Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil segona divisio | grup 41

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 19 AMETLLA VALLES, C.F.,A
MONTORNES, C.F. ,B 90 CANOVELLES, U.E.,B
Descansa
R
LLINARS, C.E.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 22 LOURDES, U.D.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 17 BELLAVISTA MILAN, C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 91 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
GRANOLLERS, E.C.,D 52 MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 2 20-10-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,A 111 MOLLETENSE, U.D.,B
CANOVELLES, U.E.,B 34 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
LLINARS, C.E.,B 012 MONTORNES, C.F. ,B
LOURDES, U.D.,B
R
Descansa
BELLAVISTA MILAN, C.,A 23 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 02 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 33 LES FRANQUESES, C.F.,C
GRANOLLERS, E.C.,D 21 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 3 27-10-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,A 160 CANOVELLES, U.E.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 61 LLINARS, C.E.,B
MONTORNES, C.F. ,B 53 LOURDES, U.D.,B
Descansa
R
BELLAVISTA MILAN, C.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 20 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 12 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LES FRANQUESES, C.F.,C 23 GRANOLLERS, E.C.,D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 10 MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 4 03-11-2019
CANOVELLES, U.E.,B 32 MOLLETENSE, U.D.,B
LLINARS, C.E.,B 018 AMETLLA VALLES, C.F.,A
LOURDES, U.D.,B 20 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 34 MONTORNES, C.F. ,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B
R
Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 07 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
GRANOLLERS, E.C.,D 70 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - LES FRANQUESES, C.F.,C
Jornada 5 10-11-2019
CANOVELLES, U.E.,B 11 LLINARS, C.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A 51 LOURDES, U.D.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 25 BELLAVISTA MILAN, C.,A
MONTORNES, C.F. ,B 111 CALDES MONTBUI, C.F.,B
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 33 GRANOLLERS, E.C.,D
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 31 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MOLLETENSE, U.D.,B 12 LES FRANQUESES, C.F.,C
Jornada 6 17-11-2019
LLINARS, C.E.,B - MOLLETENSE, U.D.,B
LOURDES, U.D.,B - CANOVELLES, U.E.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A - AMETLLA VALLES, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - MONTORNES, C.F. ,B
GRANOLLERS, E.C.,D
R
Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LES FRANQUESES, C.F.,C - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
Jornada 7 24-11-2019
LLINARS, C.E.,B - LOURDES, U.D.,B
CANOVELLES, U.E.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
MONTORNES, C.F. ,B - GRANOLLERS, E.C.,D
Descansa
R
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - LES FRANQUESES, C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,B - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
Jornada 8 01-12-2019
LOURDES, U.D.,B - MOLLETENSE, U.D.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A - LLINARS, C.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B - CANOVELLES, U.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - AMETLLA VALLES, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,D - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - MONTORNES, C.F. ,B
LES FRANQUESES, C.F.,C
R
Descansa
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
Jornada 9 15-12-2019
LOURDES, U.D.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLINARS, C.E.,B - CALDES MONTBUI, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
AMETLLA VALLES, C.F.,A - GRANOLLERS, E.C.,D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MONTORNES, C.F. ,B - LES FRANQUESES, C.F.,C
Descansa
R
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
MOLLETENSE, U.D.,B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
Jornada 10 22-12-2019
BELLAVISTA MILAN, C.,A - MOLLETENSE, U.D.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B - LOURDES, U.D.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - LLINARS, C.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,D - CANOVELLES, U.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - AMETLLA VALLES, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C - MONTORNES, C.F. ,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
R
Descansa
Jornada 11 12-01-2020
BELLAVISTA MILAN, C.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,B
LOURDES, U.D.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LLINARS, C.E.,B - GRANOLLERS, E.C.,D
CANOVELLES, U.E.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A - LES FRANQUESES, C.F.,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
MONTORNES, C.F. ,B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MOLLETENSE, U.D.,B
R
Descansa
Jornada 12 19-01-2020
CALDES MONTBUI, C.F.,B - MOLLETENSE, U.D.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - BELLAVISTA MILAN, C.,A
GRANOLLERS, E.C.,D - LOURDES, U.D.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - LLINARS, C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C - CANOVELLES, U.E.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C - AMETLLA VALLES, C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
Descansa
R
MONTORNES, C.F. ,B
Jornada 13 26-01-2020
CALDES MONTBUI, C.F.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
BELLAVISTA MILAN, C.,A - GRANOLLERS, E.C.,D
LOURDES, U.D.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LLINARS, C.E.,B - LES FRANQUESES, C.F.,C
CANOVELLES, U.E.,B - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
R
Descansa
MOLLETENSE, U.D.,B - MONTORNES, C.F. ,B
Jornada 14 02-02-2020
MOLLETENSE, U.D.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
GRANOLLERS, E.C.,D - CALDES MONTBUI, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C - LOURDES, U.D.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C - LLINARS, C.E.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - CANOVELLES, U.E.,B
Descansa
R
AMETLLA VALLES, C.F.,A
MONTORNES, C.F. ,B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
Jornada 15 09-02-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - GRANOLLERS, E.C.,D
CALDES MONTBUI, C.F.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - LES FRANQUESES, C.F.,C
