Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
LLOREDA, C.F.,C 30 Pª BARC. ANGUERA,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
R
Descansa
SISTRELLS C.F.,A 44 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 140 ESCOLA E.BRAFA ,B
CATALONIA, U.B.,B 34 CANYELLES,C.E.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,C 110 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C 12 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
SANT ADRIA, CF.,A 53 LA SALUT PERE GOL AE.,A
Jornada 2 20-10-2019
Pª BARC. ANGUERA,C 15 SANT ADRIA, CF.,A
Descansa
R
LLOREDA, C.F.,C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 40 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
ESCOLA E.BRAFA ,B 15 SISTRELLS C.F.,A
CANYELLES,C.E.,A 15 PUBILLA CASAS, C.E.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 33 CATALONIA, U.B.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 140 Pª BARC. BARCINO, CE,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A 21 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C
Jornada 3 27-10-2019
Pª BARC. ANGUERA,C
R
Descansa
LLOREDA, C.F.,C 20 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 23 ESCOLA E.BRAFA ,B
SISTRELLS C.F.,A 21 CANYELLES,C.E.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 51 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
CATALONIA, U.B.,B 43 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Pª BARC. BARCINO, CE,C 214 LA SALUT PERE GOL AE.,A
SANT ADRIA, CF.,A 42 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C
Jornada 4 03-11-2019
Descansa
R
SANT ADRIA, CF.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 61 Pª BARC. ANGUERA,C
ESCOLA E.BRAFA ,B 47 LLOREDA, C.F.,C
CANYELLES,C.E.,A 40 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 26 SISTRELLS C.F.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 03 PUBILLA CASAS, C.E.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A 30 CATALONIA, U.B.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C 100 Pª BARC. BARCINO, CE,C
Jornada 5 10-11-2019
Descansa
R
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
Pª BARC. ANGUERA,C 70 ESCOLA E.BRAFA ,B
LLOREDA, C.F.,C 21 CANYELLES,C.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 02 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
SISTRELLS C.F.,A 50 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 11 LA SALUT PERE GOL AE.,A
CATALONIA, U.B.,B 42 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C
SANT ADRIA, CF.,A 150 Pª BARC. BARCINO, CE,C
Jornada 6 17-11-2019
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 15 SANT ADRIA, CF.,A
ESCOLA E.BRAFA ,B
R
Descansa
CANYELLES,C.E.,A 92 Pª BARC. ANGUERA,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 24 LLOREDA, C.F.,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
LA SALUT PERE GOL AE.,A 34 SISTRELLS C.F.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C 34 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,C 29 CATALONIA, U.B.,B
Jornada 7 24-11-2019
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 90 ESCOLA E.BRAFA ,B
Descansa
R
CANYELLES,C.E.,A
Pª BARC. ANGUERA,C 14 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
LLOREDA, C.F.,C 54 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 34 LA SALUT PERE GOL AE.,A
SISTRELLS C.F.,A 21 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B 122 Pª BARC. BARCINO, CE,C
SANT ADRIA, CF.,A 13 CATALONIA, U.B.,B
Jornada 8 01-12-2019
ESCOLA E.BRAFA ,B 19 SANT ADRIA, CF.,A
CANYELLES,C.E.,A 32 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
R
Descansa
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 60 Pª BARC. ANGUERA,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A 42 LLOREDA, C.F.,C
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
Pª BARC. BARCINO, CE,C 013 SISTRELLS C.F.,A
CATALONIA, U.B.,B 110 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Jornada 9 15-12-2019
ESCOLA E.BRAFA ,B 12 CANYELLES,C.E.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 11 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Descansa
R
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Pª BARC. ANGUERA,C 06 LA SALUT PERE GOL AE.,A
LLOREDA, C.F.,C 21 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 110 Pª BARC. BARCINO, CE,C
SISTRELLS C.F.,A 70 CATALONIA, U.B.,B
SANT ADRIA, CF.,A 30 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Jornada 10 22-12-2019
CANYELLES,C.E.,A 23 SANT ADRIA, CF.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 51 ESCOLA E.BRAFA ,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 30 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A
R
Descansa
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C 50 Pª BARC. ANGUERA,C
