Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 21

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
OAR VIC,B 52 RIUDEPERES C.F. AT.,B
AVINYO , C.E.,A 41 CENTELLES, U.E.,A
SALLENT, C.E.,B 60 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
GURB, U.E. ,A 18 FOLGUEROLES,C.F.,A
NAVAS,C.E.,B 05 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 41 AVIA, U.E.,B
PRADENC,F.C.,A 13 TORELLO, C.F.,A
TONA, U.E.,B 02 SEVA, U.E.,A
Jornada 2 20-10-2019
RIUDEPERES C.F. AT.,B 23 TONA, U.E.,B
CENTELLES, U.E.,A 51 OAR VIC,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 110 AVINYO , C.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 53 SALLENT, C.E.,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 62 GURB, U.E. ,A
AVIA, U.E.,B 11 NAVAS,C.E.,B
TORELLO, C.F.,A 30 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
SEVA, U.E.,A 28 PRADENC,F.C.,A
Jornada 3 27-10-2019
RIUDEPERES C.F. AT.,B 14 CENTELLES, U.E.,A
OAR VIC,B 20 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
AVINYO , C.E.,A 03 FOLGUEROLES,C.F.,A
SALLENT, C.E.,B 33 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
GURB, U.E. ,A 16 AVIA, U.E.,B
NAVAS,C.E.,B 04 TORELLO, C.F.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 21 SEVA, U.E.,A
TONA, U.E.,B 12 PRADENC,F.C.,A
Jornada 4 03-11-2019
CENTELLES, U.E.,A 51 TONA, U.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 02 RIUDEPERES C.F. AT.,B
FOLGUEROLES,C.F.,A 62 OAR VIC,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 30 AVINYO , C.E.,A
AVIA, U.E.,B 46 SALLENT, C.E.,B
TORELLO, C.F.,A 70 GURB, U.E. ,A
SEVA, U.E.,A 111 NAVAS,C.E.,B
PRADENC,F.C.,A 23 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
Jornada 5 10-11-2019
CENTELLES, U.E.,A 41 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
RIUDEPERES C.F. AT.,B 23 FOLGUEROLES,C.F.,A
OAR VIC,B 18 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
AVINYO , C.E.,A 71 AVIA, U.E.,B
SALLENT, C.E.,B 14 TORELLO, C.F.,A
GURB, U.E. ,A 08 SEVA, U.E.,A
NAVAS,C.E.,B 16 PRADENC,F.C.,A
TONA, U.E.,B 24 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
Jornada 6 17-11-2019
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 34 TONA, U.E.,B
FOLGUEROLES,C.F.,A 12 CENTELLES, U.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 00 RIUDEPERES C.F. AT.,B
AVIA, U.E.,B 32 OAR VIC,B
TORELLO, C.F.,A 40 AVINYO , C.E.,A
SEVA, U.E.,A 13 SALLENT, C.E.,B
PRADENC,F.C.,A 92 GURB, U.E. ,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 30 NAVAS,C.E.,B
Jornada 7 24-11-2019
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - FOLGUEROLES,C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B - AVIA, U.E.,B
OAR VIC,B - TORELLO, C.F.,A
AVINYO , C.E.,A - SEVA, U.E.,A
SALLENT, C.E.,B - PRADENC,F.C.,A
GURB, U.E. ,A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
TONA, U.E.,B - NAVAS,C.E.,B
Jornada 8 01-12-2019
FOLGUEROLES,C.F.,A - TONA, U.E.,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
AVIA, U.E.,B - CENTELLES, U.E.,A
TORELLO, C.F.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
SEVA, U.E.,A - OAR VIC,B
PRADENC,F.C.,A - AVINYO , C.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - SALLENT, C.E.,B
NAVAS,C.E.,B - GURB, U.E. ,A
Jornada 9 15-12-2019
FOLGUEROLES,C.F.,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - AVIA, U.E.,B
CENTELLES, U.E.,A - TORELLO, C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B - SEVA, U.E.,A
OAR VIC,B - PRADENC,F.C.,A
AVINYO , C.E.,A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
SALLENT, C.E.,B - NAVAS,C.E.,B
TONA, U.E.,B - GURB, U.E. ,A
Jornada 10 22-12-2019
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - TONA, U.E.,B
AVIA, U.E.,B - FOLGUEROLES,C.F.,A
TORELLO, C.F.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
SEVA, U.E.,A - CENTELLES, U.E.,A