LOURDES, U.D.,B - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
LLINARS, C.E.,B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
CANOVELLES, U.E.,B
R
Descansa
AMETLLA VALLES, C.F.,A - MONTORNES, C.F. ,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A - MOLLETENSE, U.D.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
AMETLLA VALLES, C.F.,A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
CANOVELLES, U.E.,B - MONTORNES, C.F. ,B
LLINARS, C.E.,B
R
Descansa
LOURDES, U.D.,B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,B - LES FRANQUESES, C.F.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MOLLETENSE, U.D.,B - GRANOLLERS, E.C.,D
Jornada 17 01-03-2020
MOLLETENSE, U.D.,B - AMETLLA VALLES, C.F.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A - CANOVELLES, U.E.,B
MONTORNES, C.F. ,B - LLINARS, C.E.,B
Descansa
R
LOURDES, U.D.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C - CALDES MONTBUI, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - GRANOLLERS, E.C.,D
Jornada 18 08-03-2020
CANOVELLES, U.E.,B - AMETLLA VALLES, C.F.,A
LLINARS, C.E.,B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
LOURDES, U.D.,B - MONTORNES, C.F. ,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A
R
Descansa
CALDES MONTBUI, C.F.,B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
GRANOLLERS, E.C.,D - LES FRANQUESES, C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 19 15-03-2020
MOLLETENSE, U.D.,B - CANOVELLES, U.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A - LLINARS, C.E.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A - LOURDES, U.D.,B
MONTORNES, C.F. ,B - BELLAVISTA MILAN, C.,A
Descansa
R
CALDES MONTBUI, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C - GRANOLLERS, E.C.,D
LES FRANQUESES, C.F.,C - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 20 22-03-2020
LLINARS, C.E.,B - CANOVELLES, U.E.,B
LOURDES, U.D.,B - AMETLLA VALLES, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B - MONTORNES, C.F. ,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
R
Descansa
GRANOLLERS, E.C.,D - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
LES FRANQUESES, C.F.,C - MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 21 29-03-2020
MOLLETENSE, U.D.,B - LLINARS, C.E.,B
CANOVELLES, U.E.,B - LOURDES, U.D.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A - CALDES MONTBUI, C.F.,B
MONTORNES, C.F. ,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
Descansa
R
GRANOLLERS, E.C.,D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C - LES FRANQUESES, C.F.,C
Jornada 22 05-04-2020
LOURDES, U.D.,B - LLINARS, C.E.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A - CANOVELLES, U.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B - AMETLLA VALLES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
GRANOLLERS, E.C.,D - MONTORNES, C.F. ,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
R
Descansa
LES FRANQUESES, C.F.,C - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C - MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 23 19-04-2020
MOLLETENSE, U.D.,B - LOURDES, U.D.,B
LLINARS, C.E.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,A
CANOVELLES, U.E.,B - CALDES MONTBUI, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A - GRANOLLERS, E.C.,D
MONTORNES, C.F. ,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Descansa
R
LES FRANQUESES, C.F.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
Jornada 24 26-04-2020
BELLAVISTA MILAN, C.,A - LOURDES, U.D.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B - LLINARS, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - CANOVELLES, U.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,D - AMETLLA VALLES, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
LES FRANQUESES, C.F.,C - MONTORNES, C.F. ,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
R
Descansa
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 25 03-05-2020
MOLLETENSE, U.D.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,A
LOURDES, U.D.,B - CALDES MONTBUI, C.F.,B
LLINARS, C.E.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
CANOVELLES, U.E.,B - GRANOLLERS, E.C.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A - LES FRANQUESES, C.F.,C
MONTORNES, C.F. ,B - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
Descansa
R
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
Jornada 26 10-05-2020
CALDES MONTBUI, C.F.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - LOURDES, U.D.,B
GRANOLLERS, E.C.,D - LLINARS, C.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - CANOVELLES, U.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C - AMETLLA VALLES, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - MONTORNES, C.F. ,B
Descansa
R
MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 27 17-05-2020
MOLLETENSE, U.D.,B - CALDES MONTBUI, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LOURDES, U.D.,B - GRANOLLERS, E.C.,D
LLINARS, C.E.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
CANOVELLES, U.E.,B - LES FRANQUESES, C.F.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MONTORNES, C.F. ,B
R
Descansa
Jornada 28 24-05-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - CALDES MONTBUI, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,D - BELLAVISTA MILAN, C.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - LOURDES, U.D.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C - LLINARS, C.E.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C - CANOVELLES, U.E.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - AMETLLA VALLES, C.F.,A
Descansa
R
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
MONTORNES, C.F. ,B - MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 29 31-05-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D - MOLLETENSE, U.D.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B - GRANOLLERS, E.C.,D
BELLAVISTA MILAN, C.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LOURDES, U.D.,B - LES FRANQUESES, C.F.,C
LLINARS, C.E.,B - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
CANOVELLES, U.E.,B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A
R
Descansa
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A - MONTORNES, C.F. ,B
Jornada 30 07-06-2020
GRANOLLERS, E.C.,D - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - CALDES MONTBUI, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C - BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C - LOURDES, U.D.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - LLINARS, C.E.,B
Descansa
R
CANOVELLES, U.E.,B
MONTORNES, C.F. ,B - AMETLLA VALLES, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.