Pª BARC. BARCINO, CE,C 117 LLOREDA, C.F.,C
CATALONIA, U.B.,B 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
PUBILLA CASAS, C.E.,B 30 SISTRELLS C.F.,A
Jornada 11 12-01-2020
CANYELLES,C.E.,A 31 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ESCOLA E.BRAFA ,B 29 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 34 LA SALUT PERE GOL AE.,A
Descansa
R
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C
Pª BARC. ANGUERA,C 82 Pª BARC. BARCINO, CE,C
LLOREDA, C.F.,C 41 CATALONIA, U.B.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 17 PUBILLA CASAS, C.E.,B
SANT ADRIA, CF.,A 20 SISTRELLS C.F.,A
Jornada 12 19-01-2020
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 14 SANT ADRIA, CF.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 40 CANYELLES,C.E.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 52 ESCOLA E.BRAFA ,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C 51 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
Pª BARC. BARCINO, CE,C
R
Descansa
CATALONIA, U.B.,B 60 Pª BARC. ANGUERA,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B 40 LLOREDA, C.F.,C
SISTRELLS C.F.,A 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
Jornada 13 26-01-2020
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 11 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
CANYELLES,C.E.,A 03 LA SALUT PERE GOL AE.,A
ESCOLA E.BRAFA ,B 06 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 141 Pª BARC. BARCINO, CE,C
Descansa
R
CATALONIA, U.B.,B
Pª BARC. ANGUERA,C 15 PUBILLA CASAS, C.E.,B
LLOREDA, C.F.,C 31 SISTRELLS C.F.,A
SANT ADRIA, CF.,A 60 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
Jornada 14 02-02-2020
SANT ADRIA, CF.,A 20 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 41 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C 31 CANYELLES,C.E.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,C 34 ESCOLA E.BRAFA ,B
CATALONIA, U.B.,B 36 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B
R
Descansa
SISTRELLS C.F.,A 40 Pª BARC. ANGUERA,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 17 LLOREDA, C.F.,C
Jornada 15 09-02-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 12 LA SALUT PERE GOL AE.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 24 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C
CANYELLES,C.E.,A 132 Pª BARC. BARCINO, CE,C
ESCOLA E.BRAFA ,B 17 CATALONIA, U.B.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 05 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Descansa
R
SISTRELLS C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,C 33 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
LLOREDA, C.F.,C 02 SANT ADRIA, CF.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
Pª BARC. ANGUERA,C 13 LLOREDA, C.F.,C
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 34 SISTRELLS C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA ,B 010 PUBILLA CASAS, C.E.,B
CANYELLES,C.E.,A 22 CATALONIA, U.B.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 61 Pª BARC. BARCINO, CE,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 20 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A 32 SANT ADRIA, CF.,A
Jornada 17 01-03-2020
SANT ADRIA, CF.,A 20 Pª BARC. ANGUERA,C
LLOREDA, C.F.,C
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 13 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
SISTRELLS C.F.,A 110 ESCOLA E.BRAFA ,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 31 CANYELLES,C.E.,A
CATALONIA, U.B.,B 13 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Pª BARC. BARCINO, CE,C 16 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C 02 LA SALUT PERE GOL AE.,A
Jornada 18 08-03-2020
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA,C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 12 LLOREDA, C.F.,C
ESCOLA E.BRAFA ,B 25 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
CANYELLES,C.E.,A 02 SISTRELLS C.F.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 08 PUBILLA CASAS, C.E.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 32 CATALONIA, U.B.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A 110 Pª BARC. BARCINO, CE,C
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C SANT ADRIA, CF.,A
Jornada 19 15-03-2020
SANT ADRIA, CF.,A
R
Descansa
Pª BARC. ANGUERA,C - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
LLOREDA, C.F.,C - ESCOLA E.BRAFA ,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D - CANYELLES,C.E.,A
SISTRELLS C.F.,A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
CATALONIA, U.B.,B - LA SALUT PERE GOL AE.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,C - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C
Jornada 20 22-03-2020
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
R
