Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 12 SANT ROC OLOT , C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 23 LES PLANES, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 61 BANYOLES, C.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 33 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
FEC VALL DEL TER,B 310 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
LES PRESES, C.F.,B 51 AMER, C.F.,A
Descansa
R
CORNELLA TERRI, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 23 TORELLO, C.F.,B
Jornada 2 13-10-2019
SANT ROC OLOT , C.F.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
LES PLANES, C.F.,A 33 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
BANYOLES, C.E.,B 73 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 45 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 45 LA CANYA, A.E.,A
AMER, C.F.,A - FEC VALL DEL TER,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 13 LES PRESES, C.F.,B
TORELLO, C.F.,B
R
Descansa
Jornada 3 20-10-2019
SANT ROC OLOT , C.F.,A 45 LES PLANES, C.F.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 14 BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 20 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 60 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
LA CANYA, A.E.,A 172 AMER, C.F.,A
FEC VALL DEL TER,B 04 CORNELLA TERRI, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,B 21 TORELLO, C.F.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
R
Descansa
Jornada 4 27-10-2019
LES PLANES, C.F.,A 33 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BANYOLES, C.E.,B 22 SANT ROC OLOT , C.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 71 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 24 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
AMER, C.F.,A 07 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 23 LA CANYA, A.E.,A
TORELLO, C.F.,B 100 FEC VALL DEL TER,B
Descansa
R
LES PRESES, C.F.,B
Jornada 5 03-11-2019
LES PLANES, C.F.,A 11 BANYOLES, C.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 24 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 24 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 101 AMER, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 62 CORNELLA TERRI, A.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 21 TORELLO, C.F.,B
FEC VALL DEL TER,B
R
Descansa
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 65 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 6 10-11-2019
BANYOLES, C.E.,B 52 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 55 LES PLANES, C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 52 SANT ROC OLOT , C.F.,A
AMER, C.F.,A 32 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 15 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
TORELLO, C.F.,B 00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Descansa
R
LA CANYA, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,B 82 FEC VALL DEL TER,B
Jornada 7 17-11-2019
BANYOLES, C.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
LES PLANES, C.F.,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
AMER, C.F.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - TORELLO, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
R
Descansa
LA CANYA, A.E.,A - LES PRESES, C.F.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - FEC VALL DEL TER,B
Jornada 8 24-11-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - BANYOLES, C.E.,B
AMER, C.F.,A - LES PLANES, C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
TORELLO, C.F.,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
Descansa
R
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
LES PRESES, C.F.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
FEC VALL DEL TER,B - LA CANYA, A.E.,A
Jornada 9 01-12-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
BANYOLES, C.E.,B - AMER, C.F.,A
LES PLANES, C.F.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - TORELLO, C.F.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
R
Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - LES PRESES, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - FEC VALL DEL TER,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - LA CANYA, A.E.,A
Jornada 10 15-12-2019
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
AMER, C.F.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A - BANYOLES, C.E.,B
TORELLO, C.F.,B - LES PLANES, C.F.,A
Descansa
R
SANT ROC OLOT , C.F.,A
LES PRESES, C.F.,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
FEC VALL DEL TER,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
LA CANYA, A.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Jornada 11 22-12-2019
AMER, C.F.,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - CORNELLA TERRI, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,B - TORELLO, C.F.,B
LES PLANES, C.F.,A
R
Descansa
SANT ROC OLOT , C.F.,A - LES PRESES, C.F.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - FEC VALL DEL TER,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - LA CANYA, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Jornada 12 12-01-2020
AMER, C.F.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
TORELLO, C.F.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
Descansa
R
BANYOLES, C.E.,B
LES PRESES, C.F.,B - LES PLANES, C.F.,A
FEC VALL DEL TER,B - SANT ROC OLOT , C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Jornada 13 19-01-2020
AMER, C.F.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - TORELLO, C.F.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
R
Descansa
BANYOLES, C.E.,B - LES PRESES, C.F.,B
LES PLANES, C.F.,A - FEC VALL DEL TER,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A - LA CANYA, A.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Jornada 14 26-01-2020
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
TORELLO, C.F.,B - AMER, C.F.,A
Descansa
R
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
LES PRESES, C.F.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
FEC VALL DEL TER,B - BANYOLES, C.E.,B
LA CANYA, A.E.,A - LES PLANES, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - SANT ROC OLOT , C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
Jornada 15 02-02-2020
