Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil primera divisio | grup 5

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
MERCANTIL, C.E,C 25 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
JUVENTUS, A.C.,A 11 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SANT POL, AT.,A 13 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 41 CIRERA, U.D.,A
CARDEDEU, F.C.,B 24 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
BUFALA, C.F.,A 31 VILASSAR DALT, C.E.,A
CABRILS, C.E.,A 32 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 21 PREMIA CLUB ESP.,A
Jornada 2 13-10-2019
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 23 VILASSAR MAR,U.E.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 16 MERCANTIL, C.E,C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 70 JUVENTUS, A.C.,A
CIRERA, U.D.,A 40 SANT POL, AT.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 22 SABADELL F.C., C.E.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 21 CARDEDEU, F.C.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 22 BUFALA, C.F.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 31 CABRILS, C.E.,A
Jornada 3 20-10-2019
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 10 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
MERCANTIL, C.E,C 32 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
JUVENTUS, A.C.,A 12 CIRERA, U.D.,A
SANT POL, AT.,A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
SABADELL F.C., C.E.,B 22 VILASSAR DALT, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,B 11 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
BUFALA, C.F.,A 33 PREMIA CLUB ESP.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 30 CABRILS, C.E.,A
Jornada 4 27-10-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 22 VILASSAR MAR,U.E.,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 22 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
CIRERA, U.D.,A 33 MERCANTIL, C.E,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 71 JUVENTUS, A.C.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 40 SANT POL, AT.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 13 SABADELL F.C., C.E.,B
PREMIA CLUB ESP.,A 21 CARDEDEU, F.C.,B
CABRILS, C.E.,A 31 BUFALA, C.F.,A
Jornada 5 03-11-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 12 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 12 CIRERA, U.D.,A
MERCANTIL, C.E,C 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
JUVENTUS, A.C.,A 11 VILASSAR DALT, C.E.,A
SANT POL, AT.,A 06 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 23 PREMIA CLUB ESP.,A
CARDEDEU, F.C.,B 22 CABRILS, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 11 BUFALA, C.F.,A
Jornada 6 10-11-2019
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 11 VILASSAR MAR,U.E.,B
CIRERA, U.D.,A 20 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 13 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 21 MERCANTIL, C.E,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 64 JUVENTUS, A.C.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 11 SANT POL, AT.,A
CABRILS, C.E.,A 05 SABADELL F.C., C.E.,B
BUFALA, C.F.,A 12 CARDEDEU, F.C.,B
Jornada 7 17-11-2019
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 33 CIRERA, U.D.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 33 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 43 VILASSAR DALT, C.E.,A
MERCANTIL, C.E,C 13 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
JUVENTUS, A.C.,A 33 PREMIA CLUB ESP.,A
SANT POL, AT.,A 11 CABRILS, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 00 BUFALA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 42 CARDEDEU, F.C.,B
Jornada 8 24-11-2019
CIRERA, U.D.,A 00 VILASSAR MAR,U.E.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 35 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 30 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 32 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
PREMIA CLUB ESP.,A 21 MERCANTIL, C.E,C
CABRILS, C.E.,A 83 JUVENTUS, A.C.,A
BUFALA, C.F.,A 22 SANT POL, AT.,A
CARDEDEU, F.C.,B 04 SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 9 01-12-2019
CIRERA, U.D.,A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 12 VILASSAR DALT, C.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 23 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 33 PREMIA CLUB ESP.,A
MERCANTIL, C.E,C 21 CABRILS, C.E.,A
JUVENTUS, A.C.,A 10 BUFALA, C.F.,A
SANT POL, AT.,A 03 CARDEDEU, F.C.,B
VILASSAR MAR,U.E.,B 62 SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 10 15-12-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 24 VILASSAR MAR,U.E.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 20 CIRERA, U.D.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 32 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 03 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
