, AT.,A
Jornada 22 29-03-2020
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - ESPLAIS, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
PERALADA, C.F.,B - QUART, U.E.,B
PORQUERES, U.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - BANYOLES, C.E.,A
BISBALENC, AT.,A - FIGUERES, U.E.,B
LLAGOSTERA, U.E.,B - ARO, C.E.,A
Jornada 23 05-04-2020
ARO, C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESPLAIS, C.F.,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - PERALADA, C.F.,B
QUART, U.E.,B - PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
BANYOLES, C.E.,A - BISBALENC, AT.,A
FIGUERES, U.E.,B - LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 24 19-04-2020
L'ESCALA, F.C.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - ESPLAIS, C.F.,A
PERALADA, C.F.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
PORQUERES, U.E.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - QUART, U.E.,B
BISBALENC, AT.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - BANYOLES, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,B - ARO, C.E.,A
Jornada 25 26-04-2020
ARO, C.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESPLAIS, C.F.,A - PERALADA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - PORQUERES, U.E.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
QUART, U.E.,B - BISBALENC, AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,A - FIGUERES, U.E.,B
Jornada 26 03-05-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - L'ESCALA, F.C.,A
PERALADA, C.F.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
PORQUERES, U.E.,A - ESPLAIS, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
BISBALENC, AT.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - QUART, U.E.,B
FIGUERES, U.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BANYOLES, C.E.,A - ARO, C.E.,A
Jornada 27 10-05-2020
ARO, C.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
L'ESCALA, F.C.,A - PERALADA, C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - PORQUERES, U.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - BISBALENC, AT.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
QUART, U.E.,B - FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - BANYOLES, C.E.,A
Jornada 28 17-05-2020
PERALADA, C.F.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
PORQUERES, U.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BISBALENC, AT.,A - ESPLAIS, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
FIGUERES, U.E.,B - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
BANYOLES, C.E.,A - QUART, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - ARO, C.E.,A
Jornada 29 24-05-2020
PERALADA, C.F.,B - ARO, C.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - PORQUERES, U.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - BISBALENC, AT.,A
ESPLAIS, C.F.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - FIGUERES, U.E.,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - BANYOLES, C.E.,A
QUART, U.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 30 31-05-2020
PORQUERES, U.E.,A - PERALADA, C.F.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
BISBALENC, AT.,A - L'ESCALA, F.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FIGUERES, U.E.,B - ESPLAIS, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ARO, C.E.,A - QUART, U.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.