Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil segona divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 00 BESCANO, C.D.,B
BELL LLOC, C.P.,B 60 FORNELLS, UE.,C
PORQUERES, U.E.,C 04 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 03 SANT GREGORI, A.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,B 40 SANT PONÇ, AT.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 35 CELRA, U.C.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 210 GIRONA, F.C.,C
LA CANYA, A.E.,B 61 BANYOLES, C.E.,D
Jornada 2 13-10-2019
BESCANO, C.D.,B 40 LA CANYA, A.E.,B
FORNELLS, UE.,C 22 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 17 BELL LLOC, C.P.,B
SANT GREGORI, A.E.,B 50 PORQUERES, U.E.,C
SANT PONÇ, AT.,B 13 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
CELRA, U.C.E.,A 20 BANYOLES CLUB AT.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 74 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
BANYOLES, C.E.,D 08 GIRONA, F.C.,C
Jornada 3 20-10-2019
BESCANO, C.D.,B - FORNELLS, UE.,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
BELL LLOC, C.P.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
PORQUERES, U.E.,C - SANT PONÇ, AT.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - CELRA, U.C.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - BANYOLES, C.E.,D
LA CANYA, A.E.,B - GIRONA, F.C.,C
Jornada 4 27-10-2019
FORNELLS, UE.,C - LA CANYA, A.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - BESCANO, C.D.,B
SANT GREGORI, A.E.,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
SANT PONÇ, AT.,B - BELL LLOC, C.P.,B
CELRA, U.C.E.,A - PORQUERES, U.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
BANYOLES, C.E.,D - BANYOLES CLUB AT.,B
GIRONA, F.C.,C - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 5 03-11-2019
FORNELLS, UE.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
BESCANO, C.D.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - SANT PONÇ, AT.,B
BELL LLOC, C.P.,B - CELRA, U.C.E.,A
PORQUERES, U.E.,C - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - BANYOLES, C.E.,D
BANYOLES CLUB AT.,B - GIRONA, F.C.,C
LA CANYA, A.E.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 6 10-11-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - LA CANYA, A.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,B - FORNELLS, UE.,C
SANT PONÇ, AT.,B - BESCANO, C.D.,B
CELRA, U.C.E.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - BELL LLOC, C.P.,B
BANYOLES, C.E.,D - PORQUERES, U.E.,C
GIRONA, F.C.,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - BANYOLES CLUB AT.,B
Jornada 7 17-11-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - SANT GREGORI, A.E.,B
FORNELLS, UE.,C - SANT PONÇ, AT.,B
BESCANO, C.D.,B - CELRA, U.C.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BELL LLOC, C.P.,B - BANYOLES, C.E.,D
PORQUERES, U.E.,C - GIRONA, F.C.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
LA CANYA, A.E.,B - BANYOLES CLUB AT.,B
Jornada 8 24-11-2019
SANT GREGORI, A.E.,B - LA CANYA, A.E.,B
SANT PONÇ, AT.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
CELRA, U.C.E.,A - FORNELLS, UE.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - BESCANO, C.D.,B
BANYOLES, C.E.,D - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
GIRONA, F.C.,C - BELL LLOC, C.P.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - PORQUERES, U.E.,C
BANYOLES CLUB AT.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 9 01-12-2019
SANT GREGORI, A.E.,B - SANT PONÇ, AT.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - CELRA, U.C.E.,A
FORNELLS, UE.,C - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BESCANO, C.D.,B - BANYOLES, C.E.,D
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - GIRONA, F.C.,C
BELL LLOC, C.P.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
PORQUERES, U.E.,C - BANYOLES CLUB AT.,B
LA CANYA, A.E.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 10 15-12-2019
SANT PONÇ, AT.,B - LA CANYA, A.E.,B
CELRA, U.C.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
BANYOLES, C.E.,D - FORNELLS, UE.,C
GIRONA, F.C.,C - BESCANO, C.D.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
