Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil segona divisio | grup 35

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C 81 GRANOLLERS, E.C.,E
ALELLA, C.F.,A 70 MOLLETENSE, U.D.,C
CARDEDEU, F.C.,C 40 CABRILS, C.E.,B
ARGENTONA, C.F.,D 31 CIRERA, U.D.,B
LA LLANTIA, A.D,B 14 AMETLLA VALLES, C.F.,B
JUVENTUS, A.C.,A 60 VILASSAR DALT, C.E.,E
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
Descansa - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
Jornada 2 20-10-2019
GRANOLLERS, E.C.,E - Descansa
ALELLA, C.F.,A 61 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
CABRILS, C.E.,B 01 MOLLETENSE, U.D.,C
CIRERA, U.D.,B 06 CARDEDEU, F.C.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 03 ARGENTONA, C.F.,D
VILASSAR DALT, C.E.,E 61 LA LLANTIA, A.D,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 06 JUVENTUS, A.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 23 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
Jornada 3 27-10-2019
GRANOLLERS, E.C.,E 24 ALELLA, C.F.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C 80 CABRILS, C.E.,B
CIRERA, U.D.,B 40 MOLLETENSE, U.D.,C
CARDEDEU, F.C.,C 50 AMETLLA VALLES, C.F.,B
ARGENTONA, C.F.,D 55 VILASSAR DALT, C.E.,E
LA LLANTIA, A.D,B 04 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
JUVENTUS, A.C.,A 23 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
Descansa - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
Jornada 4 03-11-2019
ALELLA, C.F.,A - Descansa
CABRILS, C.E.,B 12 GRANOLLERS, E.C.,E
CIRERA, U.D.,B 11 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 30 MOLLETENSE, U.D.,C
VILASSAR DALT, C.E.,E 14 CARDEDEU, F.C.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 27 ARGENTONA, C.F.,D
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 80 LA LLANTIA, A.D,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 32 JUVENTUS, A.C.,A
Jornada 5 10-11-2019
ALELLA, C.F.,A 51 CABRILS, C.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,E 08 CIRERA, U.D.,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C 50 AMETLLA VALLES, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,C 23 VILASSAR DALT, C.E.,E
CARDEDEU, F.C.,C 50 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
ARGENTONA, C.F.,D 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
LA LLANTIA, A.D,B 06 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
Descansa - JUVENTUS, A.C.,A
Jornada 6 17-11-2019
CABRILS, C.E.,B - Descansa
CIRERA, U.D.,B 02 ALELLA, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 21 GRANOLLERS, E.C.,E
VILASSAR DALT, C.E.,E 30 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 31 MOLLETENSE, U.D.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 32 CARDEDEU, F.C.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 02 ARGENTONA, C.F.,D
JUVENTUS, A.C.,A 70 LA LLANTIA, A.D,B
Jornada 7 24-11-2019
CABRILS, C.E.,B 01 CIRERA, U.D.,B
ALELLA, C.F.,A 30 AMETLLA VALLES, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,E 04 VILASSAR DALT, C.E.,E
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
MOLLETENSE, U.D.,C 13 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
CARDEDEU, F.C.,C 60 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
ARGENTONA, C.F.,D 36 JUVENTUS, A.C.,A
Descansa - LA LLANTIA, A.D,B
Jornada 8 01-12-2019
CIRERA, U.D.,B - Descansa
AMETLLA VALLES, C.F.,B 31 CABRILS, C.E.,B
VILASSAR DALT, C.E.,E 43 ALELLA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 10 GRANOLLERS, E.C.,E
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 31 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 21 MOLLETENSE, U.D.,C
JUVENTUS, A.C.,A 01 CARDEDEU, F.C.,C
LA LLANTIA, A.D,B 16 ARGENTONA, C.F.,D
Jornada 9 15-12-2019
CIRERA, U.D.,B 23 AMETLLA VALLES, C.F.,B
CABRILS, C.E.,B 15 VILASSAR DALT, C.E.,E
ALELLA, C.F.,A 50 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
GRANOLLERS, E.C.,E 04 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C 01 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
MOLLETENSE, U.D.,C 03 JUVENTUS, A.C.,A
CARDEDEU, F.C.,C 130 LA LLANTIA, A.D,B
Descansa - ARGENTONA, C.F.,D
Jornada 10 22-12-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,B - Descansa
VILASSAR DALT, C.E.,E 30 CIRERA, U.D.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 22 CABRILS, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 23 ALELLA, C.F.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 41 GRANOLLERS, E.C.,E
JUVENTUS, A.C.,A 62 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
