Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil segona divisio | grup 6

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
RACING BLANENC F.C.,B 33 MAÇANET SELVA, U.E.,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 41 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 14 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
CASSA, U.D.,B 60 TORDERA, C.F.,B
LLAGOSTERA, U.E.,D 05 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
FARNERS, C.E.,B 09 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
ANGLES C.E.,A 22 CAL AGUIDO, A.D.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 42 RIUDARENES 2005 CE.,A
Jornada 2 13-10-2019
MAÇANET SELVA, U.E.,A 114 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 92 RACING BLANENC F.C.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 20 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
TORDERA, C.F.,B 42 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 35 CASSA, U.D.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 20 LLAGOSTERA, U.E.,D
CAL AGUIDO, A.D.,B 80 FARNERS, C.E.,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 54 ANGLES C.E.,A
Jornada 3 20-10-2019
MAÇANET SELVA, U.E.,A 27 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
RACING BLANENC F.C.,B 25 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 23 TORDERA, C.F.,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 12 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
CASSA, U.D.,B 22 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
LLAGOSTERA, U.E.,D 25 CAL AGUIDO, A.D.,B
FARNERS, C.E.,B 44 RIUDARENES 2005 CE.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 23 ANGLES C.E.,A
Jornada 4 27-10-2019
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 14 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 41 MAÇANET SELVA, U.E.,A
TORDERA, C.F.,B 31 RACING BLANENC F.C.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 15 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 90 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
CAL AGUIDO, A.D.,B 22 CASSA, U.D.,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 113 LLAGOSTERA, U.E.,D
ANGLES C.E.,A 100 FARNERS, C.E.,B
Jornada 5 03-11-2019
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 32 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
MAÇANET SELVA, U.E.,A 36 TORDERA, C.F.,B
RACING BLANENC F.C.,B 05 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 22 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 22 CAL AGUIDO, A.D.,B
CASSA, U.D.,B 06 RIUDARENES 2005 CE.,A
LLAGOSTERA, U.E.,D 07 ANGLES C.E.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 91 FARNERS, C.E.,B
Jornada 6 10-11-2019
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 13 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
TORDERA, C.F.,B 22 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 61 MAÇANET SELVA, U.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 90 RACING BLANENC F.C.,B
CAL AGUIDO, A.D.,B 33 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 73 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
ANGLES C.E.,A 60 CASSA, U.D.,B
FARNERS, C.E.,B 05 LLAGOSTERA, U.E.,D
Jornada 7 17-11-2019
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 23 TORDERA, C.F.,B
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 42 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
MAÇANET SELVA, U.E.,A 08 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
RACING BLANENC F.C.,B 43 CAL AGUIDO, A.D.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 27 RIUDARENES 2005 CE.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 06 ANGLES C.E.,A
CASSA, U.D.,B 71 FARNERS, C.E.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 60 LLAGOSTERA, U.E.,D
Jornada 8 24-11-2019
TORDERA, C.F.,B 05 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 22 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 81 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
CAL AGUIDO, A.D.,B 53 MAÇANET SELVA, U.E.,A
RIUDARENES 2005 CE.,A 112 RACING BLANENC F.C.,B
ANGLES C.E.,A 21 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
FARNERS, C.E.,B 06 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
LLAGOSTERA, U.E.,D 32 CASSA, U.D.,B
Jornada 9 01-12-2019
TORDERA, C.F.,B 34 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 03 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 32 CAL AGUIDO, A.D.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,A 07 RIUDARENES 2005 CE.,A
RACING BLANENC F.C.,B 23 ANGLES C.E.,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 52 FARNERS, C.E.,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 21 LLAGOSTERA, U.E.,D
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 20 CASSA, U.D.,B
Jornada 10 15-12-2019
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 40 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 81 TORDERA, C.F.,B
CAL AGUIDO, A.D.,B 25 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
RIUDARENES 2005 CE.,A 53 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
