Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 31

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
CAN PARELLADA, C.D.,A 03 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
SANT PERE NORD , C.F.,A 14 CAN TRIAS, U.D.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 50 BALCONADA, U.E.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
NATACIO TERRASSA, C,C 62 ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 12 MATADEPERA, F.C.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 23 ULLASTRELL C.F.,A
PIRINAICA, F.C.,B 118 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 2 20-10-2019
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 40 PIRINAICA, F.C.,B
CAN TRIAS, U.D.,B 10 CAN PARELLADA, C.D.,A
BALCONADA, U.E.,A 42 SANT PERE NORD , C.F.,A
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A 12 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
MATADEPERA, F.C.,A 21 NATACIO TERRASSA, C,C
ULLASTRELL C.F.,A 33 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 61 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
Jornada 3 27-10-2019
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 23 CAN TRIAS, U.D.,B
CAN PARELLADA, C.D.,A 40 BALCONADA, U.E.,A
SANT PERE NORD , C.F.,A 44 CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 40 ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A 35 MATADEPERA, F.C.,A
NATACIO TERRASSA, C,C 51 ULLASTRELL C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 09 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
PIRINAICA, F.C.,B 36 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
Jornada 4 03-11-2019
CAN TRIAS, U.D.,B 52 PIRINAICA, F.C.,B
BALCONADA, U.E.,A 21 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A 23 CAN PARELLADA, C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A 05 SANT PERE NORD , C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,A 53 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
ULLASTRELL C.F.,A 66 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 61 NATACIO TERRASSA, C,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 11 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
Jornada 5 10-11-2019
CAN TRIAS, U.D.,B 70 BALCONADA, U.E.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 02 CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
SANT PERE NORD , C.F.,A 12 MATADEPERA, F.C.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 30 ULLASTRELL C.F.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A 13 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
NATACIO TERRASSA, C,C 11 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
PIRINAICA, F.C.,B 09 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
Jornada 6 17-11-2019
BALCONADA, U.E.,A 42 PIRINAICA, F.C.,B
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A 33 CAN TRIAS, U.D.,B
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A 03 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
MATADEPERA, F.C.,A 00 CAN PARELLADA, C.D.,A
ULLASTRELL C.F.,A 22 SANT PERE NORD , C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 30 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 54 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 42 NATACIO TERRASSA, C,C
Jornada 7 24-11-2019
BALCONADA, U.E.,A - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
CAN TRIAS, U.D.,B - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - MATADEPERA, F.C.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - ULLASTRELL C.F.,A
SANT PERE NORD , C.F.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
PIRINAICA, F.C.,B - NATACIO TERRASSA, C,C
Jornada 8 01-12-2019
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - PIRINAICA, F.C.,B
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - BALCONADA, U.E.,A
MATADEPERA, F.C.,A - CAN TRIAS, U.D.,B
ULLASTRELL C.F.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - SANT PERE NORD , C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
NATACIO TERRASSA, C,C - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
Jornada 9 15-12-2019
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
BALCONADA, U.E.,A - MATADEPERA, F.C.,A
CAN TRIAS, U.D.,B - ULLASTRELL C.F.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
SANT PERE NORD , C.F.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - NATACIO TERRASSA, C,C
PIRINAICA, F.C.,B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
Jornada 10 22-12-2019
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - PIRINAICA, F.C.,B
MATADEPERA, F.C.,A - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
ULLASTRELL C.F.,A - BALCONADA, U.E.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - CAN TRIAS, U.D.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - CAN PARELLADA, C.D.,A
NATACIO TERRASSA, C,C - SANT PERE NORD , C.F.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
Jornada 11 12-01-2020
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - MATADEPERA, F.C.,A
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - ULLASTRELL C.F.,A
BALCONADA, U.E.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
CAN TRIAS, U.D.,B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
CAN PARELLADA, C.D.,A - NATACIO TERRASSA, C,C
SANT PERE NORD , C.F.,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
PIRINAICA, F.C.,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
Jornada 12 19-01-2020
MATADEPERA, F.C.,A - PIRINAICA, F.C.,B
ULLASTRELL C.F.,A - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - BALCONADA, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - CAN TRIAS, U.D.,B
NATACIO TERRASSA, C,C - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - SANT PERE NORD , C.F.,A
Jornada 13 26-01-2020
MATADEPERA, F.C.,A - ULLASTRELL C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
BALCONADA, U.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
CAN TRIAS, U.D.,B - NATACIO TERRASSA, C,C
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
PIRINAICA, F.C.,B - SANT PERE NORD , C.F.,A
Jornada 14 02-02-2020
PIRINAICA, F.C.,B - ULLASTRELL C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - MATADEPERA, F.C.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
NATACIO TERRASSA, C,C - BALCONADA, U.E.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - CAN TRIAS, U.D.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
