Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil primera divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
PERALADA, C.F.,A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ROSES, A.E.,A 01 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 22 BANYOLES CLUB AT.,A
L'ESCALA, F.C.,A 32 FEC VALL DEL TER,A
BANYOLES, C.E.,A 30 PORQUERES, U.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 02 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 13 LES PRESES, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 60 CELRA, U.C.E.,A
Jornada 2 13-10-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 21 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 11 PERALADA, C.F.,A
ROSES, A.E.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
FEC VALL DEL TER,A 32 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
PORQUERES, U.E.,A 04 L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 02 BANYOLES, C.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 30 BASE ROSES, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,A 43 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
Jornada 3 20-10-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
BANYOLES CLUB AT.,A - PERALADA, C.F.,A
ROSES, A.E.,A - FEC VALL DEL TER,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - PORQUERES, U.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
BANYOLES, C.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
BASE ROSES, C.F.,A - CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
Jornada 4 27-10-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
BANYOLES CLUB AT.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FEC VALL DEL TER,A - PERALADA, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A - ROSES, A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
LES PRESES, C.F.,A - L'ESCALA, F.C.,A
CELRA, U.C.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 5 03-11-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - BANYOLES CLUB AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - FEC VALL DEL TER,A
PERALADA, C.F.,A - PORQUERES, U.E.,A
ROSES, A.E.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - LES PRESES, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A - CELRA, U.C.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 6 10-11-2019
BANYOLES CLUB AT.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FEC VALL DEL TER,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
PORQUERES, U.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - PERALADA, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,A - ROSES, A.E.,A
CELRA, U.C.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - L'ESCALA, F.C.,A
BASE ROSES, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,A
Jornada 7 17-11-2019
BANYOLES CLUB AT.,A - FEC VALL DEL TER,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
PERALADA, C.F.,A - LES PRESES, C.F.,A
ROSES, A.E.,A - CELRA, U.C.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
L'ESCALA, F.C.,A - BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - BANYOLES, C.E.,A
Jornada 8 24-11-2019
FEC VALL DEL TER,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
PORQUERES, U.E.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
LES PRESES, C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
CELRA, U.C.E.,A - PERALADA, C.F.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - ROSES, A.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
BANYOLES, C.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
Jornada 9 01-12-2019
FEC VALL DEL TER,A - PORQUERES, U.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - LES PRESES, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - CELRA, U.C.E.,A
PERALADA, C.F.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ROSES, A.E.,A - BASE ROSES, C.F.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - L'ESCALA, F.C.,A
Jornada 10 15-12-2019
PORQUERES, U.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - FEC VALL DEL TER,A
LES PRESES, C.F.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
CELRA, U.C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BASE ROSES, C.F.,A - PERALADA, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A - ROSES, A.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
Jornada 11 22-12-2019
PORQUERES, U.E.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FEC VALL DEL TER,A - LES PRESES, C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - CELRA, U.C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - BASE ROSES, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,A
ROSES, A.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
Jornada 12 12-01-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
LES PRESES, C.F.,A - PORQUERES, U.E.,A
CELRA, U.C.E.,A - FEC VALL DEL TER,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - BANYOLES CLUB AT.,A
BASE ROSES, C.F.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
L'ESCALA, F.C.,A - PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - ROSES, A.E.,A
Jornada 13 19-01-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - LES PRESES, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A - CELRA, U.C.E.,A
FEC VALL DEL TER,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
BANYOLES CLUB AT.,A - BASE ROSES, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - L'ESCALA, F.C.,A
PERALADA, C.F.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - ROSES, A.E.,A
Jornada 14 26-01-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - LES PRESES, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - PORQUERES, U.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A - FEC VALL DEL TER,A
BANYOLES, C.E.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
L'ESCALA, F.C.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ROSES, A.E.,A - PERALADA, C.F.,A
Jornada 15 02-02-2020
LES PRESES, C.F.,A - CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