ANGLES C.E.,A 50 MAÇANET SELVA, U.E.,A
FARNERS, C.E.,B 04 RACING BLANENC F.C.,B
LLAGOSTERA, U.E.,D 14 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
CASSA, U.D.,B 40 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 11 22-12-2019
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 17 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
TORDERA, C.F.,B 41 CAL AGUIDO, A.D.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 23 RIUDARENES 2005 CE.,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 05 ANGLES C.E.,A
MAÇANET SELVA, U.E.,A 31 FARNERS, C.E.,B
RACING BLANENC F.C.,B 10 LLAGOSTERA, U.E.,D
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 30 CASSA, U.D.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 10 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 12 12-01-2020
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 00 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,B 44 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
RIUDARENES 2005 CE.,A 52 TORDERA, C.F.,B
ANGLES C.E.,A 21 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
FARNERS, C.E.,B 30 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
LLAGOSTERA, U.E.,D 20 MAÇANET SELVA, U.E.,A
CASSA, U.D.,B 11 RACING BLANENC F.C.,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 63 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
Jornada 13 19-01-2020
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 133 CAL AGUIDO, A.D.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 54 RIUDARENES 2005 CE.,A
TORDERA, C.F.,B 32 ANGLES C.E.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 00 FARNERS, C.E.,B
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 24 LLAGOSTERA, U.E.,D
MAÇANET SELVA, U.E.,A 16 CASSA, U.D.,B
RACING BLANENC F.C.,B 11 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 20 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
Jornada 14 26-01-2020
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 40 CAL AGUIDO, A.D.,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 02 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
ANGLES C.E.,A 30 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
FARNERS, C.E.,B 11 TORDERA, C.F.,B
LLAGOSTERA, U.E.,D 32 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
CASSA, U.D.,B 22 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 31 MAÇANET SELVA, U.E.,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 52 RACING BLANENC F.C.,B
Jornada 15 02-02-2020
CAL AGUIDO, A.D.,B 32 RIUDARENES 2005 CE.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 12 ANGLES C.E.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 70 FARNERS, C.E.,B
TORDERA, C.F.,B 22 LLAGOSTERA, U.E.,D
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 21 CASSA, U.D.,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 32 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
MAÇANET SELVA, U.E.,A 15 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
RACING BLANENC F.C.,B 110 CALDES MALAVELLA, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
MAÇANET SELVA, U.E.,A 27 RACING BLANENC F.C.,B
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 32 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 31 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
TORDERA, C.F.,B 42 CASSA, U.D.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 61 LLAGOSTERA, U.E.,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 70 FARNERS, C.E.,B
CAL AGUIDO, A.D.,B 05 ANGLES C.E.,A
RIUDARENES 2005 CE.,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
Jornada 17 16-02-2020
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 70 MAÇANET SELVA, U.E.,A
RACING BLANENC F.C.,B 22 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 01 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 13 TORDERA, C.F.,B
CASSA, U.D.,B 15 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
LLAGOSTERA, U.E.,D 07 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
FARNERS, C.E.,B 13 CAL AGUIDO, A.D.,B
ANGLES C.E.,A - RIUDARENES 2005 CE.,A
Jornada 18 01-03-2020
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 41 MAÇANET SELVA, U.E.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 11 RACING BLANENC F.C.,B
TORDERA, C.F.,B 01 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 12 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 50 CASSA, U.D.,B
CAL AGUIDO, A.D.,B 71 LLAGOSTERA, U.E.,D
RIUDARENES 2005 CE.,A 53 FARNERS, C.E.,B
ANGLES C.E.,A 25 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
Jornada 19 08-03-2020
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 120 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
MAÇANET SELVA, U.E.,A 01 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
RACING BLANENC F.C.,B 05 TORDERA, C.F.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 22 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 010 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
CASSA, U.D.,B 13 CAL AGUIDO, A.D.,B
LLAGOSTERA, U.E.,D 011 RIUDARENES 2005 CE.,A
FARNERS, C.E.,B 24 ANGLES C.E.,A
Jornada 20 15-03-2020
