Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil segona divisio | grup 47

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C 22 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 15 RIPOLLET, C.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 18 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
SABADELL F.C., C.E.,E 16 ROUREDA, V.D.F.,A
POLINYA, AT.,B 18 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 26 LA ROMANICA, C.F.,A
ESCOLA F. SABADELL,C 110 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E
Descansa - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
Jornada 2 20-10-2019
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - Descansa
RIPOLLET, C.F.,B 113 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 130 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
ROUREDA, V.D.F.,A 71 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 60 SABADELL F.C., C.E.,E
LA ROMANICA, C.F.,A 84 POLINYA, AT.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E 15 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 31 ESCOLA F. SABADELL,C
Jornada 3 27-10-2019
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 42 RIPOLLET, C.F.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C 010 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 16 ROUREDA, V.D.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 05 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
SABADELL F.C., C.E.,E 13 LA ROMANICA, C.F.,A
POLINYA, AT.,B 120 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 14 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
Descansa - ESCOLA F. SABADELL,C
Jornada 4 03-11-2019
RIPOLLET, C.F.,B - Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 70 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
ROUREDA, V.D.F.,A 52 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 41 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
LA ROMANICA, C.F.,A 73 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E 19 SABADELL F.C., C.E.,E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 83 POLINYA, AT.,B
ESCOLA F. SABADELL,C 61 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
Jornada 5 10-11-2019
RIPOLLET, C.F.,B 02 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 62 ROUREDA, V.D.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C 05 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 02 LA ROMANICA, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 131 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E
SABADELL F.C., C.E.,E 54 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
POLINYA, AT.,B 11 ESCOLA F. SABADELL,C
Descansa - CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
Jornada 6 17-11-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C - Descansa
ROUREDA, V.D.F.,A 11 RIPOLLET, C.F.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 02 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
LA ROMANICA, C.F.,A 63 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E 07 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 80 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
ESCOLA F. SABADELL,C 40 SABADELL F.C., C.E.,E
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 32 POLINYA, AT.,B
Jornada 7 24-11-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 30 ROUREDA, V.D.F.,A
RIPOLLET, C.F.,B 25 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 32 LA ROMANICA, C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C 64 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 15 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 24 ESCOLA F. SABADELL,C
SABADELL F.C., C.E.,E 51 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
Descansa - POLINYA, AT.,B
Jornada 8 01-12-2019
ROUREDA, V.D.F.,A - Descansa
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 03 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
LA ROMANICA, C.F.,A 42 RIPOLLET, C.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E 18 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 55 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C
ESCOLA F. SABADELL,C 11 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 26 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
POLINYA, AT.,B 21 SABADELL F.C., C.E.,E
Jornada 9 15-12-2019
ROUREDA, V.D.F.,A 11 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 20 LA ROMANICA, C.F.,A
RIPOLLET, C.F.,B 141 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 22 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C 22 ESCOLA F. SABADELL,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 23 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 42 POLINYA, AT.,B
Descansa - SABADELL F.C., C.E.,E
Jornada 10 22-12-2019
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C - Descansa
LA ROMANICA, C.F.,A 13 ROUREDA, V.D.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E 017 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 41 RIPOLLET, C.F.,B
ESCOLA F. SABADELL,C 34 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 24 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C
POLINYA, AT.,B 22 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
SABADELL F.C., C.E.,E 41 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 11 12-01-2020
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 13 LA ROMANICA, C.F.,A
ROUREDA, V.D.F.,A 111 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 40 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
RIPOLLET, C.F.,B 41 ESCOLA F. SABADELL,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 101 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C 33 POLINYA, AT.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 31 SABADELL F.C., C.E.,E
Descansa - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 12 19-01-2020
LA ROMANICA, C.F.,A - Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E 16 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 30 ROUREDA, V.D.F.,A
ESCOLA F. SABADELL,C 04 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 22 RIPOLLET, C.F.,B
POLINYA, AT.,B 16 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
SABADELL F.C., C.E.,E 60 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 32 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
Jornada 13 26-01-2020
LA ROMANICA, C.F.,A 70 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 62 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
ROUREDA, V.D.F.,A 10 ESCOLA F. SABADELL,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 160 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
RIPOLLET, C.F.,B 101 POLINYA, AT.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 50 SABADELL F.C., C.E.,E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Descansa - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
Jornada 14 02-02-2020
Descansa - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 22 LA ROMANICA, C.F.,A
