Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil segona divisio | grup 31

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
FRUITOSENC, F.C.,C 06 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
TONA, U.E.,B - Descansa
Descansa
R
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 110 TORELLO, C.F.,B
MANRESA, C.E.,E 02 TARADELL, U.D.,A
BERGA, C.E.,B 63 CENTELLES, U.E.,B
PRADENC,F.C.,A 15 RIUDEPERES C.F. AT.,B
MOIA, C.E.,A 80 FOLGUEROLES,C.F.,A
Jornada 2 20-10-2019
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 07 MOIA, C.E.,A
Descansa - FRUITOSENC, F.C.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 12 TONA, U.E.,B
TORELLO, C.F.,B
R
Descansa
TARADELL, U.D.,A 90 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
CENTELLES, U.E.,B - MANRESA, C.E.,E
RIUDEPERES C.F. AT.,B 15 BERGA, C.E.,B
FOLGUEROLES,C.F.,A 24 PRADENC,F.C.,A
Jornada 3 27-10-2019
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - Descansa
FRUITOSENC, F.C.,C 07 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
TONA, U.E.,B 13 TORELLO, C.F.,B
Descansa
R
TARADELL, U.D.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 111 CENTELLES, U.E.,B
MANRESA, C.E.,E - RIUDEPERES C.F. AT.,B
BERGA, C.E.,B 102 FOLGUEROLES,C.F.,A
MOIA, C.E.,A 50 PRADENC,F.C.,A
Jornada 4 03-11-2019
Descansa - MOIA, C.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 90 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
TORELLO, C.F.,B 80 FRUITOSENC, F.C.,C
TARADELL, U.D.,A 12 TONA, U.E.,B
CENTELLES, U.E.,B
R
Descansa
RIUDEPERES C.F. AT.,B 140 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A - MANRESA, C.E.,E
PRADENC,F.C.,A 04 BERGA, C.E.,B
Jornada 5 10-11-2019
Descansa - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 15 TORELLO, C.F.,B
FRUITOSENC, F.C.,C 06 TARADELL, U.D.,A
TONA, U.E.,B 01 CENTELLES, U.E.,B
Descansa
R
RIUDEPERES C.F. AT.,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 16 FOLGUEROLES,C.F.,A
MANRESA, C.E.,E 01 PRADENC,F.C.,A
MOIA, C.E.,A BERGA, C.E.,B
Jornada 6 17-11-2019
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - MOIA, C.E.,A
TORELLO, C.F.,B - Descansa
TARADELL, U.D.,A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,B - FRUITOSENC, F.C.,C
RIUDEPERES C.F. AT.,B - TONA, U.E.,B
FOLGUEROLES,C.F.,A
R
Descansa
PRADENC,F.C.,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
BERGA, C.E.,B - MANRESA, C.E.,E
Jornada 7 24-11-2019
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - TORELLO, C.F.,B
Descansa - TARADELL, U.D.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - CENTELLES, U.E.,B
FRUITOSENC, F.C.,C - RIUDEPERES C.F. AT.,B
TONA, U.E.,B - FOLGUEROLES,C.F.,A
Descansa
R
PRADENC,F.C.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - BERGA, C.E.,B
MOIA, C.E.,A - MANRESA, C.E.,E
Jornada 8 01-12-2019
TORELLO, C.F.,B - MOIA, C.E.,A
TARADELL, U.D.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
CENTELLES, U.E.,B - Descansa
RIUDEPERES C.F. AT.,B - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A - FRUITOSENC, F.C.,C
PRADENC,F.C.,A - TONA, U.E.,B
BERGA, C.E.,B
R
Descansa
MANRESA, C.E.,E - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
Jornada 9 15-12-2019
TORELLO, C.F.,B - TARADELL, U.D.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - CENTELLES, U.E.,B
Descansa - RIUDEPERES C.F. AT.,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - FOLGUEROLES,C.F.,A
FRUITOSENC, F.C.,C - PRADENC,F.C.,A
TONA, U.E.,B - BERGA, C.E.,B
Descansa
R
MANRESA, C.E.,E
MOIA, C.E.,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
Jornada 10 22-12-2019
TARADELL, U.D.,A - MOIA, C.E.,A
CENTELLES, U.E.,B - TORELLO, C.F.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
FOLGUEROLES,C.F.,A - Descansa
PRADENC,F.C.,A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
BERGA, C.E.,B - FRUITOSENC, F.C.,C
