Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil primera divisio | grup 6

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
CERCLE SABADELLES 1856,A 31 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D 80 ESCOLA F. SABADELL,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 30 MANRESA, C.E.,C
MERCANTIL, C.E,C 41 SABADELL NORD,CF.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 03 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 33 SABADELL F.C., C.E.,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 32 JUNIOR,C.F.,B
NATACIO TERRASSA, C,C 41 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A
Jornada 2 13-10-2019
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 05 NATACIO TERRASSA, C,C
ESCOLA F. SABADELL,A 31 CERCLE SABADELLES 1856,A
MANRESA, C.E.,C 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D
SABADELL NORD,CF.,A 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 12 MERCANTIL, C.E,C
SABADELL F.C., C.E.,C 40 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
JUNIOR,C.F.,B 03 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A 22 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 3 20-10-2019
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 30 ESCOLA F. SABADELL,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 21 MANRESA, C.E.,C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D 50 SABADELL NORD,CF.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
MERCANTIL, C.E,C 21 SABADELL F.C., C.E.,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 71 JUNIOR,C.F.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 22 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A
NATACIO TERRASSA, C,C 22 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 4 27-10-2019
ESCOLA F. SABADELL,A 04 NATACIO TERRASSA, C,C
MANRESA, C.E.,C 00 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
SABADELL NORD,CF.,A 11 CERCLE SABADELLES 1856,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D
SABADELL F.C., C.E.,C 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
JUNIOR,C.F.,B 04 MERCANTIL, C.E,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A 14 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 12 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
Jornada 5 03-11-2019
ESCOLA F. SABADELL,A 25 MANRESA, C.E.,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 02 SABADELL NORD,CF.,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 24 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D 43 SABADELL F.C., C.E.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 43 JUNIOR,C.F.,B
MERCANTIL, C.E,C 60 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 13 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
NATACIO TERRASSA, C,C 34 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
Jornada 6 10-11-2019
MANRESA, C.E.,C 20 NATACIO TERRASSA, C,C
SABADELL NORD,CF.,A 12 ESCOLA F. SABADELL,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 11 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,C 20 CERCLE SABADELLES 1856,A
JUNIOR,C.F.,B 17 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A 14 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 32 MERCANTIL, C.E,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 33 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 7 17-11-2019
MANRESA, C.E.,C 22 SABADELL NORD,CF.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 18 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 15 SABADELL F.C., C.E.,C
CERCLE SABADELLES 1856,A 22 JUNIOR,C.F.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D 70 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 32 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
MERCANTIL, C.E,C 33 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
NATACIO TERRASSA, C,C 11 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 8 24-11-2019
SABADELL NORD,CF.,A 11 NATACIO TERRASSA, C,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 21 MANRESA, C.E.,C
SABADELL F.C., C.E.,C 52 ESCOLA F. SABADELL,A
JUNIOR,C.F.,B 31 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A 12 CERCLE SABADELLES 1856,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 04 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 13 MERCANTIL, C.E,C
Jornada 9 01-12-2019
SABADELL NORD,CF.,A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
MANRESA, C.E.,C 04 SABADELL F.C., C.E.,C
ESCOLA F. SABADELL,A 01 JUNIOR,C.F.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 13 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 42 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D 22 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 41 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
NATACIO TERRASSA, C,C 11 MERCANTIL, C.E,C
Jornada 10 15-12-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 00 NATACIO TERRASSA, C,C
SABADELL F.C., C.E.,C 01 SABADELL NORD,CF.,A
JUNIOR,C.F.,B 20 MANRESA, C.E.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A 20 ESCOLA F. SABADELL,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 40 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 03 CERCLE SABADELLES 1856,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 03 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D
MERCANTIL, C.E,C 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 11 22-12-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 22 SABADELL F.C., C.E.,C
SABADELL NORD,CF.,A 11 JUNIOR,C.F.,B
MANRESA, C.E.,C 11 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A
ESCOLA F. SABADELL,A 15 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 01 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 06 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D 05 MERCANTIL, C.E,C
NATACIO TERRASSA, C,C 22 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 12 12-01-2020
SABADELL F.C., C.E.,C 61 NATACIO TERRASSA, C,C
JUNIOR,C.F.,B 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A 40 SABADELL NORD,CF.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - MANRESA, C.E.,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 50 ESCOLA F. SABADELL,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 31 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
MERCANTIL, C.E,C 30 CERCLE SABADELLES 1856,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 00 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D
Jornada 13 19-01-2020
SABADELL F.C., C.E.,C 40 JUNIOR,C.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 14 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A
SABADELL NORD,CF.,A 10 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
MANRESA, C.E.,C 11 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
ESCOLA F. SABADELL,A 13 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 09 MERCANTIL, C.E,C
CERCLE SABADELLES 1856,A 03 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
NATACIO TERRASSA, C,C 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D
Jornada 14 26-01-2020
NATACIO TERRASSA, C,C 52 JUNIOR,C.F.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A 24 SABADELL F.C., C.E.,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 20 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 21 SABADELL NORD,CF.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 23 MANRESA, C.E.,C