CABRILS, C.E.,A 22 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
BUFALA, C.F.,A 32 MERCANTIL, C.E,C
CARDEDEU, F.C.,B 01 JUVENTUS, A.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 41 SANT POL, AT.,A
Jornada 11 22-12-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 22 VILASSAR DALT, C.E.,A
CIRERA, U.D.,A 32 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 22 PREMIA CLUB ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 20 CABRILS, C.E.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 31 BUFALA, C.F.,A
MERCANTIL, C.E,C 23 CARDEDEU, F.C.,B
JUVENTUS, A.C.,A 23 SABADELL F.C., C.E.,B
VILASSAR MAR,U.E.,B 40 SANT POL, AT.,A
Jornada 12 12-01-2020
VILASSAR DALT, C.E.,A 02 VILASSAR MAR,U.E.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 41 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
PREMIA CLUB ESP.,A 34 CIRERA, U.D.,A
CABRILS, C.E.,A 31 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
BUFALA, C.F.,A 33 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
CARDEDEU, F.C.,B 11 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
SABADELL F.C., C.E.,B 22 MERCANTIL, C.E,C
SANT POL, AT.,A 00 JUVENTUS, A.C.,A
Jornada 13 19-01-2020
VILASSAR DALT, C.E.,A 20 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 23 PREMIA CLUB ESP.,A
CIRERA, U.D.,A 23 CABRILS, C.E.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 33 BUFALA, C.F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 51 CARDEDEU, F.C.,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 33 SABADELL F.C., C.E.,B
MERCANTIL, C.E,C 10 SANT POL, AT.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 34 JUVENTUS, A.C.,A
Jornada 14 26-01-2020
VILASSAR MAR,U.E.,B 21 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 12 VILASSAR DALT, C.E.,A
CABRILS, C.E.,A 25 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
BUFALA, C.F.,A 31 CIRERA, U.D.,A
CARDEDEU, F.C.,B 26 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 30 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SANT POL, AT.,A 41 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
JUVENTUS, A.C.,A 21 MERCANTIL, C.E,C
Jornada 15 02-02-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 22 PREMIA CLUB ESP.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 20 CABRILS, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 22 BUFALA, C.F.,A
CIRERA, U.D.,A 83 CARDEDEU, F.C.,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 33 SABADELL F.C., C.E.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 11 SANT POL, AT.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 12 JUVENTUS, A.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 41 MERCANTIL, C.E,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 24 MERCANTIL, C.E,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 63 JUVENTUS, A.C.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 22 SANT POL, AT.,A
CIRERA, U.D.,A 13 SABADELL F.C., C.E.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 23 CARDEDEU, F.C.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 42 BUFALA, C.F.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 30 CABRILS, C.E.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 13 VILASSAR MAR,U.E.,B
Jornada 17 16-02-2020
VILASSAR MAR,U.E.,B 22 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
MERCANTIL, C.E,C 33 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
JUVENTUS, A.C.,A 33 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
SANT POL, AT.,A 22 CIRERA, U.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 23 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
CARDEDEU, F.C.,B 13 VILASSAR DALT, C.E.,A
BUFALA, C.F.,A 21 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
CABRILS, C.E.,A 25 PREMIA CLUB ESP.,A
Jornada 18 01-03-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 15 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 22 MERCANTIL, C.E,C
CIRERA, U.D.,A 52 JUVENTUS, A.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 03 SANT POL, AT.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 10 SABADELL F.C., C.E.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 11 CARDEDEU, F.C.,B
PREMIA CLUB ESP.,A 00 BUFALA, C.F.,A
CABRILS, C.E.,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,B
Jornada 19 08-03-2020
VILASSAR MAR,U.E.,B 30 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 13 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
MERCANTIL, C.E,C 13 CIRERA, U.D.,A
JUVENTUS, A.C.,A 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
SANT POL, AT.,A 13 VILASSAR DALT, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 25 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
