Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 16

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B 23 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 24 IMPERIO , C.F.,A
DIAGONAL CLUB ESP.,A 26 THAU, C.E.,A
ESCOLA E.BRAFA ,A 12 SARRIA, C.P.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 80 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Descansa
R
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
LLOREDA, C.F.,B 31 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
Descansa
R
Descansa
Jornada 2 20-10-2019
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A - Descansa
IMPERIO , C.F.,A 13 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
THAU, C.E.,A 72 TURO PEIRA, C.C.D.,B
SARRIA, C.P.,C 23 DIAGONAL CLUB ESP.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 06 ESCOLA E.BRAFA ,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
R
Descansa
Descansa
R
LLOREDA, C.F.,B
Jornada 3 27-10-2019
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 70 IMPERIO , C.F.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B 31 THAU, C.E.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 010 SARRIA, C.P.,C
DIAGONAL CLUB ESP.,A 131 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
ESCOLA E.BRAFA ,A 41 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 100 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
Descansa
R
R
Descansa
Descansa - LLOREDA, C.F.,B
Jornada 4 03-11-2019
IMPERIO , C.F.,A - Descansa
THAU, C.E.,A 15 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
SARRIA, C.P.,C 44 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 45 TURO PEIRA, C.C.D.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 01 DIAGONAL CLUB ESP.,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 11 ESCOLA E.BRAFA ,A
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
LLOREDA, C.F.,B
R
Descansa
Jornada 5 10-11-2019
IMPERIO , C.F.,A 02 THAU, C.E.,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 22 SARRIA, C.P.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B 81 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 24 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
DIAGONAL CLUB ESP.,A 30 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
ESCOLA E.BRAFA ,A
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 20 LLOREDA, C.F.,B
Descansa
R
Descansa
Jornada 6 17-11-2019
THAU, C.E.,A - Descansa
SARRIA, C.P.,C 41 IMPERIO , C.F.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 04 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 25 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 14 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Descansa
R
DIAGONAL CLUB ESP.,A
LLOREDA, C.F.,B 13 ESCOLA E.BRAFA ,A
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Jornada 7 24-11-2019
THAU, C.E.,A 12 SARRIA, C.P.,C
IMPERIO , C.F.,A 72 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 61 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B 51 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B
R
Descansa
DIAGONAL CLUB ESP.,A 30 LLOREDA, C.F.,B
ESCOLA E.BRAFA ,A
R
Descansa
Descansa - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Jornada 8 01-12-2019
SARRIA, C.P.,C - Descansa
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 23 THAU, C.E.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 34 IMPERIO , C.F.,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 28 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
Descansa
R
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
LLOREDA, C.F.,B 21 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Descansa
R
DIAGONAL CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 50 ESCOLA E.BRAFA ,A
Jornada 9 15-12-2019
SARRIA, C.P.,C 94 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
THAU, C.E.,A 71 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
IMPERIO , C.F.,A 70 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B 31 LLOREDA, C.F.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B
R
Descansa
DIAGONAL CLUB ESP.,A 33 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Descansa - ESCOLA E.BRAFA ,A
Jornada 10 22-12-2019
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - Descansa
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 15 SARRIA, C.P.,C
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 16 THAU, C.E.,A
Descansa
R
IMPERIO , C.F.,A
LLOREDA, C.F.,B 34 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
Descansa
R
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 50 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ESCOLA E.BRAFA ,A 23 DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 11 12-01-2020
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 24 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
SARRIA, C.P.,C 31 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
THAU, C.E.,A
R
Descansa
IMPERIO , C.F.,A 23 LLOREDA, C.F.,B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B 00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
TURO PEIRA, C.C.D.,B 110 ESCOLA E.BRAFA ,A
Descansa - DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 12 19-01-2020
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C - Descansa
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 82 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Descansa
R
SARRIA, C.P.,C
LLOREDA, C.F.,B 12 THAU, C.E.,A
Descansa
R
IMPERIO , C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
ESCOLA E.BRAFA ,A 20 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A 60 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Jornada 13 26-01-2020
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 33 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
R
Descansa
SARRIA, C.P.,C 72 LLOREDA, C.F.,B
THAU, C.E.,A
R
Descansa
IMPERIO , C.F.,A 16 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 23 ESCOLA E.BRAFA ,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B 20 DIAGONAL CLUB ESP.,A
Descansa - TURO PEIRA, C.C.D.,B
Jornada 14 02-02-2020
Descansa - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
Descansa
R
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
LLOREDA, C.F.,B 82 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Descansa
R
SARRIA, C.P.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 20 THAU, C.E.,A
ESCOLA E.BRAFA ,A 10 IMPERIO , C.F.,A
DIAGONAL CLUB ESP.,A 02 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 06 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
