Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil primera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 11 BESCANO, C.D.,A
QUART, U.E.,B 03 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
CASSA, U.D.,A 51 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
SANT GREGORI, A.E.,A 25 TORDERA, C.F.,A
CRISTINENC C.E,A 11 FARNERS, C.E.,A
BREDA, U.E.,A 14 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
BLANES, C.D.,A 51 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 64 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
Jornada 2 13-10-2019
BESCANO, C.D.,A 22 CAL AGUIDO, A.D.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 30 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 14 QUART, U.E.,B
TORDERA, C.F.,A 22 CASSA, U.D.,A
FARNERS, C.E.,A 30 SANT GREGORI, A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 01 CRISTINENC C.E,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 01 BREDA, U.E.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 33 BLANES, C.D.,A
Jornada 3 20-10-2019
BESCANO, C.D.,A 22 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 32 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
QUART, U.E.,B 03 TORDERA, C.F.,A
CASSA, U.D.,A 43 FARNERS, C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 71 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
CRISTINENC C.E,A 14 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
BREDA, U.E.,A 30 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 23 BLANES, C.D.,A
Jornada 4 27-10-2019
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 01 CAL AGUIDO, A.D.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 14 BESCANO, C.D.,A
TORDERA, C.F.,A 11 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
FARNERS, C.E.,A 13 QUART, U.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 63 CASSA, U.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 21 SANT GREGORI, A.E.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 23 CRISTINENC C.E,A
BLANES, C.D.,A 43 BREDA, U.E.,A
Jornada 5 03-11-2019
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 40 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
BESCANO, C.D.,A 32 TORDERA, C.F.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 15 FARNERS, C.E.,A
QUART, U.E.,B 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
CASSA, U.D.,A 42 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
SANT GREGORI, A.E.,A 12 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
CRISTINENC C.E,A 20 BLANES, C.D.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 25 BREDA, U.E.,A
Jornada 6 10-11-2019
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 16 CAL AGUIDO, A.D.,A
TORDERA, C.F.,A 45 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
FARNERS, C.E.,A 03 BESCANO, C.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 21 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 32 QUART, U.E.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 23 CASSA, U.D.,A
BLANES, C.D.,A 42 SANT GREGORI, A.E.,A
BREDA, U.E.,A 31 CRISTINENC C.E,A
Jornada 7 17-11-2019
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 19 TORDERA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 44 FARNERS, C.E.,A
BESCANO, C.D.,A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 35 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
QUART, U.E.,B 16 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
CASSA, U.D.,A 21 BLANES, C.D.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 22 BREDA, U.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 01 CRISTINENC C.E,A
Jornada 8 24-11-2019
TORDERA, C.F.,A 11 CAL AGUIDO, A.D.,A
FARNERS, C.E.,A 10 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 12 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 44 BESCANO, C.D.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 21 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
BLANES, C.D.,A 30 QUART, U.E.,B
BREDA, U.E.,A 21 CASSA, U.D.,A
CRISTINENC C.E,A 22 SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 9 01-12-2019
TORDERA, C.F.,A 32 FARNERS, C.E.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 13 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 01 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
BESCANO, C.D.,A 20 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 26 BLANES, C.D.,A
QUART, U.E.,B 25 BREDA, U.E.,A
CASSA, U.D.,A 43 CRISTINENC C.E,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 30 SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 10 15-12-2019
FARNERS, C.E.,A 35 CAL AGUIDO, A.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 21 TORDERA, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 33 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 31 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
BLANES, C.D.,A 31 BESCANO, C.D.,A
BREDA, U.E.,A 30 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
CRISTINENC C.E,A 11 QUART, U.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,A 42 CASSA, U.D.,A
Jornada 11 22-12-2019
FARNERS, C.E.,A 51 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
TORDERA, C.F.,A 31 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 18 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 22 BLANES, C.D.,A
BESCANO, C.D.,A 34 BREDA, U.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 13 CRISTINENC C.E,A
QUART, U.E.,B 44 SANT GREGORI, A.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 42 CASSA, U.D.,A
Jornada 12 12-01-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 32 CAL AGUIDO, A.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 33 FARNERS, C.E.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 15 TORDERA, C.F.,A
BLANES, C.D.,A 91 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
BREDA, U.E.,A 12 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
CRISTINENC C.E,A 43 BESCANO, C.D.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 20 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
CASSA, U.D.,A 32 QUART, U.E.,B
Jornada 13 19-01-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 54 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
FARNERS, C.E.,A 22 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
TORDERA, C.F.,A 03 BLANES, C.D.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 06 BREDA, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 21 CRISTINENC C.E,A
BESCANO, C.D.,A 22 SANT GREGORI, A.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 23 CASSA, U.D.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 92 QUART, U.E.,B
Jornada 14 26-01-2020
CAL AGUIDO, A.D.,A 52 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 44 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
BLANES, C.D.,A 92 FARNERS, C.E.,A
BREDA, U.E.,A 33 TORDERA, C.F.,A
CRISTINENC C.E,A 61 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
SANT GREGORI, A.E.,A 23 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
