Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil segona divisio | grup 7

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 011 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
COMACROS, UE,A 100 GEiEG,A
SANT PONÇ, AT.,A - Descansa
SANT GREGORI, A.E.,A 21 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
FORNELLS, UE.,B 130 PENYA BONS AIRES E,B
BESCANO, C.D.,A 40 BELL LLOC, C.P.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 90 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
QUART, U.E.,D 00 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
Jornada 2 13-10-2019
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 40 QUART, U.E.,D
GEiEG,A 40 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
Descansa - COMACROS, UE,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B 015 SANT PONÇ, AT.,A
PENYA BONS AIRES E,B 110 SANT GREGORI, A.E.,A
BELL LLOC, C.P.,A 41 FORNELLS, UE.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 112 BESCANO, C.D.,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 00 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
Jornada 3 20-10-2019
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 130 GEiEG,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - Descansa
COMACROS, UE,A 210 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
SANT PONÇ, AT.,A 180 PENYA BONS AIRES E,B
SANT GREGORI, A.E.,A 20 BELL LLOC, C.P.,A
FORNELLS, UE.,B 102 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
BESCANO, C.D.,A 60 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 24 QUART, U.E.,D
Jornada 4 27-10-2019
GEiEG,A 11 QUART, U.E.,D
Descansa - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B 10 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
PENYA BONS AIRES E,B 012 COMACROS, UE,A
BELL LLOC, C.P.,A 25 SANT PONÇ, AT.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 13 SANT GREGORI, A.E.,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 20 FORNELLS, UE.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 32 BESCANO, C.D.,A
Jornada 5 03-11-2019
GEiEG,A - Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 170 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 31 PENYA BONS AIRES E,B
COMACROS, UE,A 51 BELL LLOC, C.P.,A
SANT PONÇ, AT.,A 160 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
SANT GREGORI, A.E.,A 22 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
FORNELLS, UE.,B 18 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
QUART, U.E.,D 03 BESCANO, C.D.,A
Jornada 6 10-11-2019
Descansa - QUART, U.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B 09 GEiEG,A
PENYA BONS AIRES E,B 013 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
BELL LLOC, C.P.,A 50 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 16 COMACROS, UE,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 03 SANT PONÇ, AT.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 41 SANT GREGORI, A.E.,A
BESCANO, C.D.,A 51 FORNELLS, UE.,B
Jornada 7 17-11-2019
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
GEiEG,A - PENYA BONS AIRES E,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - BELL LLOC, C.P.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
COMACROS, UE,A - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
SANT PONÇ, AT.,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - BESCANO, C.D.,A
QUART, U.E.,D - FORNELLS, UE.,B
Jornada 8 24-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - QUART, U.E.,D
PENYA BONS AIRES E,B - Descansa
BELL LLOC, C.P.,A - GEiEG,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - COMACROS, UE,A
BESCANO, C.D.,A - SANT PONÇ, AT.,A
FORNELLS, UE.,B - SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 9 01-12-2019
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - PENYA BONS AIRES E,B
Descansa - BELL LLOC, C.P.,A
GEiEG,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
COMACROS, UE,A - BESCANO, C.D.,A
SANT PONÇ, AT.,A - FORNELLS, UE.,B
QUART, U.E.,D - SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 10 15-12-2019
PENYA BONS AIRES E,B - QUART, U.E.,D
BELL LLOC, C.P.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - Descansa
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - GEiEG,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
BESCANO, C.D.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
FORNELLS, UE.,B - COMACROS, UE,A
SANT GREGORI, A.E.,A - SANT PONÇ, AT.,A
Jornada 11 22-12-2019
PENYA BONS AIRES E,B - BELL LLOC, C.P.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
Descansa - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
GEiEG,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - BESCANO, C.D.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - FORNELLS, UE.,B
COMACROS, UE,A - SANT GREGORI, A.E.,A
QUART, U.E.,D - SANT PONÇ, AT.,A
Jornada 12 12-01-2020
BELL LLOC, C.P.,A - QUART, U.E.,D
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - PENYA BONS AIRES E,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - Descansa
BESCANO, C.D.,A - GEiEG,A
FORNELLS, UE.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SANT GREGORI, A.E.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
SANT PONÇ, AT.,A - COMACROS, UE,A
Jornada 13 19-01-2020
BELL LLOC, C.P.,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
PENYA BONS AIRES E,B - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
Descansa - BESCANO, C.D.,A
GEiEG,A - FORNELLS, UE.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - SANT GREGORI, A.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - SANT PONÇ, AT.,A
QUART, U.E.,D - COMACROS, UE,A
Jornada 14 26-01-2020
QUART, U.E.,D - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - BELL LLOC, C.P.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - PENYA BONS AIRES E,B
BESCANO, C.D.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
FORNELLS, UE.,B - Descansa
SANT GREGORI, A.E.,A - GEiEG,A
SANT PONÇ, AT.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
COMACROS, UE,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
Jornada 15 02-02-2020
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