MERCANTIL, C.E,C 30 ESCOLA F. SABADELL,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 30 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D 10 CERCLE SABADELLES 1856,A
Jornada 15 02-02-2020
JUNIOR,C.F.,B 23 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A
SABADELL F.C., C.E.,C 32 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 03 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
SABADELL NORD,CF.,A 53 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
MANRESA, C.E.,C 03 MERCANTIL, C.E,C
ESCOLA F. SABADELL,A 14 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 00 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D
CERCLE SABADELLES 1856,A 22 NATACIO TERRASSA, C,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 12 CERCLE SABADELLES 1856,A
ESCOLA F. SABADELL,A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D
MANRESA, C.E.,C 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SABADELL NORD,CF.,A 19 MERCANTIL, C.E,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 11 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,C 33 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
JUNIOR,C.F.,B 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A 32 NATACIO TERRASSA, C,C
Jornada 17 16-02-2020
NATACIO TERRASSA, C,C 31 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 20 ESCOLA F. SABADELL,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D 42 MANRESA, C.E.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 30 SABADELL NORD,CF.,A
MERCANTIL, C.E,C 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 32 SABADELL F.C., C.E.,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 20 JUNIOR,C.F.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 23 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A
Jornada 18 01-03-2020
ESCOLA F. SABADELL,A 02 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
MANRESA, C.E.,C 20 CERCLE SABADELLES 1856,A
SABADELL NORD,CF.,A 02 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 03 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,C 23 MERCANTIL, C.E,C
JUNIOR,C.F.,B 110 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A 01 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 01 NATACIO TERRASSA, C,C
Jornada 19 08-03-2020
NATACIO TERRASSA, C,C 42 ESCOLA F. SABADELL,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 50 MANRESA, C.E.,C
CERCLE SABADELLES 1856,A 11 SABADELL NORD,CF.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 40 SABADELL F.C., C.E.,C
MERCANTIL, C.E,C 61 JUNIOR,C.F.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 81 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 31 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 20 15-03-2020
MANRESA, C.E.,C - ESCOLA F. SABADELL,A
SABADELL NORD,CF.,A - BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - CERCLE SABADELLES 1856,A
SABADELL F.C., C.E.,C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D
JUNIOR,C.F.,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A - MERCANTIL, C.E,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - NATACIO TERRASSA, C,C
Jornada 21 22-03-2020
NATACIO TERRASSA, C,C - MANRESA, C.E.,C
ESCOLA F. SABADELL,A - SABADELL NORD,CF.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
CERCLE SABADELLES 1856,A - SABADELL F.C., C.E.,C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D - JUNIOR,C.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A
MERCANTIL, C.E,C - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
Jornada 22 29-03-2020
SABADELL NORD,CF.,A - MANRESA, C.E.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - ESCOLA F. SABADELL,A
SABADELL F.C., C.E.,C - BADIA DEL VALLES, C.D.,A
JUNIOR,C.F.,B - CERCLE SABADELLES 1856,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - MERCANTIL, C.E,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - NATACIO TERRASSA, C,C
Jornada 23 05-04-2020
NATACIO TERRASSA, C,C - SABADELL NORD,CF.,A
MANRESA, C.E.,C - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
ESCOLA F. SABADELL,A - SABADELL F.C., C.E.,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,A - JUNIOR,C.F.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
MERCANTIL, C.E,C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 24 19-04-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - SABADELL NORD,CF.,A
SABADELL F.C., C.E.,C - MANRESA, C.E.,C
JUNIOR,C.F.,B - ESCOLA F. SABADELL,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A - BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - CERCLE SABADELLES 1856,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
MERCANTIL, C.E,C - NATACIO TERRASSA, C,C
Jornada 25 26-04-2020
NATACIO TERRASSA, C,C - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
SABADELL NORD,CF.,A - SABADELL F.C., C.E.,C
MANRESA, C.E.,C - JUNIOR,C.F.,B
ESCOLA F. SABADELL,A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CERCLE SABADELLES 1856,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - MERCANTIL, C.E,C
Jornada 26 03-05-2020
SABADELL F.C., C.E.,C - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
JUNIOR,C.F.,B - SABADELL NORD,CF.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A - MANRESA, C.E.,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - ESCOLA F. SABADELL,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - BADIA DEL VALLES, C.D.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - CERCLE SABADELLES 1856,A
MERCANTIL, C.E,C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - NATACIO TERRASSA, C,C
Jornada 27 10-05-2020
NATACIO TERRASSA, C,C - SABADELL F.C., C.E.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - JUNIOR,C.F.,B
SABADELL NORD,CF.,A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A
MANRESA, C.E.,C - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA F. SABADELL,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
CERCLE SABADELLES 1856,A - MERCANTIL, C.E,C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 28 17-05-2020
JUNIOR,C.F.,B - SABADELL F.C., C.E.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - SABADELL NORD,CF.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - MANRESA, C.E.,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - ESCOLA F. SABADELL,A
MERCANTIL, C.E,C - BADIA DEL VALLES, C.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - CERCLE SABADELLES 1856,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D - NATACIO TERRASSA, C,C
Jornada 29 24-05-2020
JUNIOR,C.F.,B - NATACIO TERRASSA, C,C
SABADELL F.C., C.E.,C - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SABADELL NORD,CF.,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
MANRESA, C.E.,C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
ESCOLA F. SABADELL,A - MERCANTIL, C.E,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CERCLE SABADELLES 1856,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D
Jornada 30 31-05-2020
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ,A - JUNIOR,C.F.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - SABADELL F.C., C.E.,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - SABADELL NORD,CF.,A
MERCANTIL, C.E,C - MANRESA, C.E.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - ESCOLA F. SABADELL,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,D - BADIA DEL VALLES, C.D.,A
NATACIO TERRASSA, C,C - CERCLE SABADELLES 1856,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.