CASSA, U.D.,A 55 BESCANO, C.D.,A
QUART, U.E.,B 53 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
Jornada 15 02-02-2020
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 12 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 23 BLANES, C.D.,A
FARNERS, C.E.,A 32 BREDA, U.E.,A
TORDERA, C.F.,A 00 CRISTINENC C.E,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 18 SANT GREGORI, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 10 CASSA, U.D.,A
BESCANO, C.D.,A 28 QUART, U.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 15 CAL AGUIDO, A.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
BESCANO, C.D.,A 41 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 52 QUART, U.E.,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 03 CASSA, U.D.,A
TORDERA, C.F.,A 52 SANT GREGORI, A.E.,A
FARNERS, C.E.,A 02 CRISTINENC C.E,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 05 BREDA, U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 32 BLANES, C.D.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 22 CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 17 16-02-2020
CAL AGUIDO, A.D.,A 50 BESCANO, C.D.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 311 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
QUART, U.E.,B 40 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
CASSA, U.D.,A 05 TORDERA, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 31 FARNERS, C.E.,A
CRISTINENC C.E,A 14 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
BREDA, U.E.,A 52 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
BLANES, C.D.,A 41 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
Jornada 18 01-03-2020
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 41 BESCANO, C.D.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 41 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
TORDERA, C.F.,A 30 QUART, U.E.,B
FARNERS, C.E.,A 35 CASSA, U.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 31 SANT GREGORI, A.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 02 CRISTINENC C.E,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 11 BREDA, U.E.,A
BLANES, C.D.,A 02 CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 19 08-03-2020
CAL AGUIDO, A.D.,A 21 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
BESCANO, C.D.,A 31 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 02 TORDERA, C.F.,A
QUART, U.E.,B 65 FARNERS, C.E.,A
CASSA, U.D.,A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
SANT GREGORI, A.E.,A 32 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
CRISTINENC C.E,A 05 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
BREDA, U.E.,A 32 BLANES, C.D.,A
Jornada 20 15-03-2020
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
TORDERA, C.F.,A - BESCANO, C.D.,A
FARNERS, C.E.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - QUART, U.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - CASSA, U.D.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
BLANES, C.D.,A - CRISTINENC C.E,A
BREDA, U.E.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 21 22-03-2020
CAL AGUIDO, A.D.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A - TORDERA, C.F.,A
BESCANO, C.D.,A - FARNERS, C.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
QUART, U.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
CASSA, U.D.,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - BLANES, C.D.,A
CRISTINENC C.E,A - BREDA, U.E.,A
Jornada 22 29-03-2020
TORDERA, C.F.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
FARNERS, C.E.,A - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - BESCANO, C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - QUART, U.E.,B
BLANES, C.D.,A - CASSA, U.D.,A
BREDA, U.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
CRISTINENC C.E,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 23 05-04-2020
CAL AGUIDO, A.D.,A - TORDERA, C.F.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - FARNERS, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
BESCANO, C.D.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
QUART, U.E.,B - BLANES, C.D.,A
CASSA, U.D.,A - BREDA, U.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - CRISTINENC C.E,A
Jornada 24 19-04-2020
FARNERS, C.E.,A - TORDERA, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - BESCANO, C.D.,A
BLANES, C.D.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
BREDA, U.E.,A - QUART, U.E.,B
CRISTINENC C.E,A - CASSA, U.D.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 25 26-04-2020
CAL AGUIDO, A.D.,A - FARNERS, C.E.,A
TORDERA, C.F.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
BESCANO, C.D.,A - BLANES, C.D.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - BREDA, U.E.,A
QUART, U.E.,B - CRISTINENC C.E,A
CASSA, U.D.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 26 03-05-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - FARNERS, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - TORDERA, C.F.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
BLANES, C.D.,A - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
BREDA, U.E.,A - BESCANO, C.D.,A
CRISTINENC C.E,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - QUART, U.E.,B
CASSA, U.D.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 27 10-05-2020
CAL AGUIDO, A.D.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
FARNERS, C.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
TORDERA, C.F.,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - BLANES, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A - BREDA, U.E.,A
BESCANO, C.D.,A - CRISTINENC C.E,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
QUART, U.E.,B - CASSA, U.D.,A
Jornada 28 17-05-2020
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - FARNERS, C.E.,A
BLANES, C.D.,A - TORDERA, C.F.,A
BREDA, U.E.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
CRISTINENC C.E,A - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
SANT GREGORI, A.E.,A - BESCANO, C.D.,A
CASSA, U.D.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
QUART, U.E.,B - CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 29 24-05-2020
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
FARNERS, C.E.,A - BLANES, C.D.,A
TORDERA, C.F.,A - BREDA, U.E.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - CRISTINENC C.E,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A - SANT GREGORI, A.E.,A
BESCANO, C.D.,A - CASSA, U.D.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - QUART, U.E.,B
Jornada 30 31-05-2020
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
BLANES, C.D.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
BREDA, U.E.,A - FARNERS, C.E.,A
CRISTINENC C.E,A - TORDERA, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
CASSA, U.D.,A - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
QUART, U.E.,B - BESCANO, C.D.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.