LA LLANTIA, A.D,B 17 MOLLETENSE, U.D.,C
ARGENTONA, C.F.,D 11 CARDEDEU, F.C.,C
Jornada 11 12-01-2020
AMETLLA VALLES, C.F.,B 11 VILASSAR DALT, C.E.,E
CIRERA, U.D.,B 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
CABRILS, C.E.,B 14 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
ALELLA, C.F.,A 40 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
GRANOLLERS, E.C.,E 06 JUVENTUS, A.C.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C 50 LA LLANTIA, A.D,B
MOLLETENSE, U.D.,C 02 ARGENTONA, C.F.,D
Descansa - CARDEDEU, F.C.,C
Jornada 12 19-01-2020
VILASSAR DALT, C.E.,E - Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 11 AMETLLA VALLES, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 43 CIRERA, U.D.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 21 CABRILS, C.E.,B
JUVENTUS, A.C.,A 21 ALELLA, C.F.,A
LA LLANTIA, A.D,B 10 GRANOLLERS, E.C.,E
ARGENTONA, C.F.,D 30 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
CARDEDEU, F.C.,C 30 MOLLETENSE, U.D.,C
Jornada 13 26-01-2020
VILASSAR DALT, C.E.,E 50 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 14 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
CIRERA, U.D.,B 13 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
CABRILS, C.E.,B 08 JUVENTUS, A.C.,A
ALELLA, C.F.,A 111 LA LLANTIA, A.D,B
GRANOLLERS, E.C.,E 02 ARGENTONA, C.F.,D
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C 12 CARDEDEU, F.C.,C
Descansa - MOLLETENSE, U.D.,C
Jornada 14 02-02-2020
Descansa - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 81 VILASSAR DALT, C.E.,E
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 31 AMETLLA VALLES, C.F.,B
JUVENTUS, A.C.,A 52 CIRERA, U.D.,B
LA LLANTIA, A.D,B 00 CABRILS, C.E.,B
ARGENTONA, C.F.,D 14 ALELLA, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,C 40 GRANOLLERS, E.C.,E
MOLLETENSE, U.D.,C 21 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
Jornada 15 09-02-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 04 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
VILASSAR DALT, C.E.,E 31 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 02 JUVENTUS, A.C.,A
CIRERA, U.D.,B 60 LA LLANTIA, A.D,B
CABRILS, C.E.,B 15 ARGENTONA, C.F.,D
ALELLA, C.F.,A 41 CARDEDEU, F.C.,C
GRANOLLERS, E.C.,E 20 MOLLETENSE, U.D.,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
GRANOLLERS, E.C.,E 02 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
MOLLETENSE, U.D.,C 14 ALELLA, C.F.,A
CABRILS, C.E.,B 02 CARDEDEU, F.C.,C
CIRERA, U.D.,B 11 ARGENTONA, C.F.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B 41 LA LLANTIA, A.D,B
VILASSAR DALT, C.E.,E 08 JUVENTUS, A.C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 04 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - GRANOLLERS, E.C.,E
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C 13 ALELLA, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,C 13 CABRILS, C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,C 40 CIRERA, U.D.,B
ARGENTONA, C.F.,D 20 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LA LLANTIA, A.D,B 03 VILASSAR DALT, C.E.,E
JUVENTUS, A.C.,A 90 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 35 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
Jornada 18 08-03-2020
ALELLA, C.F.,A 120 GRANOLLERS, E.C.,E
CABRILS, C.E.,B 21 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
MOLLETENSE, U.D.,C 01 CIRERA, U.D.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 15 CARDEDEU, F.C.,C
VILASSAR DALT, C.E.,E 11 ARGENTONA, C.F.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 30 LA LLANTIA, A.D,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 21 JUVENTUS, A.C.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C - Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - ALELLA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,E - CABRILS, C.E.,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C - CIRERA, U.D.,B
MOLLETENSE, U.D.,C - AMETLLA VALLES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C - VILASSAR DALT, C.E.,E
ARGENTONA, C.F.,D - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
LA LLANTIA, A.D,B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
JUVENTUS, A.C.,A - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
Jornada 20 22-03-2020
CABRILS, C.E.,B - ALELLA, C.F.,A
CIRERA, U.D.,B - GRANOLLERS, E.C.,E
AMETLLA VALLES, C.F.,B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