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
TORDERA, C.F.,B - MAÇANET SELVA, U.E.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - RACING BLANENC F.C.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D - OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
CAL AGUIDO, A.D.,B - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
RIUDARENES 2005 CE.,A - CASSA, U.D.,B
ANGLES C.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,D
FARNERS, C.E.,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
Jornada 21 22-03-2020
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - TORDERA, C.F.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
RACING BLANENC F.C.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B - CAL AGUIDO, A.D.,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - RIUDARENES 2005 CE.,A
CASSA, U.D.,B - ANGLES C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,D - FARNERS, C.E.,B
Jornada 22 29-03-2020
TORDERA, C.F.,B - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D - MAÇANET SELVA, U.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,B - RACING BLANENC F.C.,B
RIUDARENES 2005 CE.,A - OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
ANGLES C.E.,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
FARNERS, C.E.,B - CASSA, U.D.,B
LLAGOSTERA, U.E.,D - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
Jornada 23 05-04-2020
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - TORDERA, C.F.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
MAÇANET SELVA, U.E.,A - CAL AGUIDO, A.D.,B
RACING BLANENC F.C.,B - RIUDARENES 2005 CE.,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B - ANGLES C.E.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - FARNERS, C.E.,B
CASSA, U.D.,B - LLAGOSTERA, U.E.,D
Jornada 24 19-04-2020
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - TORDERA, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
CAL AGUIDO, A.D.,B - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
RIUDARENES 2005 CE.,A - MAÇANET SELVA, U.E.,A
ANGLES C.E.,A - RACING BLANENC F.C.,B
FARNERS, C.E.,B - OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
LLAGOSTERA, U.E.,D - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
CASSA, U.D.,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
Jornada 25 26-04-2020
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
TORDERA, C.F.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - CAL AGUIDO, A.D.,B
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - RIUDARENES 2005 CE.,A
MAÇANET SELVA, U.E.,A - ANGLES C.E.,A
RACING BLANENC F.C.,B - FARNERS, C.E.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B - LLAGOSTERA, U.E.,D
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - CASSA, U.D.,B
Jornada 26 03-05-2020
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
CAL AGUIDO, A.D.,B - TORDERA, C.F.,B
RIUDARENES 2005 CE.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
ANGLES C.E.,A - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
FARNERS, C.E.,B - MAÇANET SELVA, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,D - RACING BLANENC F.C.,B
CASSA, U.D.,B - OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
Jornada 27 10-05-2020
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - CAL AGUIDO, A.D.,B
TORDERA, C.F.,B - RIUDARENES 2005 CE.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - ANGLES C.E.,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - FARNERS, C.E.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,D
RACING BLANENC F.C.,B - CASSA, U.D.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 28 17-05-2020
CAL AGUIDO, A.D.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
RIUDARENES 2005 CE.,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
ANGLES C.E.,A - TORDERA, C.F.,B
FARNERS, C.E.,B - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
LLAGOSTERA, U.E.,D - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
CASSA, U.D.,B - MAÇANET SELVA, U.E.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A - RACING BLANENC F.C.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
Jornada 29 24-05-2020
CAL AGUIDO, A.D.,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D - RIUDARENES 2005 CE.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - ANGLES C.E.,A
TORDERA, C.F.,B - FARNERS, C.E.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - LLAGOSTERA, U.E.,D
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - CASSA, U.D.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
RACING BLANENC F.C.,B - OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
Jornada 30 31-05-2020
RIUDARENES 2005 CE.,A - CAL AGUIDO, A.D.,B
ANGLES C.E.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
FARNERS, C.E.,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
LLAGOSTERA, U.E.,D - TORDERA, C.F.,B
CASSA, U.D.,B - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B - MAÇANET SELVA, U.E.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - RACING BLANENC F.C.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.