Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 35

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
SANTBOIA, F.C.,C 51 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
ALMEDA, C.D.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,D
Descansa
R
ESPLUGUENC, C.F.A.,B
PRAT, A.E.,C 32 VILADECANS U.D.,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A 14 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
BEGUES, C.F.,A 131 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
GAVA, C.F.,A - Descansa
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 03 SANT ILDEFONS, U.E.,D
Jornada 2 20-10-2019
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 32 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D 06 SANTBOIA, F.C.,C
ESPLUGUENC, C.F.A.,B 22 ALMEDA, C.D.,A
VILADECANS U.D.,C
R
Descansa
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 50 PRAT, A.E.,C
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D 20 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
Descansa - BEGUES, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,D 15 GAVA, C.F.,A
Jornada 3 27-10-2019
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 23 CASTELLDEFELS, U.E.,D
SANTBOIA, F.C.,C 15 ESPLUGUENC, C.F.A.,B
ALMEDA, C.D.,A 13 VILADECANS U.D.,C
Descansa
R
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
PRAT, A.E.,C 10 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - Descansa
BEGUES, C.F.,A 02 SANT ILDEFONS, U.E.,D
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 03 GAVA, C.F.,A
Jornada 4 03-11-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,D 12 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B 40 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
VILADECANS U.D.,C 80 SANTBOIA, F.C.,C
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 62 ALMEDA, C.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
R
Descansa
Descansa - PRAT, A.E.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,D 31 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
GAVA, C.F.,A 23 BEGUES, C.F.,A
Jornada 5 10-11-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,D 17 ESPLUGUENC, C.F.A.,B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 211 VILADECANS U.D.,C
SANTBOIA, F.C.,C 14 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
ALMEDA, C.D.,A 80 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
Descansa
R
Descansa
PRAT, A.E.,C 21 SANT ILDEFONS, U.E.,D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A 17 GAVA, C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 14 BEGUES, C.F.,A
Jornada 6 17-11-2019
ESPLUGUENC, C.F.A.,B 31 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
VILADECANS U.D.,C 101 CASTELLDEFELS, U.E.,D
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 20 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D 15 SANTBOIA, F.C.,C
Descansa - ALMEDA, C.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,D
R
Descansa
GAVA, C.F.,A 40 PRAT, A.E.,C
BEGUES, C.F.,A 100 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
Jornada 7 24-11-2019
ESPLUGUENC, C.F.A.,B 22 VILADECANS U.D.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,D 15 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 32 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
SANTBOIA, F.C.,C - Descansa
ALMEDA, C.D.,A 30 SANT ILDEFONS, U.E.,D
Descansa
R
GAVA, C.F.,A
PRAT, A.E.,C 31 BEGUES, C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 22 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
Jornada 8 01-12-2019
VILADECANS U.D.,C 80 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 36 ESPLUGUENC, C.F.A.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D 03 CASTELLDEFELS, U.E.,D
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
SANT ILDEFONS, U.E.,D 12 SANTBOIA, F.C.,C
GAVA, C.F.,A 13 ALMEDA, C.D.,A
BEGUES, C.F.,A
R
Descansa
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A 14 PRAT, A.E.,C
Jornada 9 15-12-2019
VILADECANS U.D.,C 20 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B 140 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
CASTELLDEFELS, U.E.,D - Descansa
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 28 SANT ILDEFONS, U.E.,D
SANTBOIA, F.C.,C 13 GAVA, C.F.,A
ALMEDA, C.D.,A 60 BEGUES, C.F.,A
Descansa
R
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 10 PRAT, A.E.,C
Jornada 10 22-12-2019
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 32 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D 09 VILADECANS U.D.,C
Descansa - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,D 21 CASTELLDEFELS, U.E.,D
GAVA, C.F.,A 71 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
BEGUES, C.F.,A 42 SANTBOIA, F.C.,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A 14 ALMEDA, C.D.,A
PRAT, A.E.,C
R
Descansa
Jornada 11 12-01-2020
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 20 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
VILADECANS U.D.,C - Descansa
ESPLUGUENC, C.F.A.,B 41 SANT ILDEFONS, U.E.,D
CASTELLDEFELS, U.E.,D 03 GAVA, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 05 BEGUES, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,C 42 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
ALMEDA, C.D.,A 50 PRAT, A.E.,C
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
R
Descansa
Jornada 12 19-01-2020
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D 20 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Descansa - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,D 13 VILADECANS U.D.,C
GAVA, C.F.,A 03 ESPLUGUENC, C.F.A.,B
BEGUES, C.F.,A 42 CASTELLDEFELS, U.E.,D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A 26 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
PRAT, A.E.,C 40 SANTBOIA, F.C.,C
Descansa
R
ALMEDA, C.D.,A
Jornada 13 26-01-2020
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - Descansa
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 40 SANT ILDEFONS, U.E.,D
VILADECANS U.D.,C 10 GAVA, C.F.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B 10 BEGUES, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D 34 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 13 PRAT, A.E.,C
SANTBOIA, F.C.,C
R
Descansa
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 03 ALMEDA, C.D.,A
Jornada 14 02-02-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - Descansa
SANT ILDEFONS, U.E.,D 72 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
GAVA, C.F.,A 23 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
BEGUES, C.F.,A 24 VILADECANS U.D.,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A 07 ESPLUGUENC, C.F.A.,B
PRAT, A.E.,C 22 CASTELLDEFELS, U.E.,D
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