BANYOLES CLUB AT.,B - BELL LLOC, C.P.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - PORQUERES, U.E.,C
Jornada 11 22-12-2019
SANT PONÇ, AT.,B - CELRA, U.C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - BANYOLES, C.E.,D
FORNELLS, UE.,C - GIRONA, F.C.,C
BESCANO, C.D.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - BANYOLES CLUB AT.,B
BELL LLOC, C.P.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
LA CANYA, A.E.,B - PORQUERES, U.E.,C
Jornada 12 12-01-2020
CELRA, U.C.E.,A - LA CANYA, A.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - SANT PONÇ, AT.,B
BANYOLES, C.E.,D - SANT GREGORI, A.E.,B
GIRONA, F.C.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - FORNELLS, UE.,C
BANYOLES CLUB AT.,B - BESCANO, C.D.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
PORQUERES, U.E.,C - BELL LLOC, C.P.,B
Jornada 13 19-01-2020
CELRA, U.C.E.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
SANT PONÇ, AT.,B - BANYOLES, C.E.,D
SANT GREGORI, A.E.,B - GIRONA, F.C.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
FORNELLS, UE.,C - BANYOLES CLUB AT.,B
BESCANO, C.D.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - PORQUERES, U.E.,C
LA CANYA, A.E.,B - BELL LLOC, C.P.,B
Jornada 14 26-01-2020
LA CANYA, A.E.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BANYOLES, C.E.,D - CELRA, U.C.E.,A
GIRONA, F.C.,C - SANT PONÇ, AT.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - SANT GREGORI, A.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - FORNELLS, UE.,C
PORQUERES, U.E.,C - BESCANO, C.D.,B
BELL LLOC, C.P.,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
Jornada 15 02-02-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - BANYOLES, C.E.,D
CELRA, U.C.E.,A - GIRONA, F.C.,C
SANT PONÇ, AT.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
SANT GREGORI, A.E.,B - BANYOLES CLUB AT.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
FORNELLS, UE.,C - PORQUERES, U.E.,C
BESCANO, C.D.,B - BELL LLOC, C.P.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - LA CANYA, A.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
BESCANO, C.D.,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
FORNELLS, UE.,C - BELL LLOC, C.P.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - PORQUERES, U.E.,C
SANT GREGORI, A.E.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
SANT PONÇ, AT.,B - BANYOLES CLUB AT.,B
CELRA, U.C.E.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
GIRONA, F.C.,C - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BANYOLES, C.E.,D - LA CANYA, A.E.,B
Jornada 17 16-02-2020
LA CANYA, A.E.,B - BESCANO, C.D.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - FORNELLS, UE.,C
BELL LLOC, C.P.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
PORQUERES, U.E.,C - SANT GREGORI, A.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - SANT PONÇ, AT.,B
BANYOLES CLUB AT.,B - CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
GIRONA, F.C.,C - BANYOLES, C.E.,D
Jornada 18 01-03-2020
FORNELLS, UE.,C - BESCANO, C.D.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
SANT GREGORI, A.E.,B - BELL LLOC, C.P.,B
SANT PONÇ, AT.,B - PORQUERES, U.E.,C
CELRA, U.C.E.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - BANYOLES CLUB AT.,B
BANYOLES, C.E.,D - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
GIRONA, F.C.,C - LA CANYA, A.E.,B
Jornada 19 08-03-2020
LA CANYA, A.E.,B - FORNELLS, UE.,C
BESCANO, C.D.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - SANT GREGORI, A.E.,B
BELL LLOC, C.P.,B - SANT PONÇ, AT.,B
PORQUERES, U.E.,C - CELRA, U.C.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BANYOLES CLUB AT.,B - BANYOLES, C.E.,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - GIRONA, F.C.,C
Jornada 20 15-03-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - FORNELLS, UE.,C
SANT GREGORI, A.E.,B - BESCANO, C.D.,B
SANT PONÇ, AT.,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
CELRA, U.C.E.,A - BELL LLOC, C.P.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - PORQUERES, U.E.,C
BANYOLES, C.E.,D - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