Descansa
ESCOLA E.BRAFA ,B - Pª BARC. ANGUERA,C
CANYELLES,C.E.,A - LLOREDA, C.F.,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - SISTRELLS C.F.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A - PUBILLA CASAS, C.E.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C - CATALONIA, U.B.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,C - SANT ADRIA, CF.,A
Jornada 21 29-03-2020
SANT ADRIA, CF.,A - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
Descansa
R
ESCOLA E.BRAFA ,B
Pª BARC. ANGUERA,C - CANYELLES,C.E.,A
LLOREDA, C.F.,C - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
SISTRELLS C.F.,A - LA SALUT PERE GOL AE.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C
CATALONIA, U.B.,B - Pª BARC. BARCINO, CE,C
Jornada 22 05-04-2020
ESCOLA E.BRAFA ,B - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
CANYELLES,C.E.,A
R
Descansa
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - Pª BARC. ANGUERA,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - LLOREDA, C.F.,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C - SISTRELLS C.F.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,C - PUBILLA CASAS, C.E.,B
CATALONIA, U.B.,B - SANT ADRIA, CF.,A
Jornada 23 19-04-2020
SANT ADRIA, CF.,A - ESCOLA E.BRAFA ,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A - CANYELLES,C.E.,A
Descansa
R
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Pª BARC. ANGUERA,C - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
LLOREDA, C.F.,C - LA SALUT PERE GOL AE.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C
SISTRELLS C.F.,A - Pª BARC. BARCINO, CE,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B - CATALONIA, U.B.,B
Jornada 24 26-04-2020
CANYELLES,C.E.,A - ESCOLA E.BRAFA ,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
R
Descansa
LA SALUT PERE GOL AE.,A - Pª BARC. ANGUERA,C
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C - LLOREDA, C.F.,C
Pª BARC. BARCINO, CE,C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
CATALONIA, U.B.,B - SISTRELLS C.F.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B - SANT ADRIA, CF.,A
Jornada 25 03-05-2020
SANT ADRIA, CF.,A - CANYELLES,C.E.,A
ESCOLA E.BRAFA ,B - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Descansa
R
LA SALUT PERE GOL AE.,A
Pª BARC. ANGUERA,C - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C
LLOREDA, C.F.,C - Pª BARC. BARCINO, CE,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D - CATALONIA, U.B.,B
SISTRELLS C.F.,A - PUBILLA CASAS, C.E.,B
Jornada 26 10-05-2020
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - CANYELLES,C.E.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - ESCOLA E.BRAFA ,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C
R
Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE,C - Pª BARC. ANGUERA,C
CATALONIA, U.B.,B - LLOREDA, C.F.,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
SISTRELLS C.F.,A - SANT ADRIA, CF.,A
Jornada 27 17-05-2020
SANT ADRIA, CF.,A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
CANYELLES,C.E.,A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
ESCOLA E.BRAFA ,B - LA SALUT PERE GOL AE.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C
Descansa
R
Pª BARC. BARCINO, CE,C
Pª BARC. ANGUERA,C - CATALONIA, U.B.,B
LLOREDA, C.F.,C - PUBILLA CASAS, C.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D - SISTRELLS C.F.,A
Jornada 28 24-05-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A - CANYELLES,C.E.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C - ESCOLA E.BRAFA ,B
Pª BARC. BARCINO, CE,C - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
CATALONIA, U.B.,B
R
Descansa
PUBILLA CASAS, C.E.,B - Pª BARC. ANGUERA,C
SISTRELLS C.F.,A - LLOREDA, C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D - SANT ADRIA, CF.,A
Jornada 29 31-05-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - SANT ADRIA, CF.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - LA SALUT PERE GOL AE.,A
CANYELLES,C.E.,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C
ESCOLA E.BRAFA ,B - Pª BARC. BARCINO, CE,C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A - CATALONIA, U.B.,B
Descansa
R
PUBILLA CASAS, C.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,C - SISTRELLS C.F.,A
LLOREDA, C.F.,C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
Jornada 30 07-06-2020
LA SALUT PERE GOL AE.,A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Pª BARC. BARCINO, CE,C - CANYELLES,C.E.,A
CATALONIA, U.B.,B - ESCOLA E.BRAFA ,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
SISTRELLS C.F.,A
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D - Pª BARC. ANGUERA,C
SANT ADRIA, CF.,A - LLOREDA, C.F.,C
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.