Jornada 15 09-02-2020
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
R
Descansa
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 42 LLOREDA, C.F.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
R
Descansa
SARRIA, C.P.,C 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
THAU, C.E.,A 11 ESCOLA E.BRAFA ,A
IMPERIO , C.F.,A 42 DIAGONAL CLUB ESP.,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 102 TURO PEIRA, C.C.D.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 32 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
IMPERIO , C.F.,A 61 TURO PEIRA, C.C.D.,B
THAU, C.E.,A 02 DIAGONAL CLUB ESP.,A
SARRIA, C.P.,C 32 ESCOLA E.BRAFA ,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 36 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
R
Descansa
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 02 LLOREDA, C.F.,B
Descansa
R
Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - IMPERIO , C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B - THAU, C.E.,A
DIAGONAL CLUB ESP.,A - SARRIA, C.P.,C
ESCOLA E.BRAFA ,A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
Descansa
R
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
LLOREDA, C.F.,B
R
Descansa
Jornada 18 08-03-2020
IMPERIO , C.F.,A - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
THAU, C.E.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
SARRIA, C.P.,C - TURO PEIRA, C.C.D.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - DIAGONAL CLUB ESP.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C - ESCOLA E.BRAFA ,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Descansa
R
R
Descansa
LLOREDA, C.F.,B - Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - IMPERIO , C.F.,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A - THAU, C.E.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - SARRIA, C.P.,C
TURO PEIRA, C.C.D.,B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
ESCOLA E.BRAFA ,A - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
R
Descansa
Descansa
R
LLOREDA, C.F.,B
Jornada 20 22-03-2020
THAU, C.E.,A - IMPERIO , C.F.,A
SARRIA, C.P.,C - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C - TURO PEIRA, C.C.D.,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A - DIAGONAL CLUB ESP.,A
Descansa
R
ESCOLA E.BRAFA ,A
LLOREDA, C.F.,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Descansa
R
Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - THAU, C.E.,A
IMPERIO , C.F.,A - SARRIA, C.P.,C
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
TURO PEIRA, C.C.D.,B - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
DIAGONAL CLUB ESP.,A
R
Descansa
ESCOLA E.BRAFA ,A - LLOREDA, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
R
Descansa
Jornada 22 05-04-2020
SARRIA, C.P.,C - THAU, C.E.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - IMPERIO , C.F.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
Descansa
R
TURO PEIRA, C.C.D.,B
LLOREDA, C.F.,B - DIAGONAL CLUB ESP.,A
Descansa
R
ESCOLA E.BRAFA ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - SARRIA, C.P.,C
THAU, C.E.,A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
IMPERIO , C.F.,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
R
Descansa
TURO PEIRA, C.C.D.,B - LLOREDA, C.F.,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A
R
Descansa
ESCOLA E.BRAFA ,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Jornada 24 26-04-2020
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - SARRIA, C.P.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C - THAU, C.E.,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A - IMPERIO , C.F.,A
Descansa
R
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
LLOREDA, C.F.,B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
Descansa
R
TURO PEIRA, C.C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - DIAGONAL CLUB ESP.,A
ESCOLA E.BRAFA ,A - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
SARRIA, C.P.,C - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
THAU, C.E.,A - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
IMPERIO , C.F.,A
R
Descansa
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A - LLOREDA, C.F.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
R
Descansa
TURO PEIRA, C.C.D.,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
DIAGONAL CLUB ESP.,A - ESCOLA E.BRAFA ,A
Jornada 26 10-05-2020
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A - SARRIA, C.P.,C
Descansa
R
THAU, C.E.,A
LLOREDA, C.F.,B - IMPERIO , C.F.,A
Descansa
R
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
ESCOLA E.BRAFA ,A - TURO PEIRA, C.C.D.,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A - Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
SARRIA, C.P.,C
R
Descansa
THAU, C.E.,A - LLOREDA, C.F.,B
IMPERIO , C.F.,A
R
Descansa
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - ESCOLA E.BRAFA ,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B - DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 28 24-05-2020
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
Descansa
R
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
LLOREDA, C.F.,B - SARRIA, C.P.,C
Descansa
R
THAU, C.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - IMPERIO , C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA ,A - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
DIAGONAL CLUB ESP.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B - Descansa
Jornada 29 31-05-2020
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A - Descansa
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
R
Descansa
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - LLOREDA, C.F.,B
SARRIA, C.P.,C
R
Descansa
THAU, C.E.,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
IMPERIO , C.F.,A - ESCOLA E.BRAFA ,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A - DIAGONAL CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B - TURO PEIRA, C.C.D.,B
Jornada 30 07-06-2020
Descansa
R
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
LLOREDA, C.F.,B - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
Descansa
R
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - SARRIA, C.P.,C
ESCOLA E.BRAFA ,A - THAU, C.E.,A
DIAGONAL CLUB ESP.,A - IMPERIO , C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
Descansa - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.