Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil segona divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
PORQUERES, U.E.,B 15 BANYOLES, C.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,B 91 LES PRESES, C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 114 BANYOLES CLUB AT.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 43 FEC VALL DEL TER,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C 15 BESALU, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
ROSES, A.E.,C 62 LA CANYA, A.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 46 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B
Jornada 2 13-10-2019
BANYOLES, C.E.,C 13 SANTJOANEN, C.P.,A
LES PRESES, C.F.,A 21 PORQUERES, U.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,A 35 TER-BRUGENT 2014 A.E,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 70 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BESALU, C.E.,A 43 FEC VALL DEL TER,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 43 RIUDEPERES C.F. AT.,C
LA CANYA, A.E.,A 70 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B 51 ROSES, A.E.,C
Jornada 3 20-10-2019
BANYOLES, C.E.,C 41 LES PRESES, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,B 06 BANYOLES CLUB AT.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,B 30 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 010 BESALU, C.E.,A
FEC VALL DEL TER,A 70 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
RIUDEPERES C.F. AT.,C - LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 07 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B
SANTJOANEN, C.P.,A 24 ROSES, A.E.,C
Jornada 4 27-10-2019
LES PRESES, C.F.,A 46 SANTJOANEN, C.P.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 12 BANYOLES, C.E.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 55 PORQUERES, U.E.,B
BESALU, C.E.,A 14 TER-BRUGENT 2014 A.E,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 32 CORNELLA TERRI, A.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 104 FEC VALL DEL TER,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B 102 RIUDEPERES C.F. AT.,C
ROSES, A.E.,C 71 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
Jornada 5 03-11-2019
LES PRESES, C.F.,A 16 BANYOLES CLUB AT.,A
BANYOLES, C.E.,C 33 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
PORQUERES, U.E.,B 21 BESALU, C.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,B 22 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 117 LA CANYA, A.E.,A
FEC VALL DEL TER,A 34 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B
RIUDEPERES C.F. AT.,C 09 ROSES, A.E.,C
SANTJOANEN, C.P.,A 50 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
Jornada 6 10-11-2019
SANTJOANEN, C.P.,A 04 BANYOLES CLUB AT.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 22 LES PRESES, C.F.,A
BESALU, C.E.,A 22 BANYOLES, C.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 32 PORQUERES, U.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 30 TER-BRUGENT 2014 A.E,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B 150 CORNELLA TERRI, A.E.,A
ROSES, A.E.,C 21 FEC VALL DEL TER,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 41 RIUDEPERES C.F. AT.,C
Jornada 7 17-11-2019
BANYOLES CLUB AT.,A 80 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
LES PRESES, C.F.,A 13 BESALU, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,C 81 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
PORQUERES, U.E.,B 05 LA CANYA, A.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,B 14 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 011 ROSES, A.E.,C
FEC VALL DEL TER,A 20 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
SANTJOANEN, C.P.,A 90 RIUDEPERES C.F. AT.,C
Jornada 8 24-11-2019
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - SANTJOANEN, C.P.,A
BESALU, C.E.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - LES PRESES, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A - BANYOLES, C.E.,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B - PORQUERES, U.E.,B
ROSES, A.E.,C - TER-BRUGENT 2014 A.E,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - CORNELLA TERRI, A.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C - FEC VALL DEL TER,A
Jornada 9 01-12-2019
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - BESALU, C.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
LES PRESES, C.F.,A - LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,C - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B
PORQUERES, U.E.,B - ROSES, A.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,C
SANTJOANEN, C.P.,A - FEC VALL DEL TER,A
Jornada 10 15-12-2019
BESALU, C.E.,A - SANTJOANEN, C.P.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
LA CANYA, A.E.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B - LES PRESES, C.F.,A
ROSES, A.E.,C - BANYOLES, C.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - PORQUERES, U.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,C - TER-BRUGENT 2014 A.E,B
FEC VALL DEL TER,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 11 22-12-2019
BESALU, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B
LES PRESES, C.F.,A - ROSES, A.E.,C
BANYOLES, C.E.,C - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
PORQUERES, U.E.,B - RIUDEPERES C.F. AT.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,B - FEC VALL DEL TER,A
SANTJOANEN, C.P.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 12 12-01-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - SANTJOANEN, C.P.,A
LA CANYA, A.E.,A - BESALU, C.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ROSES, A.E.,C - BANYOLES CLUB AT.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - LES PRESES, C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C - BANYOLES, C.E.,C
FEC VALL DEL TER,A - PORQUERES, U.E.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,B
Jornada 13 19-01-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - LA CANYA, A.E.,A
BESALU, C.E.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - ROSES, A.E.,C
BANYOLES CLUB AT.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
LES PRESES, C.F.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,C
BANYOLES, C.E.,C - FEC VALL DEL TER,A
PORQUERES, U.E.,B - CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,B
Jornada 14 26-01-2020
SANTJOANEN, C.P.,A - LA CANYA, A.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
ROSES, A.E.,C - BESALU, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C - BANYOLES CLUB AT.,A
FEC VALL DEL TER,A - LES PRESES, C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - BANYOLES, C.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,B - PORQUERES, U.E.,B