MANRESA, C.E.,E - TONA, U.E.,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
R
Descansa
Jornada 11 12-01-2020
TARADELL, U.D.,A - CENTELLES, U.E.,B
TORELLO, C.F.,B - RIUDEPERES C.F. AT.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - FOLGUEROLES,C.F.,A
Descansa - PRADENC,F.C.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - BERGA, C.E.,B
FRUITOSENC, F.C.,C - MANRESA, C.E.,E
TONA, U.E.,B - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
MOIA, C.E.,A
R
Descansa
Jornada 12 19-01-2020
CENTELLES, U.E.,B - MOIA, C.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B - TARADELL, U.D.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A - TORELLO, C.F.,B
PRADENC,F.C.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
BERGA, C.E.,B - Descansa
MANRESA, C.E.,E - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - FRUITOSENC, F.C.,C
Descansa
R
TONA, U.E.,B
Jornada 13 26-01-2020
CENTELLES, U.E.,B - RIUDEPERES C.F. AT.,B
TARADELL, U.D.,A - FOLGUEROLES,C.F.,A
TORELLO, C.F.,B - PRADENC,F.C.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - BERGA, C.E.,B
Descansa - MANRESA, C.E.,E
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
FRUITOSENC, F.C.,C
R
Descansa
MOIA, C.E.,A - TONA, U.E.,B
Jornada 14 02-02-2020
MOIA, C.E.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
FOLGUEROLES,C.F.,A - CENTELLES, U.E.,B
PRADENC,F.C.,A - TARADELL, U.D.,A
BERGA, C.E.,B - TORELLO, C.F.,B
MANRESA, C.E.,E - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - Descansa
Descansa
R
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
TONA, U.E.,B - FRUITOSENC, F.C.,C
Jornada 15 09-02-2020
RIUDEPERES C.F. AT.,B - FOLGUEROLES,C.F.,A
CENTELLES, U.E.,B - PRADENC,F.C.,A
TARADELL, U.D.,A - BERGA, C.E.,B
TORELLO, C.F.,B - MANRESA, C.E.,E
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
Descansa
R
Descansa
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - TONA, U.E.,B
FRUITOSENC, F.C.,C - MOIA, C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - FRUITOSENC, F.C.,C
Descansa - TONA, U.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
R
Descansa
TORELLO, C.F.,B - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
TARADELL, U.D.,A - MANRESA, C.E.,E
CENTELLES, U.E.,B - BERGA, C.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,B - PRADENC,F.C.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A - MOIA, C.E.,A
Jornada 17 01-03-2020
MOIA, C.E.,A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
FRUITOSENC, F.C.,C - Descansa
TONA, U.E.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
Descansa
R
TORELLO, C.F.,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - TARADELL, U.D.,A
MANRESA, C.E.,E - CENTELLES, U.E.,B
BERGA, C.E.,B - RIUDEPERES C.F. AT.,B
PRADENC,F.C.,A - FOLGUEROLES,C.F.,A
Jornada 18 08-03-2020
Descansa - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - FRUITOSENC, F.C.,C
TORELLO, C.F.,B - TONA, U.E.,B
TARADELL, U.D.,A
R
Descansa
CENTELLES, U.E.,B - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B - MANRESA, C.E.,E
FOLGUEROLES,C.F.,A - BERGA, C.E.,B
PRADENC,F.C.,A - MOIA, C.E.,A
Jornada 19 15-03-2020
MOIA, C.E.,A - Descansa
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
FRUITOSENC, F.C.,C - TORELLO, C.F.,B
TONA, U.E.,B - TARADELL, U.D.,A
Descansa
R
CENTELLES, U.E.,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
MANRESA, C.E.,E - FOLGUEROLES,C.F.,A
BERGA, C.E.,B - PRADENC,F.C.,A
Jornada 20 22-03-2020
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - Descansa
TORELLO, C.F.,B - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
TARADELL, U.D.,A - FRUITOSENC, F.C.,C
CENTELLES, U.E.,B - TONA, U.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,B
R
Descansa
FOLGUEROLES,C.F.,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
PRADENC,F.C.,A - MANRESA, C.E.,E
BERGA, C.E.,B - MOIA, C.E.,A
Jornada 21 29-03-2020