PORQUERES, U.E.,A - BASE ROSES, C.F.,A
FEC VALL DEL TER,A - BANYOLES, C.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - ROSES, A.E.,A
PERALADA, C.F.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - ROSES, A.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
FEC VALL DEL TER,A - L'ESCALA, F.C.,A
PORQUERES, U.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - BASE ROSES, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
CELRA, U.C.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 17 16-02-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
PERALADA, C.F.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
BANYOLES CLUB AT.,A - ROSES, A.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - FEC VALL DEL TER,A
L'ESCALA, F.C.,A - PORQUERES, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
BASE ROSES, C.F.,A - LES PRESES, C.F.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - CELRA, U.C.E.,A
Jornada 18 01-03-2020
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
PERALADA, C.F.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
FEC VALL DEL TER,A - ROSES, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - L'ESCALA, F.C.,A
LES PRESES, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,A
CELRA, U.C.E.,A - BASE ROSES, C.F.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 19 08-03-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - BANYOLES CLUB AT.,A
PERALADA, C.F.,A - FEC VALL DEL TER,A
ROSES, A.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
L'ESCALA, F.C.,A - LES PRESES, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A - CELRA, U.C.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
Jornada 20 15-03-2020
BANYOLES CLUB AT.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FEC VALL DEL TER,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
PORQUERES, U.E.,A - PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - ROSES, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
CELRA, U.C.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - BANYOLES, C.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 21 22-03-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - BANYOLES CLUB AT.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - FEC VALL DEL TER,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - PORQUERES, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
ROSES, A.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - CELRA, U.C.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
BANYOLES, C.E.,A - BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 22 29-03-2020
FEC VALL DEL TER,A - BANYOLES CLUB AT.,A
PORQUERES, U.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
LES PRESES, C.F.,A - PERALADA, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,A - ROSES, A.E.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
BASE ROSES, C.F.,A - L'ESCALA, F.C.,A
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 23 05-04-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - FEC VALL DEL TER,A
BANYOLES CLUB AT.,A - PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - LES PRESES, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A - CELRA, U.C.E.,A
ROSES, A.E.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - BASE ROSES, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A - BANYOLES, C.E.,A
Jornada 24 19-04-2020
PORQUERES, U.E.,A - FEC VALL DEL TER,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - BANYOLES CLUB AT.,A
LES PRESES, C.F.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
CELRA, U.C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - PERALADA, C.F.,A
BASE ROSES, C.F.,A - ROSES, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 25 26-04-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - PORQUERES, U.E.,A
FEC VALL DEL TER,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
BANYOLES CLUB AT.,A - LES PRESES, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
PERALADA, C.F.,A - BASE ROSES, C.F.,A
ROSES, A.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - L'ESCALA, F.C.,A
Jornada 26 03-05-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - PORQUERES, U.E.,A
LES PRESES, C.F.,A - FEC VALL DEL TER,A
CELRA, U.C.E.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
BASE ROSES, C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BANYOLES, C.E.,A - PERALADA, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A - ROSES, A.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 27 10-05-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
PORQUERES, U.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
FEC VALL DEL TER,A - CELRA, U.C.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - BANYOLES, C.E.,A
PERALADA, C.F.,A - L'ESCALA, F.C.,A
ROSES, A.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
Jornada 28 17-05-2020
LES PRESES, C.F.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
CELRA, U.C.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - FEC VALL DEL TER,A
BASE ROSES, C.F.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
BANYOLES, C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - PERALADA, C.F.,A
ROSES, A.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 29 24-05-2020
LES PRESES, C.F.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - CELRA, U.C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES,A
FEC VALL DEL TER,A - BASE ROSES, C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - BANYOLES, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
PERALADA, C.F.,A - ROSES, A.E.,A
Jornada 30 31-05-2020
CELRA, U.C.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
BASE ROSES, C.F.,A - PORQUERES, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - FEC VALL DEL TER,A
L'ESCALA, F.C.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ROSES, A.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - PERALADA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.