Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 30

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 41 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SABADELLENCA, UE.,A 27 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B
LA ROMANICA, C.F.,A 13 POLINYA, AT.,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 12 RIPOLLET, C.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
R
Descansa
ESCOLA F. SABADELL,A 101 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 03 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 32 SABADELL NORD,CF.,B
Jornada 2 20-10-2019
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 18 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
POLINYA, AT.,B 42 SABADELLENCA, UE.,A
RIPOLLET, C.F.,B 61 LA ROMANICA, C.F.,A
Descansa
R
ESCOLA DE F. PLANADEU,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 01 ESCOLA F. SABADELL,A
SABADELL NORD,CF.,B 43 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
Jornada 3 27-10-2019
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 114 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 20 POLINYA, AT.,B
SABADELLENCA, UE.,A 25 RIPOLLET, C.F.,B
LA ROMANICA, C.F.,A
R
Descansa
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 04 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCOLA F. SABADELL,A 41 SABADELL NORD,CF.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 20 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
Jornada 4 03-11-2019
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B 13 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
POLINYA, AT.,B 32 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
RIPOLLET, C.F.,B 62 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
Descansa
R
SABADELLENCA, UE.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 41 LA ROMANICA, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 31 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
SABADELL NORD,CF.,B 62 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 01 ESCOLA F. SABADELL,A
Jornada 5 10-11-2019
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B 41 POLINYA, AT.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 15 RIPOLLET, C.F.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
R
Descansa
SABADELLENCA, UE.,A 52 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
LA ROMANICA, C.F.,A 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 13 SABADELL NORD,CF.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 01 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 01 ESCOLA F. SABADELL,A
Jornada 6 17-11-2019
POLINYA, AT.,B 01 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
RIPOLLET, C.F.,B 12 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B
Descansa
R
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 82 SABADELLENCA, UE.,A
SABADELL NORD,CF.,B 41 LA ROMANICA, C.F.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 32 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
ESCOLA F. SABADELL,A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Jornada 7 24-11-2019
POLINYA, AT.,B 03 RIPOLLET, C.F.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B
R
Descansa
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 22 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SABADELLENCA, UE.,A 14 SABADELL NORD,CF.,B
LA ROMANICA, C.F.,A 37 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 01 ESCOLA F. SABADELL,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 62 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Jornada 8 01-12-2019
RIPOLLET, C.F.,B 10 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Descansa
R
POLINYA, AT.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 04 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 111 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SABADELL NORD,CF.,B 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 43 SABADELLENCA, UE.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 73 LA ROMANICA, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 21 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
Jornada 9 15-12-2019
RIPOLLET, C.F.,B
R
Descansa
POLINYA, AT.,B 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 23 SABADELL NORD,CF.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 22 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
SABADELLENCA, UE.,A 14 ESCOLA F. SABADELL,A
LA ROMANICA, C.F.,A 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 71 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
Jornada 10 22-12-2019
Descansa
R
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 11 RIPOLLET, C.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 50 POLINYA, AT.,B
SABADELL NORD,CF.,B 43 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 52 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA F. SABADELL,A 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 00 SABADELLENCA, UE.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 15 LA ROMANICA, C.F.,A
Jornada 11 12-01-2020
Descansa
R
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
RIPOLLET, C.F.,B 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
POLINYA, AT.,B 21 SABADELL NORD,CF.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B 21 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 010 ESCOLA F. SABADELL,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 15 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
SABADELLENCA, UE.,A 50 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 51 LA ROMANICA, C.F.,A
Jornada 12 19-01-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 14 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
R
Descansa
SABADELL NORD,CF.,B 13 RIPOLLET, C.F.,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 30 POLINYA, AT.,B
ESCOLA F. SABADELL,A 42 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 50 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 05 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
LA ROMANICA, C.F.,A 12 SABADELLENCA, UE.,A
Jornada 13 26-01-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
Descansa
R
SABADELL NORD,CF.,B
RIPOLLET, C.F.,B 02 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
POLINYA, AT.,B 03 ESCOLA F. SABADELL,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B 51 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 51 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 51 LA ROMANICA, C.F.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 02 SABADELLENCA, UE.,A
Jornada 14 02-02-2020
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 41 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SABADELL NORD,CF.,B 41 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
R
Descansa
