Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 24

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
Descansa
R
CAPELLADES, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 14 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 36 IGUALADA, C.F.,B
MASQUEFA, F.C.,A 61 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ANOIA , C.E.,B 01 QUINTINENC, C.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B 33 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 11 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
Descansa
R
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
Jornada 2 20-10-2019
CAPELLADES, C.F.,A
R
Descansa
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
R
Descansa
IGUALADA, C.F.,B - ODENA, C.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - SAN MAURO, U.D.,B
QUINTINENC, C.F.,A - MASQUEFA, F.C.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A - ANOIA , C.E.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - MAS CATARRO, CF.B.,B
Jornada 3 27-10-2019
CAPELLADES, C.F.,A - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,B
ODENA, C.E.,A - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B - QUINTINENC, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A - SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
ANOIA , C.E.,B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
Descansa
R
MAS CATARRO, CF.B.,B
Jornada 4 03-11-2019
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
R
Descansa
IGUALADA, C.F.,B - CAPELLADES, C.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
R
Descansa
QUINTINENC, C.F.,A - ODENA, C.E.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A - SAN MAURO, U.D.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - MASQUEFA, F.C.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - ANOIA , C.E.,B
MAS CATARRO, CF.B.,B - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
Jornada 5 10-11-2019
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A - IGUALADA, C.F.,B
CAPELLADES, C.F.,A - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Descansa
R
QUINTINENC, C.F.,A
ODENA, C.E.,A - SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
MASQUEFA, F.C.,A - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
ANOIA , C.E.,B - MAS CATARRO, CF.B.,B
Descansa
R
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
Jornada 6 17-11-2019
IGUALADA, C.F.,B
R
Descansa
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
QUINTINENC, C.F.,A - CAPELLADES, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
R
Descansa
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - ODENA, C.E.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - SAN MAURO, U.D.,B
MAS CATARRO, CF.B.,B - MASQUEFA, F.C.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B - ANOIA , C.E.,B
Jornada 7 24-11-2019
IGUALADA, C.F.,B - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A - QUINTINENC, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A - SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Descansa
R
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
ODENA, C.E.,A - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B - MAS CATARRO, CF.B.,B
MASQUEFA, F.C.,A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
Descansa
R
ANOIA , C.E.,B
Jornada 8 01-12-2019
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
R
Descansa
QUINTINENC, C.F.,A - IGUALADA, C.F.,B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - CAPELLADES, C.F.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
R
Descansa
MAS CATARRO, CF.B.,B - ODENA, C.E.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B - SAN MAURO, U.D.,B
ANOIA , C.E.,B - MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 9 15-12-2019
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - QUINTINENC, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B - SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
CAPELLADES, C.F.,A - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
Descansa
R
MAS CATARRO, CF.B.,B
ODENA, C.E.,A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
SAN MAURO, U.D.,B - ANOIA , C.E.,B
Descansa
R
MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 10 22-12-2019
QUINTINENC, C.F.,A
R
Descansa
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - IGUALADA, C.F.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B - CAPELLADES, C.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
R
Descansa
ANOIA , C.E.,B - ODENA, C.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A - SAN MAURO, U.D.,B
Jornada 11 12-01-2020
QUINTINENC, C.F.,A - SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
IGUALADA, C.F.,B - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A - MAS CATARRO, CF.B.,B
CAPELLADES, C.F.,A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
Descansa
R
ANOIA , C.E.,B
ODENA, C.E.,A - MASQUEFA, F.C.,A
Descansa
R
SAN MAURO, U.D.,B
Jornada 12 19-01-2020
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
R
Descansa
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - QUINTINENC, C.F.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B - IGUALADA, C.F.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
ANOIA , C.E.,B - CAPELLADES, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A
R
Descansa
SAN MAURO, U.D.,B - ODENA, C.E.,A
Jornada 13 26-01-2020
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
QUINTINENC, C.F.,A - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - MAS CATARRO, CF.B.,B
IGUALADA, C.F.,B - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A - ANOIA , C.E.,B
CAPELLADES, C.F.,A - MASQUEFA, F.C.,A
Descansa
R
SAN MAURO, U.D.,B
Descansa
R
ODENA, C.E.,A
Jornada 14 02-02-2020
Descansa
R
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B - QUINTINENC, C.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ANOIA , C.E.,B - IGUALADA, C.F.,B
MASQUEFA, F.C.,A - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B - CAPELLADES, C.F.,A
ODENA, C.E.,A
R
Descansa
Jornada 15 09-02-2020
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A - MAS CATARRO, CF.B.,B
QUINTINENC, C.F.,A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - ANOIA , C.E.,B
IGUALADA, C.F.,B - MASQUEFA, F.C.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A - SAN MAURO, U.D.,B
CAPELLADES, C.F.,A - ODENA, C.E.,A
