Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil primera divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
VALLES, C.AT.,A 22 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 23 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
MOLLET U.E.,CF.,B 15 CARDEDEU, F.C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 01 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
PARETS, C.F.,B 12 TORELLO, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 40 LES FRANQUESES, C.F.,B
OAR VIC,A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D
MANLLEU, A.E.C.,A 26 CANOVELLES, U.E.,A
Jornada 2 13-10-2019
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 21 MANLLEU, A.E.C.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 31 VALLES, C.AT.,A
CARDEDEU, F.C.,A 31 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 52 MOLLET U.E.,CF.,B
TORELLO, C.F.,A 20 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 22 PARETS, C.F.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D 10 GRANOLLERS, E.C.,B
CANOVELLES, U.E.,A 11 OAR VIC,A
Jornada 3 20-10-2019
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 02 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
VALLES, C.AT.,A 66 CARDEDEU, F.C.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 43 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
MOLLET U.E.,CF.,B 22 TORELLO, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 22 LES FRANQUESES, C.F.,B
PARETS, C.F.,B 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D
GRANOLLERS, E.C.,B 63 CANOVELLES, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 25 OAR VIC,A
Jornada 4 27-10-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 51 MANLLEU, A.E.C.,A
CARDEDEU, F.C.,A 42 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 20 VALLES, C.AT.,A
TORELLO, C.F.,A 21 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 20 MOLLET U.E.,CF.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
CANOVELLES, U.E.,A 14 PARETS, C.F.,B
OAR VIC,A 03 GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 5 03-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 52 CARDEDEU, F.C.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 33 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
VALLES, C.AT.,A 31 TORELLO, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 72 LES FRANQUESES, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,B 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 30 CANOVELLES, U.E.,A
PARETS, C.F.,B 50 OAR VIC,A
MANLLEU, A.E.C.,A 16 GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 6 10-11-2019
CARDEDEU, F.C.,A 81 MANLLEU, A.E.C.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 32 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
TORELLO, C.F.,A 50 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 21 VALLES, C.AT.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D 24 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,A 15 MOLLET U.E.,CF.,B
OAR VIC,A 12 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
GRANOLLERS, E.C.,B 10 PARETS, C.F.,B
Jornada 7 17-11-2019
CARDEDEU, F.C.,A 40 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 11 TORELLO, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 22 LES FRANQUESES, C.F.,B
VALLES, C.AT.,A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 31 CANOVELLES, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 60 OAR VIC,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 22 GRANOLLERS, E.C.,B
MANLLEU, A.E.C.,A 23 PARETS, C.F.,B
Jornada 8 24-11-2019
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 41 MANLLEU, A.E.C.,A
TORELLO, C.F.,A 40 CARDEDEU, F.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 24 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D 13 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,A 24 VALLES, C.AT.,A
OAR VIC,A 24 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,B 52 MOLLET U.E.,CF.,B
PARETS, C.F.,B 30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 9 01-12-2019
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 07 TORELLO, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 60 LES FRANQUESES, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 32 CANOVELLES, U.E.,A
VALLES, C.AT.,A 42 OAR VIC,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 21 GRANOLLERS, E.C.,B
MOLLET U.E.,CF.,B 20 PARETS, C.F.,B
MANLLEU, A.E.C.,A 02 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 10 15-12-2019
TORELLO, C.F.,A 41 MANLLEU, A.E.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 13 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D 33 CARDEDEU, F.C.,A
CANOVELLES, U.E.,A 05 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
OAR VIC,A 03 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 21 VALLES, C.AT.,A
PARETS, C.F.,B 13 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 05 MOLLET U.E.,CF.,B
Jornada 11 22-12-2019
TORELLO, C.F.,A 10 LES FRANQUESES, C.F.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D
CARDEDEU, F.C.,A 50 CANOVELLES, U.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 30 OAR VIC,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 02 GRANOLLERS, E.C.,B
VALLES, C.AT.,A 11 PARETS, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 40 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MANLLEU, A.E.C.,A 10 MOLLET U.E.,CF.,B
Jornada 12 12-01-2020
LES FRANQUESES, C.F.,B 12 MANLLEU, A.E.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D 03 TORELLO, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 06 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
OAR VIC,A 18 CARDEDEU, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 03 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
PARETS, C.F.,B 33 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 03 VALLES, C.AT.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 11 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 13 19-01-2020
LES FRANQUESES, C.F.,B 03 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D
TORELLO, C.F.,A 60 CANOVELLES, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 43 OAR VIC,A
CARDEDEU, F.C.,A 20 GRANOLLERS, E.C.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 71 PARETS, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VALLES, C.AT.,A 33 MOLLET U.E.,CF.,B
MANLLEU, A.E.C.,A 02 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 14 26-01-2020
MANLLEU, A.E.C.,A 14 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D
CANOVELLES, U.E.,A 51 LES FRANQUESES, C.F.,B
OAR VIC,A 18 TORELLO, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 22 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
PARETS, C.F.,B 22 CARDEDEU, F.C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 02 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
MOLLET U.E.,CF.,B 42 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 10 VALLES, C.AT.,A
Jornada 15 02-02-2020