ESCOLA F. SABADELL,A 50 RIPOLLET, C.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 54 POLINYA, AT.,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 06 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B
LA ROMANICA, C.F.,A 33 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SABADELLENCA, UE.,A 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
Jornada 15 09-02-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 26 SABADELL NORD,CF.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 13 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
Descansa
R
ESCOLA F. SABADELL,A
RIPOLLET, C.F.,B 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
POLINYA, AT.,B 23 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B 50 LA ROMANICA, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 30 SABADELLENCA, UE.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 01 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B 21 SABADELLENCA, UE.,A
POLINYA, AT.,B 04 LA ROMANICA, C.F.,A
RIPOLLET, C.F.,B 61 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
Descansa
R
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 04 ESCOLA F. SABADELL,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 23 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
SABADELL NORD,CF.,B 41 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Jornada 17 01-03-2020
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B
SABADELLENCA, UE.,A - POLINYA, AT.,B
LA ROMANICA, C.F.,A - RIPOLLET, C.F.,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A
R
Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
ESCOLA F. SABADELL,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A - SABADELL NORD,CF.,B
Jornada 18 08-03-2020
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
POLINYA, AT.,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
RIPOLLET, C.F.,B - SABADELLENCA, UE.,A
Descansa
R
LA ROMANICA, C.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
SABADELL NORD,CF.,B - ESCOLA F. SABADELL,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Jornada 19 15-03-2020
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - POLINYA, AT.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C - RIPOLLET, C.F.,B
SABADELLENCA, UE.,A
R
Descansa
LA ROMANICA, C.F.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C - SABADELL NORD,CF.,B
ESCOLA F. SABADELL,A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
Jornada 20 22-03-2020
POLINYA, AT.,B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B
RIPOLLET, C.F.,B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Descansa
R
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - SABADELLENCA, UE.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - LA ROMANICA, C.F.,A
SABADELL NORD,CF.,B - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
ESCOLA F. SABADELL,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Jornada 21 29-03-2020
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - POLINYA, AT.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B - RIPOLLET, C.F.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
R
Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SABADELLENCA, UE.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
LA ROMANICA, C.F.,A - SABADELL NORD,CF.,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C - ESCOLA F. SABADELL,A
Jornada 22 05-04-2020
RIPOLLET, C.F.,B - POLINYA, AT.,B
Descansa
R
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
SABADELL NORD,CF.,B - SABADELLENCA, UE.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A - LA ROMANICA, C.F.,A
ESCOLA F. SABADELL,A - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Jornada 23 19-04-2020
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - RIPOLLET, C.F.,B
POLINYA, AT.,B
R
Descansa
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C - SABADELL NORD,CF.,B
SABADELLENCA, UE.,A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
LA ROMANICA, C.F.,A - ESCOLA F. SABADELL,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Jornada 24 26-04-2020
Descansa
R
RIPOLLET, C.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - POLINYA, AT.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B
SABADELL NORD,CF.,B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
ESCOLA F. SABADELL,A - SABADELLENCA, UE.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C - LA ROMANICA, C.F.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Jornada 25 03-05-2020
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
R
Descansa
RIPOLLET, C.F.,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
POLINYA, AT.,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B - SABADELL NORD,CF.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C - ESCOLA F. SABADELL,A
SABADELLENCA, UE.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
LA ROMANICA, C.F.,A - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
Jornada 26 10-05-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
R
Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - RIPOLLET, C.F.,B
SABADELL NORD,CF.,B - POLINYA, AT.,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B
ESCOLA F. SABADELL,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - SABADELLENCA, UE.,A
LA ROMANICA, C.F.,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Jornada 27 17-05-2020
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Descansa
R
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
RIPOLLET, C.F.,B - SABADELL NORD,CF.,B
POLINYA, AT.,B - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B - ESCOLA F. SABADELL,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
SABADELLENCA, UE.,A - LA ROMANICA, C.F.,A
Jornada 28 24-05-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SABADELL NORD,CF.,B
R
Descansa
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A - RIPOLLET, C.F.,B
ESCOLA F. SABADELL,A - POLINYA, AT.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
LA ROMANICA, C.F.,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
SABADELLENCA, UE.,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Jornada 29 31-05-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - SABADELL NORD,CF.,B
Descansa
R
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
RIPOLLET, C.F.,B - ESCOLA F. SABADELL,A
POLINYA, AT.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - LA ROMANICA, C.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C - SABADELLENCA, UE.,A
Jornada 30 07-06-2020
SABADELL NORD,CF.,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
ESCOLA F. SABADELL,A
R
Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C - RIPOLLET, C.F.,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - POLINYA, AT.,B
LA ROMANICA, C.F.,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,B
SABADELLENCA, UE.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.