MOIA, C.E.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
Descansa - TORELLO, C.F.,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - TARADELL, U.D.,A
FRUITOSENC, F.C.,C - CENTELLES, U.E.,B
TONA, U.E.,B - RIUDEPERES C.F. AT.,B
Descansa
R
FOLGUEROLES,C.F.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - PRADENC,F.C.,A
MANRESA, C.E.,E - BERGA, C.E.,B
Jornada 22 05-04-2020
TORELLO, C.F.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
TARADELL, U.D.,A - Descansa
CENTELLES, U.E.,B - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B - FRUITOSENC, F.C.,C
FOLGUEROLES,C.F.,A - TONA, U.E.,B
PRADENC,F.C.,A
R
Descansa
BERGA, C.E.,B - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
MANRESA, C.E.,E - MOIA, C.E.,A
Jornada 23 19-04-2020
MOIA, C.E.,A - TORELLO, C.F.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - TARADELL, U.D.,A
Descansa - CENTELLES, U.E.,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
FRUITOSENC, F.C.,C - FOLGUEROLES,C.F.,A
TONA, U.E.,B - PRADENC,F.C.,A
Descansa
R
BERGA, C.E.,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - MANRESA, C.E.,E
Jornada 24 26-04-2020
TARADELL, U.D.,A - TORELLO, C.F.,B
CENTELLES, U.E.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
RIUDEPERES C.F. AT.,B - Descansa
FOLGUEROLES,C.F.,A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
PRADENC,F.C.,A - FRUITOSENC, F.C.,C
BERGA, C.E.,B - TONA, U.E.,B
MANRESA, C.E.,E
R
Descansa
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - MOIA, C.E.,A
Jornada 25 03-05-2020
MOIA, C.E.,A - TARADELL, U.D.,A
TORELLO, C.F.,B - CENTELLES, U.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - RIUDEPERES C.F. AT.,B
Descansa - FOLGUEROLES,C.F.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - PRADENC,F.C.,A
FRUITOSENC, F.C.,C - BERGA, C.E.,B
TONA, U.E.,B - MANRESA, C.E.,E
Descansa
R
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
Jornada 26 10-05-2020
CENTELLES, U.E.,B - TARADELL, U.D.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B - TORELLO, C.F.,B
FOLGUEROLES,C.F.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
PRADENC,F.C.,A - Descansa
BERGA, C.E.,B - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
MANRESA, C.E.,E - FRUITOSENC, F.C.,C
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - TONA, U.E.,B
Descansa
R
MOIA, C.E.,A
Jornada 27 17-05-2020
MOIA, C.E.,A - CENTELLES, U.E.,B
TARADELL, U.D.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
TORELLO, C.F.,B - FOLGUEROLES,C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - PRADENC,F.C.,A
Descansa - BERGA, C.E.,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - MANRESA, C.E.,E
FRUITOSENC, F.C.,C - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
TONA, U.E.,B
R
Descansa
Jornada 28 24-05-2020
RIUDEPERES C.F. AT.,B - CENTELLES, U.E.,B
FOLGUEROLES,C.F.,A - TARADELL, U.D.,A
PRADENC,F.C.,A - TORELLO, C.F.,B
BERGA, C.E.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
MANRESA, C.E.,E - Descansa
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
Descansa
R
FRUITOSENC, F.C.,C
TONA, U.E.,B - MOIA, C.E.,A
Jornada 29 31-05-2020
RIUDEPERES C.F. AT.,B - MOIA, C.E.,A
CENTELLES, U.E.,B - FOLGUEROLES,C.F.,A
TARADELL, U.D.,A - PRADENC,F.C.,A
TORELLO, C.F.,B - BERGA, C.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - MANRESA, C.E.,E
Descansa - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
R
Descansa
FRUITOSENC, F.C.,C - TONA, U.E.,B
Jornada 30 07-06-2020
FOLGUEROLES,C.F.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
PRADENC,F.C.,A - CENTELLES, U.E.,B
BERGA, C.E.,B - TARADELL, U.D.,A
MANRESA, C.E.,E - TORELLO, C.F.,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
Descansa
R
Descansa
TONA, U.E.,B - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
MOIA, C.E.,A - FRUITOSENC, F.C.,C
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.