BELL LLOC, C.P.,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
PENYA BONS AIRES E,B - BESCANO, C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - FORNELLS, UE.,B
Descansa - SANT GREGORI, A.E.,A
GEiEG,A - SANT PONÇ, AT.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - COMACROS, UE,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - QUART, U.E.,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
GEiEG,A - COMACROS, UE,A
Descansa - SANT PONÇ, AT.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - SANT GREGORI, A.E.,A
PENYA BONS AIRES E,B - FORNELLS, UE.,B
BELL LLOC, C.P.,A - BESCANO, C.D.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - QUART, U.E.,D
Jornada 17 16-02-2020
QUART, U.E.,D - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - GEiEG,A
COMACROS, UE,A - Descansa
SANT PONÇ, AT.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
SANT GREGORI, A.E.,A - PENYA BONS AIRES E,B
FORNELLS, UE.,B - BELL LLOC, C.P.,A
BESCANO, C.D.,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
Jornada 18 01-03-2020
GEiEG,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
Descansa - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - COMACROS, UE,A
PENYA BONS AIRES E,B - SANT PONÇ, AT.,A
BELL LLOC, C.P.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - FORNELLS, UE.,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - BESCANO, C.D.,A
QUART, U.E.,D - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
Jornada 19 08-03-2020
QUART, U.E.,D - GEiEG,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
COMACROS, UE,A - PENYA BONS AIRES E,B
SANT PONÇ, AT.,A - BELL LLOC, C.P.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
FORNELLS, UE.,B - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
BESCANO, C.D.,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
Jornada 20 15-03-2020
Descansa - GEiEG,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
PENYA BONS AIRES E,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
BELL LLOC, C.P.,A - COMACROS, UE,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - SANT PONÇ, AT.,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - FORNELLS, UE.,B
BESCANO, C.D.,A - QUART, U.E.,D
Jornada 21 22-03-2020
QUART, U.E.,D - Descansa
GEiEG,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - PENYA BONS AIRES E,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - BELL LLOC, C.P.,A
COMACROS, UE,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
SANT PONÇ, AT.,A - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
FORNELLS, UE.,B - BESCANO, C.D.,A
Jornada 22 29-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - Descansa
PENYA BONS AIRES E,B - GEiEG,A
BELL LLOC, C.P.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - COMACROS, UE,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - SANT PONÇ, AT.,A
BESCANO, C.D.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
FORNELLS, UE.,B - QUART, U.E.,D
Jornada 23 05-04-2020
QUART, U.E.,D - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
Descansa - PENYA BONS AIRES E,B
GEiEG,A - BELL LLOC, C.P.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
COMACROS, UE,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
SANT PONÇ, AT.,A - BESCANO, C.D.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - FORNELLS, UE.,B
Jornada 24 19-04-2020
PENYA BONS AIRES E,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
BELL LLOC, C.P.,A - Descansa
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - GEiEG,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
BESCANO, C.D.,A - COMACROS, UE,A
FORNELLS, UE.,B - SANT PONÇ, AT.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - QUART, U.E.,D
Jornada 25 26-04-2020
QUART, U.E.,D - PENYA BONS AIRES E,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - BELL LLOC, C.P.,A
Descansa - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
GEiEG,A - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - BESCANO, C.D.,A
COMACROS, UE,A - FORNELLS, UE.,B
SANT PONÇ, AT.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 26 03-05-2020
BELL LLOC, C.P.,A - PENYA BONS AIRES E,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - Descansa
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - GEiEG,A
BESCANO, C.D.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FORNELLS, UE.,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,A - COMACROS, UE,A
SANT PONÇ, AT.,A - QUART, U.E.,D
Jornada 27 10-05-2020
QUART, U.E.,D - BELL LLOC, C.P.,A
PENYA BONS AIRES E,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
Descansa - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
GEiEG,A - BESCANO, C.D.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - FORNELLS, UE.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - SANT GREGORI, A.E.,A
COMACROS, UE,A - SANT PONÇ, AT.,A
Jornada 28 17-05-2020
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - BELL LLOC, C.P.,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - PENYA BONS AIRES E,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
BESCANO, C.D.,A - Descansa
FORNELLS, UE.,B - GEiEG,A
SANT GREGORI, A.E.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SANT PONÇ, AT.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
COMACROS, UE,A - QUART, U.E.,D
Jornada 29 24-05-2020
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - QUART, U.E.,D
BELL LLOC, C.P.,A - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
PENYA BONS AIRES E,B - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - BESCANO, C.D.,A
Descansa - FORNELLS, UE.,B
GEiEG,A - SANT GREGORI, A.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - SANT PONÇ, AT.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - COMACROS, UE,A
Jornada 30 31-05-2020
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - BELL LLOC, C.P.,A
BESCANO, C.D.,A - PENYA BONS AIRES E,B
FORNELLS, UE.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
SANT GREGORI, A.E.,A - Descansa
SANT PONÇ, AT.,A - GEiEG,A
COMACROS, UE,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
QUART, U.E.,D - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.