CARDEDEU, F.C.,B 22 PREMIA CLUB ESP.,A
BUFALA, C.F.,A 23 CABRILS, C.E.,A
Jornada 20 15-03-2020
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
CIRERA, U.D.,A - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B - MERCANTIL, C.E,C
VILASSAR DALT, C.E.,A - JUVENTUS, A.C.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - SANT POL, AT.,A
PREMIA CLUB ESP.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
CABRILS, C.E.,A - CARDEDEU, F.C.,B
BUFALA, C.F.,A - VILASSAR MAR,U.E.,B
Jornada 21 22-03-2020
VILASSAR MAR,U.E.,B - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - CIRERA, U.D.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
MERCANTIL, C.E,C - VILASSAR DALT, C.E.,A
JUVENTUS, A.C.,A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SANT POL, AT.,A - PREMIA CLUB ESP.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - CABRILS, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,B - BUFALA, C.F.,A
Jornada 22 29-03-2020
CIRERA, U.D.,A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - MERCANTIL, C.E,C
PREMIA CLUB ESP.,A - JUVENTUS, A.C.,A
CABRILS, C.E.,A - SANT POL, AT.,A
BUFALA, C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,B - VILASSAR MAR,U.E.,B
Jornada 23 05-04-2020
VILASSAR MAR,U.E.,B - CIRERA, U.D.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - VILASSAR DALT, C.E.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
MERCANTIL, C.E,C - PREMIA CLUB ESP.,A
JUVENTUS, A.C.,A - CABRILS, C.E.,A
SANT POL, AT.,A - BUFALA, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - CARDEDEU, F.C.,B
Jornada 24 19-04-2020
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B - CIRERA, U.D.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
PREMIA CLUB ESP.,A - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
CABRILS, C.E.,A - MERCANTIL, C.E,C
BUFALA, C.F.,A - JUVENTUS, A.C.,A
CARDEDEU, F.C.,B - SANT POL, AT.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - VILASSAR MAR,U.E.,B
Jornada 25 26-04-2020
VILASSAR MAR,U.E.,B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
CIRERA, U.D.,A - VILASSAR DALT, C.E.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - PREMIA CLUB ESP.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A - CABRILS, C.E.,A
MERCANTIL, C.E,C - BUFALA, C.F.,A
JUVENTUS, A.C.,A - CARDEDEU, F.C.,B
SANT POL, AT.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 26 03-05-2020
VILASSAR DALT, C.E.,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - CIRERA, U.D.,A
PREMIA CLUB ESP.,A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
CABRILS, C.E.,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
BUFALA, C.F.,A - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
CARDEDEU, F.C.,B - MERCANTIL, C.E,C
SABADELL F.C., C.E.,B - JUVENTUS, A.C.,A
SANT POL, AT.,A - VILASSAR MAR,U.E.,B
Jornada 27 10-05-2020
VILASSAR MAR,U.E.,B - VILASSAR DALT, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
CIRERA, U.D.,A - PREMIA CLUB ESP.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - CABRILS, C.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - BUFALA, C.F.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A - CARDEDEU, F.C.,B
MERCANTIL, C.E,C - SABADELL F.C., C.E.,B
JUVENTUS, A.C.,A - SANT POL, AT.,A
Jornada 28 17-05-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - VILASSAR DALT, C.E.,A
PREMIA CLUB ESP.,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
CABRILS, C.E.,A - CIRERA, U.D.,A
BUFALA, C.F.,A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
CARDEDEU, F.C.,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SABADELL F.C., C.E.,B - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
SANT POL, AT.,A - MERCANTIL, C.E,C
JUVENTUS, A.C.,A - VILASSAR MAR,U.E.,B
Jornada 29 24-05-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - VILASSAR MAR,U.E.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A - PREMIA CLUB ESP.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B - CABRILS, C.E.,A
CIRERA, U.D.,A - BUFALA, C.F.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - CARDEDEU, F.C.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - SABADELL F.C., C.E.,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A - SANT POL, AT.,A
MERCANTIL, C.E,C - JUVENTUS, A.C.,A
Jornada 30 31-05-2020
PREMIA CLUB ESP.,A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
CABRILS, C.E.,A - VILASSAR DALT, C.E.,A
BUFALA, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
CARDEDEU, F.C.,B - CIRERA, U.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
SANT POL, AT.,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
JUVENTUS, A.C.,A - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
MERCANTIL, C.E,C - VILASSAR MAR,U.E.,B
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.