ALMEDA, C.D.,A 50 SANTBOIA, F.C.,C
Jornada 15 09-02-2020
Descansa - SANT ILDEFONS, U.E.,D
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D 15 GAVA, C.F.,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 22 BEGUES, C.F.,A
VILADECANS U.D.,C 130 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B 20 PRAT, A.E.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,D
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 03 ALMEDA, C.D.,A
SANTBOIA, F.C.,C 00 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 32 SANTBOIA, F.C.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,D 03 ALMEDA, C.D.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B
R
Descansa
VILADECANS U.D.,C 32 PRAT, A.E.,C
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 40 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D 24 BEGUES, C.F.,A
Descansa - GAVA, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,D 33 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 17 01-03-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 22 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
SANTBOIA, F.C.,C 32 CASTELLDEFELS, U.E.,D
ALMEDA, C.D.,A 11 ESPLUGUENC, C.F.A.,B
Descansa
R
VILADECANS U.D.,C
PRAT, A.E.,C 13 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A 11 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
BEGUES, C.F.,A - Descansa
GAVA, C.F.,A 61 SANT ILDEFONS, U.E.,D
Jornada 18 08-03-2020
CASTELLDEFELS, U.E.,D 70 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B 60 SANTBOIA, F.C.,C
VILADECANS U.D.,C 41 ALMEDA, C.D.,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
R
Descansa
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D 04 PRAT, A.E.,C
Descansa - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
SANT ILDEFONS, U.E.,D 03 BEGUES, C.F.,A
GAVA, C.F.,A 10 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 19 15-03-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
SANTBOIA, F.C.,C - VILADECANS U.D.,C
ALMEDA, C.D.,A - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
Descansa
R
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
PRAT, A.E.,C - Descansa
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - SANT ILDEFONS, U.E.,D
BEGUES, C.F.,A - GAVA, C.F.,A
Jornada 20 22-03-2020
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,D
VILADECANS U.D.,C - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - SANTBOIA, F.C.,C
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - ALMEDA, C.D.,A
Descansa
R
Descansa
SANT ILDEFONS, U.E.,D - PRAT, A.E.,C
GAVA, C.F.,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
BEGUES, C.F.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 21 29-03-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,D - VILADECANS U.D.,C
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
SANTBOIA, F.C.,C - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
ALMEDA, C.D.,A - Descansa
Descansa
R
SANT ILDEFONS, U.E.,D
PRAT, A.E.,C - GAVA, C.F.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - BEGUES, C.F.,A
Jornada 22 05-04-2020
VILADECANS U.D.,C - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,D
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
Descansa - SANTBOIA, F.C.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,D - ALMEDA, C.D.,A
GAVA, C.F.,A
R
Descansa
BEGUES, C.F.,A - PRAT, A.E.,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 23 19-04-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - VILADECANS U.D.,C
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - Descansa
SANTBOIA, F.C.,C - SANT ILDEFONS, U.E.,D
ALMEDA, C.D.,A - GAVA, C.F.,A
Descansa
R
BEGUES, C.F.,A
PRAT, A.E.,C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
Jornada 24 26-04-2020
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - VILADECANS U.D.,C
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
Descansa - CASTELLDEFELS, U.E.,D
SANT ILDEFONS, U.E.,D - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
GAVA, C.F.,A - SANTBOIA, F.C.,C
BEGUES, C.F.,A - ALMEDA, C.D.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
R
Descansa
PRAT, A.E.,C - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 25 03-05-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
VILADECANS U.D.,C - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - Descansa
CASTELLDEFELS, U.E.,D - SANT ILDEFONS, U.E.,D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - GAVA, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,C - BEGUES, C.F.,A
ALMEDA, C.D.,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
Descansa
R
PRAT, A.E.,C
Jornada 26 10-05-2020
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
Descansa - VILADECANS U.D.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,D - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
GAVA, C.F.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,D
BEGUES, C.F.,A - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - SANTBOIA, F.C.,C
PRAT, A.E.,C - ALMEDA, C.D.,A
Descansa
R
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 27 17-05-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - Descansa
VILADECANS U.D.,C - SANT ILDEFONS, U.E.,D
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - GAVA, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D - BEGUES, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
SANTBOIA, F.C.,C - PRAT, A.E.,C
ALMEDA, C.D.,A
R
Descansa
Jornada 28 24-05-2020
Descansa - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
SANT ILDEFONS, U.E.,D - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
GAVA, C.F.,A - VILADECANS U.D.,C
BEGUES, C.F.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - CASTELLDEFELS, U.E.,D
PRAT, A.E.,C - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
Descansa
R
SANTBOIA, F.C.,C
ALMEDA, C.D.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 29 31-05-2020
Descansa - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - SANT ILDEFONS, U.E.,D
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - GAVA, C.F.,A
VILADECANS U.D.,C - BEGUES, C.F.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D - PRAT, A.E.,C
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
R
Descansa
SANTBOIA, F.C.,C - ALMEDA, C.D.,A
Jornada 30 07-06-2020
SANT ILDEFONS, U.E.,D - Descansa
GAVA, C.F.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
BEGUES, C.F.,A - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - VILADECANS U.D.,C
PRAT, A.E.,C - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
Descansa
R
CASTELLDEFELS, U.E.,D
ALMEDA, C.D.,A - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - SANTBOIA, F.C.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.