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D 32 CANOVELLES, U.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 62 OAR VIC,A
TORELLO, C.F.,A 10 GRANOLLERS, E.C.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 12 PARETS, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,A 30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 60 MOLLET U.E.,CF.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 02 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
VALLES, C.AT.,A 42 MANLLEU, A.E.C.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 20 VALLES, C.AT.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 40 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,A 11 MOLLET U.E.,CF.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 31 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
TORELLO, C.F.,A 21 PARETS, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 02 GRANOLLERS, E.C.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D 50 OAR VIC,A
CANOVELLES, U.E.,A 41 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 17 16-02-2020
MANLLEU, A.E.C.,A 21 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VALLES, C.AT.,A 22 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 33 CARDEDEU, F.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 15 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 11 TORELLO, C.F.,A
PARETS, C.F.,B 00 LES FRANQUESES, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,B 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D
OAR VIC,A 21 CANOVELLES, U.E.,A
Jornada 18 01-03-2020
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,A - VALLES, C.AT.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
TORELLO, C.F.,A - MOLLET U.E.,CF.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D - PARETS, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,A - GRANOLLERS, E.C.,B
OAR VIC,A - MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 19 08-03-2020
MANLLEU, A.E.C.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - CARDEDEU, F.C.,A
VALLES, C.AT.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - TORELLO, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,B - LES FRANQUESES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D
PARETS, C.F.,B - CANOVELLES, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B - OAR VIC,A
Jornada 20 15-03-2020
CARDEDEU, F.C.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
TORELLO, C.F.,A - VALLES, C.AT.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D - MOLLET U.E.,CF.,B
CANOVELLES, U.E.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
OAR VIC,A - PARETS, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,B - MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 21 22-03-2020
MANLLEU, A.E.C.,A - CARDEDEU, F.C.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - TORELLO, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A - LES FRANQUESES, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D
MOLLET U.E.,CF.,B - CANOVELLES, U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - OAR VIC,A
PARETS, C.F.,B - GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 22 29-03-2020
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - CARDEDEU, F.C.,A
TORELLO, C.F.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
LES FRANQUESES, C.F.,B - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D - VALLES, C.AT.,A
CANOVELLES, U.E.,A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
OAR VIC,A - MOLLET U.E.,CF.,B
GRANOLLERS, E.C.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
PARETS, C.F.,B - MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 23 05-04-2020
MANLLEU, A.E.C.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
CARDEDEU, F.C.,A - TORELLO, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A - LES FRANQUESES, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D
VALLES, C.AT.,A - CANOVELLES, U.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - OAR VIC,A
MOLLET U.E.,CF.,B - GRANOLLERS, E.C.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - PARETS, C.F.,B
Jornada 24 19-04-2020
TORELLO, C.F.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
LES FRANQUESES, C.F.,B - CARDEDEU, F.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
CANOVELLES, U.E.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
OAR VIC,A - VALLES, C.AT.,A
GRANOLLERS, E.C.,B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
PARETS, C.F.,B - MOLLET U.E.,CF.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 25 26-04-2020
MANLLEU, A.E.C.,A - TORELLO, C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - LES FRANQUESES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A - CANOVELLES, U.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - OAR VIC,A
VALLES, C.AT.,A - GRANOLLERS, E.C.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - PARETS, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 26 03-05-2020
LES FRANQUESES, C.F.,B - TORELLO, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
CANOVELLES, U.E.,A - CARDEDEU, F.C.,A
OAR VIC,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
GRANOLLERS, E.C.,B - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
PARETS, C.F.,B - VALLES, C.AT.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,B - MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 27 10-05-2020
MANLLEU, A.E.C.,A - LES FRANQUESES, C.F.,B
TORELLO, C.F.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - CANOVELLES, U.E.,A
CARDEDEU, F.C.,A - OAR VIC,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A - GRANOLLERS, E.C.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - PARETS, C.F.,B
VALLES, C.AT.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - MOLLET U.E.,CF.,B
Jornada 28 17-05-2020
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D - LES FRANQUESES, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,A - TORELLO, C.F.,A
OAR VIC,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
GRANOLLERS, E.C.,B - CARDEDEU, F.C.,A
PARETS, C.F.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,B - VALLES, C.AT.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 29 24-05-2020
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D - MANLLEU, A.E.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B - CANOVELLES, U.E.,A
TORELLO, C.F.,A - OAR VIC,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - GRANOLLERS, E.C.,B
CARDEDEU, F.C.,A - PARETS, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - MOLLET U.E.,CF.,B
VALLES, C.AT.,A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 30 31-05-2020
CANOVELLES, U.E.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,D
OAR VIC,A - LES FRANQUESES, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,B - TORELLO, C.F.,A
PARETS, C.F.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - CARDEDEU, F.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - VALLES, C.AT.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.