GIRONA, F.C.,C - BANYOLES CLUB AT.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - LA CANYA, A.E.,B
Jornada 21 22-03-2020
LA CANYA, A.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
FORNELLS, UE.,C - SANT GREGORI, A.E.,B
BESCANO, C.D.,B - SANT PONÇ, AT.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - CELRA, U.C.E.,A
BELL LLOC, C.P.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
PORQUERES, U.E.,C - BANYOLES, C.E.,D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - GIRONA, F.C.,C
BANYOLES CLUB AT.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 22 29-03-2020
SANT GREGORI, A.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
SANT PONÇ, AT.,B - FORNELLS, UE.,C
CELRA, U.C.E.,A - BESCANO, C.D.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
BANYOLES, C.E.,D - BELL LLOC, C.P.,B
GIRONA, F.C.,C - PORQUERES, U.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
BANYOLES CLUB AT.,B - LA CANYA, A.E.,B
Jornada 23 05-04-2020
LA CANYA, A.E.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - SANT PONÇ, AT.,B
FORNELLS, UE.,C - CELRA, U.C.E.,A
BESCANO, C.D.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - BANYOLES, C.E.,D
BELL LLOC, C.P.,B - GIRONA, F.C.,C
PORQUERES, U.E.,C - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - BANYOLES CLUB AT.,B
Jornada 24 19-04-2020
SANT PONÇ, AT.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
CELRA, U.C.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - FORNELLS, UE.,C
BANYOLES, C.E.,D - BESCANO, C.D.,B
GIRONA, F.C.,C - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - BELL LLOC, C.P.,B
BANYOLES CLUB AT.,B - PORQUERES, U.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - LA CANYA, A.E.,B
Jornada 25 26-04-2020
LA CANYA, A.E.,B - SANT PONÇ, AT.,B
SANT GREGORI, A.E.,B - CELRA, U.C.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
FORNELLS, UE.,C - BANYOLES, C.E.,D
BESCANO, C.D.,B - GIRONA, F.C.,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
BELL LLOC, C.P.,B - BANYOLES CLUB AT.,B
PORQUERES, U.E.,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 26 03-05-2020
CELRA, U.C.E.,A - SANT PONÇ, AT.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - SANT GREGORI, A.E.,B
BANYOLES, C.E.,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
GIRONA, F.C.,C - FORNELLS, UE.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - BESCANO, C.D.,B
BANYOLES CLUB AT.,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - BELL LLOC, C.P.,B
PORQUERES, U.E.,C - LA CANYA, A.E.,B
Jornada 27 10-05-2020
LA CANYA, A.E.,B - CELRA, U.C.E.,A
SANT PONÇ, AT.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
SANT GREGORI, A.E.,B - BANYOLES, C.E.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - GIRONA, F.C.,C
FORNELLS, UE.,C - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
BESCANO, C.D.,B - BANYOLES CLUB AT.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
BELL LLOC, C.P.,B - PORQUERES, U.E.,C
Jornada 28 17-05-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - CELRA, U.C.E.,A
BANYOLES, C.E.,D - SANT PONÇ, AT.,B
GIRONA, F.C.,C - SANT GREGORI, A.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
BANYOLES CLUB AT.,B - FORNELLS, UE.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - BESCANO, C.D.,B
PORQUERES, U.E.,C - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
BELL LLOC, C.P.,B - LA CANYA, A.E.,B
Jornada 29 24-05-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - LA CANYA, A.E.,B
CELRA, U.C.E.,A - BANYOLES, C.E.,D
SANT PONÇ, AT.,B - GIRONA, F.C.,C
SANT GREGORI, A.E.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - BANYOLES CLUB AT.,B
FORNELLS, UE.,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
BESCANO, C.D.,B - PORQUERES, U.E.,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - BELL LLOC, C.P.,B
Jornada 30 31-05-2020
BANYOLES, C.E.,D - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
GIRONA, F.C.,C - CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - SANT PONÇ, AT.,B
BANYOLES CLUB AT.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
PORQUERES, U.E.,C - FORNELLS, UE.,C
BELL LLOC, C.P.,B - BESCANO, C.D.,B
LA CANYA, A.E.,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.