PRADENC,F.C.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - OAR VIC,B
NAVAS,C.E.,B - AVINYO , C.E.,A
GURB, U.E. ,A - SALLENT, C.E.,B
Jornada 11 12-01-2020
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - AVIA, U.E.,B
FOLGUEROLES,C.F.,A - TORELLO, C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - SEVA, U.E.,A
CENTELLES, U.E.,A - PRADENC,F.C.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
OAR VIC,B - NAVAS,C.E.,B
AVINYO , C.E.,A - GURB, U.E. ,A
TONA, U.E.,B - SALLENT, C.E.,B
Jornada 12 19-01-2020
AVIA, U.E.,B - TONA, U.E.,B
TORELLO, C.F.,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
SEVA, U.E.,A - FOLGUEROLES,C.F.,A
PRADENC,F.C.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - CENTELLES, U.E.,A
NAVAS,C.E.,B - RIUDEPERES C.F. AT.,B
GURB, U.E. ,A - OAR VIC,B
SALLENT, C.E.,B - AVINYO , C.E.,A
Jornada 13 26-01-2020
AVIA, U.E.,B - TORELLO, C.F.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - SEVA, U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A - PRADENC,F.C.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A - NAVAS,C.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,B - GURB, U.E. ,A
OAR VIC,B - SALLENT, C.E.,B
TONA, U.E.,B - AVINYO , C.E.,A
Jornada 14 02-02-2020
TONA, U.E.,B - TORELLO, C.F.,A
SEVA, U.E.,A - AVIA, U.E.,B
PRADENC,F.C.,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - FOLGUEROLES,C.F.,A
NAVAS,C.E.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
GURB, U.E. ,A - CENTELLES, U.E.,A
SALLENT, C.E.,B - RIUDEPERES C.F. AT.,B
AVINYO , C.E.,A - OAR VIC,B
Jornada 15 09-02-2020
TORELLO, C.F.,A - SEVA, U.E.,A
AVIA, U.E.,B - PRADENC,F.C.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A - NAVAS,C.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - GURB, U.E. ,A
CENTELLES, U.E.,A - SALLENT, C.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,B - AVINYO , C.E.,A
OAR VIC,B - TONA, U.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
RIUDEPERES C.F. AT.,B - OAR VIC,B
CENTELLES, U.E.,A - AVINYO , C.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - SALLENT, C.E.,B
FOLGUEROLES,C.F.,A - GURB, U.E. ,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - NAVAS,C.E.,B
AVIA, U.E.,B - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
TORELLO, C.F.,A - PRADENC,F.C.,A
SEVA, U.E.,A - TONA, U.E.,B
Jornada 17 01-03-2020
TONA, U.E.,B - RIUDEPERES C.F. AT.,B
OAR VIC,B - CENTELLES, U.E.,A
AVINYO , C.E.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
SALLENT, C.E.,B - FOLGUEROLES,C.F.,A
GURB, U.E. ,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
NAVAS,C.E.,B - AVIA, U.E.,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - TORELLO, C.F.,A
PRADENC,F.C.,A - SEVA, U.E.,A
Jornada 18 08-03-2020
CENTELLES, U.E.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - OAR VIC,B
FOLGUEROLES,C.F.,A - AVINYO , C.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - SALLENT, C.E.,B
AVIA, U.E.,B - GURB, U.E. ,A
TORELLO, C.F.,A - NAVAS,C.E.,B
SEVA, U.E.,A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
PRADENC,F.C.,A - TONA, U.E.,B
Jornada 19 15-03-2020
TONA, U.E.,B - CENTELLES, U.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
OAR VIC,B - FOLGUEROLES,C.F.,A
AVINYO , C.E.,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
SALLENT, C.E.,B - AVIA, U.E.,B
GURB, U.E. ,A - TORELLO, C.F.,A
NAVAS,C.E.,B - SEVA, U.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - PRADENC,F.C.,A
Jornada 20 22-03-2020
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - CENTELLES, U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - OAR VIC,B
AVIA, U.E.,B - AVINYO , C.E.,A
TORELLO, C.F.,A - SALLENT, C.E.,B
SEVA, U.E.,A - GURB, U.E. ,A
PRADENC,F.C.,A - NAVAS,C.E.,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - TONA, U.E.,B