Jornada 15 02-02-2020
LA CANYA, A.E.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - ROSES, A.E.,C
BESALU, C.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - RIUDEPERES C.F. AT.,C
BANYOLES CLUB AT.,A - FEC VALL DEL TER,A
LES PRESES, C.F.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,C - TER-BRUGENT 2014 A.E,B
PORQUERES, U.E.,B - SANTJOANEN, C.P.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
BANYOLES, C.E.,C - PORQUERES, U.E.,B
LES PRESES, C.F.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,B
BANYOLES CLUB AT.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
FEC VALL DEL TER,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BESALU, C.E.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
LA CANYA, A.E.,A - ROSES, A.E.,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B - SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 17 16-02-2020
SANTJOANEN, C.P.,A - BANYOLES, C.E.,C
PORQUERES, U.E.,B - LES PRESES, C.F.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,B - BANYOLES CLUB AT.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
FEC VALL DEL TER,A - BESALU, C.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - LA CANYA, A.E.,A
ROSES, A.E.,C - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B
Jornada 18 01-03-2020
LES PRESES, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,C
BANYOLES CLUB AT.,A - PORQUERES, U.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,B
BESALU, C.E.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - FEC VALL DEL TER,A
LA CANYA, A.E.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
ROSES, A.E.,C - SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 19 08-03-2020
SANTJOANEN, C.P.,A - LES PRESES, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,C - BANYOLES CLUB AT.,A
PORQUERES, U.E.,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,B - BESALU, C.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
FEC VALL DEL TER,A - LA CANYA, A.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - ROSES, A.E.,C
Jornada 20 15-03-2020
BANYOLES CLUB AT.,A - LES PRESES, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - BANYOLES, C.E.,C
BESALU, C.E.,A - PORQUERES, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,B
LA CANYA, A.E.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B - FEC VALL DEL TER,A
ROSES, A.E.,C - RIUDEPERES C.F. AT.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 21 22-03-2020
BANYOLES CLUB AT.,A - SANTJOANEN, C.P.,A
LES PRESES, C.F.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BANYOLES, C.E.,C - BESALU, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,B - LA CANYA, A.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B
FEC VALL DEL TER,A - ROSES, A.E.,C
RIUDEPERES C.F. AT.,C - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
Jornada 22 29-03-2020
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - BANYOLES CLUB AT.,A
BESALU, C.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - BANYOLES, C.E.,C
LA CANYA, A.E.,A - PORQUERES, U.E.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,B
ROSES, A.E.,C - CORNELLA TERRI, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - FEC VALL DEL TER,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C - SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 23 05-04-2020
SANTJOANEN, C.P.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BANYOLES CLUB AT.,A - BESALU, C.E.,A
LES PRESES, C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BANYOLES, C.E.,C - LA CANYA, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,B - ROSES, A.E.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
FEC VALL DEL TER,A - RIUDEPERES C.F. AT.,C
Jornada 24 19-04-2020
BESALU, C.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - BANYOLES CLUB AT.,A
LA CANYA, A.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B - BANYOLES, C.E.,C
ROSES, A.E.,C - PORQUERES, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - TER-BRUGENT 2014 A.E,B
RIUDEPERES C.F. AT.,C - CORNELLA TERRI, A.E.,A
FEC VALL DEL TER,A - SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 25 26-04-2020
SANTJOANEN, C.P.,A - BESALU, C.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BANYOLES CLUB AT.,A - LA CANYA, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B
BANYOLES, C.E.,C - ROSES, A.E.,C
PORQUERES, U.E.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,B - RIUDEPERES C.F. AT.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A - FEC VALL DEL TER,A
Jornada 26 03-05-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - BESALU, C.E.,A
LA CANYA, A.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B - BANYOLES CLUB AT.,A
ROSES, A.E.,C - LES PRESES, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - BANYOLES, C.E.,C
RIUDEPERES C.F. AT.,C - PORQUERES, U.E.,B
FEC VALL DEL TER,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A - SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 27 10-05-2020
SANTJOANEN, C.P.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BESALU, C.E.,A - LA CANYA, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B
BANYOLES CLUB AT.,A - ROSES, A.E.,C
LES PRESES, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
BANYOLES, C.E.,C - RIUDEPERES C.F. AT.,C
PORQUERES, U.E.,B - FEC VALL DEL TER,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,B - CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 28 17-05-2020
LA CANYA, A.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B - BESALU, C.E.,A
ROSES, A.E.,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - BANYOLES CLUB AT.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C - LES PRESES, C.F.,A
FEC VALL DEL TER,A - BANYOLES, C.E.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A - PORQUERES, U.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,B - SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 29 24-05-2020
LA CANYA, A.E.,A - SANTJOANEN, C.P.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B
BESALU, C.E.,A - ROSES, A.E.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
BANYOLES CLUB AT.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,C
LES PRESES, C.F.,A - FEC VALL DEL TER,A
BANYOLES, C.E.,C - CORNELLA TERRI, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,B
Jornada 30 31-05-2020
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,B - LA CANYA, A.E.,A
ROSES, A.E.,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C - BESALU, C.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
FEC VALL DEL TER,A - BANYOLES CLUB AT.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,B - BANYOLES, C.E.,C
SANTJOANEN, C.P.,A - PORQUERES, U.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.