CORNELLA TERRI, A.E.,A - TORELLO, C.F.,B
AMER, C.F.,A
R
Descansa
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - LES PRESES, C.F.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - FEC VALL DEL TER,B
BANYOLES, C.E.,B - LA CANYA, A.E.,A
LES PLANES, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
SANT ROC OLOT , C.F.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
LES PLANES, C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BANYOLES, C.E.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - LA CANYA, A.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - FEC VALL DEL TER,B
AMER, C.F.,A - LES PRESES, C.F.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A
R
Descansa
TORELLO, C.F.,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 17 16-02-2020
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - LES PLANES, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
LA CANYA, A.E.,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
FEC VALL DEL TER,B - AMER, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,B - CORNELLA TERRI, A.E.,A
Descansa
R
TORELLO, C.F.,B
Jornada 18 01-03-2020
LES PLANES, C.F.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
BANYOLES, C.E.,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
AMER, C.F.,A - LA CANYA, A.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - FEC VALL DEL TER,B
TORELLO, C.F.,B - LES PRESES, C.F.,B
Descansa
R
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 19 08-03-2020
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - LES PLANES, C.F.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - BANYOLES, C.E.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - AMER, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
FEC VALL DEL TER,B - TORELLO, C.F.,B
LES PRESES, C.F.,B
R
Descansa
Jornada 20 15-03-2020
BANYOLES, C.E.,B - LES PLANES, C.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - SANT ROC OLOT , C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
AMER, C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
TORELLO, C.F.,B - LA CANYA, A.E.,A
Descansa
R
FEC VALL DEL TER,B
LES PRESES, C.F.,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 21 22-03-2020
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - BANYOLES, C.E.,B
LES PLANES, C.F.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - AMER, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - CORNELLA TERRI, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - TORELLO, C.F.,B
LA CANYA, A.E.,A
R
Descansa
FEC VALL DEL TER,B - LES PRESES, C.F.,B
Jornada 22 29-03-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - BANYOLES, C.E.,B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - LES PLANES, C.F.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - AMER, C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
TORELLO, C.F.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
LES PRESES, C.F.,B - LA CANYA, A.E.,A
FEC VALL DEL TER,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 23 05-04-2020
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
BANYOLES, C.E.,B - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
LES PLANES, C.F.,A - AMER, C.F.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - TORELLO, C.F.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - LES PRESES, C.F.,B
LA CANYA, A.E.,A - FEC VALL DEL TER,B
Jornada 24 19-04-2020
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
AMER, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A - LES PLANES, C.F.,A
TORELLO, C.F.,B - SANT ROC OLOT , C.F.,A
Descansa
R
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
LES PRESES, C.F.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
FEC VALL DEL TER,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
LA CANYA, A.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 25 26-04-2020
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - AMER, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,B - CORNELLA TERRI, A.E.,A
LES PLANES, C.F.,A - TORELLO, C.F.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A
R
Descansa
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - LES PRESES, C.F.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - FEC VALL DEL TER,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - LA CANYA, A.E.,A
Jornada 26 03-05-2020
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - AMER, C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
TORELLO, C.F.,B - BANYOLES, C.E.,B
Descansa
R
LES PLANES, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,B - SANT ROC OLOT , C.F.,A
FEC VALL DEL TER,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
LA CANYA, A.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 27 10-05-2020
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - AMER, C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - TORELLO, C.F.,B
BANYOLES, C.E.,B
R
Descansa
LES PLANES, C.F.,A - LES PRESES, C.F.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A - FEC VALL DEL TER,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Jornada 28 17-05-2020
CORNELLA TERRI, A.E.,A - AMER, C.F.,A
TORELLO, C.F.,B - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
Descansa
R
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
LES PRESES, C.F.,B - BANYOLES, C.E.,B
FEC VALL DEL TER,B - LES PLANES, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 29 24-05-2020
CORNELLA TERRI, A.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
AMER, C.F.,A - TORELLO, C.F.,B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
R
Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - LES PRESES, C.F.,B
BANYOLES, C.E.,B - FEC VALL DEL TER,B
LES PLANES, C.F.,A - LA CANYA, A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Jornada 30 31-05-2020
TORELLO, C.F.,B - CORNELLA TERRI, A.E.,A
Descansa
R
AMER, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,B - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
FEC VALL DEL TER,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
LA CANYA, A.E.,A - BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - LES PLANES, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - SANT ROC OLOT , C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.