Jornada 21 29-03-2020
TONA, U.E.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
CENTELLES, U.E.,A - FOLGUEROLES,C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
OAR VIC,B - AVIA, U.E.,B
AVINYO , C.E.,A - TORELLO, C.F.,A
SALLENT, C.E.,B - SEVA, U.E.,A
GURB, U.E. ,A - PRADENC,F.C.,A
NAVAS,C.E.,B - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
Jornada 22 05-04-2020
FOLGUEROLES,C.F.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - CENTELLES, U.E.,A
AVIA, U.E.,B - RIUDEPERES C.F. AT.,B
TORELLO, C.F.,A - OAR VIC,B
SEVA, U.E.,A - AVINYO , C.E.,A
PRADENC,F.C.,A - SALLENT, C.E.,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - GURB, U.E. ,A
NAVAS,C.E.,B - TONA, U.E.,B
Jornada 23 19-04-2020
TONA, U.E.,B - FOLGUEROLES,C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
CENTELLES, U.E.,A - AVIA, U.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,B - TORELLO, C.F.,A
OAR VIC,B - SEVA, U.E.,A
AVINYO , C.E.,A - PRADENC,F.C.,A
SALLENT, C.E.,B - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
GURB, U.E. ,A - NAVAS,C.E.,B
Jornada 24 26-04-2020
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - FOLGUEROLES,C.F.,A
AVIA, U.E.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
TORELLO, C.F.,A - CENTELLES, U.E.,A
SEVA, U.E.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
PRADENC,F.C.,A - OAR VIC,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - AVINYO , C.E.,A
NAVAS,C.E.,B - SALLENT, C.E.,B
GURB, U.E. ,A - TONA, U.E.,B
Jornada 25 03-05-2020
TONA, U.E.,B - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A - AVIA, U.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - TORELLO, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A - SEVA, U.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B - PRADENC,F.C.,A
OAR VIC,B - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
AVINYO , C.E.,A - NAVAS,C.E.,B
SALLENT, C.E.,B - GURB, U.E. ,A
Jornada 26 10-05-2020
AVIA, U.E.,B - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
TORELLO, C.F.,A - FOLGUEROLES,C.F.,A
SEVA, U.E.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
PRADENC,F.C.,A - CENTELLES, U.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
NAVAS,C.E.,B - OAR VIC,B
GURB, U.E. ,A - AVINYO , C.E.,A
SALLENT, C.E.,B - TONA, U.E.,B
Jornada 27 17-05-2020
TONA, U.E.,B - AVIA, U.E.,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - TORELLO, C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A - SEVA, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - PRADENC,F.C.,A
CENTELLES, U.E.,A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B - NAVAS,C.E.,B
OAR VIC,B - GURB, U.E. ,A
AVINYO , C.E.,A - SALLENT, C.E.,B
Jornada 28 24-05-2020
TORELLO, C.F.,A - AVIA, U.E.,B
SEVA, U.E.,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
PRADENC,F.C.,A - FOLGUEROLES,C.F.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
NAVAS,C.E.,B - CENTELLES, U.E.,A
GURB, U.E. ,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
SALLENT, C.E.,B - OAR VIC,B
AVINYO , C.E.,A - TONA, U.E.,B
Jornada 29 31-05-2020
TORELLO, C.F.,A - TONA, U.E.,B
AVIA, U.E.,B - SEVA, U.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - PRADENC,F.C.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C - NAVAS,C.E.,B
CENTELLES, U.E.,A - GURB, U.E. ,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B - SALLENT, C.E.,B
OAR VIC,B - AVINYO , C.E.,A
Jornada 30 07-06-2020
SEVA, U.E.,A - TORELLO, C.F.,A
PRADENC,F.C.,A - AVIA, U.E.,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
NAVAS,C.E.,B - FOLGUEROLES,C.F.,A
GURB, U.E. ,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
SALLENT, C.E.,B - CENTELLES, U.E.,A
AVINYO , C.E.,A - RIUDEPERES C.F. AT.,B
TONA, U.E.,B - OAR VIC,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.