SANT PERE NORD , C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
Jornada 15 09-02-2020
ULLASTRELL C.F.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
MATADEPERA, F.C.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - NATACIO TERRASSA, C,C
BALCONADA, U.E.,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
CAN TRIAS, U.D.,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - SANT PERE NORD , C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - PIRINAICA, F.C.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - CAN PARELLADA, C.D.,A
CAN TRIAS, U.D.,B - SANT PERE NORD , C.F.,A
BALCONADA, U.E.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - NATACIO TERRASSA, C,C
MATADEPERA, F.C.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
ULLASTRELL C.F.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - PIRINAICA, F.C.,B
Jornada 17 01-03-2020
PIRINAICA, F.C.,B - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
CAN PARELLADA, C.D.,A - CAN TRIAS, U.D.,B
SANT PERE NORD , C.F.,A - BALCONADA, U.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
NATACIO TERRASSA, C,C - MATADEPERA, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - ULLASTRELL C.F.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 18 08-03-2020
CAN TRIAS, U.D.,B - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
BALCONADA, U.E.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - SANT PERE NORD , C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
MATADEPERA, F.C.,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
ULLASTRELL C.F.,A - NATACIO TERRASSA, C,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - PIRINAICA, F.C.,B
Jornada 19 15-03-2020
PIRINAICA, F.C.,B - CAN TRIAS, U.D.,B
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - BALCONADA, U.E.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
SANT PERE NORD , C.F.,A - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - MATADEPERA, F.C.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - ULLASTRELL C.F.,A
NATACIO TERRASSA, C,C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
Jornada 20 22-03-2020
BALCONADA, U.E.,A - CAN TRIAS, U.D.,B
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
MATADEPERA, F.C.,A - SANT PERE NORD , C.F.,A
ULLASTRELL C.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - NATACIO TERRASSA, C,C
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - PIRINAICA, F.C.,B
Jornada 21 29-03-2020
PIRINAICA, F.C.,B - BALCONADA, U.E.,A
CAN TRIAS, U.D.,B - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - MATADEPERA, F.C.,A
SANT PERE NORD , C.F.,A - ULLASTRELL C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
NATACIO TERRASSA, C,C - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
Jornada 22 05-04-2020
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - BALCONADA, U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - CAN TRIAS, U.D.,B
MATADEPERA, F.C.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
ULLASTRELL C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - SANT PERE NORD , C.F.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
NATACIO TERRASSA, C,C - PIRINAICA, F.C.,B
Jornada 23 19-04-2020
PIRINAICA, F.C.,B - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
BALCONADA, U.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
CAN TRIAS, U.D.,B - MATADEPERA, F.C.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - ULLASTRELL C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
SANT PERE NORD , C.F.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - NATACIO TERRASSA, C,C
Jornada 24 26-04-2020
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
MATADEPERA, F.C.,A - BALCONADA, U.E.,A
ULLASTRELL C.F.,A - CAN TRIAS, U.D.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - SANT PERE NORD , C.F.,A
NATACIO TERRASSA, C,C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - PIRINAICA, F.C.,B
Jornada 25 03-05-2020
PIRINAICA, F.C.,B - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - MATADEPERA, F.C.,A
BALCONADA, U.E.,A - ULLASTRELL C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
SANT PERE NORD , C.F.,A - NATACIO TERRASSA, C,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
Jornada 26 10-05-2020
MATADEPERA, F.C.,A - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
ULLASTRELL C.F.,A - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - BALCONADA, U.E.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - CAN TRIAS, U.D.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
NATACIO TERRASSA, C,C - CAN PARELLADA, C.D.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - SANT PERE NORD , C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - PIRINAICA, F.C.,B
Jornada 27 17-05-2020
PIRINAICA, F.C.,B - MATADEPERA, F.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - ULLASTRELL C.F.,A
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
BALCONADA, U.E.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,B - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - NATACIO TERRASSA, C,C
CAN PARELLADA, C.D.,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
SANT PERE NORD , C.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
Jornada 28 24-05-2020
ULLASTRELL C.F.,A - MATADEPERA, F.C.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - BALCONADA, U.E.,A
NATACIO TERRASSA, C,C - CAN TRIAS, U.D.,B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - CAN PARELLADA, C.D.,A
SANT PERE NORD , C.F.,A - PIRINAICA, F.C.,B
Jornada 29 31-05-2020
ULLASTRELL C.F.,A - PIRINAICA, F.C.,B
MATADEPERA, F.C.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
BALCONADA, U.E.,A - NATACIO TERRASSA, C,C
CAN TRIAS, U.D.,B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
CAN PARELLADA, C.D.,A - SANT PERE NORD , C.F.,A
Jornada 30 07-06-2020
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - ULLASTRELL C.F.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - MATADEPERA, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
NATACIO TERRASSA, C,C - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - BALCONADA, U.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - CAN TRIAS, U.D.,B
SANT PERE NORD , C.F.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
PIRINAICA, F.C.,B - CAN PARELLADA, C.D.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.