ESCOLA F. SABADELL,C 02 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 27 ROUREDA, V.D.F.,A
POLINYA, AT.,B 07 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
SABADELL F.C., C.E.,E 72 RIPOLLET, C.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 35 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 61 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C
Jornada 15 09-02-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E 014 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
LA ROMANICA, C.F.,A 51 ESCOLA F. SABADELL,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 50 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
ROUREDA, V.D.F.,A 40 POLINYA, AT.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 50 SABADELL F.C., C.E.,E
RIPOLLET, C.F.,B 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 05 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 20 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C
RIPOLLET, C.F.,B 32 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 90 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
ROUREDA, V.D.F.,A 30 SABADELL F.C., C.E.,E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 82 POLINYA, AT.,B
LA ROMANICA, C.F.,A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E 09 ESCOLA F. SABADELL,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C 26 RIPOLLET, C.F.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 011 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 23 ROUREDA, V.D.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,E 22 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
POLINYA, AT.,B 16 LA ROMANICA, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 73 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E
ESCOLA F. SABADELL,C 15 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
Jornada 18 08-03-2020
RIPOLLET, C.F.,B 37 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 70 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C
ROUREDA, V.D.F.,A 81 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 51 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
LA ROMANICA, C.F.,A 42 SABADELL F.C., C.E.,E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E 05 POLINYA, AT.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C 60 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
ESCOLA F. SABADELL,C - Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - RIPOLLET, C.F.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C - ROUREDA, V.D.F.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - LA ROMANICA, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,E - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E
POLINYA, AT.,B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E - ESCOLA F. SABADELL,C
Jornada 20 22-03-2020
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C - RIPOLLET, C.F.,B
ROUREDA, V.D.F.,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C
LA ROMANICA, C.F.,A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - SABADELL F.C., C.E.,E
ESCOLA F. SABADELL,C - POLINYA, AT.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E - Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
RIPOLLET, C.F.,B - ROUREDA, V.D.F.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C - LA ROMANICA, C.F.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
SABADELL F.C., C.E.,E - ESCOLA F. SABADELL,C
POLINYA, AT.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
Jornada 22 05-04-2020
ROUREDA, V.D.F.,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C - RIPOLLET, C.F.,B
LA ROMANICA, C.F.,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
ESCOLA F. SABADELL,C - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E - SABADELL F.C., C.E.,E
POLINYA, AT.,B - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - ROUREDA, V.D.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
RIPOLLET, C.F.,B - LA ROMANICA, C.F.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D - ESCOLA F. SABADELL,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
SABADELL F.C., C.E.,E - POLINYA, AT.,B
Jornada 24 26-04-2020
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C - ROUREDA, V.D.F.,A
LA ROMANICA, C.F.,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E - RIPOLLET, C.F.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
ESCOLA F. SABADELL,C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
POLINYA, AT.,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
SABADELL F.C., C.E.,E - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
ROUREDA, V.D.F.,A - LA ROMANICA, C.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E
RIPOLLET, C.F.,B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - ESCOLA F. SABADELL,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C - CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D - POLINYA, AT.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - SABADELL F.C., C.E.,E
Jornada 26 10-05-2020
LA ROMANICA, C.F.,A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E - ROUREDA, V.D.F.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
ESCOLA F. SABADELL,C - RIPOLLET, C.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
POLINYA, AT.,B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C
SABADELL F.C., C.E.,E - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa - LA ROMANICA, C.F.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E
ROUREDA, V.D.F.,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C - ESCOLA F. SABADELL,C
RIPOLLET, C.F.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - POLINYA, AT.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C - SABADELL F.C., C.E.,E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 28 24-05-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E - LA ROMANICA, C.F.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
ESCOLA F. SABADELL,C - ROUREDA, V.D.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
POLINYA, AT.,B - RIPOLLET, C.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,E - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D - Descansa
Jornada 29 31-05-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E - Descansa
LA ROMANICA, C.F.,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C - ESCOLA F. SABADELL,C
ROUREDA, V.D.F.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C - POLINYA, AT.,B
RIPOLLET, C.F.,B - SABADELL F.C., C.E.,E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
Jornada 30 07-06-2020
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,E
ESCOLA F. SABADELL,C - LA ROMANICA, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C
POLINYA, AT.,B - ROUREDA, V.D.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,E - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - RIPOLLET, C.F.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
Descansa - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,C
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.