Descansa
R
R
Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
CAPELLADES, C.F.,A
R
Descansa
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A - ODENA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,B - SAN MAURO, U.D.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - MASQUEFA, F.C.,A
QUINTINENC, C.F.,A - ANOIA , C.E.,B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - MAS CATARRO, CF.B.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
R
Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa
R
CAPELLADES, C.F.,A
Descansa
R
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
ODENA, C.E.,A - IGUALADA, C.F.,B
SAN MAURO, U.D.,B - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A - QUINTINENC, C.F.,A
ANOIA , C.E.,B - SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
MAS CATARRO, CF.B.,B - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
Jornada 18 08-03-2020
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A - CAPELLADES, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B
R
Descansa
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - ODENA, C.E.,A
QUINTINENC, C.F.,A - SAN MAURO, U.D.,B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A - MASQUEFA, F.C.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - ANOIA , C.E.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
MAS CATARRO, CF.B.,B
R
Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa
R
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A - IGUALADA, C.F.,B
Descansa
R
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ODENA, C.E.,A - QUINTINENC, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B - SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
ANOIA , C.E.,B - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B - MAS CATARRO, CF.B.,B
Jornada 20 22-03-2020
IGUALADA, C.F.,B - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - CAPELLADES, C.F.,A
QUINTINENC, C.F.,A
R
Descansa
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A - ODENA, C.E.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - SAN MAURO, U.D.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - MASQUEFA, F.C.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B - ANOIA , C.E.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
R
Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A - QUINTINENC, C.F.,A
Descansa
R
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
ODENA, C.E.,A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
SAN MAURO, U.D.,B - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A - MAS CATARRO, CF.B.,B
ANOIA , C.E.,B - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
Jornada 22 05-04-2020
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - IGUALADA, C.F.,B
QUINTINENC, C.F.,A - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A - CAPELLADES, C.F.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
R
Descansa
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - ODENA, C.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B - SAN MAURO, U.D.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B - MASQUEFA, F.C.,A
ANOIA , C.E.,B
R
Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa
R
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B - QUINTINENC, C.F.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A - SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
CAPELLADES, C.F.,A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
Descansa
R
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
ODENA, C.E.,A - MAS CATARRO, CF.B.,B
SAN MAURO, U.D.,B - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
MASQUEFA, F.C.,A - ANOIA , C.E.,B
Jornada 24 26-04-2020
QUINTINENC, C.F.,A - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A - IGUALADA, C.F.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - CAPELLADES, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B
R
Descansa
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B - ODENA, C.E.,A
ANOIA , C.E.,B - SAN MAURO, U.D.,B
MASQUEFA, F.C.,A
R
Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa
R
QUINTINENC, C.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A - MAS CATARRO, CF.B.,B
Descansa
R
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
ODENA, C.E.,A - ANOIA , C.E.,B
SAN MAURO, U.D.,B - MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 26 10-05-2020
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A - QUINTINENC, C.F.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - IGUALADA, C.F.,B
MAS CATARRO, CF.B.,B - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B - CAPELLADES, C.F.,A
ANOIA , C.E.,B
R
Descansa
MASQUEFA, F.C.,A - ODENA, C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,B
R
Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa
R
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
QUINTINENC, C.F.,A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
IGUALADA, C.F.,B - MAS CATARRO, CF.B.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
CAPELLADES, C.F.,A - ANOIA , C.E.,B
Descansa
R
MASQUEFA, F.C.,A
ODENA, C.E.,A - SAN MAURO, U.D.,B
Jornada 28 24-05-2020
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - QUINTINENC, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B - IGUALADA, C.F.,B
ANOIA , C.E.,B - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A - CAPELLADES, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B
R
Descansa
ODENA, C.E.,A
R
Descansa
Jornada 29 31-05-2020
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
R
Descansa
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
QUINTINENC, C.F.,A - MAS CATARRO, CF.B.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
IGUALADA, C.F.,B - ANOIA , C.E.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A - MASQUEFA, F.C.,A
CAPELLADES, C.F.,A - SAN MAURO, U.D.,B
Descansa
R
ODENA, C.E.,A
Jornada 30 07-06-2020
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
MAS CATARRO, CF.B.,B - SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B - QUINTINENC, C.F.,A
ANOIA , C.E.,B - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A - IGUALADA, C.F.,B
SAN MAURO, U.D.,B - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
ODENA, C.E.,A - CAPELLADES, C.F.,A
Descansa
R
R
Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.