VILASSAR DALT, C.E.,E - MOLLETENSE, U.D.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C - CARDEDEU, F.C.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D - ARGENTONA, C.F.,D
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C - LA LLANTIA, A.D,B
JUVENTUS, A.C.,A - Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - CABRILS, C.E.,B
ALELLA, C.F.,A - CIRERA, U.D.,B
GRANOLLERS, E.C.,E - AMETLLA VALLES, C.F.,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C - VILASSAR DALT, C.E.,E
MOLLETENSE, U.D.,C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
CARDEDEU, F.C.,C - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
ARGENTONA, C.F.,D - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
LA LLANTIA, A.D,B - JUVENTUS, A.C.,A
Jornada 22 05-04-2020
CIRERA, U.D.,B - CABRILS, C.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B - ALELLA, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,E - GRANOLLERS, E.C.,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D - MOLLETENSE, U.D.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C - CARDEDEU, F.C.,C
JUVENTUS, A.C.,A - ARGENTONA, C.F.,D
LA LLANTIA, A.D,B - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - CIRERA, U.D.,B
CABRILS, C.E.,B - AMETLLA VALLES, C.F.,B
ALELLA, C.F.,A - VILASSAR DALT, C.E.,E
GRANOLLERS, E.C.,E - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
MOLLETENSE, U.D.,C - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
CARDEDEU, F.C.,C - JUVENTUS, A.C.,A
ARGENTONA, C.F.,D - LA LLANTIA, A.D,B
Jornada 24 26-04-2020
AMETLLA VALLES, C.F.,B - CIRERA, U.D.,B
VILASSAR DALT, C.E.,E - CABRILS, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C - ALELLA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D - GRANOLLERS, E.C.,E
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
JUVENTUS, A.C.,A - MOLLETENSE, U.D.,C
LA LLANTIA, A.D,B - CARDEDEU, F.C.,C
ARGENTONA, C.F.,D - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - AMETLLA VALLES, C.F.,B
CIRERA, U.D.,B - VILASSAR DALT, C.E.,E
CABRILS, C.E.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
ALELLA, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
GRANOLLERS, E.C.,E - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C - JUVENTUS, A.C.,A
MOLLETENSE, U.D.,C - LA LLANTIA, A.D,B
CARDEDEU, F.C.,C - ARGENTONA, C.F.,D
Jornada 26 10-05-2020
VILASSAR DALT, C.E.,E - AMETLLA VALLES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C - CIRERA, U.D.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D - CABRILS, C.E.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C - ALELLA, C.F.,A
JUVENTUS, A.C.,A - GRANOLLERS, E.C.,E
LA LLANTIA, A.D,B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
ARGENTONA, C.F.,D - MOLLETENSE, U.D.,C
CARDEDEU, F.C.,C - Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa - VILASSAR DALT, C.E.,E
AMETLLA VALLES, C.F.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
CIRERA, U.D.,B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
CABRILS, C.E.,B - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
ALELLA, C.F.,A - JUVENTUS, A.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,E - LA LLANTIA, A.D,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C - ARGENTONA, C.F.,D
MOLLETENSE, U.D.,C - CARDEDEU, F.C.,C
Jornada 28 24-05-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C - VILASSAR DALT, C.E.,E
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D - AMETLLA VALLES, C.F.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C - CIRERA, U.D.,B
JUVENTUS, A.C.,A - CABRILS, C.E.,B
LA LLANTIA, A.D,B - ALELLA, C.F.,A
ARGENTONA, C.F.,D - GRANOLLERS, E.C.,E
CARDEDEU, F.C.,C - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
MOLLETENSE, U.D.,C - Descansa
Jornada 29 31-05-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C - Descansa
VILASSAR DALT, C.E.,E - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
CIRERA, U.D.,B - JUVENTUS, A.C.,A
CABRILS, C.E.,B - LA LLANTIA, A.D,B
ALELLA, C.F.,A - ARGENTONA, C.F.,D
GRANOLLERS, E.C.,E - CARDEDEU, F.C.,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C - MOLLETENSE, U.D.,C
Jornada 30 07-06-2020
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C - VILASSAR DALT, C.E.,E
JUVENTUS, A.C.,A - AMETLLA VALLES, C.F.,B
LA LLANTIA, A.D,B - CIRERA, U.D.,B
ARGENTONA, C.F.,D - CABRILS, C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,C - ALELLA, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,C - GRANOLLERS, E.C.,E
Descansa - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.